Hoşgeldiniz!

Kulübe Videoları İzle

İlkel Aletlerle Alttan Isıtmalı Kulübe Yapmak 14:08
İlkel Aletlerle Alttan Isıtmalı Kulübe Yapmak 3.183 izlenme - 1 yıl önce Yine izlemesi aşırı keyifli bir video ile daha burdayım. Abimiz hiçbir teknolojik alet kullanmadan, sadece ormanda bulduğu maddelerle, tek başına, sıfırdan kulübe yapıyor. Kulübenin yapımında kullandığı bütün malzemeleri yine ormandan topluyor ve yeri geldiğinde birbirine karıştırarak ya da pişirerek malzemeleri geliştiriyor. 102 gün sürmüş tamamlaması ama dediğine göre mevsimsel yağışlar olmasaymış 66 günde bitirirmiş.
Gizemli Kulübe 3d Eğitici Animasyon Film 01:00
Gizemli Kulübe 3d Eğitici Animasyon Film 1.918 izlenme - 3 yıl önce Gizemli Kulübe 3d Egitici Animasyon Film Türkiyenin İlk 3 Boyutlu Animasyon Filmlerinden ....
Bir Kulübeye Kaç Köpek Sığar ? 00:34
Bir Kulübeye Kaç Köpek Sığar ? 948 izlenme - 3 yıl önce Bir Kulübeye Kaç Köpek Sığar ?
Esrarengiz Kasaba - Gizemli Kulübe Yeniden Açılış 01:05
Esrarengiz Kasaba - Gizemli Kulübe Yeniden Açılış 795 izlenme - 1 yıl önce Esrarengiz Kasaba (Gravity Falls), (IMDB Puanı 8.9'dur) Alex Hirsch tarafından oluşturulmuş Disney Channel orijinal serisidir. Alex Hirsch'in yönetmeni olduğu ilk çizgi filmidir. Ayrıca Alex, bu seri ile adını dünyaya duyurmuştur.15 Haziran 2012'de bir ön gösterim olarak ilk bölüm ABD'de yayınlanmıştır. Ancak dizi resmen 29 Haziran 2012'de yayına girmiştir. Türkiyede ise bazı sorunlar yüzünden 2013 yılında yayına girmiştir. Bu dizideki birçok karakterin seslendiricisi Cartoon Network'te de çalışmıştır. ABD'de 1. Sezon 20.bölümle 1 Ağustos 2013'te bitmiş, 2. Sezon ise 1 Ağustos 2014'te tekrar başlamıştır. 11 Mart 2015'te yayınlanan yarı-sezon finalinden sonra dört aylık bir ara verilmiştir, fakat 12 Temmuz'da yeni bölümler yayınlanmaya başlamıştır.
oset kursun geçirmez zırhlı cam.güvenlik kulübesi ve araç zırhlama 13:43
oset kursun geçirmez zırhlı cam.güvenlik kulübesi ve araç zırhlama 1.455 izlenme - 6 yıl önce ikinci sansınız olmayabilir ................................
Ormandaki Kulübe Fragman 02:13
Ormandaki Kulübe Fragman 608 izlenme - 3 yıl önce Ormandaki Kulübe Fragman
Kulübeye Kafa Atarak Gol Sevinci Yaşamak 00:52
Kulübeye Kafa Atarak Gol Sevinci Yaşamak 414 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki yeşil sahalarda bir saçmalık daha olmasın. İtalya'da Porticelli ile Riolo Terme karşılaşmasında atılan gol sonucu ortaya çıkmış hadise. Kafa attığı kağıtta ne yazdığı da merak konusu.
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 01:22
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 387 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in deplasmanda Espanyol ile oynadığı karşılaşma öncesi kendini kadroda bilen Coentrao gelip kulübeye oturuyor efendim. Teknik ekip ve oyunculara da bolca malzeme çıkıyor tabii.
Samsung’dan 30 bin Dolarlık Köpek Kulübesi 01:08
Samsung’dan 30 bin Dolarlık Köpek Kulübesi 229 izlenme - 2 yıl önce Herkes kedisini köpeğini canından çok seviyor ancak bu sevgi herkese 30 bin dolar harcatacak cinsten değil. Samsung aksini düşünmüş olacak ki, mühendislerine süper lüks bir köpek kulübesi yapmaları konusunda tereddüt etmemiş. Ancak yine de almayı düşünüyorsanız baştan belirtelim; Samsung bu kulübeyi satışa çıkarmayacak. Samsung Dream Doghouse isimli rüya kulübe, yapay çim kaplı bir koşu bandı, mini havuz, akıllı yiyecek kabı ve hatta köpeğiniz sıkılmasın diye bir adet Samsung tablet gibi imkanlara sahip. Yapımı 30.600 dolara mal olan köpek kulubesi, başta da belirttiğimiz üzere satılık değil. İngiltere’deki Crufts isimli uluslarası köpek barınağında sergilenecek olan Samsung Dream Doghouse, çekilişle belirli sayıda dağıtılacak. Kulübenin yapım aşamasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
Kulübeye Kafa Atıp Kırmızı Kart Yemek 00:52
Kulübeye Kafa Atıp Kırmızı Kart Yemek 250 izlenme - 3 yıl önce İtalya amatör küme maçında bir futbolcu, gol sevincini yedek kulübesine kafa atarak yaşamak isteyince hakemden kırmızı kart gördü.
köpeğin kulübesini ele geçiren kedi!! 00:41
köpeğin kulübesini ele geçiren kedi!! 282 izlenme - 7 yıl önce köpekler bu kedilerden çok çekiyor
Yedek Kulübesinde Bira İçen Futbolcu 00:22
Yedek Kulübesinde Bira İçen Futbolcu 203 izlenme - 4 yıl önce Yedek Kulübesinde Bira İçen Futbolcu
Yaşadığı Kulübenin Yıkılışını İzleyen Evsiz 00:57
Yaşadığı Kulübenin Yıkılışını İzleyen Evsiz 116 izlenme - 2 yıl önce Evsiz Sam Abimiz Kendine Ormanda agaçdan bir klübe yapar. Uzun yıllar bu kulübe de yaşıyan kimseye bir zararı olmayan evsiz abimiz itin birinin ihbarı ile eve yıkım kararı getirilir. Gözleri önünde tek varlıgı olan klübenin yıkılmasını izlemek zorundadır.(Yıkımdan sonra polislerle gitmesi gerek ve yıkım bitmeden gidemez)
Kulübesinden Çıkmak İstemeyen Köpek 01:08
Kulübesinden Çıkmak İstemeyen Köpek 182 izlenme - 4 yıl önce Kimse bu köpeği zorla dışarı çıkartamaz :)
Tekme Tokat Oyuncu Dövmek 00:41
Tekme Tokat Oyuncu Dövmek 115 izlenme - 3 yıl önce Fiorentina'nın evinde oynadığı Novara maçı, teknik direktör Delio Rossi'nin maçın 32. dakikasında oyundan Sırp oyuncu Adem Ljajic'i alıp, yerine Ruben Oliviera'yı alan İtalyan çalıştırıcı, Ljajic'in alkışlı protestosuyla karşılaşınca tekme tokat dalarak bizlere Yılmaz Vural'ı anımsattı..
Minecraft Bölüm 1 - Kulübe 11:34
Minecraft Bölüm 1 - Kulübe 60 izlenme - 3 yıl önce Minecraft Bölüm 1 - Kulübe
Şu Kulübeye Kaç Köpek Sığabilir Ki? 00:41
Şu Kulübeye Kaç Köpek Sığabilir Ki? 41 izlenme - 2 yıl önce Köpekler birbirlerine sokulmaya bayılırlar. O kadar ki; sayılarına ve boyutlarına bakmadan küçücük bir kulübeye hep birlikte tıkılabilirler. İzliyoruz...
IRON BASE WOMAN & MAN 2016 - PARKURLAR 01:57
IRON BASE WOMAN & MAN 2016 - PARKURLAR 26 izlenme - 11 ay önce Base Life Club Fitness Teras alanında 25 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirilecek olan IRON BASE WOMAN&MAN etkinliğinde yarışılacak parkurlar hazır!
Sergen Yalçın'ın Kulübede Entrasan Halleri 00:19
Sergen Yalçın'ın Kulübede Entrasan Halleri 63 izlenme - 3 yıl önce Sergen Yalçın'ın Elazığspor Maçında kulübede entrasan halleri
Çocuklarının Mezarına Kulübe Yaptılar 01:21
Çocuklarının Mezarına Kulübe Yaptılar 78 izlenme - 5 yıl önce Çocuklarının Mezarına Kulübe Yaptılar
Fethi Sekin'in Köpeği İçin Kulübe Koydular Yine de Yerini Bırakmadı 01:48
Fethi Sekin'in Köpeği İçin Kulübe Koydular Yine de Yerini Bırakmadı 7 izlenme - 3 ay önce Fethi Sekin'in Köpeği İçin Kulübe Koydular, Yine de Yerini Bırakmadı
Ağaçtaki Kulübeye Nasıl Çıkılır? (İcat İçerir) 00:55
Ağaçtaki Kulübeye Nasıl Çıkılır? (İcat İçerir) 52 izlenme - 4 yıl önce 31.08.2013 günü maykop kanalına yüklediğim 'Ağaçtaki Kulübeye Nasıl Çıkılır? (İcat İçerir)' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/maykop kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 01:22
Kendini Kadroda Zanneden Coentrao 79 izlenme - 4 yıl önce Real Madrid'in deplasmanda Espanyol ile oynadığı karşılaşma öncesi kendini kadroda bilen Coentrao gelip kulübeye oturuyor efendim. Teknik ekip ve oyunculara da bolca malzeme çıkıyor tabii.
IRON BASE WOMAN & MAN PARKURU  EKİM 2016 01:42
IRON BASE WOMAN & MAN PARKURU EKİM 2016 9 izlenme - 7 ay önce
BASE LIFE CLUB ÇOCUK AKADEMİSİ 02:57
BASE LIFE CLUB ÇOCUK AKADEMİSİ 15 izlenme - 12 ay önce Siz çocuğunuzu kaç branşla tanıştırabilirsiniz? Türkiye'de bir ilk olan bu programı çocuklarınızla tanıştırmayı teklif ediyoruz! Base Life Club Çocuk Akademisi programı ile çocuklarınıza beden okuryazarlığı kazandırıyoruz!
Real Madrid Ticaret Meslek Lisesi 02:43
Real Madrid Ticaret Meslek Lisesi 51 izlenme - 3 yıl önce Mesut Özil, Pepe ve Marcelo'nun koskoca Real Madrid'i şakalarıyla adeta lise'ye çevirdiği bu videoda, saç çekmeler mi derseniz, kafalara kağıt atmalar mı dersiniz efendime söyliyim birbirinin donunu alaşığı etmeler mi derseniz....Bi ara dozunu kaçırınca Mourinho bunlara "sittirin gidin ısının" diyip kovalıyor ama ne fayda bizimkiler durur mu? durmaz. finali de birbirlerini ıslatarak yapıyorlar. bi ara Ronaldo'yu yoldan çıkarmaya çalışıyorlar ama adam oralı bile olmuyor, taş gibi manitası var onunla mesajlaşıyor tabii, neyse uzatmıyorum daha fazla. İyi seyirler...
Casillas Maç Sırasında Telefonuyla Oynadı 00:53
Casillas Maç Sırasında Telefonuyla Oynadı 18 izlenme - 2 yıl önce İspanya La Liga'da Espanyol deplasmanından 4-1 galip ayrılan Real Madrid'de kaleci Iker Casillas yedek olarak çıktığı maçta yedek kulübesinde cep telefonu ile oyalandı.
Rakip Kulübesindeki Çantayı Tekmeleyerek Oyuncuların Üstüne Atmak 00:48
Rakip Kulübesindeki Çantayı Tekmeleyerek Oyuncuların Üstüne Atmak 30 izlenme - 2 yıl önce Copa Sudamericana'da oynanan Deportivo Capiata-Caracas maçında ev sahibi ekipte forma giyen Fabio Escobar, Caracas yedek kulübesinin önünde bulunan sağlık çantasını tekmeleyerek yedek oyuncuların üzerine attı. Oyuncular ise haliyle üzerine yürüyünce hakem olaya el koydu. Taraftarların büyük tepki gösterdiği anlar böyle yansımış kameraya efendim. Yorum sizin. İzleyelim..
camları aşağı indirdi ve kovuldu 00:18
camları aşağı indirdi ve kovuldu 37 izlenme - 6 yıl önce kulüp yönetimi konu ile ilgili bugün yaptığı açıklamada castu'nun basel karşısında alınan 1-0'lık yenilginin ardından yedek kulübesinin camını yumruklayarak kırdığını teknik direktörlerinin yaptığı bu çirkin hareketten dolayı kendilerini küçük düşürerek kulübün imajını zedelediğini bu nedenle castu ile yolların ayrıldığını bildirdi.
Kulübemiz Ve Biz 04:31
Kulübemiz Ve Biz 43 izlenme - 7 yıl önce