Hoşgeldiniz!

Kulüpler Birliği

Yeni başkan Fikret Orman oldu! 03:19
Yeni başkan Fikret Orman oldu! 11.758 izlenme - 3 hafta önce Kulüpler Birliği Vakfı'nın yeni başkanı Fikret Orman oldu!
Aziz Yıldırım vs Göksel Gümüşdağ 02:23
Aziz Yıldırım vs Göksel Gümüşdağ 5.220 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Göksel Gümüşdağ'ın NTVSpor'da yaptığı açıklamalara canlı yayına bağlanarak cevap verdi.
Kulüpler Birliği'nin Yeni Başkanı Dursun Özbek Oldu  02:36
Kulüpler Birliği'nin Yeni Başkanı Dursun Özbek Oldu 1.233 izlenme - 6 ay önce Göksel Gümüşdağ'ın yeniden aday olmayacağını belirtmesinin ardından Kulüpler Birliği'nin yeni başkanı Dursun Özbek oldu.
Yıldırım Demirören'den Önemli Açıklamalar 04:18
Yıldırım Demirören'den Önemli Açıklamalar 425 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalar yaptı.
Göksel Gümüşdağ: 03:54
Göksel Gümüşdağ: "Premier Lig ve Bundesliga arasında Türk modeli oluşturmaya çalışıyoruz" 374 izlenme - 2 yıl önce Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Premier Lig ve Bundesliga arasında futbolda Türk modeli oluşturmaya çalıştıklarını söyledi
Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı 05:04
Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı 513 izlenme - 2 yıl önce Kulüpler Birliği Vakfı'nın ligin ilk yarısını değerlendirdikleri toplantı Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.
Kulüpler Birliği Vakfı'nın Yeni Merkezi Açıldı 03:26
Kulüpler Birliği Vakfı'nın Yeni Merkezi Açıldı 317 izlenme - 2 yıl önce Ankara'dan İstanbul'a taşınan Kulüpler Birliği Vakfı'nın yeni merkezi açıldı. Vakfın Maslak'taki yeni merkezinin açılışına, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Avrupa Profesyonel Futbol Ligleri Başkanı Lars Christer Olsson ile Süper Lig kulüplerinin temsilcileri katıldı.
Göksel Gümüşdağ: 04:09
Göksel Gümüşdağ: "Aynen Premier Lig gibi..." 267 izlenme - 2 yıl önce Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ önemli açıklamalarda bulundu.
Kulüpler Birliği Vakfı / Futbolun devleri Turkcell'in desteğiyle Türkiye'de 04:41
Kulüpler Birliği Vakfı / Futbolun devleri Turkcell'in desteğiyle Türkiye'de 175 izlenme - 2 yıl önce Kulüpler Birliği Vakfının ev sahipliği yaptığı ve futbol dünyasının birbirinden önemli isimlerinin katıldığı Uluslararası Futbol Zirvesi, Turkcellin ana sponsorluğunda gerçekleşti. Uluslararası Futbol Zirvesinin katılımcıları arasında FIFA İcra Kurulu Başkanı Şenes Erzik, Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Chelsea Başkanı Bruce Buck, Atletico Madrid Eş Sahibi Miguel Angel Gil gibi isimler yer aldı.
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 00:41
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 187 izlenme - 2 yıl önce Basına kapalı olan toplantıda gündemin, futbol ailesinin teröre karşı birlik çağrısı ve Süper Lig A.Ş işleyiş esasları olacağı belirtildi. Toplantının öğleden sonraki bölümü olan Kulüpler Birliği Vakfı Süper Lig A.Ş. paneli saat 14.00'te başlayacak.
Kulüpler Birliği adayını açıkladı 01:31
Kulüpler Birliği adayını açıkladı 197 izlenme - 3 yıl önce Kulüpler Birliği Vakfı, TFF Başkanlığı seçiminde Yıldırım Demirören'i destekleme kararı aldı. 18 kulübün 14'ü 'Demirören'e destek vereceğini açıklarken, 4 kulüp ise çekimser kaldı.
Rıdvan Dilmen'den Canlı Yayında ilginç Protesto! 03:02
Rıdvan Dilmen'den Canlı Yayında ilginç Protesto! 105 izlenme - 2 yıl önce Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra Kulüpler Birliği'nin duyurduğu "2 dakika düşün" çağrısıyla programın açılışında 2 dakika boyunca hiç konuşmadı.
Kulüpler Birliği'nden FLAŞ kararlar 04:09
Kulüpler Birliği'nden FLAŞ kararlar 88 izlenme - 2 yıl önce Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında oynanan Galatasaray - Trabzonspor maçında yaşanan hakem hataları nedeniyle olağanüstü toplanma kararı alan Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısı az önce tamamlandı. Başkan Göksel Gümüşdağ toplantı sonrası yaptığı açıklamalardaki satır başları şu şekilde: "Hakem hataları kabul edilebilir düzeye indirilmesini istiyoruz" "Kuddisi Müftüoğlu'nun Galatasaray-Trabzonspor maçı sonrası yaptığı açıklamaları tatmin edici görmedim" "Hakemlerimizin art niyetli olduğunu düşünmüyoruz ama hatalarının en aza indirilmesini istiyoruz" "Kulüpler Birliği olarak her toplantımızda hakem hatalarını konuşmak istemiyoruz" "Futbolumuzun gelişmesi için hepimiz sorumluluk almak zorundayız" "Aynı Premier Lig'de olduğu gibi uluslararası bir araştırma şirketi hakem raporlarını araştırmalı" "Sadece 9 hakem değil, Süper Lig'de maç yöneten tüm hakemlerin eşit seviyede olmasını istiyoruz" "Süper Lig A.Ş İcra Kurulu oluşturulmasına karar verilmiştir."
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Aziz Yıldırım'ın Kol Kola Girmesi 01:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ve Aziz Yıldırım'ın Kol Kola Girmesi 47 izlenme - 11 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından İstanbul'da ikinci kez düzenlenen Futbol Zirvesi'ne katıldı. Burada açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra katılımcılara plaket verdi. Kulüp başkanlarının sahnede yer aldığı sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i yanına çağırdı. İki başkan, Erdoğan'ın yanında el sıkıştı.
Kulüpler Birliği'nde Fikret Orman Dönemi 03:59
Kulüpler Birliği'nde Fikret Orman Dönemi 2 izlenme - 3 hafta önce - Kulüpler Birliği'nde Fikret Orman dönemi Fikret Orman: "Geçmiş geçmişte kaldı"İSTANBUL - Kulüpler Birliği'nin yeni Başkanı Fikret Orman geçmişin geçmişte kaldığını ifade ederek, "Kulüpler yeni bir başlangıç yapmışken geçmişi kurcalamanın anlamı yok" diye konuştu.
Kulüpler Birliğinin Yeni Başkanı Fikret Orman Oldu 02:19
Kulüpler Birliğinin Yeni Başkanı Fikret Orman Oldu 2 izlenme - 3 hafta önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in seçimi kaybetmesiyle boşa çıkan Kulüpler Birliği Vakfının başkanlığına, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman seçildi.
3ik Etkileşim Ve Gelişim Kampi 2009 01:32
3ik Etkileşim Ve Gelişim Kampi 2009 116 izlenme - 8 yıl önce
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti’ni Kabul Etti 01:54
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti’ni Kabul Etti 18 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kulüpler Birliği Heyeti’ni kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki kabul basına kapalı olarak gerçekleşti. Göksel Gümüşdağ başkanlığında tüm kulüp başkanlarının hazır bulunduğu ziyaret Cumhurbaşkanlığı'nın Ankara Beştepe'de bulunan Kulliyesi'nde gerçekleşti. Ziyarette Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç da yer aldı.
Dursun Özbek Kulüpler Birliği Başkanı Oldu 07:56
Dursun Özbek Kulüpler Birliği Başkanı Oldu 4 izlenme - 6 ay önce Kulüpler Birliği'nde yeni başkan, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek oldu. Kulüpler Birliği'nin olağan genel kurulu bugün öğle saatlerinde vakfın Maslak'taki merkezinde gerçekleşti. Yapılan seçim sonrası Göksel Gümüşdağ'dan boşalan başkanlığa Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek getirildi. Osmanlıspor Kulübü Başkanı Sadık Dik ile birlikte aday olan Dursun Özbek oy çokluğuyla yeni başkan seçildi. Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu ve Kardemir Karabükspor Kulübü Başkanı Hikmet Ferudun Tankut ise başkan yardımcıları olarak belirlendi.
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 00:31
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 5 izlenme - 7 ay önce - Kulüpler Birliği toplantısı başladıİSTANBUL - Kulüpler Birliği'nin olağan toplantısı başladı.
Başkan Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı Oldu 01:12
Başkan Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı Oldu 4 izlenme - 6 ay önce Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Kulüpler Birliği Başkanı seçildi. Özbek’in yardımcıları ise Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut ve Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu oldu. Göksel Gümüşdağ’dan görevi devralan Özbek’in ilk açıklamaları; “Göksel başkan bugüne kadar olan görevini layıkıyla yaptı. Ben bütün kulüp başkanları adına kendisine teşekkür ediyorum. İkinci bir görevi de, bu onurlu görevi bana layık gören kulüp başkanlarına gönderiyorum. Bundan sonra da aynı görevlerin devamı ve yeniliği ile devam edecektir. Ben bu görevde 1 yıl süreyle seçildim. Bu süre zarfında Türk futboluna, Türk futbolunun içinde bulunduğu sıkıntılı hususların aşılması yönünde takipçisi olmaya söz veriyorum.” “Kulüpler Birliği Vakfı bir ailedir. Burada hiçbir başkan bir diğerinden daha önemli, değerli değildir. Biz Göksel başkan döneminde de Türk futboluyla ilgili ne yaptıysak bunlar aynen devam edecek. Kronik olarak Türk futbolunun içine bulaşmış olan terör ve istenmeyen olayların sonlandırılması için faaliyetlerimiz vardı. Bunlar da aynen devam edecek. Tespit edilmiş, zaten hep konsensusla alınmış kararların uygulaması devam edecek”
Cavcav: 01:32
Cavcav: "Gönlümde Galatasaray'ın Şampiyon Olması Yatar Ama Beşiktaş Avantajlı" 54 izlenme - 3 yıl önce Cavcav'dan "Süper Lig AŞ" değerlendirmesi- Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav: - "Süper Lig AŞ'nin kurulma kararı arkadaşlar arasında olumlu karşılandı, iki kulübümüzün olmaması toplantıya halel getirmedi"- "Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Başbakanımızdan randevu alarak, bu durumu kendilerine iletip onlara da durumu arz etme kararı aldık"- "Gönlümde Galatasaray'ın şampiyon olması yatar ama Beşiktaş daha avantajlı gözüküyor" MUSA SAMUR - Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısında alınan Süper Lig AŞ kurulma kararının kulüp temsilcileri tarafından olumlu karşılandığını belirterek, iki takım temsilcisinin katılmayışının toplantıya "halel" getirmediğini söyledi.
Tff 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Bozbağ: 03:00
Tff 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Bozbağ: "Kulüplerimizi Borç Batağından Kurtarmalıyız" 1 izlenme - 1 ay önce TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı Mustafa Bozbağ, kulüplere devlet bankalarından gelirlerine göre bir kereye mahsus kredi kullandırılmasını istediklerini belirterek, bu yönde ilgili bakanlıklarla görüşmelere devam ettiklerini söyledi.
Tff ile Kulüpler Birliği Vakfı Naklen Yayın Geliri İçin Toplandı 04:41
Tff ile Kulüpler Birliği Vakfı Naklen Yayın Geliri İçin Toplandı 16 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Kulüpler Birliği Vakfı'nın gelecek dönem Süper Lig maçlarının yayın ihalesiyle ilgili gerçekleştirmeyi planladığı toplantı yapıldı.
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 00:39
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 1 izlenme - 3 ay önce - Kulüpler Birliği toplantısı başladıİSTANBUL - Kulüpler Birliği'nin aylık olağan toplantısı Maslak'ta bulunan Kulüpler Birliği binasında başladı.
Dursun Özbek'ten Burak için flaş açıklama 04:29
Dursun Özbek'ten Burak için flaş açıklama 8 izlenme - 2 yıl önce Birçok futbolcuyu transfer etmek isteyen ancak UEFA FFP'e takılan Galatasaray, Burak Yılmaz'ı da kadrosunda tutacak.
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 00:41
Kulüpler Birliği Toplantısı Başladı 6 izlenme - 2 yıl önce Toplantıdan görüntüler Kulüpler Birliği toplantısı başladı. Kulüpler Birliği Vakfı toplantısı, Çırağan Palas Kempinski'de başladı. Basına kapalı olan toplantıda gündemin, futbol ailesinin teröre karşı birlik çağrısı ve Süper Lig A.Ş işleyiş esasları olacağı belirtildi. Toplantının öğleden sonraki bölümü olan Kulüpler Birliği Vakfı Süper Lig A.Ş. paneli saat 14.00'te başlayacak.
Mesut Hoşcan'a doğum günü sürprizi! 00:45
Mesut Hoşcan'a doğum günü sürprizi! 10 izlenme - 3 yıl önce Kulüpler Birliği Toplantısı'nın ardından Mesut Hoşcan'ın doğum günü kutlandı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel  Gümüşdağ Açıklama Yaptı 06:00
Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ Açıklama Yaptı 7 izlenme - 2 yıl önce Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Gümüşdağ'ın açıklaması Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kulüpler Birliği Vakfı'nı kabulünün ardından basın mensuplarına açıklama yaptı.
Fenerbahçe, İki Kez Maça Çıkmazsa Küme Düşecek 00:50
Fenerbahçe, İki Kez Maça Çıkmazsa Küme Düşecek 11 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe, Saldırıyı Gerekçe Göstererek Müsabakalara Çıkmaması Halinde İlk Karşılaşmada 3 Puanı Silinecek, İkinci Maçta İse Küme Düşürülecek.