Hoşgeldiniz!

külüstür

Mickey Mouse - Şanslı Para 03:36
Mickey Mouse - Şanslı Para 6.081 izlenme - 2 yıl önce Miki Fare (Mickey Mouse); 1928’de Walt Disney tarafından yaratılmış ve seslendirilmiş karikatür karakteridir. The Walt Disney Company’nin sembolü haline gelmiştir; ve doğum günü Steamboat Willie’deki ilk performansı olan 18 Kasım 1928 olarak kullanılır. Basit bir fare tasarımından başlayan Miki Fare karakteri, bir çok çizgi filmi de çekilmiş ve Dünya’da en fazla tanınan sembollerden biri haline gelmiştir. Walt Disney Miki Fare karakterini 1928’den 1946’ya kadar sesledirmiştişr. Günümüzde Miki’yi Wayne Allwine seslendirmektedir. 70 yıllardan sonra çizerleri arasında Türk-Amerikan kökenli karikatüristin Murad Gümen de yer almıştır.
200 usd ye üretilen otomobilin test sürüşü 00:09
200 usd ye üretilen otomobilin test sürüşü 1.507 izlenme - 9 yıl önce hindistanda 200 dolara üretilen otomobilin test sürüşü
Mickey Mouse - Koni Kafa 03:36
Mickey Mouse - Koni Kafa 392 izlenme - 2 yıl önce Miki Fare (Mickey Mouse); 1928’de Walt Disney tarafından yaratılmış ve seslendirilmiş karikatür karakteridir. The Walt Disney Company’nin sembolü haline gelmiştir; ve doğum günü Steamboat Willie’deki ilk performansı olan 18 Kasım 1928 olarak kullanılır. Basit bir fare tasarımından başlayan Miki Fare karakteri, bir çok çizgi filmi de çekilmiş ve Dünya’da en fazla tanınan sembollerden biri haline gelmiştir. Walt Disney Miki Fare karakterini 1928’den 1946’ya kadar sesledirmiştişr. Günümüzde Miki’yi Wayne Allwine seslendirmektedir. 70 yıllardan sonra çizerleri arasında Türk-Amerikan kökenli karikatüristin Murad Gümen de yer almıştır.
Mickey Mouse - Külüstür Araba 03:36
Mickey Mouse - Külüstür Araba 385 izlenme - 2 yıl önce Miki Fare (Mickey Mouse); 1928’de Walt Disney tarafından yaratılmış ve seslendirilmiş karikatür karakteridir. The Walt Disney Company’nin sembolü haline gelmiştir; ve doğum günü Steamboat Willie’deki ilk performansı olan 18 Kasım 1928 olarak kullanılır. Basit bir fare tasarımından başlayan Miki Fare karakteri, bir çok çizgi filmi de çekilmiş ve Dünya’da en fazla tanınan sembollerden biri haline gelmiştir. Walt Disney Miki Fare karakterini 1928’den 1946’ya kadar sesledirmiştişr. Günümüzde Miki’yi Wayne Allwine seslendirmektedir. 70 yıllardan sonra çizerleri arasında Türk-Amerikan kökenli karikatüristin Murad Gümen de yer almıştır.
Ateş Böceği - Hamişine Pii Pii Kaysana Ulan Vatandaş 02:11
Ateş Böceği - Hamişine Pii Pii Kaysana Ulan Vatandaş 405 izlenme - 3 yıl önce Genç işportacı Tarık birgün müşterisini çarpan adamı yakalayınca satışlardan daha çok para kazanır.Bu olay ona müşteriyi avlamak için yeni yollar denemesini sağlar.Bu organize yeni fikir için yanına bir kız alır ve ilk işlerine doğru yola çıkarlar.Ama Tarığın hesaba katmadığı birşey vardır ve işler yolunda gitmez.. 1975 Yapımı "Ateş Böceği" filminin en janjanlı sahnesidir.Avrupada yalan var bizde yok arkadaş!
Kadından İbretlik Park Dersi 01:16
Kadından İbretlik Park Dersi 206 izlenme - 3 yıl önce Arabayı park edemeyen arkadaşımızın imdadına şık bir bayan yetişiyor.Ders niteliğinde park ediyor. Dikkat mutlu son içerir.
Mickey Mouse - Film Zamanı 03:36
Mickey Mouse - Film Zamanı 171 izlenme - 2 yıl önce Miki Fare (Mickey Mouse); 1928’de Walt Disney tarafından yaratılmış ve seslendirilmiş karikatür karakteridir. The Walt Disney Company’nin sembolü haline gelmiştir; ve doğum günü Steamboat Willie’deki ilk performansı olan 18 Kasım 1928 olarak kullanılır. Basit bir fare tasarımından başlayan Miki Fare karakteri, bir çok çizgi filmi de çekilmiş ve Dünya’da en fazla tanınan sembollerden biri haline gelmiştir. Walt Disney Miki Fare karakterini 1928’den 1946’ya kadar sesledirmiştişr. Günümüzde Miki’yi Wayne Allwine seslendirmektedir. 70 yıllardan sonra çizerleri arasında Türk-Amerikan kökenli karikatüristin Murad Gümen de yer almıştır.
Sayedar - Külüstür Teyp 02:31
Sayedar - Külüstür Teyp 72 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Farkındalık Çıkış Tarihi: 07.01.2013 Hip Hop Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Sanalika-Külüstür 00:45
Sanalika-Külüstür 55 izlenme - 6 yıl önce bizimle oynama ihtimalini kazanmak için face sayfamızdan bakabilirsiniz detaylı bilgi orda link işte bu https//www.facebook.com/sanalikaesesfg
Cem Bezeyiş - Külüstür Adam 03:08
Cem Bezeyiş - Külüstür Adam 73 izlenme - 6 yıl önce
Cem Bezeyiş - Külüstür Adam 03:08
Cem Bezeyiş - Külüstür Adam 8 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Kontrol Altında Çıkış Tarihi: 16.09.1996 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Hayat istediğim gibi gitmiyor Bugün herşeye yabancıyım Seni sevmem sana yetmiyor Çıkmazlar içindeyim Saatlerim günlere uymuyor İçim benden hızlı geçiyor Hiçbir şey hiçbirine doymuyor Beklentiler içindeyim Bir külüstür adam oldum ki Gönlüm hiçbir kaba sığmıyor Demode sevimsizce aynalara Zaman sorulmuyor Yollar bildiğime çıkmıyor Gelecek güne kararsızım Tanıdıklar bende ölüyor Sorular içindeyim Radyoda eski bir melodi Hüzünleri çağırıyor Herşey çok çabuk değişince Sevgiler çaresiz kalıyor