Hoşgeldiniz!

kümes

Kümes / The Coop Fragman 01:40
Kümes / The Coop Fragman 68.268 izlenme - 3 yıl önce 2015 İstanbul Uluslararası Film Festivali'nde de gösterimi yapılan Ufuk Bayraktar filmi Kümes'in fragmanı.
Gelincik 01:28
Gelincik 66.955 izlenme - 5 yıl önce Gelincik
Her Horoz Kendi Çöplüğünde Öter 00:32
Her Horoz Kendi Çöplüğünde Öter 26.782 izlenme - 4 yıl önce Kümeste tavukları korkutmaya çalışan çocuğa, horoz tarafından ders verildi
Horoz Sesi 01:30
Horoz Sesi 24.354 izlenme - 4 yıl önce Horoz
hint horozları 01:09
hint horozları 103.211 izlenme - 7 yıl önce hint horozları
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 00:55
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 10.920 izlenme - 2 yıl önce Minik kızın cesaretini tebrik etmek lazım.. Demekki doğa ile haşır neşir bir aile yapısı var ki çekinmeden tavuğun yumurtaları araklıyor. Tavukta inatçı kızda bakalım kim galip gelecek..
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 02:42
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 12.573 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandır kapalı oldukları yerden çıkarılan tavuklar dışarıda kar ile karşılaşıyor, bakalım tepkileri nasıl oluyor.
50 Bin Dolarlık Kümes 05:09
50 Bin Dolarlık Kümes 2.411 izlenme - 9 ay önce Rize'nin İyidere ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Mete'nin sahip olduğu tavuklar ve horozlar fiyatları ile el yakıyor. İlçenin Yapraklar mahallesindeki evinin bahçesindeki kümeste beslediği 18 çeşit tavuk ve horozların fiyatı ise 50 bin doları buluyor. Mete'nin kümesindeki en pahalı tavuk ise Ayam Cemani cinsi 17 bin TL değerindeki tavuk. Endenozya kökenli tavuk ırkından gelen tavuğun en büyük özelliği eti, rengi ve yumurtasının siyah olması. Kümesi ile ilgili bilgiler veren Mete, 12 yıldır hobi olarak cins tavuk ve horoz beslediğini söyledi. Mete, bu hobisinin pahalı bir hobi olduğunu belirterek "Bu tavuklar ve horozlar emek ve sevgi istiyor. Cins tavuklar olduğu için tavuk hastalıklarından dolayı yiyeceklerine dikkat etmeniz ve ortamın havadar olmasına önem göstermeniz gerekiyor. Eğer bunları yapmazsanız bir sabah kümese gelir ve bütün tavukları ölmüş olarak bulabilirsiniz" dedi. Cins tavuklarının yaptıkları yumurtaların renklerinin mavi, yeşil, siyah ve kahverengi renklerinde olabildiğini kaydeden Mete, bu yumurtaların fiyatının ve besin değerinin yüksek olduğunu söyledi. Mete, özellikle kalp ve beyin hastalıklarına bu yumurtaların iyi geldiğini sözlerine ekledi. ============================ Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Horoz 01:00
Horoz 11.222 izlenme - 5 yıl önce Horoz
Bıldırcın 00:17
Bıldırcın 9.140 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın
Kullanamadığı Otomobilini Güvercin Kümesi Yapan Suriyeli 06:26
Kullanamadığı Otomobilini Güvercin Kümesi Yapan Suriyeli 2.677 izlenme - 12 ay önce Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan Suriyeli, trafikte kullanamadığı 25 TL değerindeki otomobilini güvercinlerine kümes yaptı.
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.592 izlenme - 2 yıl önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
dolunay güvercin evi yeni kümes yapımı ekim 2011 07:54
dolunay güvercin evi yeni kümes yapımı ekim 2011 9.042 izlenme - 6 yıl önce
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 01:00
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 3.908 izlenme - 3 yıl önce Karapınar'da inanılmaz ama gerçek bir horoz hikayesi.
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 01:15
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 3.145 izlenme - 2 yıl önce Kış yaklaştığı için giysilerimizi kalınlaştırıyor, kazaklarımızı raflardan indiriyoruz. Ancak yedi milyar nüfusu olan şu dünyada özellikle bir kişi bundan fazlasını yapıyor: İngiliz Nicola Congdon. 25 yaşındaki bu genç kadın tavuklar için süveter örüyor. 60 kadar tavuğu var. Bunların yarısı daha önce tavuk çiftliklerinde yaşamış tavuklar. Özellikle bunlar kışları çok üşüyormuş. Nicola ve annesi çevrelerindeki tavuk çiftliklerinden de süveter siparişleri almaya başlamışlar; yani işleri büyütmüşler. İşleri büyütmüşler derken bunu ticari olarak yapmıyorlarmış; kazandıkları para Güney Afrika'ya bir AIDS yetimhanesine gidiyormuş. Şimdi tekrarlayalım: Bir kadın tavukları üşümesin diye süveter örüyor, çevresindeki tavuk yetiştiricileri de ona aynı sebepten ötürü sipariş veriyorlar, bu kadın kazandığı parayı AIDS yüzünden yetim kalanlara bağışlıyor. Buradaki iyiliğin seviyesi bizi aştı... Aşağıda süveterli tavukların fotoğraflarını görebilirsiniz.
22:00
"Her şey Oyun Değil" Tüm Doğallığı İle Baharın Güzelliği (Sürpriz Son İçerir) 743 izlenme - 7 ay önce Youtube'un kanal ve video çöplüğünde, kanal sahiplerinin para para, izlenme abone dediği şu günlerde güzel insanları iyi bir çatıda toplamayı hedefledim. Ölürsek en azından arkamızda iz bırakalım. Bir izde Alkışlarlayaşıyorum.com da olmasını isterim. İlk baharın gelişiyle oluşan görsel şöleni sizlerle paylaşmak istedim. Yeşilin daha yeşil, mavinin daha mavi olduğu muazzam güzellikle birlikte hayvan dostlarımla harmanlayarak güzel ve doğal bir video olmasına ve bu ortamı sesimle bozmamaya fazlasıyla özen gösterdim. Sürpriz son olarak bahsettiğim kısımda ise tuvuklarımdan birinin yumurtlama anına şahitlik ediyoruz. Alışılmışın dışında bir doğal bu anıda görmeniz mümkün. Yapıcı ve geliştirice desteğinizi mutlaka beklerim :) Siz saygıdeğer Alkışlarlayaşıyorum üyerleride kanalımıza gelerek mevcut ve gelecek olan videoları takip edebilirsiniz. https://www.youtube.com/channel/UCe7vV_3iTEPNOPg7p2Xf5rA Saygılar...
taklacı güvercinlerim - 06 00:17
taklacı güvercinlerim - 06 12.178 izlenme - 9 yıl önce Kümesimin önündeki gezinme alanı üstü telle örtülü olduğu için kuş fışkıramıyor :) Ankara oyun kuşu. Dumanlı
Bagdadı 00:21
Bagdadı 3.978 izlenme - 5 yıl önce gaziantep nizip hasan ATAOGLU nun kuşları
Horozların Hunharca Tecavüz Ettiği Körpe Tavuk 02:05
Horozların Hunharca Tecavüz Ettiği Körpe Tavuk 1.422 izlenme - 1 yıl önce Bu nasıl bir barbarlıktır? 21. yüzyılın ortasında şu görüntüye bakın. Bunun cezası çok ağır olmalı. Görüntüyü izledikten sonra yutkunamadım, gözümden yaşlar süzüldü.
Kümese Giren Tilkiyi Kovalayan Tavuklar 01:30
Kümese Giren Tilkiyi Kovalayan Tavuklar 763 izlenme - 1 yıl önce Konya’da bir tavuk çiftliğine giren tilkinin, kendisine saldıran tavuklardan kaçma anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Pipisini Tavuğa Kaptıran Çocuk 00:30
Pipisini Tavuğa Kaptıran Çocuk 222 izlenme - 2 ay önce Nerede çekildiğini bilemediğimiz görüntülerde kümes içerisinde dolanan minik ufaklığın pipisini tavuk ısırınca ortaya komik görüntüler çıkmış.
Otomatik Halı Yıkama Makinası Maxis 00:36
Otomatik Halı Yıkama Makinası Maxis 1.096 izlenme - 1 yıl önce otomatik halı yıkama makinası, otomatik halı yıkama makinaları ,tam otomatik halı yıkama makinası,basınçlı su jeti ,halı sıkma makinası,halı sıkma makinesi,halı kurutma makinası,kümes yıkama makinası,oto yıkama makinaları,açık alan serinletme sistemleri,nemlendirme sistemleri ,yorgan yıkama makinası,köpük tankı,yedek parca,sanayi tip süpürge,www.maximumticaret.com,otomatik halı yıkama makinası fiyatları,otomatik halı yıkama makinaları İzmir,0532 4226413
Tavuskuşu 05:03
Tavuskuşu 1.923 izlenme - 4 yıl önce Tavuskuşu'na ait görüntüler...
kümesim ve güvercinlerim 03:57
kümesim ve güvercinlerim 3.796 izlenme - 7 yıl önce kümesim ve kuslarim...
horoz dövüşü baskını 02:09
horoz dövüşü baskını 4.132 izlenme - 7 yıl önce kümes hayvanları derneği’ne ’horoz dövüşü’ baskını 12 gözaltı
güvercin kümes 1 01:27
güvercin kümes 1 3.728 izlenme - 8 yıl önce
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 00:47
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 2.110 izlenme - 3 yıl önce Hapşıran tavuk sizi şaşkına çevirecek, hatta hapşırırken çıkardığı ses sizi gülümsetecek. Hapşıran tavuk sizlerle...
Tavuk Kümesleri 00:37
Tavuk Kümesleri 2.727 izlenme - 6 yıl önce Vixpet Hayvan Barınakları ve Ekipmanlar www.vixpet.com.tr E-mail infovixpet.com.tr
Yumurta Toplama Robotu 03:40
Yumurta Toplama Robotu 417 izlenme - 8 ay önce Tavukların kümeslerinden yumurtaları nasıl toplayacağız diyerek düşünmek bitti. Artık yumurta toplama robotu var. İşte o mükemmel alet.
Farmville Çoklu Kümes 04:00
Farmville Çoklu Kümes 3.089 izlenme - 8 yıl önce farmvİlle,çoklu,kümes