Hoşgeldiniz!

Kümes Videoları İzle

Kümes / The Coop Fragman 01:40
Kümes / The Coop Fragman 61.536 izlenme - 2 yıl önce 2015 İstanbul Uluslararası Film Festivali'nde de gösterimi yapılan Ufuk Bayraktar filmi Kümes'in fragmanı.
Gelincik 01:28
Gelincik 56.023 izlenme - 4 yıl önce Gelincik
Kullanamadığı Otomobilini Güvercin Kümesi Yapan Suriyeli 06:26
Kullanamadığı Otomobilini Güvercin Kümesi Yapan Suriyeli 2.560 izlenme - 2 ay önce Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan Suriyeli, trafikte kullanamadığı 25 TL değerindeki otomobilini güvercinlerine kümes yaptı.
Her Horoz Kendi Çöplüğünde Öter 00:32
Her Horoz Kendi Çöplüğünde Öter 26.731 izlenme - 3 yıl önce Kümeste tavukları korkutmaya çalışan çocuğa, horoz tarafından ders verildi
Horoz Sesi 01:30
Horoz Sesi 24.068 izlenme - 4 yıl önce Horoz
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 00:55
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 10.752 izlenme - 1 yıl önce Minik kızın cesaretini tebrik etmek lazım.. Demekki doğa ile haşır neşir bir aile yapısı var ki çekinmeden tavuğun yumurtaları araklıyor. Tavukta inatçı kızda bakalım kim galip gelecek..
hint horozları 01:09
hint horozları 100.391 izlenme - 6 yıl önce hint horozları
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 02:42
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 12.324 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandır kapalı oldukları yerden çıkarılan tavuklar dışarıda kar ile karşılaşıyor, bakalım tepkileri nasıl oluyor.
Horoz 01:00
Horoz 11.143 izlenme - 4 yıl önce Horoz
Horozların Hunharca Tecavüz Ettiği Körpe Tavuk 02:05
Horozların Hunharca Tecavüz Ettiği Körpe Tavuk 1.228 izlenme - 4 ay önce Bu nasıl bir barbarlıktır? 21. yüzyılın ortasında şu görüntüye bakın. Bunun cezası çok ağır olmalı. Görüntüyü izledikten sonra yutkunamadım, gözümden yaşlar süzüldü.
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.279 izlenme - 1 yıl önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
Bıldırcın 00:17
Bıldırcın 8.832 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın
Dev Horoz Görenleri Şaşırtıyor 01:15
Dev Horoz Görenleri Şaşırtıyor 99 izlenme - 1 hafta önce Kosova'da 'Çapkın' isimli devasa büyüklükteki horoz uluslararası medyanın gündemine düştü. Kosovalı Fitim Sejfijaj'ın 'Çapkın' isimli horozu, İngiltere "Daily Mail" gazetesine göre, görenleri hayret ve şaşkınlık içerisinde bırakıyor. Devasa yapısı, tüyleri ve yürüme tarzıyla ilgi çeken horoz, son günlerde en çok konuşulan haberlerden biri haline dönüştü. Daily Mail Gazetesi horozla ilgili haberinde 'Büyük horoz kümesinden zorla çıkabiliyor. Büyük kanatları ve tüyleriyle horozdan ziyade dinozora benziyor' diye yazdı.
dolunay güvercin evi yeni kümes yapımı ekim 2011 07:54
dolunay güvercin evi yeni kümes yapımı ekim 2011 8.864 izlenme - 5 yıl önce
Kümese Giren Tilkiyi Kovalayan Tavuklar 01:30
Kümese Giren Tilkiyi Kovalayan Tavuklar 558 izlenme - 3 ay önce Konya’da bir tavuk çiftliğine giren tilkinin, kendisine saldıran tavuklardan kaçma anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 01:00
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 3.702 izlenme - 2 yıl önce Karapınar'da inanılmaz ama gerçek bir horoz hikayesi.
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 01:15
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 3.086 izlenme - 1 yıl önce Kış yaklaştığı için giysilerimizi kalınlaştırıyor, kazaklarımızı raflardan indiriyoruz. Ancak yedi milyar nüfusu olan şu dünyada özellikle bir kişi bundan fazlasını yapıyor: İngiliz Nicola Congdon. 25 yaşındaki bu genç kadın tavuklar için süveter örüyor. 60 kadar tavuğu var. Bunların yarısı daha önce tavuk çiftliklerinde yaşamış tavuklar. Özellikle bunlar kışları çok üşüyormuş. Nicola ve annesi çevrelerindeki tavuk çiftliklerinden de süveter siparişleri almaya başlamışlar; yani işleri büyütmüşler. İşleri büyütmüşler derken bunu ticari olarak yapmıyorlarmış; kazandıkları para Güney Afrika'ya bir AIDS yetimhanesine gidiyormuş. Şimdi tekrarlayalım: Bir kadın tavukları üşümesin diye süveter örüyor, çevresindeki tavuk yetiştiricileri de ona aynı sebepten ötürü sipariş veriyorlar, bu kadın kazandığı parayı AIDS yüzünden yetim kalanlara bağışlıyor. Buradaki iyiliğin seviyesi bizi aştı... Aşağıda süveterli tavukların fotoğraflarını görebilirsiniz.
Otomatik Halı Yıkama Makinası Maxis 00:36
Otomatik Halı Yıkama Makinası Maxis 1.000 izlenme - 5 ay önce otomatik halı yıkama makinası, otomatik halı yıkama makinaları ,tam otomatik halı yıkama makinası,basınçlı su jeti ,halı sıkma makinası,halı sıkma makinesi,halı kurutma makinası,kümes yıkama makinası,oto yıkama makinaları,açık alan serinletme sistemleri,nemlendirme sistemleri ,yorgan yıkama makinası,köpük tankı,yedek parca,sanayi tip süpürge,www.maximumticaret.com,otomatik halı yıkama makinası fiyatları,otomatik halı yıkama makinaları İzmir,0532 4226413
Bagdadı 00:21
Bagdadı 3.878 izlenme - 4 yıl önce gaziantep nizip hasan ATAOGLU nun kuşları
taklacı güvercinlerim - 06 00:17
taklacı güvercinlerim - 06 12.173 izlenme - 8 yıl önce Kümesimin önündeki gezinme alanı üstü telle örtülü olduğu için kuş fışkıramıyor :) Ankara oyun kuşu. Dumanlı
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 00:47
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 2.021 izlenme - 2 yıl önce Hapşıran tavuk sizi şaşkına çevirecek, hatta hapşırırken çıkardığı ses sizi gülümsetecek. Hapşıran tavuk sizlerle...
Kümeste Suçüstü Yakalanan Sinsi Tilki 02:22
Kümeste Suçüstü Yakalanan Sinsi Tilki 140 izlenme - 2 ay önce Akşam saatlerinde kümesinden gelen sesle şüphelenen adam kümese girdiğinde tavuklarını hedef alan tilki ile göz göze gelmiş.
horoz dövüşü baskını 02:09
horoz dövüşü baskını 4.128 izlenme - 6 yıl önce kümes hayvanları derneği’ne ’horoz dövüşü’ baskını 12 gözaltı
Tavuskuşu 05:03
Tavuskuşu 1.636 izlenme - 3 yıl önce Tavuskuşu'na ait görüntüler...
güvercin kümes 1 01:27
güvercin kümes 1 3.696 izlenme - 7 yıl önce
Çin Usulü Pişirilen Kümes Hayvanlarını Tattık 06:06
Çin Usulü Pişirilen Kümes Hayvanlarını Tattık 1.375 izlenme - 1 yıl önce Yine Uzakdoğu, yine Çin ve tabii yine zor zamanlar! Çin'den getirttiğimiz kümes hayvanları içeren paketlerin görüntüsü pek parlak değildi. Peki tadları? Tahmin etmek çok zor değil ama cevap her zaman olduğu gibi videoda. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
kümesim ve güvercinlerim 03:57
kümesim ve güvercinlerim 3.600 izlenme - 7 yıl önce kümesim ve kuslarim...
Tilkinin Başına Bela Olan Kartal 00:43
Tilkinin Başına Bela Olan Kartal 53 izlenme - 3 hafta önce Tavuk çalmak için girdiği kümeste kartala yakalanan kurnaz tilkinin kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Tavuk Kümesleri 00:37
Tavuk Kümesleri 2.621 izlenme - 5 yıl önce Vixpet Hayvan Barınakları ve Ekipmanlar www.vixpet.com.tr E-mail infovixpet.com.tr
Farmville Çoklu Kümes 04:00
Farmville Çoklu Kümes 3.088 izlenme - 7 yıl önce farmvİlle,çoklu,kümes