Hoşgeldiniz!

Kümes Videoları İzle

50 Bin Dolarlık Kümes 05:09
50 Bin Dolarlık Kümes 2.166 izlenme - 2 hafta önce Rize'nin İyidere ilçesi Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Mete'nin sahip olduğu tavuklar ve horozlar fiyatları ile el yakıyor. İlçenin Yapraklar mahallesindeki evinin bahçesindeki kümeste beslediği 18 çeşit tavuk ve horozların fiyatı ise 50 bin doları buluyor. Mete'nin kümesindeki en pahalı tavuk ise Ayam Cemani cinsi 17 bin TL değerindeki tavuk. Endenozya kökenli tavuk ırkından gelen tavuğun en büyük özelliği eti, rengi ve yumurtasının siyah olması. Kümesi ile ilgili bilgiler veren Mete, 12 yıldır hobi olarak cins tavuk ve horoz beslediğini söyledi. Mete, bu hobisinin pahalı bir hobi olduğunu belirterek "Bu tavuklar ve horozlar emek ve sevgi istiyor. Cins tavuklar olduğu için tavuk hastalıklarından dolayı yiyeceklerine dikkat etmeniz ve ortamın havadar olmasına önem göstermeniz gerekiyor. Eğer bunları yapmazsanız bir sabah kümese gelir ve bütün tavukları ölmüş olarak bulabilirsiniz" dedi. Cins tavuklarının yaptıkları yumurtaların renklerinin mavi, yeşil, siyah ve kahverengi renklerinde olabildiğini kaydeden Mete, bu yumurtaların fiyatının ve besin değerinin yüksek olduğunu söyledi. Mete, özellikle kalp ve beyin hastalıklarına bu yumurtaların iyi geldiğini sözlerine ekledi. ============================ Türkiye Gazetesi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin: http://bit.ly/Turkiye-Gazetesi Türkiye Gazetesi Resmi Web Sitesi http://www.turkiyegazetesi.com.tr Türkiye Gazetesi Sosyal Medya Adresleri https://facebook.com/turkiyegazetesi https://twitter.com/turkiyegazetesi https://plus.google.com/+turkiyegazetesi https://instagram.com/turkiyegazetesi... Türkiye Gazetesi Haber Akışı http://www.turkiyegazetesi.com.tr/rss...
Kümes / The Coop Fragman 01:40
Kümes / The Coop Fragman 63.872 izlenme - 2 yıl önce 2015 İstanbul Uluslararası Film Festivali'nde de gösterimi yapılan Ufuk Bayraktar filmi Kümes'in fragmanı.
Gelincik 01:28
Gelincik 57.525 izlenme - 4 yıl önce Gelincik
Her Horoz Kendi Çöplüğünde Öter 00:32
Her Horoz Kendi Çöplüğünde Öter 26.731 izlenme - 3 yıl önce Kümeste tavukları korkutmaya çalışan çocuğa, horoz tarafından ders verildi
Kullanamadığı Otomobilini Güvercin Kümesi Yapan Suriyeli 06:26
Kullanamadığı Otomobilini Güvercin Kümesi Yapan Suriyeli 2.576 izlenme - 3 ay önce Mardin'in Kızıltepe ilçesinde yaşayan Suriyeli, trafikte kullanamadığı 25 TL değerindeki otomobilini güvercinlerine kümes yaptı.
Horoz Sesi 01:30
Horoz Sesi 24.102 izlenme - 4 yıl önce Horoz
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 00:55
Tavuğun Korkulu Rüyası Minik Kız 10.777 izlenme - 1 yıl önce Minik kızın cesaretini tebrik etmek lazım.. Demekki doğa ile haşır neşir bir aile yapısı var ki çekinmeden tavuğun yumurtaları araklıyor. Tavukta inatçı kızda bakalım kim galip gelecek..
hint horozları 01:09
hint horozları 100.811 izlenme - 7 yıl önce hint horozları
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 02:42
İlk Kez Kar Gören Tavuklar 12.346 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandır kapalı oldukları yerden çıkarılan tavuklar dışarıda kar ile karşılaşıyor, bakalım tepkileri nasıl oluyor.
Horoz 01:00
Horoz 11.151 izlenme - 4 yıl önce Horoz
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 01:41
Penguen Gibi Yürüyen Tavuk 5.304 izlenme - 2 yıl önce Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde Yunus Hasırcı isimli vatandaşın evinde beslediği tavuk penguen gibi yürümeye başlayınca ilgi odağı oldu. 10 civciv birlikte büyürken, içlerinden biri ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Tavuğun farklı yürüdüğünü görünce şaşırdığını söyleyen Yunus Hasırcı, "Evimde tavuk yetiştirerek hem etinden hem de yumurtasından yararlanıyorum. Mayıs ayında tavuklarımdan biri gurk oldu. Tavuğun altına on yumurta bıraktım. 21 gün sonra civcivler çıktı. İçlerinden biri geçen ağustos ayından bu yana penguen gibi yürümeye başladı. Yiyeceklerini normal yemekte ancak yürümesi penguen gibi hayret ettim" dedi. Penguen yürüyüşlü tavuk görenlerin ilgisini çekmeye başladı. Tavuğu kesmeyi düşünmediğini belirten Yunus Hasırcı, "Yaşadığı kadar yaşasın" diye konuştu.
Bıldırcın 00:17
Bıldırcın 8.889 izlenme - 4 yıl önce Bıldırcın
Horozların Hunharca Tecavüz Ettiği Körpe Tavuk 02:05
Horozların Hunharca Tecavüz Ettiği Körpe Tavuk 1.240 izlenme - 5 ay önce Bu nasıl bir barbarlıktır? 21. yüzyılın ortasında şu görüntüye bakın. Bunun cezası çok ağır olmalı. Görüntüyü izledikten sonra yutkunamadım, gözümden yaşlar süzüldü.
dolunay güvercin evi yeni kümes yapımı ekim 2011 07:54
dolunay güvercin evi yeni kümes yapımı ekim 2011 8.904 izlenme - 6 yıl önce
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 01:00
Kesilmek İstemeyen Horoz Anne Diye Bagirdi 3.717 izlenme - 2 yıl önce Karapınar'da inanılmaz ama gerçek bir horoz hikayesi.
Kümese Giren Tilkiyi Kovalayan Tavuklar 01:30
Kümese Giren Tilkiyi Kovalayan Tavuklar 592 izlenme - 4 ay önce Konya’da bir tavuk çiftliğine giren tilkinin, kendisine saldıran tavuklardan kaçma anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 01:15
Üşümesinler Diye Tavuklarına Süveter Ören Kadın 3.091 izlenme - 1 yıl önce Kış yaklaştığı için giysilerimizi kalınlaştırıyor, kazaklarımızı raflardan indiriyoruz. Ancak yedi milyar nüfusu olan şu dünyada özellikle bir kişi bundan fazlasını yapıyor: İngiliz Nicola Congdon. 25 yaşındaki bu genç kadın tavuklar için süveter örüyor. 60 kadar tavuğu var. Bunların yarısı daha önce tavuk çiftliklerinde yaşamış tavuklar. Özellikle bunlar kışları çok üşüyormuş. Nicola ve annesi çevrelerindeki tavuk çiftliklerinden de süveter siparişleri almaya başlamışlar; yani işleri büyütmüşler. İşleri büyütmüşler derken bunu ticari olarak yapmıyorlarmış; kazandıkları para Güney Afrika'ya bir AIDS yetimhanesine gidiyormuş. Şimdi tekrarlayalım: Bir kadın tavukları üşümesin diye süveter örüyor, çevresindeki tavuk yetiştiricileri de ona aynı sebepten ötürü sipariş veriyorlar, bu kadın kazandığı parayı AIDS yüzünden yetim kalanlara bağışlıyor. Buradaki iyiliğin seviyesi bizi aştı... Aşağıda süveterli tavukların fotoğraflarını görebilirsiniz.
Tavşanların Kavgasını Profesyonelce Ayıran Horozlar 00:28
Tavşanların Kavgasını Profesyonelce Ayıran Horozlar 22 izlenme - 5 saat önce Kavga eden iki tavşanın yanına koşan horozlar, kavgayı polis edasıyla engelliyor ve olay yerinden aynı cool'lukta uzaklaşıyorlar.
Otomatik Halı Yıkama Makinası Maxis 00:36
Otomatik Halı Yıkama Makinası Maxis 1.010 izlenme - 6 ay önce otomatik halı yıkama makinası, otomatik halı yıkama makinaları ,tam otomatik halı yıkama makinası,basınçlı su jeti ,halı sıkma makinası,halı sıkma makinesi,halı kurutma makinası,kümes yıkama makinası,oto yıkama makinaları,açık alan serinletme sistemleri,nemlendirme sistemleri ,yorgan yıkama makinası,köpük tankı,yedek parca,sanayi tip süpürge,www.maximumticaret.com,otomatik halı yıkama makinası fiyatları,otomatik halı yıkama makinaları İzmir,0532 4226413
Bagdadı 00:21
Bagdadı 3.889 izlenme - 4 yıl önce gaziantep nizip hasan ATAOGLU nun kuşları
taklacı güvercinlerim - 06 00:17
taklacı güvercinlerim - 06 12.173 izlenme - 8 yıl önce Kümesimin önündeki gezinme alanı üstü telle örtülü olduğu için kuş fışkıramıyor :) Ankara oyun kuşu. Dumanlı
Dev Horoz Görenleri Şaşırtıyor 01:15
Dev Horoz Görenleri Şaşırtıyor 121 izlenme - 1 ay önce Kosova'da 'Çapkın' isimli devasa büyüklükteki horoz uluslararası medyanın gündemine düştü. Kosovalı Fitim Sejfijaj'ın 'Çapkın' isimli horozu, İngiltere "Daily Mail" gazetesine göre, görenleri hayret ve şaşkınlık içerisinde bırakıyor. Devasa yapısı, tüyleri ve yürüme tarzıyla ilgi çeken horoz, son günlerde en çok konuşulan haberlerden biri haline dönüştü. Daily Mail Gazetesi horozla ilgili haberinde 'Büyük horoz kümesinden zorla çıkabiliyor. Büyük kanatları ve tüyleriyle horozdan ziyade dinozora benziyor' diye yazdı.
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 00:47
Hapşıran Tavuk Gördünüz mü? 2.041 izlenme - 2 yıl önce Hapşıran tavuk sizi şaşkına çevirecek, hatta hapşırırken çıkardığı ses sizi gülümsetecek. Hapşıran tavuk sizlerle...
horoz dövüşü baskını 02:09
horoz dövüşü baskını 4.129 izlenme - 6 yıl önce kümes hayvanları derneği’ne ’horoz dövüşü’ baskını 12 gözaltı
Tavuskuşu 05:03
Tavuskuşu 1.660 izlenme - 3 yıl önce Tavuskuşu'na ait görüntüler...
güvercin kümes 1 01:27
güvercin kümes 1 3.701 izlenme - 7 yıl önce
kümesim ve güvercinlerim 03:57
kümesim ve güvercinlerim 3.628 izlenme - 7 yıl önce kümesim ve kuslarim...
Tavuk Kümesleri 00:37
Tavuk Kümesleri 2.631 izlenme - 5 yıl önce Vixpet Hayvan Barınakları ve Ekipmanlar www.vixpet.com.tr E-mail infovixpet.com.tr
Çin Usulü Pişirilen Kümes Hayvanlarını Tattık 06:06
Çin Usulü Pişirilen Kümes Hayvanlarını Tattık 1.390 izlenme - 1 yıl önce Yine Uzakdoğu, yine Çin ve tabii yine zor zamanlar! Çin'den getirttiğimiz kümes hayvanları içeren paketlerin görüntüsü pek parlak değildi. Peki tadları? Tahmin etmek çok zor değil ama cevap her zaman olduğu gibi videoda. Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için lütfen tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Kümeste Suçüstü Yakalanan Sinsi Tilki 02:22
Kümeste Suçüstü Yakalanan Sinsi Tilki 146 izlenme - 3 ay önce Akşam saatlerinde kümesinden gelen sesle şüphelenen adam kümese girdiğinde tavuklarını hedef alan tilki ile göz göze gelmiş.