Hoşgeldiniz!

kunduz

TSK’nın Hendek Canavarı 02:03
TSK’nın Hendek Canavarı 6.541 izlenme - 2 yıl önce Amfibi zırhlı muharebe istihkam iş makinesi"Kunduz," Cizre, Silopi ve Sur ilçelerinin güvenlik güçlerinin stratejik silahı oldu. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Vezirköprü Kunduz Güreşleri 08:18
Vezirköprü Kunduz Güreşleri 8.496 izlenme - 9 yıl önce vezirköprü ilçesi kunduz yayla şenlikleri 2008 yağlı güreş
Dağlar Seni Delik Delik Delerim 01:14
Dağlar Seni Delik Delik Delerim 1.528 izlenme - 4 yıl önce Kunduz Ormanları
Videosunu Çekmek İsteyen Balıkçıyı Öldüren Kunduz 00:32
Videosunu Çekmek İsteyen Balıkçıyı Öldüren Kunduz 1.080 izlenme - 3 yıl önce Shestakov Gölü’nde arkadaşlarıyla balık avlamaya giden bir kişi, videosunu çekmek istediği kunduzun ısırık darbeleri nedeniyle kan kaybından öldü. Haber(ntvmsnbc) metni için: ntvmsnbc Keskin dişleriyle ağaçları bile devirebilen kunduzlar, Belarus’ta bir balıkçının ölümüne neden oldu. SkyNews’in hanerine göre, adı açıklanmayan balıkçı, iki arkadaşıyla gittiği Shestakov Gölü’nde bir kunduzun fotoğrafını çekmek istedi. O anda kunduz balıkçıya saldırdı ve bacağındaki atardamarı kopardı. Kunduz balıkçıyı birçok yerinden ısırırken, arkadaşları kan kaybını önlemeye çalışsa da arkadaşlarının ölümünü engelleyemedi.
TSK'nın Hendek Canavarı 01:50
TSK'nın Hendek Canavarı 768 izlenme - 2 yıl önce Türk Silahlı Kuvvetleri unsurlarının teröristlerin kazdığı hendek ve kurduğu barikatları süpürmek için kullandığı amfibi zırhlı muharebe istihkam iş makinesi "Kunduz," Cizre, Silopi ve Sur ilçelerinin güvenlik güçlerinin stratejik silahı oldu.
Tokat Kunduz Ağlı Köyü 05:26
Tokat Kunduz Ağlı Köyü 1.178 izlenme - 7 yıl önce
doğadaki mimarlar- kunduzlar 16:37
doğadaki mimarlar- kunduzlar 2.204 izlenme - 9 yıl önce kunduzların modern barajlara benzeyen muhteşem yuvaları.
İntizam-I Kelam Hiç Umudum Yok 03:18
İntizam-I Kelam Hiç Umudum Yok 1.649 izlenme - 8 yıl önce intizam-ı kelam hiç umudum yok feat kunduz
Oscar | Kurtların Arasında | 24.Bölüm | Çizgi Film 12:04
Oscar | Kurtların Arasında | 24.Bölüm | Çizgi Film 357 izlenme - 2 yıl önce Oscar'ın 24. Bölüm'ünde "Kurtların Arasında". Oscar çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Sevilen çizgi filmi Oscar yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Oscar yeni maceralarıyla izlesene.com ve www.izlesene.com/mplay'de... Oscar çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay 'den izleyebilirsiniz... Oscar'ın Balonu çizgi filmini izle... Oscar The Balloonist izle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
yabani yaşam 00:30
yabani yaşam 848 izlenme - 8 yıl önce yaban hayvabnları
Oscar | Kunduz Ailesini Kurtarmak | 1.Bölüm | Çizgi Film 12:04
Oscar | Kunduz Ailesini Kurtarmak | 1.Bölüm | Çizgi Film 297 izlenme - 2 yıl önce Oscar'ın 1.Bölüm'ünde "Kunduz Ailesini Kurtarmak". Oscar çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Sevilen çizgi filmi Oscar yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Oscar yeni maceralarıyla izlesene.com ve www.izlesene.com/mplay'de... Oscar çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay 'den izleyebilirsiniz... Oscar'ın Balonu çizgi filmini izle... Oscar The Balloonist izle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
tahta'yı kraker gibi yiyen kunduz 01:04
tahta'yı kraker gibi yiyen kunduz 799 izlenme - 8 yıl önce
Salak İle Avanak Çizgi Film Jeneriği 01:01
Salak İle Avanak Çizgi Film Jeneriği 494 izlenme - 3 yıl önce 1994 yapımı salak ile avanak filminin çizgi film versiyonudur. Çocukluğumuzda filminden sonra farklı bir tat bırakmıştır hafızalarımızda. İyi seyirler herkese...
Hayvanların Mühendislik Harikaları: Baraj Yapan Kunduzlar 03:26
Hayvanların Mühendislik Harikaları: Baraj Yapan Kunduzlar 21 izlenme - 5 ay önce Hayvanların Mühendislik Harikaları: Baraj yapan kunduzlar konulu kısa belgeselimiz. Kunduzlar ekosistem içerisinde yaşayacakları evleri akarsularda yapmaktadırlar. Bunun için de, suyun önünü kesmek ve böylece durgun bir gölet oluşturmak gerekir. Kunduzlar bu barajı yapmak içinse su kenarında yer alan ağaçları devirmeye başlar. Bir kunduz, yılda ortalama ise 200 kadar ağaç devirebilmektedir.
doğadaki mimar canlılar 1 05:27
doğadaki mimar canlılar 1 546 izlenme - 9 yıl önce doğada mimari yapılar yapan canlılar
Oscar | Sincap Şüphe Altında | 23.Bölüm | Çizgi Film 12:04
Oscar | Sincap Şüphe Altında | 23.Bölüm | Çizgi Film 113 izlenme - 2 yıl önce Oscar'ın 23. Bölüm'ünde "Sincap Şüphe Altında". Oscar çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Sevilen çizgi filmi Oscar yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Oscar yeni maceralarıyla izlesene.com ve www.izlesene.com/mplay'de... Oscar çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay 'den izleyebilirsiniz... Oscar'ın Balonu çizgi filmini izle... Oscar The Balloonist izle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Oscar | Yağmur Ormanı | 14.Bölüm | Çizgi Film 12:04
Oscar | Yağmur Ormanı | 14.Bölüm | Çizgi Film 102 izlenme - 2 yıl önce Oscar'ın 14. Bölüm'ünde "Yağmur Ormanı". Oscar çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Sevilen çizgi filmi Oscar yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Oscar yeni maceralarıyla izlesene.com ve www.izlesene.com/mplay'de... Oscar çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay 'den izleyebilirsiniz... Oscar'ın Balonu çizgi filmini izle... Oscar The Balloonist izle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kunduz Nasıl Baraj Yapar?   - A9 Tv 01:15
Kunduz Nasıl Baraj Yapar? - A9 Tv 57 izlenme - 2 yıl önce Baraj ustası kunduzlar... Su içine yuva yapan kunduzlar, öncelikle baraj yaparak suyun akışını yavaşlatırlar ve suyun yükselerek yapay bir göl oluşturmasını sağlarlar. Bu baraj yukarıdan bakıldığında düz bir çizgi şeklindedir. Fakat ırmağın hızı arttıkça dış bükey (konveks) bir biçim alır. Kunduzlar, su bendinin ırmağın aşağısına bakan yüzüne dik, yukarısına bakan yüzüneyse 45 derece eğimli yaparlar. Yuva yapmak için yığdıkları dalları kil ve ölü yapraklardan yaptıkları bir harçla birbirine yapıştırırlar. Bu harç su geçirmediği için suyun aşındırıcı gücüne karşı da çok dayanıklıdır. "Yerde, hayvanlar, bitkiler, mikroplar, bakteriler her şey incelenecek. Gökte de gök taşları dahil her şey incelenecek. Yerin yapısı incelenecek. Bunu Allah farz kılmış Müslümanlara. Yüzlerce ayetten bilimin farz olduğunu anlıyoruz." (Adnan Oktar)   http://www.a9.com.tr/izle/230765/Canlilar-Dunyasi/Kunduz-nasil-baraj-yapar- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Oscar | Gri Filler Ülkesi | 12.Bölüm | Çizgi Film 12:04
Oscar | Gri Filler Ülkesi | 12.Bölüm | Çizgi Film 96 izlenme - 2 yıl önce Oscar'ın 12. Bölüm'ünde "Gri Filler Ülkesi". Oscar çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Sevilen çizgi filmi Oscar yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Oscar yeni maceralarıyla izlesene.com ve www.izlesene.com/mplay'de... Oscar çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay 'den izleyebilirsiniz... Oscar'ın Balonu çizgi filmini izle... Oscar The Balloonist izle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Menora Yehova Ft. Boz Kunduz - Kördüğüm 03:02
Menora Yehova Ft. Boz Kunduz - Kördüğüm 172 izlenme - 8 yıl önce bilecik' in pesimist'z recordz grubu adına yapılmış ilk parça sizlerle.
Top Canbazı Kunduz :) 01:02
Top Canbazı Kunduz :) 235 izlenme - 9 yıl önce güzel oynuyor helal
Kunduz Geyik Yetiştirme Çifligi Vezirköprü Samsun 00:46
Kunduz Geyik Yetiştirme Çifligi Vezirköprü Samsun 125 izlenme - 4 yıl önce Kunduz Geyik Üretim Merkezi Azim Saatcilik Kamerasından Vezirköprü Kunduz
Kunduz Kamera Çekildiğini Görünce İsyana Bağlar 00:32
Kunduz Kamera Çekildiğini Görünce İsyana Bağlar 121 izlenme - 5 yıl önce Kameraya aldığı kunduz bir anda saldırınca ne yapacağını şaşırdı.
Oscar | Keseli Hayvanların Ülkesi | 17.Bölüm | Çizgi Film 12:04
Oscar | Keseli Hayvanların Ülkesi | 17.Bölüm | Çizgi Film 70 izlenme - 2 yıl önce Oscar'ın 17. Bölüm'ünde "Keseli Hayvanların Ülkesi". Oscar çizgi filminin bu bölümünde neler olacak? Sevilen çizgi filmi Oscar yeni bölümleriyle www.izlesene.com/mplay'de... Oscar yeni maceralarıyla izlesene.com ve www.izlesene.com/mplay'de... Oscar çizgi filminin bütün bölümlerini www.izlesene.com/mplay 'den izleyebilirsiniz... Oscar'ın Balonu çizgi filmini izle... Oscar The Balloonist izle... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yozgat Sedefler Düğün Salonurecep Kunduz 07:06
Yozgat Sedefler Düğün Salonurecep Kunduz 162 izlenme - 7 yıl önce yozgat sedefler düğün salonurecep kunduz
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 00:14
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Sevimli Kunduz 90 izlenme - 3 yıl önce Kendisine el sallayan çocuğu taklit ederek karşılık veren sevimli kunduz. Sevimli kunduzun o anları sizlerle.
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Kunduz 00:14
El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Kunduz 101 izlenme - 3 yıl önce El Sallayan Çocuğa Karşılık Veren Kunduz Kendisine el sallayan çocuğu taklit ederek karşılık veren kunduzu izliyoruz.
Kunduzun İntikamı! 00:32
Kunduzun İntikamı! 130 izlenme - 5 yıl önce Kunduzu görüntülemek isteyen adamın başına bakın neler geliyor.
Kunduz Dengesi Oyununun Tanıtım Videosu 01:54
Kunduz Dengesi Oyununun Tanıtım Videosu 73 izlenme - 3 yıl önce Oyunu Oyna http://www.oyunkolu.com/yetenek-oyunlari/kunduz-dengesi.html Yetenek Oyunları Oyna http://www.oyunkolu.com/yetenek-oyunlari/ Yetenekli bir kunduzu akarsu üzerinde kütükleri görünce onların üzerinde tehlikeli bir denge oyunu oynamak isteyen sevimli kunduza sizlerde yardımcı olacak ve onunla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceksiniz.
Kunduz Kanatbek Kızı - İlk aşkım - Kırgız Türkçesi Alt Yazılı Müzik Videosu - TRT Avaz 03:47
Kunduz Kanatbek Kızı - İlk aşkım - Kırgız Türkçesi Alt Yazılı Müzik Videosu - TRT Avaz 14 izlenme - 4 ay önce Müzik Kutusu programımızdan... www.trtavaz.com.tr Bizi sosyal medyadan takip edin: http://facebook.com/trtavaz http://twitter.com/trtavaz