Hoşgeldiniz!

kunter

Roksan Kunter'in Roland Garros isyanı 00:22
Roksan Kunter'in Roland Garros isyanı 4.609 izlenme - 4 yıl önce NTV Spor'da daha önce yaşanan reklam skandallarına bir yenisi daha eklendi. Basketbol antrenörü Erman Kunter'in kızı Roksan Kunter reklam arasında rejiye fena patladı. "BU NASIL BİR MANTIK"
Erman Kunter'in 153 Sayı Attığı Maç - Fenerbahçe&Hilalspor 02:33
Erman Kunter'in 153 Sayı Attığı Maç - Fenerbahçe&Hilalspor 949 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1988, Erman Kunter'in arkadaşlarının da yardımı ile 153 Sayı maç hakkında, nostaljik bir video izleyeceğiz. Basketbolcuların bile badem bıyıklı olduğu yıllar...
 Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 22:24
Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı Protestosu 836 izlenme - 2 yıl önce 1992 yılındaki Basketbol Camiasının Lütfi Kırdar Spor ve Sergi Sarayı'nın Kapatılmasını Protesto Etmesi Bu Nostaljik Videoda Efe Aydan, Lütfü Arıboğan, Doğan Hakyemez, Erman Kunter, Murat Murathanoğlu, Turgay Demirel'in Gençlik Hallerini Görebirlirsiniz
Eski Spor Spikeri Roksan Kunter'i Hackleyen Çete Yakalandı 01:09
Eski Spor Spikeri Roksan Kunter'i Hackleyen Çete Yakalandı 93 izlenme - 8 ay önce Eski spor spikeri Roksan Kunter'in e-posta hesabını hackleyen çete üyeleri, Kunter'den 10 bin TL istedi. Roksan Kunter savcılığa şikayette bulunurken, kimliği tespit edilen 3 kişi tutuklandı.
Dinsizlik ve Ahlak 07:05
Dinsizlik ve Ahlak 282 izlenme - 2 yıl önce GreenerNautilus isimli youtube kanalından alıntıdır: Son yıllarda sık sık gündeme gelen teolojik tartışmalardan birisi de ahlakın ya da ahlaklılığın sadece tanrı inancından geçip geçmediği meselesi. Bazıları sadece tanrıya inanarak gerçek ahlaka ulaşılabileceğini düşünüyor, bazıları da ahlaklı olmanın sadece tanrıya inanmaktan geçmediği görüşünde. Yanıtlamamız gereken sorular: Ahlak nasıl ortaya çıktı? Nesnel ve öznel ahlak nedir? Nesnel ahlak mümkün müdür? Öznel ahlak sorunlara yol açabilir mi? Prof. Dr. Örsan K. Öymen ile bu soruların yanıtını aradığımız bir röportaj gerçekleştirdik. Umarız siz de izlerken en az bizim yapım esnasında aldığımız kadar keyif alırsınız. Kanalımıza abone olmak için tıklayın: http://bit.ly/MDQznB Bu içeriğimiz hoşunuza gittiyse beğenmeyi ve paylaşmayı ihmal etmeyin.
Roksan Kunter - Reklam Bile Vermiyorlar İşte Bize - NTV spor 00:31
Roksan Kunter - Reklam Bile Vermiyorlar İşte Bize - NTV spor 218 izlenme - 2 yıl önce Ntv Spor'un güzel sunucusu Roksan Kunter, rejiye sinirleniyor. Merkez medyanın halini görüyorsunuz efendim. Ne halkın talebi abi, reklam bile vermiyorlar işte bize!
NTVSpor'da Roksan Kunter'in Rejiye Fırçası 00:32
NTVSpor'da Roksan Kunter'in Rejiye Fırçası 297 izlenme - 4 yıl önce Roland Garros Tenis Turnuvası'nda Rafael Nadal, dünyanın 1 numarası Novak Djokovic'i 5 set sonunda mağlup ederek finale yükselirken, İspanyol raketin rakibi Tsonga'yı 3-0'la geçen Ferrer oldu. Bu haberin NTV Spor ekranında sık sık yayınlanması NTV Spor'un güzel sunucusunu rahatsız etti. Kunter, ' Roland Garros'la ilgili hem özel yayın yaptık, hem de haberlerde yer veriyoruz. Bu nasıl bir mantık. Reklam bile vermiyorlar ' diyerek tepkisini dile getirdi.
Kunter Kurt - Küllerinden Yangın Çıkaranlar 00:30
Kunter Kurt - Küllerinden Yangın Çıkaranlar 159 izlenme - 3 yıl önce Kunter Kurt - Küllerinden Yangın Çıkaranlar
Eski Türkiye'de Don Yoktu - Kunter Aydın 00:33
Eski Türkiye'de Don Yoktu - Kunter Aydın 144 izlenme - 3 yıl önce Din yoktu, paraya tapardık. "Dini imanı para olmuş" lafı oradan gelir. eski türkiye'den kalma bir laftır. Senaryo ve mizah yazarı Kunter Aydin'ın canlandırdığı 'Kunt' karakteri, fiziki görünümünü değiştirmeden çoğu şakayı farklı tarzlarla sunmaktadır. Kunter Aydın'ın canlı gösterileri ise 2015'te tekrar başlayacaktır.
Drogba ve Burak Yılmazlı reklam! 01:33
Drogba ve Burak Yılmazlı reklam! 164 izlenme - 3 yıl önce Türkiye “Just Do It” online filminde Didier Drogba, Burak Yılmaz, Gamze Bulut, Naz Aydemir, Engin Atsür, Birsel Vardarlı, Gökhan Saki ve Enes Ünal gibi ünlü sporcuların yanı sıra spor spikeri Roksan Kunter ve amatör sporcular da yer alıyor.
Kunter-Pepsi Cola Kutusu Yemek 00:50
Kunter-Pepsi Cola Kutusu Yemek 304 izlenme - 8 yıl önce kunter pepsi reklami İçİn pepsi cola kutusu yedİ... buca mümessİllerİnden demİr çene kunter rahat tavirlariyla dİkkat çekİyor...
apaçikunti 02:14
apaçikunti 140 izlenme - 6 yıl önce
Garibim Şeytan Zamanında Bir İsim Yapmış, Hepsi O! 02:39
Garibim Şeytan Zamanında Bir İsim Yapmış, Hepsi O! 36 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda seyrettiğiniz Şeytan ile insan kıyaslaması eğlence amaçlı tasarlanmıştır. Senaryo ve mizah yazarı Kunter Aydın, "face to face comedy" fikriyle kendi çapında yeni bir mizah tarzı oluşturur ve bu tarzda çektiği videoları youtube kanalına yüklemeye başlar. Yeni videolardan haberdar olmak için tıklayın: http://www.youtube.com/user/kunteraydin?sub_confirmation=1
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Sealed With A Kiss 03:18
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Sealed With A Kiss 125 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - My Way 03:44
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - My Way 85 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - You Mean Everything To Me 03:20
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - You Mean Everything To Me 49 izlenme - 5 yıl önce
rose antremanda 00:41
rose antremanda 51 izlenme - 8 yıl önce
Arşiv -Galatasaray Odeabank'ın Yeni Başantrenörü Erman Kunter Oldu 02:03
Arşiv -Galatasaray Odeabank'ın Yeni Başantrenörü Erman Kunter Oldu 1 izlenme - 1 ay önce - Galatasaray Odeabank'ın yeni başantrenörü Erman Kunter oldu İSTANBUL - Galatasaray, erkek basketbol takımının başına Erman Kunter'in getirildiğini açıkladı.
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Angustia 03:29
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Angustia 35 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Ho Copito Che Ti Amo 03:13
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Ho Copito Che Ti Amo 52 izlenme - 5 yıl önce
Yeşim Kunter 13:38
Yeşim Kunter 17 izlenme - 3 yıl önce Yeşim Kunter: Bets About this talk Yeşim Kunter is a recognized play expert and creative strategist. Yesim encourages us to keep on playing to feed our creative engines running. Find out how! This talk was recorded by İltek Media. About Yeşim Kunter Yeşim Kunter is a recognized play expert and a creative strategist,understanding behavior of people to create new experiences and define new opportunities. Yeşim working as an independent consultant; developing play experiences for various costumers for product development, applying Play Philosophy to spaces,environments, communities, culture creation as well as market research with future scoping. She had been training organizations for leveraging Creativity and Innovation through Play Workshops.Yesim worked at leading Industry for 12 years in various countries; such as Toys R Us, Lego and Hasbro. Trained as a designer and her passion to unravel the future to identify and define new experiences transformed her carrier to become a play-futurist. Yeşim was brought up in Turkey and lived in New York, Denmark, Billund and now in London which gave her a multi-cultural perspective that helps her to become a keen observer in human behavior.
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Yesterday 02:57
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Yesterday 32 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Autumun Leaves 01:27
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Autumun Leaves 33 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Mi Sono Innamora To Di Te 03:05
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Mi Sono Innamora To Di Te 40 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Au Soleil Du Sahara 03:21
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Au Soleil Du Sahara 28 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - For The Good Times 03:05
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - For The Good Times 25 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Love Me Tender 03:33
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Love Me Tender 23 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Feelings 04:07
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Feelings 18 izlenme - 5 yıl önce
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Green Green Grass Off Home 03:52
Avin Uygun Talat Kunter Dilek - Green Green Grass Off Home 23 izlenme - 5 yıl önce
Basketbol - Uşak Sportif-Le Mans Maçının Ardından 03:21
Basketbol - Uşak Sportif-Le Mans Maçının Ardından 7 izlenme - 2 yıl önce Potada maçın ardından- Uşak Sportif Başantrenörü Bulkaz: "Son topa kadar mücadele ettik. Bu bir başlangıç, seneye daha yukarıları hedefliyoruz"- Le Mans Başantrenörü Kunter: "Uşak ekibi elindeki imkanlarla gerçekten iyi işler yaptı.