Hoşgeldiniz!

küpü

Zeka Küpü İnşaat İşçisi 00:59
Zeka Küpü İnşaat İşçisi 257.791 izlenme - 5 yıl önce Zeka Küpü İnşaat İşçisi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Akıllı Tavşan Momo - Bal Küpü 10:04
Akıllı Tavşan Momo - Bal Küpü 10.212 izlenme - 3 ay önce Akıllı Tavşan Momo, dostlarıyla birlikte Şarkılı Orman’da yaşar. Bazen bu güzel ormanda bir şey kaybolur, ortadan yok olur, sır olur… Akıllı Tavşan Momo, bu kayıpları arar ve bulur. Araştırma yaparken sorular soran Akıllı Tavşan Momo, ipuçlarının izlerini sürer. Dostları da Akıllı Tavşan Momo’ya yardımcı olur. Şarkılı Orman her gün müzik ve macera ile dolu.
Bir Dakikada Zeka Küpü Çözen Kız 01:25
Bir Dakikada Zeka Küpü Çözen Kız 32.711 izlenme - 4 yıl önce Bir Dakikada Zeka Küpü Çözen Güzel Kız
Hem Seksi Hem Zeka Küpü 00:48
Hem Seksi Hem Zeka Küpü 25.413 izlenme - 9 yıl önce hem seksi, hem zeka küpü
Buzdan Rubik Yapmak 00:47
Buzdan Rubik Yapmak 582 izlenme - 3 ay önce Rubik Küpü, Zekâ Küpü ya da Sabır Küpü derken bunların yanına buzdan rubik eklendi.Bu küple herhalde kuzey kutbunda oynanır
Kolera - Dert Küpü (Orda Olmak 2012) 02:58
Kolera - Dert Küpü (Orda Olmak 2012) 10.162 izlenme - 5 yıl önce twitter.com/kadirbaykaLL Rap müziğinin en önemli bayan temsilcilerinden Kolera üçüncü solo albümü ‘Orda Olmak’ ı sevenleriyle buluştu.Kolera orda olmak indir.Prodüktörlüğünü Yunus Özyavuz (Sagopa Kajmer) un yaptıği albümde 16 şarkı bulunuyor.Tüm şarkı sözlerinin Kolera (Esen Özyavuz) ‘ ya ait olduğu albümde bir de Sagopa Kajmer düeti yer alıyor.Melankolia Müzik etiketiyle raflarda yerini alan Orda Olmak albümü, melankolik tınılarıyla ön plana çıkıyor.Kolera – Orda Olmak Albümü keyifli dinlemeler. Kolera – Orda Olmak Tracklist; 1. Korkusuz 2. Cendere 3. Güvercin Göçü 4. Yine de Çok Cesur ft. Sagopa Kajmer 5. Bir Sürgün Yeri 6. Rüsvay 7. Doğru ve Eğri 8. Gerilim Macera ve Suç 9. Görünmez 10. Çocukken Mc 11. Herkes Masum Kim Suçlu 12. Dert Küpü 13. Kim Buna Dayanır? 14. Kör Sultan 15. sessizce İçimden 16. Akıllım
Zeka Küpünün İçinde Ne Var? - Parçalayıp Baktık 03:45
Zeka Küpünün İçinde Ne Var? - Parçalayıp Baktık 3.473 izlenme - 1 yıl önce Bizde zeka küpü veya sabır küpü olarak bilinen rubik küpün içinde acaba ne var? Parçalar nasıl o şekilde dönebiliyor? Bu videoda parçalayıp bakarak merakımızı gideriyoruz. Bir şeyleri kesip parçaladığımız tüm videolar şurada: https://goo.gl/FsL5cB Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
İnanılmaz Bir Zeka Küpü Gösterisi! 01:19
İnanılmaz Bir Zeka Küpü Gösterisi! 5.507 izlenme - 5 yıl önce Çocukken çoğumuzun olmuştur zeka küpü, peki ya böylesine karışık bir oyuncağa sahip oldunuz mu?
Zeka Akıl Küpü İşte Böyle Yapılır 01:05
Zeka Akıl Küpü İşte Böyle Yapılır 19.199 izlenme - 10 yıl önce zeka akıl küpü işte böyle yapılır
Zeka Küpü Lee Sin 00:17
Zeka Küpü Lee Sin 8.361 izlenme - 4 yıl önce Eğer karşınızda dağ gibi duran bir Renekton varsa, saldırmadan önce iki kere düşünmelisiniz. Ancak Lee Sin, yürek yemenin de verdiği gazla Renekton’un üzerine uçuyor ve olanlar oluyor. İyi seyirler.
Süper Rubik Küpü Çözümü 19:49
Süper Rubik Küpü Çözümü 6.921 izlenme - 5 yıl önce Çok Güzel Bir Çözüm Olduğunu Düşünüyorum.bilinmeyenlere De Değinerek Ayrıntılı Bir Şekilde Anlattım.izlemeden Geçmenizi Tavsiye Etmem... (AKIL-ZEKA-SABIR)
Lise Öğrencilerinin Rubik Küpünü Çözen Robotu 01:33
Lise Öğrencilerinin Rubik Küpünü Çözen Robotu 93 izlenme - 2 hafta önce Rubik küpünü çözen robotu yabancılar yapmıştı.Bizim lise öğrencilerimizde rubik küpünü çözen robotu yapmışlar
gözü kapalı zeka küpü yaptı 03:00
gözü kapalı zeka küpü yaptı 12.073 izlenme - 9 yıl önce harika
zeka küpü çözümü 01:04
zeka küpü çözümü 8.767 izlenme - 8 yıl önce çok uğraştım. interneti alt-üst ettim sonra bir siteden öğrendim ve 1 ayda ezberledim. umarım beğenirsiniz.not zeka küpünün vidaları sıkı olduğundan yavaş yapabiliyorum.
Üniversiteden Beklentiler ve Gerçekte Olanlar 09:06
Üniversiteden Beklentiler ve Gerçekte Olanlar 4.689 izlenme - 3 yıl önce Üniversiteye gelirken beklentiler ve gerçekte olanlar... Umarım bu videoda eğlenirsiniz arkadaşlar.
6 Yaşındaki Çocuğun Rubik Küpünü 41 Saniyede Çözmesi 00:39
6 Yaşındaki Çocuğun Rubik Küpünü 41 Saniyede Çözmesi 1.246 izlenme - 2 yıl önce Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da düzenlenen Avrupa Rubik Küpü Şampiyonasında 6 yaşındaki Nicoleta Matei, izleyenleri adeta büyüledi. Sevimli kız, Rubik küpünü 41 saniyede çözmeyi başardı. Yarışmada ‘çocuklar’ kategorisi olmaması nedeniyle Matei’ın bu başarısı sadece alkışla ödüllendirildi ama bu onun için yeterliydi.
Zeka Küpü Nasıl Çözülür 20:17
Zeka Küpü Nasıl Çözülür 2.574 izlenme - 3 yıl önce Eğer küpü çözemediyseniz skype : burak.develi-@hotmail.com . Ekleyen arkadaşlara yardımcı olabilirim. Facebook: https://tr-tr.facebook.com/burak.deve...
Meyve Küpü Yapmayı Denedik - Hayaller ve Gerçekler 03:59
Meyve Küpü Yapmayı Denedik - Hayaller ve Gerçekler 2.313 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir hayaller ve gerçekler videosuyla daha karşınızdayız. Bu kez Sıla ve Fırat meyvelerden küp yapmayı deniyorlar. Bakalım ne kadar başarılı olacaklar? Diğer kanallarımızdaki birbirinden ilginç ve eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/user/OhaaDiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/user/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/c/bonbontv YAPYAP, Mediakraft'ın eğlenceli kanalı. Hayat kurtaran ipuçları, sihirbazlık numaraları, hayat okulu videoları, eğlenceli yarışmalar, mobil uygulama tanıtımları, eşek şakaları... Diğer kanallarımız gibi bu da sınırsız eğlence vaad ediyor.
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 02:59
Sandığınız Gibi Değil - Çok Şaşıracaksınız 4.239 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda ilginç bir deney yapıyoruz. Sürprizi kaçırmamak için açıklama bölümünde dahi ne olduğunu yazmak istemiyorum. Eminim bu video sizi çok şaşırtacak. İmajları indirebileceğiniz linkler Zeka küpü: http://i.imgur.com/ffAnX.jpg Bant: http://i.imgur.com/GUU2b.jpg Ayakkabı: http://i.imgur.com/J8VNL.jpg Bu göz yanılmasından iyi bir sonuç alabilmek için imajları mümkün olduğunca kaliteli basmak gerekiyor. Bir de, en iyi sonucu kamerayla çekim yaparak alırsınız. Genelde göz ile olmuyor. Ama telefonunuzun kamerası bile bu etkiyi alabilmek için yeterli. Tabii aşağı-yukarı yaparak en uygun açıyı bulmanız gerekiyor. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Rubik Küp Çözümü : 28 Sn 00:59
Rubik Küp Çözümü : 28 Sn 5.431 izlenme - 10 yıl önce rubik küpü !
Kolera - Dert Küpü 03:00
Kolera - Dert Küpü 4.940 izlenme - 5 yıl önce Kolera - Dert Küpü
Su Kayağı Yaparken Rubik Küpü Çözmek 03:03
Su Kayağı Yaparken Rubik Küpü Çözmek 594 izlenme - 9 ay önce Joey Fratelli isimli genç adam denizde su kayağı yaparken aynı anda rubik küpünü çözmeyi başarmış.
Sabır Küpü,kedi 02:50
Sabır Küpü,kedi 2.438 izlenme - 6 yıl önce
Akıl Küpü Profesyonel 02:47
Akıl Küpü Profesyonel 1.650 izlenme - 4 yıl önce Seri Oynamak
Akıl Küpü Arda 01:42
Akıl Küpü Arda 1.171 izlenme - 4 yıl önce Akıl Küpü nasıl çözülür?
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 02:43
Direk Dansı Yaparak Rubik Küpü Çözen Duble Yetenekli Kadın 1.027 izlenme - 2 yıl önce Bir dünya rekoru olmasa da çabasıyla takdiri hak eden yetenekli Natalie Schönberger'den direk dansı üzerinde rubik küpü çözme gösterisi.
Hemen Sinirlenmek - Sinir Küpü Olmayın! 01:09
Hemen Sinirlenmek - Sinir Küpü Olmayın! 757 izlenme - 3 yıl önce Hemen Sinirleniyorsanız ve adeta bir sinir küpü oluyorsanız aman dikkat! Kendinizi boş yere germeyin erken yaşlanırsınız :) Videoda sinirlenince ne yapılacağına dair birkaç tiyo verdim umarım birdaha hiç sinirlenmezsiniz dostlar. Lütfen Buraya Tıklayarak Kanalıma Abone Olun https://goo.gl/GiskBM Çok çabuk sinir sıkışması yaşayıp sinir küpü haline mi geliyorsanız aman kendinize dikkat edin yoksa sinir hastalıkları geçirebilirsiniz. Sinirlenince küfürbaz haydo gibi küfürlü sözler etmeyin, kendinizi sakının. Videoda söylemeyi unutmuşum affola; sesli makale dinleyerek kendinizi sakinleştirebilirsiniz :) HalicMehmet kanalımızda eğlenceli, komik, ilginç, iddaalı videolar yayımlıyorum. Bana eğlenceli gelen bilgileri topluyorum, komik bir ifade takınıp video çekiyorum, enteresan durumlarla karşılaştığım oluyor, yemek konusunda rekor denemesi yapıp meydan okuyorum, bazen ise şaşırıyorum ama çoğu zaman eğleniyorum ve sizleri de güldürmeyi hedefleyerek bu işi yapıyorum. (Eleştiriye her zaman açığım fakat küfretmek eleştirmek değildir..) Mail: halicmehmet@gmail.com Facebook Şahsi Hesabım https://goo.gl/6unjFJ Facebook Sayfamız https://goo.gl/CJBX1d Twitter Hesabım https://goo.gl/02eHA0 İnstagram Hesabım https://goo.gl/lT51of Google Play Store (App) http://izl.sn/n7c5w7 Youtube Kanalımıza Abone Olmak ve Sürekli Güncel İçerikleri Takip Etmek İçin https://goo.gl/GiskBM
Rubik küpünü 3,2 saniyede çözen robot 00:19
Rubik küpünü 3,2 saniyede çözen robot 621 izlenme - 4 yıl önce İngiltere'de 2 mühendisin geliştirdiği Cubestormer 3 adlı robot en ünlü zekâ oyunlarından biri olan Rubik Küp'ü 3.2 saniyede çözerek rekor kırdı.
Tek Elle Küp Tamamlama Dünya Rakoru 29 Saniye 00:35
Tek Elle Küp Tamamlama Dünya Rakoru 29 Saniye 2.603 izlenme - 9 yıl önce tek elle küp tamamlama dünya rakoru 29 saniye
4x4 Zeka Küpünü 58.56 Saniyede Yaptıı 01:07
4x4 Zeka Küpünü 58.56 Saniyede Yaptıı 1.152 izlenme - 9 yıl önce ailesinin zeka küpü