Hoşgeldiniz!

kuralı

Ben 10 - Sessizlik Kuralı 04:44
Ben 10 - Sessizlik Kuralı 1.994 izlenme - 2 hafta önce Ben ve Gwen sessizlik kuralına uymaya çalışıyorlar! Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Türk Motorcunun Alman Disiplini ile Trafik Kurallarını Öğrenmesi 02:10
Türk Motorcunun Alman Disiplini ile Trafik Kurallarını Öğrenmesi 17.300 izlenme - 9 ay önce Kafasına kamera takıp her yerde haklı olduğunu sanan motorculara Almanya polisi kuralları öğretiyor, makas atarsan, emniyet şeridine girersen öperim diyor.
Hidayet Türkoğlu'ndan Yabancı Kuralı Açıklaması 05:14
Hidayet Türkoğlu'ndan Yabancı Kuralı Açıklaması 1.443 izlenme - 3 hafta önce Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde gelecek sezon yabancı kuralıyla ilgili radikal kararlar almayı düşündüklerini söyledi.
Dağ Başında Memitolarını Açan Türbanlı Kız 00:21
Dağ Başında Memitolarını Açan Türbanlı Kız 46.416 izlenme - 2 yıl önce Örtünmenin sadece ahlaklı olmak ile eş değer olmadığını gösteren bu videoyu nesnel bir gözlem ile irdeleyelim.
Fatih Terim: İstemiyorsanız Yabancı Oyuncu Almayın, Zorunda Değilsiniz 01:43
Fatih Terim: İstemiyorsanız Yabancı Oyuncu Almayın, Zorunda Değilsiniz 4.366 izlenme - 11 ay önce Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Finlandiya maçı öncesi yabancı kuralı ile ilgili olarak, "İstemiyorsanız yabancı oyuncu almayın, 28 Türkle yapın kadroyu. Zorunda değilsiniz." diyerek rest çekti.
Hayatın Kuralı Bu Yeğen - Ramiz Dayı 03:23
Hayatın Kuralı Bu Yeğen - Ramiz Dayı 4.445 izlenme - 1 yıl önce Ezel dizisinin efsanevi karakteri Ramiz Dayı'nın diziye damga vuran efsanevi sahnesini izliyoruz.
Aşkın Kuralı - Zara 04:20
Aşkın Kuralı - Zara 4.922 izlenme - 6 yıl önce
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Yıl İçin Kabul Edildi 00:19
Yıldırım Demirören: Yabancı Kuralı 4 Yıl İçin Kabul Edildi 2.978 izlenme - 3 yıl önce TFF Başkanı Yıldırım Demirören, yabancı kuralının tüm kulüpler tarafından 4 yıl için kabul edildiğini söyledi.
Ahmet Kuralın Açlıkla İmtihanı 01:59
Ahmet Kuralın Açlıkla İmtihanı 2.817 izlenme - 6 yıl önce Ahmet Kuralın Açlıkla İmtihanı
Yavuz Taner - Yaşamın Kuralı 04:19
Yavuz Taner - Yaşamın Kuralı 2.570 izlenme - 6 yıl önce
L Hospital Kuralı Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2 10:47
L Hospital Kuralı Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2 1.562 izlenme - 4 yıl önce L Hospital Kuralı konusuyla ilgili 2006 - 2013 yılları arasında ÖSS ve LYS sınavlarında çıkmış soruların çözümleri bulunmaktadır. L Hospital Kuralı Çıkmış Sorular ve Çözümleri 2. LYS soru çözümlerini, lise matematiği konularıni ve videolu matematik konu anlatımlarını bu kanalda bulabilirsiniz.
Aşkın 10 Kuralı Türkçe Altyazılı Fragman 01:50
Aşkın 10 Kuralı Türkçe Altyazılı Fragman 1.895 izlenme - 5 yıl önce Aşkın 10 Kuralı / 10 Rules For Falling In Love / 26 Temmuz'da Sinemalarda! Bir kozmetik cerrahı olan Renato, kadınları baştan çıkarma konusunda oldukça başarılıdır. Üniversite öğrencisi olan oğlu Marco ise tam tersidir. Son derece içine kapanık ve çekingen bir karaktere sahip olan Marco, part time olarak bir işte çalışıp arkadaşlarıyla birlikte yaşamakta olan ve kadınlar konusunda doğuştan şanssız olan bir gençtir. Stefania isimli güzel bir genç kadına aşık olduğunda, babası Renato işi devralır. Renato, oğluna yardım ederek sevdiği kızı kazanmasını sağlayacaktır. Bunu başarmak için Marco'nun yapması gereken tek şey ise babasının yazdığı '10 Emir'i harfiyen yerine getirmektir. Renato'nun yazdığı 10 Emir, herhangi bir kadının kalbini kazanmak için yapılması gereken 10 işlemden bahsetmektedir. Bu kuralları uygulaması gereken Marco, nasıl bir sonuçla karşılacaktır? Romantik komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda, genellikle belgesel türünde yapıtlara imza atan İtalyan yönetmen Cristiano Bortone bulunuyor.
Şems İ Tebrizi'nin 40 Kuralı & Serdar Ortaç'ın Sesinden 18:11
Şems İ Tebrizi'nin 40 Kuralı & Serdar Ortaç'ın Sesinden 1.274 izlenme - 6 yıl önce şems i tebrizi'nin 40 kuralı & serdar ortaç'ın sesinden
Trafik Kuralları ve Cezalar   1 22:49
Trafik Kuralları ve Cezalar 1 644 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kuralları ve Cezalar, src kursu, http://www.srcbelgesi.co/ , asli kusur, adli kusur.
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal - 4 S Kuralı 03:13
Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal - 4 S Kuralı 1.130 izlenme - 5 yıl önce Leyla ile Mecnun - Erdal Bakkal - 4 S Kuralı
geçiş üstünlüğü 01:05
geçiş üstünlüğü 1.853 izlenme - 6 yıl önce geçiş üstünlüğü kuralıtrafik dersisürücü adayı eğitimiehliyet sınavı hazrılık dersiçetin büyükçınar eğitim videosu http//www.dengeehliyet.com
Fikret Orman: Sonradan Ağlayıp Da Dönmeyin 02:30
Fikret Orman: Sonradan Ağlayıp Da Dönmeyin 117 izlenme - 11 ay önce Fikret Orman, ''Ortada bir değişiklik yok, tartışılıyor. Biz o dönem, 'Bundan en az zararı biz görürüz, başka kulüpler büyük zarar görür. Biz oyun bozan olmayız. Sonrada ağlayıp da dönmeyin dedik. Beşiktaş ile bir strateji varsa, Beşiktaş'ın önü bunlarla aşılmaz. Biz karakterli oyuncularla doğru işler yapma gayretindeyiz. Ayrıca yabancıya sınırlama var, yerliye yok. İsterse 28 yerliyle oynar. Kulüpler Birliği başkanı da kulüplerin niyetini anlattı. Kulüp kendi işini doğru yaptığı sürece her sistemde doğruyu yapabilirsin. Biz bu sisteme adapte olduk, başka bir sisteme de adapte oluruz ama maç başladıktan sonra kural değişmez. Şu andaki sisteme göre devam edilmesinin daha doğru olduğunu düşünüyorum'' dedi.
Vizyonda Bu Hafta 26 Temmuz 2013 02:15
Vizyonda Bu Hafta 26 Temmuz 2013 772 izlenme - 5 yıl önce Sinemada bu hafta, "The Wolverine", "Karanlık Cinayetler", "Sanal Hayatlar", "Süper İncir", "Aşkın 10 Kuralı", "Son Konser", "Camille Claudel, 1915" adlı 1'i yerli, toplam 7 film vizyona girecek..
Yavuz Taner - Yaşamanın Kuralı 04:17
Yavuz Taner - Yaşamanın Kuralı 640 izlenme - 7 yıl önce by.patron@hotmail.com / söz - ali tekintüre / müzik- yavuz taner / www.arabeskim.com
Müslüm Gürses - Yaşamın Kuralı 04:05
Müslüm Gürses - Yaşamın Kuralı 542 izlenme - 6 yıl önce
Allame - Oyunun Kuralı (feat. Defkhan) (Official Audio) 02:41
Allame - Oyunun Kuralı (feat. Defkhan) (Official Audio) 93 izlenme - 11 ay önce Allame - Oyunun Kuralı (feat. Defkhan) (Official Audio) 2017 Allame - Oyunun Kuralı Allame "Anakronik" Şarkı Sözleri: [Verse 1: Allâme] Bu lanet mikrofona bininci çemkirişim zenci Verse cinayet anahtarı bilakis saf İtalyan işi Sanki bi' cin, üç ölüm hakkı doğdu sana hiciv Flow'la mermi yarışı ciks o mikrofondaki de neci? Yazdım, işin kitapı bitti yirmi cilt Gel oku da bi' boka yara beyinsiz öğren bu şov kimin için? Moron hayatın geçti tıkınmakla Burger King Şu an bu aslan karşısında çaresizsin hemfikir ol Ya da geber! Sana kefen Rap elimde fener, sanki rhyme havalanan döner bıçağı rapçi gömer Sikik ses telleri beynimde yaptı ödem Kap tepeden, vur yere, parçalansın suratı Şeytan diyor: "Canlı sok kefene!" Havan söndü homie yap uygun adım catwalk Bu mic'a Def ve ben fazlayız, Rap çölünde petrol Style ve teknik dil yutturan cinsten ruhum tek ton Elli çeşit metalden dövüldü gövdem, kalple senkron [Hook: Allâme](x2) Kaç git bura poligon atış alanı Kalk üzerine geliyorlar adamın İzini sür adamım, peşine takılanın "Öl ya da vur onu!" bu oyunun kuralı [Verse 2: Defkhan] Und ich sag' eins zu dem zwei Und der Def zu dem izza Benim arkamda tüm camia, senin arkanda Coşkun Ben koştum, sen yattın herkes her şeyin farkında dostum fifty nine İsterse tüm dünya karşımda dursun güya kulsun Varsa kahpeliğimi gören hadi kalksın, konuşsun Ceketi ters giy kıvrıl yat to Eazy'den sıktım bak Pra-pa-pap, ülkemde maalesef muzikte kıtlık var (Bu Rap), babana kondom kullanmadığı için bi' dert Bu Def de maalesef kural bu: "İstişare yok, çökert bi' tatminsiz!" İbne lan ne laf anlattığın mı doğru? Kaybol git Uzaktan kafasına sapanla taş attığımın oğlu Beni taklit etmek için zaman harcadığın o flow bu Toplanıp geldiler, koydum! Topladılar çoğunu Çünkü style'ım porno Def2Easy pasla microphone'u Kaydır pantolonu, cap'i ters tak, rapçi oldun (Fuck you homie!) Allâme, Def bu beat üstünde Shaquille O’Neal ve Michael Jordan Hedefe giden yönde doğru kullanıyoruz aynı yolu [Hook: Allâme](x2)
3 İle Bölünebilme Kuralı 22:23
3 İle Bölünebilme Kuralı 171 izlenme - 3 yıl önce HD Kalitesinde http://trakademi.com için Savaş DAVAZ tarafından hazırlanan 3 ile Bölünebilme Kuralı Konu Anlatımı , 3 ile Bölünebilme Kuralı Soru Çözümleri, 3 ile Bölünebilme Kuralı çıkmış sorular
İlginç 10 Fizik Kuralı 02:49
İlginç 10 Fizik Kuralı 229 izlenme - 4 yıl önce İlginç 10 fizik kuralı 19.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'İlginç 10 fizik kuralı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Müslüm Gürses - Yaşamanın Kuralı 04:06
Müslüm Gürses - Yaşamanın Kuralı 157 izlenme - 2 yıl önce Yaşamanın kuralı nefes almaksa eğer Izdırap dolu canı, demek ki yaşıyormuş Neşeyi bilmeyen ben aşkı tatmayan kalbim Her şeyden habersizce demek ki yaşıyormuş Yaşamak buysa Tanrım kim bilir ölmek nasıl Bunca azaba ömrüm nasıl katlanır nasıl Hep bir şeyler bekledim doğacak güneşlerde Oysa yaşanan her gün, dünü aratıyormuş Bedenim mutluluğu yaşayan cana hasret Ben böyle yaşamaya yaşamak demem elbet Söz : Ali Teknitüre Müzik : Yavuz Taner
Her Erkeğin Bilmesi Gereken 10 Giyim Kuralı 07:06
Her Erkeğin Bilmesi Gereken 10 Giyim Kuralı 38 izlenme - 7 ay önce Her Erkeğin Bilmesi Gereken 10 Giyim Kuralı... Bu videoda her erkeğin bilmesi gereken giyim kurallarını izleyeceğiz efenim. Keyifli seyirler...
( HaYaTıN KuRaLı Be KanKa 3 Dev KaDRo ! Mc KaRiZmA  AnD  Dj KrAl 02:43
( HaYaTıN KuRaLı Be KanKa 3 Dev KaDRo ! Mc KaRiZmA AnD Dj KrAl 245 izlenme - 6 yıl önce
En İlginç Trafik Kuralları 01:31
En İlginç Trafik Kuralları 91 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın en ilginç 5 trafik kuralı .
Şartlı Giriş Yaptıktan Sonra İkamet İzni Almayanlara Ceza Var mı? 00:55
Şartlı Giriş Yaptıktan Sonra İkamet İzni Almayanlara Ceza Var mı? 25 izlenme - 3 ay önce Şartlı Giriş Yaptıktan Sonra İkamet İzni Almayanlara Ceza Var mı? Evet. Türkiye'ye şartlı giriş yaptıktan sonra ikamet izni almadıysanız tekrar vize ihlali durumuna düşmüş sayılırsınız. Türkiye'den çıkış yaparken vize ihlalinden kaynaklanan para cezasını ödeseniz dahi vize ihlalinde bulunduğunuz süre ile orantılı kademeli olarak 3 ay ile 24 ay arasında Türkiye'ye giriş yasağı alırsınız. Sorununuzun çözümü için göç danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Çağrı Merkezi: 0850 5320309 Merkez Ofisimiz: 0216 7061224 Mecidiyeköy Ofisimiz: 0212 9633424 Gsm: 0552 2191499 Anadolu Yakası Merkez Ofisimiz: Yeşilbağlar Mahallesi. E-5 Üzeri Metro Ofis Tower Da:206 Kartal/İstanbul Avrupa Yakası Şubemiz: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. 22 A, 34387 Şişli/İstanbul Nurol Tower V84 ihlali cezası, Şartlı giriş ihlal cezası, 180 günde 90 gün kuralı nedir, sartli giris ihlali, v84 şartlı giriş ihlali, vize ihlalinde şartlı giriş, şartlı giriş belgesi, v84 belgesi, v 84 tahdit kodu, v-84 şartlı giriş
Alişan & Çağla Şikel Ünlü Olmanın 13 Kuralı 08:56
Alişan & Çağla Şikel Ünlü Olmanın 13 Kuralı 206 izlenme - 4 yıl önce Alişan & Çağla Şikel Ünlü Olmanın 13 Kuralı
Satışın 10 Altın Kuralı Söyleşi  Bölüm 2 17:37
Satışın 10 Altın Kuralı Söyleşi Bölüm 2 444 izlenme - 7 yıl önce satışın 10 altın kuralı yazarı taner özdeş " bir bilene sorsana" programına konuk oldu. pazarlama ve satış konusunda son trendleri anlattı satışın