Hoşgeldiniz!

Kurallar Videoları İzle

Ülkelerdeki İlginç Kurallar - Pratik Bilgiler 01:39
Ülkelerdeki İlginç Kurallar - Pratik Bilgiler 12.761 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın bir çok yerinde ve ülkesinde ilginç ve enteresan kurallar bulunuyor, ben de bu kuralları sizler için bir araya getirdim.
Japon Okullarındaki 11 İlginç Kural (+Bu Pazar Ankara'dayız Duyurusu) 02:54
Japon Okullarındaki 11 İlginç Kural (+Bu Pazar Ankara'dayız Duyurusu) 1.710 izlenme - 3 ay önce Bu videoda Japon okullarındaki kimi sert kimi de ilginç kuralları araştırdık. Bazılarının bizim okullarda da olmasını isteyebilirsiniz. Oha dedirten diğer bilgi videoları tam şurada: https://goo.gl/lJ0zxx Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
IŞİD Üyelerinin Rehineler ile İstişare Etmesi 04:16
IŞİD Üyelerinin Rehineler ile İstişare Etmesi 3.609 izlenme - 2 yıl önce IŞİD bu seferde rehineleri ile istişare ediyor. Her birimiz dinimizi sevmiyor muyuz? O zaman bu kan bu savaş ne diye? Not: Videoyu 18 yaşından küçüklerin izlemesi sakıncalı ve yasaktır. Hatta 21 yaşına kadar çekebiliriz sınırı. Yüksek dozda propaganda ve tahrik içermektedir. Muhakeme yeteneği zayıf insanların 3 adım öteden monitörün arkasından izlemesi önerilir.
Yurtdışı Çıkışında Uyulması Gereken Kurallar 02:13
Yurtdışı Çıkışında Uyulması Gereken Kurallar 1.450 izlenme - 10 ay önce Atatürk Havalimanı’ndan yurtdışına çıkacak vatandaşların, sorun yaşamaması için yapılan yeni düzenlemelere karşı hazırlıklı olmaları gerekiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kurallar Böyle 2015 Filmi Türkçe Dublaj Tam İzle 01:23:54
Kurallar Böyle 2015 Filmi Türkçe Dublaj Tam İzle 358 izlenme - 1 yıl önce Kendi halinde orta sınıf bir ailenin hayatı bir gün içerisinde alt üst olur. Anne ve baba sabaha karşı eve dönen oğullarının dayak yemiş olduğunu anlayınca paniğe kapılır. Beyin kanaması geçirdiği anlaşılan genç komaya girdiğinde, onlar için zor bir sınav başlar. Bir yandan öfkelerini dindirmeye çalışırken bir yandan da oğullarının hayatındaki bilmedikleri detayları keşfederler. Kurallar Böyle 2015 Filmi Türkçe Dublaj Tam İzle film,film izle,film seyret,en yeni filmler,aksiyon filmleri,gerilim filmleri,filmi tam izle,en iyi filmler,dram filmleri,komedi filmleri,2015 filmleri,yerli sinema,yerli komedi,yerli film izle,yerli filmler,yabancı filmler,türkçe dublaj filmler
Kuralları Hiçe Sayan Bisiklet Sürücüsü 01:45
Kuralları Hiçe Sayan Bisiklet Sürücüsü 683 izlenme - 3 yıl önce Birkaç günce bisiklet yolunda piknik yapanları doğru düzgün uyarmak yerine onları rencide etmeye çalışan, teşhir edip videosunu paylaşan, onları hakir gören, kurallardan bahseden ve sözde kural adamı olan bisiklet sürücüsünün kural anlayışı.
Arimaa Nasıl Oynanır? 04:59
Arimaa Nasıl Oynanır? 565 izlenme - 7 yıl önce arimaa satranç ve go'yla yarışabilecek derinliğe sahip bir soyut strateji oyunudur. her yıl insanlarla bilgisayarların oynadığı bir maçta programcılara 10.000 dolarlık bir ödül sunuluyor. onu 2002 yılında icat edenin amacı insanın bilgisayara göre üstünlüğünü kanıtlamaktı ve şimdiye dek arimaa'da insanlar hl bilgisayarın canına okuyor.bir satranç takımı kullanarak da oynayabilirsiniz. bu videoyla oyun kurallarını en kolay şekilde öğrenin. internette oynamak için arimaa.com'a uğrayın.
Trafiğin Anasını Ağlatan Polis 00:30
Trafiğin Anasını Ağlatan Polis 268 izlenme - 2 yıl önce İzleyeceğiniz videoda kavşakta yapılan yanlış bir dönüş nedeniyle oluşan kazayı göreceksiniz. Fakat ilginçtir kazaya neden olan aracın şöförü bir trafik polisi.
Define Nasıl Aranır? Uyulması Gereken Kurallar 03:47
Define Nasıl Aranır? Uyulması Gereken Kurallar 165 izlenme - 2 yıl önce VİDEO KANALIMIZ : https://www.youtube.com/user/cobanefsane Sözümüz akli selim olanlaradır, Ne yapıyoruz; 1- Akılla bağdaşan gerçekleri yansıtan… 2- Örneği olan konularla ilgileniyoruz 3- Örneği olmayan, akılla bağdaşmayan her konu yalandır diyor, ayaklarımızın altına alıp itibar etmiyoruz. Her yuvarlak oyma antik çağa ait mezarı ifade etmez, Hele hele yuvarlak oymaların sayısını mezar sayısına bağlamak hiç doğru değildir. Yön vermek ölçü vermek yalancılıktan başka bir şey değildir. Sunu çanakları yada sunu nişleri mezara uzak olamaz… Aklı kıt hurafeciler tarafından diğer kaya figürlerinden olduğu gibi yuvarlak oymalar hakkında uydurdukları senaryoları ile bu örneğimizdeki gerçeklere bir göz atalım Gerçeklere ve örnekleri olan konularla ilgilenin… Yuvarlak oymaların mezarlarda kullanılma alışkanlığı insanlık tarihinin her sefasından rastlanılır. Buradaki amaç ölüye herhangi bir şey sunmaktır. Kısaca ölüye su, yiyecek gibi şeylerin sunumunu yapmak, mum yakmak için kayaya açılan oymadır. Çanaktır… Günümüz bizlere ait mezarlar ile antik çağdaki mezarları karşılaştıralım… aklımızı başına toplayalım Her yuvarlak oyma mezar sunu çanağı değildir, bunu anlamak için figürlü kayanın çeviresindeki arazi yüzeyini iyi tahlil etmek gerekir. Sadece yerli ana kayalar üzerindeki muhtelif figürlere odaklanmak fayda vermez. Asıl unsur figürlü kayanın çevresindeki orijinal ortama aykırı duran unsurlardır. Bu örneğimizde kaya figürü ve çevresindeki arazi yüzeyinden bulunan bulgulara bakalım… Yalan şeytanın pisliğidir. Yalanı dedektör satıcıları doğurur, taş-kaya falcıları yaşatır, aklı kıtlar büyütür… Sağlık, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak isteyen, yalandan ve yalancılardan uzak dursun… Okuyan ve hayatını gerçekler üzerinde yaşamaya çalışanlara teşekkür ediyorum…
Trafik Kuralları 06:40
Trafik Kuralları 286 izlenme - 4 yıl önce Trafik Kuralları
İyi Bir Cinsellik İçin Altın Kurallar 04:13
İyi Bir Cinsellik İçin Altın Kurallar 48 izlenme - 8 ay önce Uzmanlara göre keyifli bir cinsel birlikteliğin yolu vücudunuzla barışık olmaktan ve fantezilerinizi geliştirebilmekten geçiyor.
Trafik 03:02
Trafik 198 izlenme - 6 yıl önce trafik kuralları
Fizik Kurallarını Zorluyor 02:31
Fizik Kurallarını Zorluyor 329 izlenme - 8 yıl önce fizik kurallarını birazda olsa zorluyor :d
Arimaa Nasıl Oynanır? 04:59
Arimaa Nasıl Oynanır? 201 izlenme - 7 yıl önce arimaa satranç ve go'yla yarışabilecek derinliğe sahip bir soyut strateji oyunudur. her yıl insanlarla bilgisayarların oynadığı bir maçta programcılara 10.000 dolarlık bir ödül sunuluyor. onu 2002 yılında icat edenin amacı insanın bilgisayara göre üstünlüğünü kanıtlamaktı ve şimdiye dek arimaa'da insanlar hl bilgisayarın canına okuyor.
Kurallar 02:29
Kurallar 73 izlenme - 6 yıl önce
2011 Ygs Sınavına Hazırlayan Altın Öneriler 08:11
2011 Ygs Sınavına Hazırlayan Altın Öneriler 306 izlenme - 6 yıl önce ygs den140 puan alın yeter bu yaz tatilmi ? üniversitelimi olmak istiyorsunuz erart1986 dan beri t.c.m.e.bakanlığı denetminde mimarlık ve güzl sanatlar fakültelerine hazırlık içmimalık grafik animasyontekstilmoda tasarımıstilistlikmodlistlikresim kurs programları ile yüksek eğitime profosyonelce öğrenci hazırlayan tek kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.......wwwerarsanatakademisi.com
cs tanıtım 01:57
cs tanıtım 158 izlenme - 8 yıl önce zm server
Rio - Goalball - Sporx 00:34
Rio - Goalball - Sporx 27 izlenme - 10 ay önce Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda oynanacak olan spor dallarından, Goalball karşılıklı üçe üç kişilik iki takım ve zilli top ile oynanan zevkli ve heyecanlı bir görme engelli spor branşıdır.
İşte emniyet kemeri takmanın farkı 00:33
İşte emniyet kemeri takmanın farkı 114 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna da kaydedildiği belirtilen bir görüntü emniyet kemeri takmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.
01:43
"bir Milyon Kimin"de Okan Kuralları Sunarsa 125 izlenme - 4 yıl önce Türk Televizyon tarihinin En Büyük Ödüllü Yarışması "BİR MİLYON KİMİN" kurallarını Okan Bayülgen anlattı... "BİR MİLYON KİMİN" ikinci bölümünde yine tecrübeli sunucu Pelin Çift'i eleştiren Okan Bayülgen, kuralları anlatırken daha neşeli ve hareketli olmasını önerdi. Anlatımını alkışlarla tamamlayan Bayülgen, Pelin Çift'in "Hayatımda gördüğüm en 'kırıtık' sunumdu!" cümlelerine çok alınarak, Jüri Üyeliğinden ayrılmak istediğini tekrar dile getirdi ve Gülben Ergen'i de peşinden sürüklerken, Bülent Özveren'in "Ben sizsiz ne yaparım?" sorusu üzerine kalmaya ikna oldu.... Sunuculuğunu Pelin Çift'in yaptığı, Türk Televizyon tarihinin en büyük ödüllü yarışması "BİR MİLYON KİMİN" CUMA AKŞAMLARI 22:45'te SHOW TV'DE.
Ders 3 Video 1 Çok Önemli Kurallar 1 03:16
Ders 3 Video 1 Çok Önemli Kurallar 1 9 izlenme - 4 ay önce Arapça dünyanın en kolay öğrenilen dillerinden biridir. Çünkü bir dil ne kadar kesin (net) kurallara sahipse, o dili öğrenmek o kadar kolay olur. Arapça öğrenirken en başta bilmeniz gereken bazı temel kuralları anlattığımız birinci videomuzla karşınızdayız.
Sürüş Güvenliği ve Refleksi (Nazi İçerir) 01:07
Sürüş Güvenliği ve Refleksi (Nazi İçerir) 59 izlenme - 2 yıl önce Araç kullanırken dikkat etmemiz gereken bazı kurallar var, eğer bunlara uymaz isek belkide milyonlarca insanı öldürmüş olacağımızı gösteren video.
Bu Lamba Türkiye'de Olsa Ne Olur? 00:45
Bu Lamba Türkiye'de Olsa Ne Olur? 75 izlenme - 4 yıl önce Kafa karıştıran lamba herkesin tahmin ettiği gibi Çin'de.
Kurallar İle Kurulmuş Bir Düzen 01:43
Kurallar İle Kurulmuş Bir Düzen 53 izlenme - 7 yıl önce kurallar ile kurulmuş bir düzende yaşamanın zorlukları
Figüran Kuralları 00:28
Figüran Kuralları 66 izlenme - 5 yıl önce Her şeyin bir şeyi vardır.
Paintballkuralları 03:26
Paintballkuralları 2 izlenme - 9 ay önce https://www.evosports.com/hakkimizda/
Kırmızı ışıkta geçmeyen otobüs! 00:51
Kırmızı ışıkta geçmeyen otobüs! 1 izlenme - 4 ay önce EmreKa nın diğer gezileri ve videoları için Abone Olunuz! Homepage: www.emreka.com Youtube: www.youtube.com/temreka Instagram: www.instagram.com/Emreka/ Facebook: www.facebook.com/emrekaofficial/ İzlesene: www.izlesene.com/temreka Twitter: www.twitter.com/Temreka About: www.about.me/emreka Snapchat: Temreka