Hoşgeldiniz!

kuran kursu

2018 Yılı Yaz Kur'an Kursu Kamu Spotu 00:45
2018 Yılı Yaz Kur'an Kursu Kamu Spotu 974 izlenme - 2 ay önce 2018 Yılı Yaz Kur'an Kursu Kamu Spotu
Terlikle Çocuk Döven Kuran Kursu Hocası 00:34
Terlikle Çocuk Döven Kuran Kursu Hocası 7.221 izlenme - 2 yıl önce Sakarya'nın Erenler İlçesi'nde, Kuran kursunda görevli hocanın küçük bir çocuğu terlikle döverken çekilen görüntüleri sosyal medyada yayıldı. Sakarya Müftü Vekili Nejdet Arman, konuyla ilgili idari soruşturma başlatıldığını söyledi.
Kuran Kursundaki Çocuğun Uykuyla Mücadelesi 02:11
Kuran Kursundaki Çocuğun Uykuyla Mücadelesi 9.823 izlenme - 4 yıl önce Kuran Kursundaki Çocuğun Uykuyla Mücadelesi
Yaz Kur'an Kursu İş ve İşlemleri (EHYS) - Ömer ALINMAZ 25:00
Yaz Kur'an Kursu İş ve İşlemleri (EHYS) - Ömer ALINMAZ 8.613 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuran Kursunda Öğrencilere Dayak 01:45
Kuran Kursunda Öğrencilere Dayak 5.405 izlenme - 3 yıl önce Olayın nerede olduğunu ya da ne için yapıldığını bilmiyorum. Eline sopayı alan adam çocukların sırtına, beline acımasızca hatta ayarsızca vuruyor.
Yaz Kur'an Kursu Uygulama Esasları - Bünyamin ALBAYRAK 20:50
Yaz Kur'an Kursu Uygulama Esasları - Bünyamin ALBAYRAK 6.052 izlenme - 3 yıl önce Yaz Kur'an Kursu Uygulama Esasları
Sürüden Ayrılan Ergen - Ateist 05:17
Sürüden Ayrılan Ergen - Ateist 4.188 izlenme - 3 yıl önce İnternette dolaşırken denk geldim, arkadaş ergen ama bağzı devlet alimlerinden daha mantıklı konuşmalar yapmış. Sürüden ayrılmanın bedeli nedir? Nasıl ödenir? Nelerle anlaşılır? Bunu bir ergenden öğreneceksiniz kardeşlerim. İyi seyirler
Çocuklara Kur'an-ı Kerim'i Öğretme Yöntem ve Teknikleri - Osman EĞİN 21:59
Çocuklara Kur'an-ı Kerim'i Öğretme Yöntem ve Teknikleri - Osman EĞİN 5.315 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaygın Din Eğitimi Kurumu Olarak Yaz Kur'an Kursları - Prof. Dr. Ali ERBAŞ  22:02
Yaygın Din Eğitimi Kurumu Olarak Yaz Kur'an Kursları - Prof. Dr. Ali ERBAŞ 4.630 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kurslarında Ders İşleniş Örneği - Prof. Dr. Mehmet Zeki AYDIN 25:29
Yaz Kur'an Kurslarında Ders İşleniş Örneği - Prof. Dr. Mehmet Zeki AYDIN 4.252 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dindersi. Yaz Kuran Kursu Dvd 02:29
Dindersi. Yaz Kuran Kursu Dvd 5.924 izlenme - 7 yıl önce dindersi.com yaz kuran kursu dvd seti tanıtım videosu
Kur'an'ı Kerim Ezberleme Yöntem ve Teknikleri - Bünyamin ALBAYRAK 20:37
Kur'an'ı Kerim Ezberleme Yöntem ve Teknikleri - Bünyamin ALBAYRAK 3.341 izlenme - 3 yıl önce Kur'an'ı Kerim Ezberleme Yöntem ve Teknikleri
Yaz Kur'an Kurslarında Dini Bilgiler Öğretim Yöntem ve Teknikleri - Yrd. Doç. Dr. Bilal YORULMAZ 20:51
Yaz Kur'an Kurslarında Dini Bilgiler Öğretim Yöntem ve Teknikleri - Yrd. Doç. Dr. Bilal YORULMAZ 2.942 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kurslarında Çocuklarla Allah'ı Nasıl Anlatırız - Prof. Dr. Mehmet Emin AY 16:24
Yaz Kur'an Kurslarında Çocuklarla Allah'ı Nasıl Anlatırız - Prof. Dr. Mehmet Emin AY 2.886 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kurslarında Oryantasyon ve Rehberlik Faaliyetleri - Seyyid ŞİŞMAN 14:13
Yaz Kur'an Kurslarında Oryantasyon ve Rehberlik Faaliyetleri - Seyyid ŞİŞMAN 2.880 izlenme - 3 yıl önce Yaz Kur'an Kurslarında Oryantasyon ve Rehberlik Faaliyetleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kursu Materyallerinin Tanıtımı - Cafer Tayyar DOYMAZ 21:12
Yaz Kur'an Kursu Materyallerinin Tanıtımı - Cafer Tayyar DOYMAZ 2.642 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sultanbeyli Merkez Kuran Kursu 03:40
Sultanbeyli Merkez Kuran Kursu 3.963 izlenme - 9 yıl önce sultanbeyli merkez kuran kursu
 İşaret diliyle huzuru buluyorlar 04:21
İşaret diliyle huzuru buluyorlar 2.361 izlenme - 5 yıl önce Bursa’da işitme engellilere işaret diliyle Kur’an-ı Kerim ve Din Kültürü dersi veriliyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bu yıl başlatılan işaret eğitimi kapsamında kurs öğreticileri, İslam dinini işitme engellilere öğretiyor. Bursa’da Nilüfer İlçe Müftülüğü öncülüğünde başlatılan kurslar, yoğun ilgi görüyor. Kurs hocaları, tek tek belirledikleri işitme engellileri evinde ziyaret ederek, kursa çağırarak dersler veriyor. Ayaklarına kadar gelen eğitmenlerin davranışları ile gözyaşlarını tutamayan engelliler, şimdi dinini öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor. Fatih Sultan Mehmet Bulvar camisinde hafta içi ve hafta sonu işitme engelli çocuklar ve yetişkinler boş vakitlerinde İslam dinini detaylı bir şekilde öğreniyor. GÖZYAŞLARININ ARDINDAKİ MUTLULUK Kuran Kursu Yöneticisi Şule Yalçın, kursun işitme engelliler için umut olduğunu ifade ederek, "Öğrencilerimize ilk bu teklifi götürdüğümüzde gerçekten çok duygulandılar. Göz yaşlarını tutamayıp ağladıklarına şahit olduk. Kendilerini ilk defa birilerinin hatırladığını söylediler. Bu arkadaşlara ulaşmak için okullara, işyerlerine gittik. Şimdi onlarla olmaktan çok mutluyuz. Burada işaret diliyle eğitim alıyorlar. Öğretmenleriyle sıcak ilişkileri var. Biz de onlardan güzel bir enerji alıyoruz" dedi. Fahri öğretici Nimet Kahraman, kursta eğitimlerin bu sene başladığına dikkat çekerek, “Kursumuzda 4 grup şeklinde eğitim veriyoruz. Dini bilgiler ağırlıklı eğitme devam ediyoruz. Lise ve çalışan grubumuz var. Bu şekilde eğitime devam ediyoruz. Allah’a şükür. Kızlarımız ve hanımlarımız da gayretliler. Materyaller konusunda bazı eksikliklerimiz var. Bunların en kısa zamanda çözülmesini istiyoruz. Kendimden söyleyeyim. Normalde diğer öğrencileri de dinliyoruz, ama bunlara bir şeyler anladığını gördüğüm an ayrı bir mutluluk duyuyorum. Kur’an-ı Kerim üzerine eğitime başladık. Onun için yavaş yavaş gidiyoruz” dedi. "İŞARET DİLİYLE DİNİ BİLGİLER ÖĞRENİYORUM" Öğrencilerden Gülistan Ölmez ise se kursa gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Burası çok güzel. İşaret diliyle İslam dinini öğreniyorum. Burada Peygamber Efendimizin hayatını da öğreniyoruz. Herkesin bu kursları değerlendirmesini tavsiye ederim” diye konuştu.
Çocukları Bilgilendirme İçin Kuran Kursuna Giden Polisler 05:25
Çocukları Bilgilendirme İçin Kuran Kursuna Giden Polisler 35 izlenme - 3 hafta önce Hakkari Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Şube Müdürlüğü ekipleri, Kur’an kursu öğrencilerini ziyaret ederek, ‘kaçırılma’, ‘boğulma’ ve ‘155 Polis İmdat’ gibi konularda detaylı bilgi verdiler.
Alemdağ Merkez Kuran Kursu 01:15
Alemdağ Merkez Kuran Kursu 4.619 izlenme - 10 yıl önce alemdağ merkez kuran kursu, b sınıfı , emrullah demirci
3 günde kuran eğitimi & ders 1-bölüm 1 18:23
3 günde kuran eğitimi & ders 1-bölüm 1 6.624 izlenme - 9 yıl önce 3 günde kuran eğitim seminerlerinin İlk dersi - bölüm 1 & eğitimci: İlhan oral
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 02:07
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 2.597 izlenme - 4 yıl önce Öncesinde Çav Bella Mücahit veya AGD versiyonlarını gördüğümüz müziğin muslim versionunu bu sefer minik dimağlara enjekte etmişler, hatta yıkamışlar, hem de camiide caaamide caamide caaa caaa caaa.
Yaz Kur’an Kurslarına Yoğun İlgi 03:04
Yaz Kur’an Kurslarına Yoğun İlgi 47 izlenme - 2 ay önce Yaz Kur'an kurslarının açılmasıyla birlikte Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde çocuklar camilere akın etti. Terör saldırılarının ardından onarılarak ibadete açılan camilerde de 'Yaz Kur'an Kursları' heyecanı yaşandı. İşte miniklerin Kur'an-ı Kerim öğrenme sevinci. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Sınıf Yönetimi - Prof. Dr. Süleyman AKYÜREK 23:48
Sınıf Yönetimi - Prof. Dr. Süleyman AKYÜREK 1.853 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Arsin Fındıklı Köyü Kuran Kursu Ve Camii 04:18
Arsin Fındıklı Köyü Kuran Kursu Ve Camii 2.853 izlenme - 8 yıl önce arsin fındıklı köyü kuran kursu ve camii httpwwwarsinfindiklicom
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu 02:07
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu 1.530 izlenme - 5 yıl önce Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu
Bayburt Oruçbeyli Köyü Kuran Kursu 09:42
Bayburt Oruçbeyli Köyü Kuran Kursu 2.852 izlenme - 10 yıl önce bayburt oruçbeylİ köyü kuran kursu
Nijerya'da Kuran Kursu 01:40
Nijerya'da Kuran Kursu 1.149 izlenme - 4 yıl önce Nijerya'da Kuran öğrenen çocuklar. Ellerinde kitap bile yok. Tahtalara yazılan ayetlerle çalışıyorlar.
Havzan Kur'an Kursu 02:17
Havzan Kur'an Kursu 1.256 izlenme - 7 yıl önce
Açılış konuşması - Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ 12:43
Açılış konuşması - Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ 762 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."