Hoşgeldiniz!

kuran kursu

Terlikle Çocuk Döven Kuran Kursu Hocası 00:34
Terlikle Çocuk Döven Kuran Kursu Hocası 6.779 izlenme - 6 ay önce Sakarya'nın Erenler İlçesi'nde, Kuran kursunda görevli hocanın küçük bir çocuğu terlikle döverken çekilen görüntüleri sosyal medyada yayıldı. Sakarya Müftü Vekili Nejdet Arman, konuyla ilgili idari soruşturma başlatıldığını söyledi.
Yaz Kur'an Kursu İş ve İşlemleri (EHYS) - Ömer ALINMAZ 25:00
Yaz Kur'an Kursu İş ve İşlemleri (EHYS) - Ömer ALINMAZ 8.547 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuran Kursundaki Çocuğun Uykuyla Mücadelesi 02:11
Kuran Kursundaki Çocuğun Uykuyla Mücadelesi 9.572 izlenme - 3 yıl önce Kuran Kursundaki Çocuğun Uykuyla Mücadelesi
Kuran Kursunda Öğrencilere Dayak 01:45
Kuran Kursunda Öğrencilere Dayak 4.701 izlenme - 1 yıl önce Olayın nerede olduğunu ya da ne için yapıldığını bilmiyorum. Eline sopayı alan adam çocukların sırtına, beline acımasızca hatta ayarsızca vuruyor.
Sürüden Ayrılan Ergen - Ateist 05:17
Sürüden Ayrılan Ergen - Ateist 4.145 izlenme - 2 yıl önce İnternette dolaşırken denk geldim, arkadaş ergen ama bağzı devlet alimlerinden daha mantıklı konuşmalar yapmış. Sürüden ayrılmanın bedeli nedir? Nasıl ödenir? Nelerle anlaşılır? Bunu bir ergenden öğreneceksiniz kardeşlerim. İyi seyirler
Yaz Kur'an Kursu Uygulama Esasları - Bünyamin ALBAYRAK 20:50
Yaz Kur'an Kursu Uygulama Esasları - Bünyamin ALBAYRAK 5.961 izlenme - 2 yıl önce Yaz Kur'an Kursu Uygulama Esasları
Çocuklara Kur'an-ı Kerim'i Öğretme Yöntem ve Teknikleri - Osman EĞİN 21:59
Çocuklara Kur'an-ı Kerim'i Öğretme Yöntem ve Teknikleri - Osman EĞİN 4.652 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaygın Din Eğitimi Kurumu Olarak Yaz Kur'an Kursları - Prof. Dr. Ali ERBAŞ  22:02
Yaygın Din Eğitimi Kurumu Olarak Yaz Kur'an Kursları - Prof. Dr. Ali ERBAŞ 4.577 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kurslarında Ders İşleniş Örneği - Prof. Dr. Mehmet Zeki AYDIN 25:29
Yaz Kur'an Kurslarında Ders İşleniş Örneği - Prof. Dr. Mehmet Zeki AYDIN 3.809 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kur'an'ı Kerim Ezberleme Yöntem ve Teknikleri - Bünyamin ALBAYRAK 20:37
Kur'an'ı Kerim Ezberleme Yöntem ve Teknikleri - Bünyamin ALBAYRAK 3.228 izlenme - 2 yıl önce Kur'an'ı Kerim Ezberleme Yöntem ve Teknikleri
Dindersi. Yaz Kuran Kursu Dvd 02:29
Dindersi. Yaz Kuran Kursu Dvd 5.728 izlenme - 6 yıl önce dindersi.com yaz kuran kursu dvd seti tanıtım videosu
Yaz Kur'an Kurslarında Dini Bilgiler Öğretim Yöntem ve Teknikleri - Yrd. Doç. Dr. Bilal YORULMAZ 20:51
Yaz Kur'an Kurslarında Dini Bilgiler Öğretim Yöntem ve Teknikleri - Yrd. Doç. Dr. Bilal YORULMAZ 2.848 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kurslarında Oryantasyon ve Rehberlik Faaliyetleri - Seyyid ŞİŞMAN 14:13
Yaz Kur'an Kurslarında Oryantasyon ve Rehberlik Faaliyetleri - Seyyid ŞİŞMAN 2.826 izlenme - 2 yıl önce Yaz Kur'an Kurslarında Oryantasyon ve Rehberlik Faaliyetleri "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kurslarında Çocuklarla Allah'ı Nasıl Anlatırız - Prof. Dr. Mehmet Emin AY 16:24
Yaz Kur'an Kurslarında Çocuklarla Allah'ı Nasıl Anlatırız - Prof. Dr. Mehmet Emin AY 2.810 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz Kur'an Kursu Materyallerinin Tanıtımı - Cafer Tayyar DOYMAZ 21:12
Yaz Kur'an Kursu Materyallerinin Tanıtımı - Cafer Tayyar DOYMAZ 2.540 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 İşaret diliyle huzuru buluyorlar 04:21
İşaret diliyle huzuru buluyorlar 2.325 izlenme - 4 yıl önce Bursa’da işitme engellilere işaret diliyle Kur’an-ı Kerim ve Din Kültürü dersi veriliyor. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından bu yıl başlatılan işaret eğitimi kapsamında kurs öğreticileri, İslam dinini işitme engellilere öğretiyor. Bursa’da Nilüfer İlçe Müftülüğü öncülüğünde başlatılan kurslar, yoğun ilgi görüyor. Kurs hocaları, tek tek belirledikleri işitme engellileri evinde ziyaret ederek, kursa çağırarak dersler veriyor. Ayaklarına kadar gelen eğitmenlerin davranışları ile gözyaşlarını tutamayan engelliler, şimdi dinini öğrenmenin mutluluğunu yaşıyor. Fatih Sultan Mehmet Bulvar camisinde hafta içi ve hafta sonu işitme engelli çocuklar ve yetişkinler boş vakitlerinde İslam dinini detaylı bir şekilde öğreniyor. GÖZYAŞLARININ ARDINDAKİ MUTLULUK Kuran Kursu Yöneticisi Şule Yalçın, kursun işitme engelliler için umut olduğunu ifade ederek, "Öğrencilerimize ilk bu teklifi götürdüğümüzde gerçekten çok duygulandılar. Göz yaşlarını tutamayıp ağladıklarına şahit olduk. Kendilerini ilk defa birilerinin hatırladığını söylediler. Bu arkadaşlara ulaşmak için okullara, işyerlerine gittik. Şimdi onlarla olmaktan çok mutluyuz. Burada işaret diliyle eğitim alıyorlar. Öğretmenleriyle sıcak ilişkileri var. Biz de onlardan güzel bir enerji alıyoruz" dedi. Fahri öğretici Nimet Kahraman, kursta eğitimlerin bu sene başladığına dikkat çekerek, “Kursumuzda 4 grup şeklinde eğitim veriyoruz. Dini bilgiler ağırlıklı eğitme devam ediyoruz. Lise ve çalışan grubumuz var. Bu şekilde eğitime devam ediyoruz. Allah’a şükür. Kızlarımız ve hanımlarımız da gayretliler. Materyaller konusunda bazı eksikliklerimiz var. Bunların en kısa zamanda çözülmesini istiyoruz. Kendimden söyleyeyim. Normalde diğer öğrencileri de dinliyoruz, ama bunlara bir şeyler anladığını gördüğüm an ayrı bir mutluluk duyuyorum. Kur’an-ı Kerim üzerine eğitime başladık. Onun için yavaş yavaş gidiyoruz” dedi. "İŞARET DİLİYLE DİNİ BİLGİLER ÖĞRENİYORUM" Öğrencilerden Gülistan Ölmez ise se kursa gelmekten dolayı mutlu olduğunu belirterek, “Burası çok güzel. İşaret diliyle İslam dinini öğreniyorum. Burada Peygamber Efendimizin hayatını da öğreniyoruz. Herkesin bu kursları değerlendirmesini tavsiye ederim” diye konuştu.
Sultanbeyli Merkez Kuran Kursu 03:40
Sultanbeyli Merkez Kuran Kursu 3.931 izlenme - 8 yıl önce sultanbeyli merkez kuran kursu
Sınıf Yönetimi - Prof. Dr. Süleyman AKYÜREK 23:48
Sınıf Yönetimi - Prof. Dr. Süleyman AKYÜREK 1.802 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 02:07
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyon 2.352 izlenme - 3 yıl önce Öncesinde Çav Bella Mücahit veya AGD versiyonlarını gördüğümüz müziğin muslim versionunu bu sefer minik dimağlara enjekte etmişler, hatta yıkamışlar, hem de camiide caaamide caamide caaa caaa caaa.
Alemdağ Merkez Kuran Kursu 01:15
Alemdağ Merkez Kuran Kursu 4.615 izlenme - 9 yıl önce alemdağ merkez kuran kursu, b sınıfı , emrullah demirci
3 günde kuran eğitimi & ders 1-bölüm 1 18:23
3 günde kuran eğitimi & ders 1-bölüm 1 6.218 izlenme - 8 yıl önce 3 günde kuran eğitim seminerlerinin İlk dersi - bölüm 1 & eğitimci: İlhan oral
Arsin Fındıklı Köyü Kuran Kursu Ve Camii 04:18
Arsin Fındıklı Köyü Kuran Kursu Ve Camii 2.770 izlenme - 7 yıl önce arsin fındıklı köyü kuran kursu ve camii httpwwwarsinfindiklicom
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu 02:07
Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu 1.476 izlenme - 4 yıl önce Çav Bella Kur'an Kursu Versiyonu
Açılış konuşması - Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ 12:43
Açılış konuşması - Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ 731 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nijerya'da Kuran Kursu 01:40
Nijerya'da Kuran Kursu 993 izlenme - 2 yıl önce Nijerya'da Kuran öğrenen çocuklar. Ellerinde kitap bile yok. Tahtalara yazılan ayetlerle çalışıyorlar.
Bayburt Oruçbeyli Köyü Kuran Kursu 09:42
Bayburt Oruçbeyli Köyü Kuran Kursu 2.797 izlenme - 9 yıl önce bayburt oruçbeylİ köyü kuran kursu
Havzan Kur'an Kursu 02:17
Havzan Kur'an Kursu 1.153 izlenme - 6 yıl önce
Engellilerin Bilişsel,Sosyal,Fiziksel Açıdan Gelişimi ve Eğitimi - Arş. Gör. Mahmut ÇİTİL 19:55
Engellilerin Bilişsel,Sosyal,Fiziksel Açıdan Gelişimi ve Eğitimi - Arş. Gör. Mahmut ÇİTİL 754 izlenme - 2 yıl önce Engellilerin Bilişsel,Sosyal,Fiziksel Açıdan Gelişimi ve Eğitimi
Turkelli Yaz Kuran Kursu İlahi 5 06:26
Turkelli Yaz Kuran Kursu İlahi 5 1.691 izlenme - 8 yıl önce turkelli yaz kuran kursu İlahi 5
2015 Yaz Kur'an Kursu Açılış Programı 01:47:07
2015 Yaz Kur'an Kursu Açılış Programı 457 izlenme - 2 yıl önce 2015 Yaz Kur'an Kursu Açılış Programı ANKARA