Hoşgeldiniz!

kurbağa prens

Prenses ve Kurbağa 06:43
Prenses ve Kurbağa 3.567 izlenme - 1 yıl önce Prenses ve Kurbağa masalı siz çocuklar için kanalımızda! Klasik masallarımızdan Kurbağa Prens hikayesinden esinlenerek modern bir anlatım ile yeniden düzenlenmiş masalımız uykudan önce kuşağımızda sizlerle! Her hafta yeni videolar izlemek için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Daha fazla video için:www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Ceren'le Çocuk Oyunları adı altında Google Play Store'dan indirebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia Bebeği: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-bebegi/8244368
Ata Demirer-Kurbağa Prens(Tek Kişilik Dev Kadro) 01:58
Ata Demirer-Kurbağa Prens(Tek Kişilik Dev Kadro) 2.544 izlenme - 2 yıl önce Ata Demirer Tek Kişilik Dev Kadro'sundan sahneler burada! https://www.facebook.com/atademirer https://twitter.com/atademirer http://instagram.com/atademirerofficial
Enzysah - Kurbağa Prens Feat. Taladro 03:22
Enzysah - Kurbağa Prens Feat. Taladro 775 izlenme - 3 yıl önce Enzysah - Kurbağa Prens Feat. Taladro
Çocuklara Masallar - Kurbağa Prens 07:58
Çocuklara Masallar - Kurbağa Prens 216 izlenme - 12 ay önce Çocuklara eğlenceli ve eğitici masallar serisi; "Kurbağa Prens" Masallar Hakkında Kısa Özet Bilgi İlk anlatanı bilinmeyen ve ağızdan ağıza sürüp gelen, olağanüstü, düş ürünü olaylarla örülü anlatım türü. Masallar, olağanüstü olabildikleri gibi gerçekçi de olabilir, yani gerçek kişilere, gerçek olaylara dayandıkları izlenimini veren masallar da vardır. Ama her iki masal çeşidinde de düş ürünü, uydurma oluş, ana niteliktir. Bu ise biçimde, anlatımda belirginleşir. Sözgelimi, destancının tersine masalcı, dinleyenleri anlatılanlara inandırmak savında değildir. Ne de hikâyeci gibi anlatılanlara gerçek süsü vermek ister. Daha masalın başındaki tekerlemeyle dinleyici masala hazırlanır. Olayın uydurmalığına dikkati çekilir. Anlatımsa kısa ve yoğundur. Olaylar önemlerine göre sıralanarak aktarılır ve miş'li geçmiş, şimdiki zaman ya da geniş zamanın rivayeti kullanılır. Masallar, konularına göre şu ana
Niloya Karlar Ülkesinde Kardeşini Arıyor Kurbağa Prensi Buluyor 02:08
Niloya Karlar Ülkesinde Kardeşini Arıyor Kurbağa Prensi Buluyor 24 izlenme - 5 ay önce OYUNCAK ANNE TV SİZLERE MÜTHİŞ BİR GÖRSEL SUNUYOR . NİLOYA KARLAR ÜLKESİNDE KARDEŞİNİ ARAR. ELSANIN SARAYINDA KARACADI NİLOYA'NIN KARDEŞİNİ HAPSEDER VE ONU BİR KURBAĞAYA ÇEVİRİR BAKALIM NİLOYA KARDEŞİNİ VE KURBAĞA PRENSESİ KURTARABİLECEK Mİ?
Kurbağa Prens (Zeliha Sunal) 03:45
Kurbağa Prens (Zeliha Sunal) 35 izlenme - 4 yıl önce Kurbağa Prens (2012) - TMC FİLM MÜZİK