Hoşgeldiniz!

kurdoğlu

Celal Bayar Kurdoğlu 03:19
Celal Bayar Kurdoğlu 162.879 izlenme - 8 yıl önce elim bir trafik kazası sonucu kaybettiğimiz adana milli eğitim müdürlüğünde görevli memur arkadaşımız can dostumuz celal bayar kurdoĞlu için hazırladık.
Tolga Kurdoğlu - Ağlama Karadeniz (Yeni Klip 2012) 05:06
Tolga Kurdoğlu - Ağlama Karadeniz (Yeni Klip 2012) 14.718 izlenme - 4 yıl önce Tolga Kurdoğlu - Ağlama Karadeniz (Yeni Klip 2012)
Niran & Hande Ünsal - Helal Et (Veliaht) 14:42
Niran & Hande Ünsal - Helal Et (Veliaht) 7.416 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Rafet El Roman & Onur Koç - Senden Sonra (Veliaht) 13:13
Rafet El Roman & Onur Koç - Senden Sonra (Veliaht) 6.697 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Abdullah Yüce - Ne Kadar Dolmaz Çilem Var (Taş Plak) 04:04
Abdullah Yüce - Ne Kadar Dolmaz Çilem Var (Taş Plak) 1.178 izlenme - 1 yıl önce Söz : Şükrü Kurdoğlu Müzik : Abdullah Yüce Abdullah Yüce (d. 4 Aralık 1920 - Eyüp, İstanbul, ö. 27 Kasım 1995) Türk müziği sanatçısı, şair, oyuncu. Zor ve yoksul bir çocukluk yaşayan sanatçı, eğitimini ortaokulda yarıda bıraktı. Sanata 18 yaşında ilgi duyup beste çalışmalarına başladı. Dört yıl süren askerliğinin ardından ilk çalışmalarını Ali Rıza Beyle yaptı. 1946 yılında en bilinen şarkısı "Bu Ne Sevgi Ah, Bu Ne Izdırap" adlı bestesini yaptı. Aynı yıl sahneye çıktı. 1949'da ilk 45'lik plağı basıldı. 50 civarında Taş plağı çıktı. Sadettin Kaynak, Selahattin Pınar, Kemani Hacı Maksut, Kadri Şençalar, İsmail Şençalar, Edip Erten ve Ali Rıza Bey gibi ustalarla sanatını geliştirdi. Çeşitli sinema filmi ve dizilerde rol aldı. Kalp krizi nedeniyle yaşamını yitirdi.(vikipedia)
Tolga Kurdoğlu - Sevdiklerim Bana Kalsın 02:20
Tolga Kurdoğlu - Sevdiklerim Bana Kalsın 2.364 izlenme - 5 yıl önce bulutlar gitsun yıldızlar bana kalsınha bu dağlar gitsun sevduklarum bana kalsun..""""erkan""""
Cengiz Kurdoğlu Ümit Yere Batsın Hq 05:03
Cengiz Kurdoğlu Ümit Yere Batsın Hq 1.554 izlenme - 5 yıl önce serdarcadan
Arhavi Festival Müziği-Tolga Kurdoğlu& 04:07
Arhavi Festival Müziği-Tolga Kurdoğlu& 1.793 izlenme - 6 yıl önce arkabibahta.tr.gg arkabibahta.tr.gg08oyun.tr.ggwww.arhavim.net
Reis Bey - Ağlayabilseydiniz Anlayabilirdiniz 02:01
Reis Bey - Ağlayabilseydiniz Anlayabilirdiniz 681 izlenme - 2 yıl önce İnsani duyguları körelmiş ve kanunlara son derece bağlı bir hakimin suçsuz bir gencin idam kararını vermesi ve sonrasında suçsuz olduğunun anlaşılmasıyla hayat karşısında duruşunu tam tersine değiştirmesini anlatan 1988 yapımı Reis Bey filminden bir sahne.Sahnede Haluk Kurdoğlu mahkemede suçlu olarak ifade(nutuk)vermektedir. Oturduğu kahveye yapılan polis baskını esnasında kahvedekilerden biri cebindeki esrar poşetini onun cebine atmıştır... Not:Filmin senaryosu Necip Fazıl Kısakürek'in aynı adlı kitabından esinlenerek Mesut Uçakan tarafından yazılmıştır.
Rafet El Roman & Ezo Genç - Kalbine Sürgün 04:22
Rafet El Roman & Ezo Genç - Kalbine Sürgün 1.725 izlenme - 3 yıl önce Rafet El Roman & Ezo Genç - Kalbine Sürgün
Cengiz Kurdoğlu - Sessizce 04:44
Cengiz Kurdoğlu - Sessizce 566 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan: Erhan Duzturk ***** Söz - Müzik: Orçun Bora Kurdoğlu ***** Agliyorsun değilmi biliyorum sevgilim yanlizlik cekilmiyor goruyorsun değilmi seviyorsun sevgilim sakliyorsun değilmi sende bana asiksin biliyorsun değilmi sessizce ağladim kimseler kimseler gormeden geceler dar gelir yoklugun bana cok zor gelir sessizce ağladim kimseler kimseler gormeden geceler dar gelir yokluğun bana cok zor gelir agliyorsun değilmi biliyorum sevgilim yanlizlik cekilmiyor goruyorsun değilmmi seviyorsun sevgilim sakliyorsun değilmi sende bana asiksin biliyorsun değilmi sessizce ağladim kimseler kimseler gormeden geceler dar gelir yokluğun bana cok zor gelir sessizce agladim kimseler kimseler gormeden geceler dar gelir yokluğun bana cok zor gelir sessizce ağladim sessizce ağladim
Deniz Seki & Didem - Suya Hapsettim (Veliaht) 16:29
Deniz Seki & Didem - Suya Hapsettim (Veliaht) 1.459 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Kubat & Yigit - Gesi Bağları (Veliaht) 16:18
Kubat & Yigit - Gesi Bağları (Veliaht) 1.420 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Cengiz Kurdoğlu & Aydın - Duvardaki Resim (Veliaht) 13:35
Cengiz Kurdoğlu & Aydın - Duvardaki Resim (Veliaht) 949 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın 05:09
Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın 1.271 izlenme - 3 yıl önce Rafet El Roman & Onur Koç - Bana Sen Lazımsın
Cengiz Kurdoğlu - Sana Gelirim 04:00
Cengiz Kurdoğlu - Sana Gelirim 759 izlenme - 4 yıl önce Cengiz Kurdoğlu - Sana Gelirim
Kutsi & Murat - Doğum Günü (Veliaht) 15:03
Kutsi & Murat - Doğum Günü (Veliaht) 895 izlenme - 3 yıl önce VELİAHT isimli yepyeni yarışmada Türkiye'nin Star'ları Hande Yener, Musa Eroğlu, Deniz Seki, Kubat, Rafet El Roman, Cengiz Kurdoğlu, Niran Ünsal ve Kutsi kendi veliahtını seçiyor.
Reis Bey Film Müziği (1988) 02:55
Reis Bey Film Müziği (1988) 256 izlenme - 1 yıl önce 1988 yapımı "ağlayabilseydiniz, anlayabilirdiniz!" sözüyle hafızalarımıza yer eden N.Fazıl Kısakürek ustanın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan Reis Bey isimli filmin müziği.
Cengiz Kurdoğlu & Sessizce Ağladım Kimseler Görmeden 04:44
Cengiz Kurdoğlu & Sessizce Ağladım Kimseler Görmeden 265 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** Söz - Müzik: Orçun Bora Kurdoğlu ***** Ağlıyorsun değilmi biliyorum sevgilim Yalnızlık cekilmiyor göruyorsun değilmi Seviyorsun sevgilim sakliyorsun değilmi Sende bana asiksin biliyorsun değilmi Sessizce ağladim kimseler kimseler Görmeden geceler dar gelir yokluğun Bana cok zor gelir Sessizce ağladım kimseler kimseler Görmeden geceler dar gelir yokluğun Bana cok zor gelir Ağlıyorsun değilmi biliyorum sevgilim Yalnızlık cekilmiyor göruyorsun değilmi Seviyorsun sevgilim sakliyorsun değilmi Sende bana asiksin biliyorsun değilmi Sessizce ağladim kimseler kimseler Görmeden geceler dar gelir yokluğun Bana cok zor gelir Sessizce ağladim kimseler kimseler Görmeden geceler dar gelir yokluğun Bana cok zor gelir Sessizce ağladım Sessizce ağladım
Bir Demet Menekşe (1973 - 78 dk) 01:18:44
Bir Demet Menekşe (1973 - 78 dk) 296 izlenme - 1 yıl önce Bir Demet Menekşe 1973 yapımı romantik dramatik Türk filmidir. Senaryosunu edebiyatçı Selim İleri'nin yazdığı filmi Zeki Ökten yönetmiş, önemli rollerinde Kartal Tibet, Hale Soygazi ve Lale Belkıs oynamışlardır. Yönetmen Zeki Ökten, Türk filmlerinde alışılmış olan sıradan bir konuyu, alışılmadık bir şekilde anlatıyor. Mutsuz bir fabrikatörle, bir terzihanede çalışan genç kızın aşk öyküsünün konu edildiği filmde öykü çok akıcı ve rahat bir anlatımla aktarılıyor, karakterler doğru ve tutarlı bir biçimde işlenmiş. Filmin tema müziği olarak Mikis Theodorakis'in Costa-Gavras filmi État de siège filmi için bestelediği "Paola, 11099" adlı enstrümantal parçanın seçilmiş olması da filme çok şey katmış. Başından geçen şanssız bir aşktan sonra hayata küsen Nesrin (Hale Soygazi) fakir ve yatalak annesine bakabilmek için bir butikte çalışmaktadır (kendisi terzihane demeyi tercih eder). İçine kapanık yapısı ve melankolik tavırları nedeniyle iş arkadaşları tarafından, nişanlısı tarafından terkedildiği için de mahalleli tarafından hor görülür. Güzel ve alımlı bir kız olan Nesrin'e esnaftan sataşanlanlar da olur. Öte yandan zengin fabrikatör Kenan Manizade de (Kartal Tibet) içinde yaşadığı hayattan pek memnun değildir. Şımarık ve yapay çevresinden, soğuk ve ilgisiz karısı Banu'dan (Lale Belkıs) bıkmış sade ve dürüst bir hayatın özlemini çekmektedir. Sonra kader bu iki mutsuz insanı karşılaştırır.(vikipedi) Yeşilçam klasiği denilebilecek bir filmdir.
Cengiz Kurdoğlu Aşkımız Bir Yalanmış Hq 04:25
Cengiz Kurdoğlu Aşkımız Bir Yalanmış Hq 643 izlenme - 5 yıl önce serdarcadan
Deniz Seki & Ezo - Kop Gel Günahlarından (Veliaht) 03:55
Deniz Seki & Ezo - Kop Gel Günahlarından (Veliaht) 795 izlenme - 3 yıl önce Deniz Seki ve Veliahtı Ezo'dan "Kop Gel Günahlarından" performansı
Cengiz Kurdoğlu Unutulan Hq 03:56
Cengiz Kurdoğlu Unutulan Hq 519 izlenme - 5 yıl önce serdarcadan
Cengiz Kurtoğlu & Aydın - Seviyorum (Veliaht) 05:48
Cengiz Kurtoğlu & Aydın - Seviyorum (Veliaht) 668 izlenme - 3 yıl önce Cengiz Kurtoğlu ve Veliahtı Aydın'dan "Seviyorum" performansı
Sıcağı Sıcağına Jenerik 00:39
Sıcağı Sıcağına Jenerik 218 izlenme - 2 yıl önce Cem Kurdoğlu'nun Sunduğu Show Tv'de Yayınlanan Sıcağı Sıcağına Adlı Proğramın Jeneriğini Hep Birlikte İzleyeceğiz... Bu Video'yu Youtube'ye Yükleyen;ileney'e Teşekkür Ederiz...
Cengiz Kurdoğlu Bizim Şarkımız Şiirli Hq 04:53
Cengiz Kurdoğlu Bizim Şarkımız Şiirli Hq 519 izlenme - 5 yıl önce serdarcadan
Cengiz Kurdoğlu Nasıl Unutacağım Hq 04:32
Cengiz Kurdoğlu Nasıl Unutacağım Hq 434 izlenme - 5 yıl önce serdarcadan
Hoç-Fed Hoçvan Ve Köylerinin Güzel Görüntüleri 12:32
Hoç-Fed Hoçvan Ve Köylerinin Güzel Görüntüleri 915 izlenme - 6 yıl önce dağıstan karakoç önder aktürk engin aktürk turgay zorba güven yılmaz bülent kılıç ilhan çelik erdal koç osman avşar ekrem tekçe ilyas yıldız yusuf şit hoç-fed hoçvan dernekler federasyonu ardafed ardader ardahan kültür evi
Gökhan Sezen & Cengiz Kurdoğlu Yağmurun Sesine Bak 04:08
Gökhan Sezen & Cengiz Kurdoğlu Yağmurun Sesine Bak 183 izlenme - 2 yıl önce Trt Müzik-Sessizce-20.Şubat.2015 Hazırlayan:Erhan Duzturk Makam: Kûrdî Şarkı Güfte-Beste: Vedat yıldırımbora Usûl: Semâî *** Yağmurun sesine bak Aska davet ediyor Cama vuran her damla Beni harap ediyor
cengiz kurdoğlu yalan söyledim hq 05:47
cengiz kurdoğlu yalan söyledim hq 335 izlenme - 5 yıl önce serdarcadan