Hoşgeldiniz!

kürek

 Güle Oynaya Dayak Yiyen Kızın Kürekle İntikamı 02:03
Güle Oynaya Dayak Yiyen Kızın Kürekle İntikamı 360.242 izlenme - 4 yıl önce Siyahlı kız iki saat yapınıp kavgaya hazırlanıyor ve kavga başladıktan sonra pembeli güzelin art arda inen yumrukları karşısında sersemliyor. Pembeli güzel adeta güle oynaya sopa çekiyor. Sonunda cinnete bağlayan siyahlı kız intikamını tek bir vuruş kürekle alıyor.
İq'su Yüksek Afrikalı İşçilerin Çalışma Verimliliği 00:55
İq'su Yüksek Afrikalı İşçilerin Çalışma Verimliliği 8.284 izlenme - 5 ay önce Hizmet verimliliğinde IQ değerlerinin yüksek olduğunu ispat eden ayakta alkışlanacak görüntüleri izliyoruz efendim.
Ablasının Selfie Hevesini Kürekle Sonlandıran Velet 00:32
Ablasının Selfie Hevesini Kürekle Sonlandıran Velet 16.121 izlenme - 1 yıl önce Ablasının kum havuzunda selfie yapma çabasına sinir olan çocuk daha fazla sabredemeyip elindeki küreği ablasının kafasına patlatıyor.
Dünyanın En Büyük Torpili İle Doğanın Ebesini Atlamak 10:55
Dünyanın En Büyük Torpili İle Doğanın Ebesini Atlamak 6.654 izlenme - 8 ay önce Bizim ergenlerin elindeki torpillere kız kaçıranlara baktığımızda bunlarınkinin yanında çok masum olduğunu görürüz. Adamlar utanmasa doğanın göbeğinde hidrojen bombası patlatacaklar. İlk baştaki torpili de sanırım kum torbasından yapmış adam.
Toprak Ananın Irzına Geçmek 01:27
Toprak Ananın Irzına Geçmek 7.158 izlenme - 1 yıl önce Toprak ananın anasının bellendiği anları izliyoruz.
Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 00:45
Erkek Adama Yapılmayacak Şaka 8.609 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta da yazıldığı gibi erkek adama böyle şaka yapılır mı? İzlerken sanki biz erkeklere yapılmış gibi içimiz cız edecek.
Güle Oynaya Dayak Yiyen Kızın Kürekle İntikamı 02:03
Güle Oynaya Dayak Yiyen Kızın Kürekle İntikamı 16.489 izlenme - 3 yıl önce Siyahlı kız iki saat yapınıp kavgaya hazırlanıyor ve kavga başladıktan sonra pembeli güzelin art arda inen yumrukları karşısında sersemliyor. Pembeli güzel adeta güle oynaya sopa çekiyor. Sonunda cinnete bağlayan siyahlı kız intikamını tek bir vuruş kürekle alıyor.
Kolu Kırılan Futbolcuyu Teskin  Etme Yöntemi 00:41
Kolu Kırılan Futbolcuyu Teskin Etme Yöntemi 4.931 izlenme - 1 yıl önce Zonguldak'ta, Kilimli Belediyespor ile Devrek Belediyespor oynanan Süper Amatör Lig maçında iki takım futbolcuları birbirine daldılar. Bu esnada Kilimli Belediyespor'lu Onur'un sol kolu kırıldı. Ona ilk müdahaleyi yapan rakip oyuncunun sözleriyse tam türk işi. Buyrun izleyin...
samsun  dan  adem yavuz un  kuşları 00:24
samsun dan adem yavuz un kuşları 18.562 izlenme - 10 yıl önce adem yavuz ve uğur karataşın kuşları.... yavru arap misik gözler... gözleri tam belli olmuyo oyun kuşlarıdır...
Kazma Kürekle Kavgaya Girmek 2 - İstanbul Üniversitesi 02:07
Kazma Kürekle Kavgaya Girmek 2 - İstanbul Üniversitesi 3.453 izlenme - 2 yıl önce Associated Press arşivlerinden zannedersem 90lardan bir görüntü.İstanbul Üniversitesinde karşıt görüşlü öğrenciler arasında taşlı,sopalı,cam şişe atmalı kavgalar ve tansiyonun yükseldiği dakikalar.Ayrıca olayın geçtiği yer Siyasal Bilgiler Fakültesi olması siyasi bir tartışma çıkmış olabileceğini gösteriyor.İlk dakikada tek başına yakalanıp karambole alınan öğrenci de feci şekilde acımasızca dövülüyor. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/293447/kazma-kurekle-kavgaya-girmek-istanbul-universitesi
Kürekli Acımasız Kız Kavgası 05:56
Kürekli Acımasız Kız Kavgası 9.461 izlenme - 4 yıl önce Genç kızın kafasına küreği geçirdi ABD'de kavga eden iki kızdan biri, diğerinin kafasına kürekle vurdu. Kavga başında yüzüne yumruk darbeleri alan genç kız, tam kavga bitti derken yediği yumrukların intikamını bir kürek yardımıyla aldı. Kafasına kürek isabet eden genç kız ise acı içerisinde yere düştü ve ağlamaya başladı.
Makatına Kürek Saplanan Adam 03:49
Makatına Kürek Saplanan Adam 4.747 izlenme - 3 yıl önce Abimiz bu sorunla hastaneye kaldırılmış, kendisi evsizmiş, başka da açıklama yapmaya gerek yok, her şey ortada. hem gerçek hem mecazi anlamda.
Gittigidiyor.com Şarkı Komik Univ 01:45
Gittigidiyor.com Şarkı Komik Univ 9.762 izlenme - 9 yıl önce gitti gittigidiyor.com un videso
Kürekten Elektro Gitar Yapıp Döktürmek 03:23
Kürekten Elektro Gitar Yapıp Döktürmek 1.696 izlenme - 1 yıl önce Parça country tarzda hoş bir parça. Gitarın kürekten yapılması da ayrı bir yetenek. İzleyelim.
Kız Kavgasında Kürekler Konuştu! 01:08
Kız Kavgasında Kürekler Konuştu! 3.815 izlenme - 4 yıl önce Kız kavgasında kürekler konuştu!
Vikingler - Haydi Haydi Hop Hop Hop 00:48
Vikingler - Haydi Haydi Hop Hop Hop 3.108 izlenme - 3 yıl önce Bugün durduk yere aklıma geldi bu şarkı. Vikingler gemiye bindiklerinde kürek çekerken bu şarkıyı söylediklerinde çocuk aklımla ben de televizyon karışısında başlardım ''haydii haydii hopp hopp hopp'' diye. Bu dönemde çocuk olup, aklımıza kazınan daha nice şarkılar vardır ya zaten hepsini bulup alkışlarlayaşatma yeridir alkışlarlayaşıyorum. Not: Dizinin jeneriği "Hey hey viki hey viki hey" diye başlar, "Ha ha ha haftaya buluşalım haftaya" diye de biterdi.
Kürekten Elektro Gitar Yapıp Döktürmek 03:23
Kürekten Elektro Gitar Yapıp Döktürmek 1.594 izlenme - 1 yıl önce Kürekten Elektro Gitar Yapıp Döktürmek Küreği gitara dönüştürerek harika bir müzik sergileyen müzisyen.
Aşkım Küçük Bir Kaza Geçirdim, Arayacam Ben Seni 00:15
Aşkım Küçük Bir Kaza Geçirdim, Arayacam Ben Seni 3.206 izlenme - 3 yıl önce Meşhur espriyi böyle yorumladık. Buyrun efendim çerez niyetine iyi gider. Çok daha fazlası için kanala yürü git evladım: http://www.izlesene.com/komikcapsler
Annesini Çıplak Bırakan Velet 00:29
Annesini Çıplak Bırakan Velet 2.689 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber konserine bilet almayan annesini neden böyle cezalandırma gereği duyduğunu anlayabilmiş değiliz. İzleyenlerin bir kısmı gülerken, diğer kısmı büyük ihtimalle kürekleri kucaklayıp ekrana vurmaya başlayacaktır.
Çizgi Film İtfaiye Araçlar - Kurtarma jipi 03:46
Çizgi Film İtfaiye Araçlar - Kurtarma jipi 5.185 izlenme - 2 yıl önce Müjdee.Çocukların sabırsızlıkla bekledikleri itfaiye araçları animasyon gösterisi serisinin son bölümü çıktı.Bu bölümde itfaiye kurtarma jipimizle kayıp bir dinazor arıyoruz. Bu video Thematica oyunlarından ön izlemedir. Oyunları burada indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/app/id675454649 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thematica.firetrucks
Arabayı Kumdan Kurtarmanın Dahiyane Yolu 01:03
Arabayı Kumdan Kurtarmanın Dahiyane Yolu 321 izlenme - 5 ay önce Kum rallisinde bir jip kuma batıyor ve dahiyane bir fikirle portatif kürekler aracın arka tekerlek jantlarına takılıp kumdan çıkarılıyor.
Otomatik Keser Sapı Makinası 01:01
Otomatik Keser Sapı Makinası 3.567 izlenme - 4 yıl önce Kar Torna Ve Makina Bünyesinde İmal Edilen Otomatik Keser Sapı Makinası 1 Saatlik Sürede 120 İla 130 Adet Keser Sapı Çekerek (üzerine Çizgi Atarak Ve Uç Kısmına Pah Kırarak) Üretiminize Hız Katacaktır. yapmanız Gereken Ağaç İstif Bölümüne Bittikçe İlave Etmektir. makinamızın Deneme Üretimi Sırasında Çekilen Videodur . Detaylı Bilgi İçin Www.kartornavemakina.com 05435395742 Akyazı / Sakarya
inşaat işçi leriden saz ve zurna festivali 03:01
inşaat işçi leriden saz ve zurna festivali 2.408 izlenme - 8 yıl önce demir parçasın dan zurna kürek ten saz olmaz demiyin oluyormuş nasılmı izleyin
Sokak Röportajları - Cumartesi Tatili 01:58
Sokak Röportajları - Cumartesi Tatili 705 izlenme - 1 yıl önce Trt arşivdeki efsane videolardan biri daha. Adeta Kazlıçeşme Mitingi havasında geçen röportajın görüntü kalitesi berbat. Bi sitede iki alkış alacağım diye bütün kotamı size yedirecek değildim heralde. Favorim 55. saniyede sahneye çıkan satışçı abi. haydi hep beraber hüloğ!
Pepee ile Şila Kürekleri Çekiyor 02:15
Pepee ile Şila Kürekleri Çekiyor 1.177 izlenme - 3 yıl önce 2010 ve sonrası doğmuş Türk gençliğinin fenomeni Pepee Reyiz'in kankası Şila'yla beraber gençliğe adeta kürek çekme dersi verdiği türküyü dinliyoruz efendim..
Rekorlar Kitabına Giren İlginç Yetenek: Kürek Kemikleriyle Bisküvi Kıran Adam 01:43
Rekorlar Kitabına Giren İlginç Yetenek: Kürek Kemikleriyle Bisküvi Kıran Adam 797 izlenme - 2 yıl önce Rekorlar Kitabına Giren İlginç Yetenek: Kürek Kemikleriyle Bisküvi Kıran Adam Karşınızda kürek kemikleri ile 21 bisküvi kırarak Guinness Rekorlar Kitabına giren Azim Malik.
Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nda bazı yarışlar ertelendi 01:57
Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nda bazı yarışlar ertelendi 841 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nın final etabının bazı yarışları, hava muhalefeti nedeniyle ertelendi. 22.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim 'Türkiye Gençler Kürek Şampiyonası'nda bazı yarışlar ertelendi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Rusya'da Sıradan Bir Trafik Tartışması 01:47
Rusya'da Sıradan Bir Trafik Tartışması 963 izlenme - 2 yıl önce Daha önce sıkıştırarak, dövüş etmek maksadıylan arabadan inip fakat elinde kaçırdığı hısmını daha sonra yakalıyor ve gerisini videomuzdan izleyelim... (İlk defa içerik yüklüyorum açıklamaya biraz gizem ve heyecan kattım.)
Balkan Kürek Şampiyonası 03:04
Balkan Kürek Şampiyonası 144 izlenme - 6 ay önce Balkan Kürek Şampiyonası'nın son gününde 2'si altın 7 madalya kazanan Türk Milli Takımı, organizasyonu Yunanistan'ın ardından 2. sırada tamamladı.
Asomania Bir Aşk Masalı . 04:24
Asomania Bir Aşk Masalı . 1.008 izlenme - 7 yıl önce çok güzel bir şarkı d