Hoşgeldiniz!

kürekçi

Canlı Yayında Kürekçinin Cinsel Organı Göründü 00:22
Canlı Yayında Kürekçinin Cinsel Organı Göründü 55.648 izlenme - 2 yıl önce İngiliz yayın kuruluşu BBC'de kahvaltı kuşağında yayınlanan 'Breakfast' programında büyük bir skandal yaşandı. Geçen hafta Bill Turnbull'un yerine geçen Dan Walker'ın sunduğu programa ‘okyanus geçen en yaşlı kadın kürekçiler’ olarak tarihe geçen Helen Butters, Janette Bennadi, Frances Davies ve Niki Doeg katıldı. İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre; skandal olay, sabah 06:46'da BBC ekranlarına geldi. Program girişinde dört kadının ‘Yorkshire Kürekçileri’ adlı takımı hakkında bilgilendirici bir video gösterildiği sırada, 45 yaşındaki Helen Butters'ın iç çamaşırsız görüntüsü ekrana yansıdı. Dikkatli seyirci Butters'ın belden aşağısının çıplak olduğunu hemen fark ederken, konu sosyal medyada da bir hayli gündem yarattı. Programda yaşanan aksaklığı fark etmeyen dört rekortmen kadın, çok ıslandıkları için kıyafetlerini çıkarmak zorunda kaldıklarını anlatıyordu. Dört kafadar, Kanarya Adaları'ndaki La Gomera'dan ayrıldıktan 67 gün sonra 25 Şubat'ta Karayipler Denizi'ndeki Antigua'da İngiliz Limanı'na varmış ve 'okyanus geçen en yaşlı kadın takımı' olarak dünya rekoru kırmıştı.
Kürekçi Kızların Cüretkar Takvimi 01:12
Kürekçi Kızların Cüretkar Takvimi 7.439 izlenme - 3 yıl önce İngiltere’deki Warwick Üniversitesi kadın kürek takımı oyuncuları üçüncü kez çıplak takvim hazırladı.Geçtiğimiz sene yayınladıkları takvim, Facebook tarafından ‘fazla pornografik’ bulunup yasaklanan kürekçiler bu yıl da çıplak takvim hazırlamaktan vazgeçmediler.Yaşları 18 ila 21 arasında değişen kürekçiler, bu seneki takvimin şimdiye kadar yaptıklarının en iyisi olduğunu ifade ediyorlar.Kürekçilerin siyah beyaz hazırladıkları bu takvimden elde edilen gelir kanser derneğine bağışlanıyor.Kürekçilerin hazırladığı 2014 yılı takvimi bin 500 kopya satarak iyi bir başarı elde etmişti.
Tema Adana,hacıkırı Ve Kapız Cayı ,refik Müslüm Kü 10:05
Tema Adana,hacıkırı Ve Kapız Cayı ,refik Müslüm Kü 2.888 izlenme - 9 yıl önce adana temanın 2008 yılı içinde yapmış olduğu hacıkırı ve kapız cayı bilgilendirme ve doğa gezisinden bazı kareler
,saimbeyli, 10:48
,saimbeyli, 751 izlenme - 9 yıl önce
Kürekçi İpe Kız Takılırsa :l 00:24
Kürekçi İpe Kız Takılırsa :l 501 izlenme - 9 yıl önce ahah yaf
Üç Kürekçi 04:27
Üç Kürekçi 352 izlenme - 9 yıl önce süper bir video
Serhat Kürekçi - İnanma Yar 03:35
Serhat Kürekçi - İnanma Yar 61 izlenme - 2 yıl önce 4" albümünde yer alan "İnanma Yar" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
İngiliz Sporcu Gregory'nin Elleri Şoke Etti 00:32
İngiliz Sporcu Gregory'nin Elleri Şoke Etti 10 izlenme - 5 ay önce 11 dünya rekoru bulunan İngiliz kürekçi Alex Gregory, ellerinin son halini instagram hesabından paylaştı, görüntü şoke etti.
Küçük Kürekçi 00:24
Küçük Kürekçi 67 izlenme - 8 yıl önce
Bakan Kılıç, Milli Kürekçileri Kabul Etti 03:00
Bakan Kılıç, Milli Kürekçileri Kabul Etti 5 izlenme - 3 yıl önce Bakan Kılıç, milli kürekçileri kabul etti- Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Dünya Kürek Şampiyonası'nda 8 tek hafif kiloda 3. olan A Milli Erkek Takımı ile bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Dünya Kürek Şampiyonası'nda Türkiye'yi temsil eden A Milli Erkek Takımı'nı kabul etti.