Hoşgeldiniz!

Küreselleşme Videoları İzle

Mahmut Tuncer - Dünyalıyam Ben 04:40
Mahmut Tuncer - Dünyalıyam Ben 439 izlenme - 2 yıl önce ''Dünyadan başka yer görmeyen,bilmeyen'' Mahmut Tuncer, bundan 17 yıl önce içinde bir hippi beslercesine dünya vatandaşı olmaya karar vermiş. Çok barışcıl, çiçek gibi olmuş. Sözleri anlamlı. Flower Power kafaları, güzel. Aslen Dünyalıyam abi. İçinden evet.
Can Yücel - Fidel'in Gelişi-Gidişi 02:40
Can Yücel - Fidel'in Gelişi-Gidişi 353 izlenme - 1 yıl önce Can Baba'nın Fidel Castro için yazdığı şiiri kendi sesinden hissederek dinliyoruz. 1996'da İstanbul'a geldiği için yazmıştır bu şiiri. Can Yücel'i saygıyla anıp, Fidel Castro'ya daha uzun bir ömür diliyoruz. Fidel çok insan bir dev Ağarmış saçları sakallarıyla Karlı bir dağ Gözlerinde güleç Kardelenler açıyor, Sesi titremeyen bir ses Umudun sesi. Demirel’e Türkiye’yi övmüşmüş, Mesut Bey’i de adam yerine koymuşmuş. Laf kıtlığında asmalar budamıyor Fidel, Son konuşmasında, yukarı yarım kürenin aşağı yarım küreyi ezmesine küreselleşme dendiğini mimledi. Sade konut monut davasıyla da yetinmedi. Emperyalizm yüzünden, insanlığın altından Toprağın nasıl kaydığını anlattı, Sosyalizmin teslim olmadığını temsil etti. Hoş geldin Fidel, Gidişinle de Bizi yine nahoş-çakallarla baş başa bıraktın.
Eğrisi Doğrusu   11 Kasım 2016 08:37
Eğrisi Doğrusu 11 Kasım 2016 29 izlenme - 3 ay önce Amerika başkanını seçti…Donald Trump, Türkiye için iyi mi, kötü mü? Küreselleşme karşıtlığı Amerika’da nasıl iktidar oldu? Dünyada liberalizmin sonu mu geliyor? Türkiye nasıl bir yol izlemeli? Prof. Dr. Fuat Keyman ve Dış Politika Uzmanı Sinan Ülgen Eğrisi Doğrusu’nda Taha Akyol’un sorularını cevaplandırdı.
$ - Dolar Simgesinin Keşfi ve Küreselleşmenin Başlangıcı 01:32
$ - Dolar Simgesinin Keşfi ve Küreselleşmenin Başlangıcı 102 izlenme - 2 yıl önce History Channel'ın yapımcılığını üstlendiği ve ülkemizde Cnn Türk kanalında yayınlanan "İnsanoğlu" (Mankind The Story Of All Of Us) isimli belgeselin 8. bölümünde; dolar simgesinin keşfi ve küreselleşmenin başlangıcı anlatılıyor.
Raşit Grubu - Küreselleşme Dehşeti 02:30
Raşit Grubu - Küreselleşme Dehşeti 134 izlenme - 5 yıl önce
KÜRESELLEŞEN DÜNYA: 1980 SONRASI TÜRKİYE 03:35
KÜRESELLEŞEN DÜNYA: 1980 SONRASI TÜRKİYE 38 izlenme - 1 yıl önce ÇAĞDAŞ TÜRK VE DÜNYA TARİHİ DERSİ, KÜRESELLEŞEN DÜNYA KONUSUNDA 1980 SONRASINDA TÜRKİYE DE YAŞANAN SİYASİ, SOSYAL, EKONOMİK, KÜLTÜREL ALANLARDAKİ GELİŞMELERİ İÇERİR.
Kenan Çamurcu İle Ortadoğu Masası 04:04
Kenan Çamurcu İle Ortadoğu Masası 177 izlenme - 7 yıl önce kenan çamurcu'nun skytürkte yaptığı ortadoğu masası programından filistin ve gazze ile ilgili analizler.
İşte 100 Maddelik Yeni Türkiye Sözleşmesi 2023 28:33
İşte 100 Maddelik Yeni Türkiye Sözleşmesi 2023 43 izlenme - 2 yıl önce Madde madde Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun okuduğu Yeni Türkiye Sözleşmesi 2023! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sondakikacom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rashit - Küreselleşme Dehşeti 02:30
Rashit - Küreselleşme Dehşeti 43 izlenme - 2 yıl önce
Genç İlahiyat - Prof.dr. Ekrem Paçacı - (uludağ Üniversitesi) 01:01:53
Genç İlahiyat - Prof.dr. Ekrem Paçacı - (uludağ Üniversitesi) 29 izlenme - 3 yıl önce Yer: Uludağ Üniversitesi Konu:küreselleşme Konuk: Prof. Dr. Ekrem Paçacı Bölüm: 4. Bölüm Genç İlahiyat Mustafa Cihat'ın Sunumuyla Diyanet Tv'de... Diyanet Tv.
Davutoğlu: 05:41
Davutoğlu: 3 izlenme - 2 yıl önce Ak Parti Genel Başkan Adayı Ve Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "inşallah Öylesine Büyük Bir Eğitim Reformu, Öylesine Büyük Bir Ar-ge Atılımı Gerçekleştireceğiz Ki Türk Ekonomisi Katma Değerini Misliyle Arttırabilsin" Dedi.