Hoşgeldiniz!

Kürk Videoları İzle

Kürk Mantolu Madonna'yı Şarkıcı Madonna Sanmak 02:19
Kürk Mantolu Madonna'yı Şarkıcı Madonna Sanmak 40.155 izlenme - 7 ay önce Sabahattin Ali'nin Kürk Mantolu Madonna kitabını Madonna ile Karıştıran TV Eleştirmeni, Film uyarlaması yapılacak kitabı, modanna'nın hayatını anlatıyor, pek başarılı olmaz diye yorumlayınca işin içinden çıkılamamış.2023 hedefleyen yeni Türkiyenin süper zeki tv yorumcularını izleyelim.
Kürk Modeli Nasıl Yapılır? 05:06
Kürk Modeli Nasıl Yapılır? 41.984 izlenme - 3 yıl önce Kürk Modeli Nasıl Yapılır? Bu örnek ile hırkalar ve çantalar yapılabilir. Benim tercihim hırka yapılırken sadece ön tarafında bu modeli kullanmaktır. Çok ince yünle değil de orta kalınlıkta yünle yapmak daha uygun olur. Örgü ağacı iyi günlerde kullanmanızı diler...
Bülent Ersoy ve Ömür Gedik Canlı Yayında Kapıştı 06:20
Bülent Ersoy ve Ömür Gedik Canlı Yayında Kapıştı 7.231 izlenme - 1 yıl önce Giydiği kürklerle zaman zaman hayvan severlerin tepkisini çeken Bülent Ersoy ve hayvan severliğiyle tanınan Ömür Gedik canlı yayında karşı karşıya geldi. Bülent Ersoy canlı yayında 1980 yılında yaşadıklarını anlattı. “İki tane Pekingese cinsi köpek aldım. Birinin adı Kader diğer Kısmet’ti. Bir de yetmiyor. Acaba neyime güveniyorsam. Temizlik hastasıyım. Doktora götürseniz rapor verirler ‘çatlak’ diye. Aman abla bunları yıkayalım istersen diye diye hayvanların ciğerini mi üşüttük ne olduysa bilemiyorum. İkisi de öldü! Meğer çok yıkanmazmış. Ben nereden bileyim yıkanmayacağını. Onlar benim yanıma geliyorlar, aa çocuğum derken birazcık koku geliyor diye yıkattırıyordum. Temiz olsun diye yıkadık. İşte gerizekalı ben nereden bileyim, yıkanmazmış.” Ersoy, sözlerine şu ifadelerle devam etti: “Hayvanları severim. Hayvan düşmanı diye görünmem son derece yanlış bir itham olur. Sadece şıklığım için bunu giyiyorum. Sevgisiz ve ruhu kötülükler dolu bir insan değilimdir.” Bülent Ersoy’un bu sözlerine ise Ömür Gedik şöyle cevap verdi: “Kocasını sevdiği halde aldatan kadın”
Bülent Ersoy Kürk Giymeyeceğine Söz Veriyor 01:00
Bülent Ersoy Kürk Giymeyeceğine Söz Veriyor 1.488 izlenme - 6 ay önce Türk Müziği'nin Divası Bülent Ersoy, yeni kıyafetler hazırlatmak için gittiği modacı Tanju Babacan'ın ricasını kırmayarak çektirdiği videoda, üzerine basa basa artık "kürk giymeyeceğini" söylüyor.
Kürk İçin Canlı Canlı Tavşan Tüyü Yolmak 02:03
Kürk İçin Canlı Canlı Tavşan Tüyü Yolmak 8.357 izlenme - 3 yıl önce Hayvan hakları savunucusu PETA tarafından Çin'de kaydedilen video, kürkleri için tavşanlara çektirilen korkunç eziyeti gözler önüne serdi. Dünya'nın angora kürk üretiminin 'ını gerçekleştiren Çin'de bulunan bir kürk üretim tesisinde tutulan tavşanlar, öldürülüp yüzülmekten de kötü bir sonla karşılaşıyor. Çalışanlar, ayaklarından bağladıkları zavallı tavşanların tüylerini elleriyle yoluyorlar. 2-3 ayda bir bu korkunç muameleye maruz kalan tavşanlar, tüyleri canlı canlı yolunduktan sonra tekrar kafeslerine kapatılıyorlar. Böylece her bir tavşandan daha fazla kürk çıkaran üreticiler, hayvanları birkaç yıl boyunca bu şekilde kullandıktan sonra öldürüp, derilerini yüzüyor. Görüntüleri yayınlayan PETA, tüketicilere "Mağazalarda beğendiğiniz ürünlerin etiketinde angora ifadesini görürseniz lütfen satın almayın" mesajını da verdi.
5n1k - Kürk Mantolu Madonna Neden Bu Kadar Çok Okunuyor 06:00
5n1k - Kürk Mantolu Madonna Neden Bu Kadar Çok Okunuyor 3.684 izlenme - 2 yıl önce Tam 5 yıldır "En çok satan kitaplar" listesinde bir kitap var: Sabahattin Ali'nin 70 yıl önce yazdığı "Kürk Mantolu Madonna"... Kitap 2016'da film oluyor!.. Yıllar önce yazılan bu roman neen bu kadar çok okunuyor? Kanal D muhabirlerinden Ziver Sargınalp ve kameraman Hakan Kahraman bu soruların peşine düştü ve hem yayınevi ile, hem de Sabahattin Ali'nin kızı Filiz Ali ile konuştu!
Hayvanları Sevdiği İçin Kürk Giyen Kadın 00:50
Hayvanları Sevdiği İçin Kürk Giyen Kadın 1.858 izlenme - 2 yıl önce Nedim Saban'ın 1990'lı yıllarda yapmış olduğu DrStress programında Hayvanlaı sevdiği için kürk giyen bu abla katılmış.Zamanla herşey değişiyor ama bizim insanımızın kafa yapısı değişmiyor vesselam
Kürk Nasıl Çıkartılır? (+18) 03:22
Kürk Nasıl Çıkartılır? (+18) 1.402 izlenme - 2 yıl önce Ünlü oyuncu Olivia Mann tarafından sunulan video, Çin'deki hayvan eziyetine dikkat çekmek için yayınlanmış. Çin'de bulunan kürk üreticilerinin kürkü nasıl elde ettikleri, çarpıcı görüntülerle anlatılmış.
Başına Vizon Kürkü Takıp Duyar Kasmak - Banu Alkan 01:17
Başına Vizon Kürkü Takıp Duyar Kasmak - Banu Alkan 1.660 izlenme - 1 yıl önce Uludağ kayak merkezinde avlanan abimize "yazık değil mi o küçücük, zavallı kuşlara?" sorusunu sorarken başında heyula gibi vizon kürkü taşır Banu ablamız.Uludağ kayak merkezinde rastgele avlanan abime mi güleyim, kürkle kayak yapan banu ablamıza mı?
bunlar İnsan olamaz 01:00
bunlar İnsan olamaz 5.824 izlenme - 9 yıl önce İzleyİn ve nasilİnsanlar olduĞunu görün
Kürkümü Benden Çalma ! 03:28
Kürkümü Benden Çalma ! 3.398 izlenme - 3 yıl önce Bu görüntüler Çin'de kaydedilmiş. Aslında Çin sadece kayda geçmiş olan çünkü dünyanın her yerinde bu vahşi görüntüler yaşanıyor. İnsanların talebi ne kadar azalırsa bu çirkin görüntüler o kadar az yaşanacaktır. Halen daha kürk giyinmek isteyenlere sanırım çok iyi bir açıklama olur. Kürk giyinenlerin bu vahşetten haberleri var mı acaba?! VAHŞET!!! Hayvanların kürkleri için uğradıkları vahşet, bu video ile bir kez daha gözler önüne serildi. Asya cinsi rakun köpekleri, tavşanlar ve köpeklerin Çin'de uğradıkları korkunç eziyet, kameralara yansıdı. Kürkü için yetiştirilen hayvanlar, derileri zarar görmesin diye darbelerle sersemletiliyor ve sonra hayvanların derileri yüzülüyor. Kürkü için hayvanlar öldürülüyor.
Funda Özkalyoncu  Kürk Mantolu Madonna'yı Şarkıcı Madonna Sandı 02:20
Funda Özkalyoncu Kürk Mantolu Madonna'yı Şarkıcı Madonna Sandı 374 izlenme - 7 ay önce TV8'de yayınlanan "Aramızda kalmasın" programında "Kürk Mantolu Madonna" romanına dair trajikomik bir diyalog yaşandı. Programın sunucularından Jess Molho, Beren Saat'in romanın baş karakteri Maria Puder'i canlandıracağı bir dizi projesinden bahsederken, Funda Özkalyoncuoğlu, "Kitaplar filme uyarlanınca ben sevmiyorum... Ama burada Madonna'nın hayatı da enteresan olabilir bizim için. Yani aşkları, ilişkileri filan" dedi. Bu sırada Jess Molho araya girerek kitabın 1943 yılında basıldığını hatırlattı. Kürk Mantolu Madonna'yı Şarkıcı Madonna zanneden Özkalyoncuoğlu ise şaşırarak "A a Madonna var mıydı o yıllarda" diye sordu. Söz konusu görüntüler sosyal medyada @nabiimyanii'nin paylaşımıyla yaygınlaştı.
Penguene Tecavüz Eden Sapık Fok 01:05
Penguene Tecavüz Eden Sapık Fok 1.457 izlenme - 2 yıl önce Ayı her yerde ayı işte. Bu penguenin başına gelen çölde kutup ayısı görenlerin başına geldi. Martılarda sırada bekliyor.fazla erdil yaşaroglu okumuş bir fok olabilir. Hayvan hakları savunucularına karşı kürk endüstrisinin virali de olabilir.Bunlar insanların yorumları bilemiyorum tabi...
Öykü Serter'in Kürk Uyarısı 00:57
Öykü Serter'in Kürk Uyarısı 660 izlenme - 1 yıl önce İşte Benim Stilim 2016 13 Ocak 2016 Çarşamba günü yayınlanan 9. bölümünde Öykü Serter yarışmacıları kürk konusunda uyardı ve bu konuda duyarlı olduklarını bu yüzden her yarışmacıya kürkünün gerçek olup olmadığını soracağını söyledi. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Neslihan Yargıcı ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor. YARIŞMACILAR: Aslızen, Berna Öztürk, Esra Sönmezer, İnci Pars, Pelin Suade, Elif Ece Uzun, Nil Karataş, Gizem Özdilli, Sevil Uyar, Esra Balamir, Tuğçe Özbudak, Yeşim Erçetin, Yasemin Öztürk, Simge Tertemiz, Hatice, Neslihan Önder
Lütfen Kürk Almayın, Aldırmayın! 00:35
Lütfen Kürk Almayın, Aldırmayın! 408 izlenme - 2 yıl önce Bazı insanlar(!) sırf daha fazla para kazanıp, daha rahat yaşam sürmek için hayvanların canlarını katlediyorlar. Hem de vahşice. Siz kürk giymeden de yaşayabilirsiniz ama onlar kürkü olmadan asla!
Vera - Kürk Mantolu Madonna (Canlı Performans) 04:09
Vera - Kürk Mantolu Madonna (Canlı Performans) 960 izlenme - 3 yıl önce Vera - Kürk Mantolu Madonna (Canlı Performans) Şarkı Sözleri: İçime döndüm yine Oysa uzun yollar aldık yabancı bir şehirde Seninle beraber… Sense farklıydın Güzel bir ressam, umursamaz bir portre… İçime döndüm yine Ayrılmadım resminin karşısından Benim Kürk Mantolu Madonnam… Tesadüfler, ne büyüktüler! Ne kadar basit göründüler… Darılmadım, kimseye kırılmadım Kendime bile… [ kaynak: http://sarki.alternatifim.com/goster.asp?ac=169735 ] Bütün evi hazırladım Yeni bir dünya yarattım ikimiz için Sonra mektuplar geldi Okunmamış hiçbiri Sona vardığımda Bir resmin bile yok ellerimde Ama dün tesadüfen gördüm Sarışın bir çocuk Seninle benim Trende… Benim Kürk Mantolu Madonnam…
Sokakta Leopar Gezdirmek 01:12
Sokakta Leopar Gezdirmek 460 izlenme - 2 yıl önce 1960'ların başlarından bir video... Piskopat ablamız niyedir bilinmez leopar beslemektedir. Leoparıyla bir pazar günü gezintiye çıktığı parkta, leopar kürklü ablamızla ilginç bir görüntü oluşturuyor. Buradan Panter Emel ablamıza selamlar yolluyorum.
Tavşanı Hayvandan Saymamak - Tuğba Özerk 00:46
Tavşanı Hayvandan Saymamak - Tuğba Özerk 907 izlenme - 4 yıl önce Tavşanı Hayvandan Saymamak - Tuğba Özerk
Kemal Sunal'la Plajda (Kürklü Romantizm İçerir) 02:56
Kemal Sunal'la Plajda (Kürklü Romantizm İçerir) 578 izlenme - 2 yıl önce Talih Kuşu, Osman Abalı' ya büyük ikramiye vurmasını konu alıyor. Osman Abalı biraz zengin olduktan sonra ailesi ve sonradan görme komşularıyla sahile pikniğe giderler. Eşi (Yasemin Yalçın) kürküyle boyunu posunu sergiler, komşularını çatlatır. Yapabilecekleri ne varsa yaparlar kısaca.
Kürk Nasıl Yapılır 04:39
Kürk Nasıl Yapılır 198 izlenme - 4 yıl önce Kürk Nasıl Yapılır
Kürk Nasıl Yapılır - Kısa Film 04:39
Kürk Nasıl Yapılır - Kısa Film 370 izlenme - 2 yıl önce 2008 yılı yapımı ödüllü bu animasyon kısa filmi herkesin izlemesini tavsiye ederim, iyi seyirler..
Leyla ile Mecnun - En Sevdiğim At Kara Murat 02:30
Leyla ile Mecnun - En Sevdiğim At Kara Murat 536 izlenme - 2 yıl önce Türk dizi sektörüne nefes aldıran dizi Leyla ile Mecnun'un efsane sahnelerinden biri daha.. Çevresindeki herkesin başına birşeyler gelmesine neden olan Mecnun'un yeni tanıştığı kızla muhabbeti ...
Bülent Ersoy Canlı Yayında Ömür Gedik'i Fena Haşladı 17:10
Bülent Ersoy Canlı Yayında Ömür Gedik'i Fena Haşladı 54 izlenme - 4 ay önce Geride bıraktığımız gün, Isparta'da yavru köpeğin kulaklarını kesen iki kişinin serbest bırakılmasının ardından sosyal medyada büyük bir tepki patlaması yaşandı. Özellikle bu konuda sert tepki gösteren Ömür Gedik, canlı yayında Duymayan Kalmasın’a katıldı. Gedik, konuyla ilgili açıklamalar yaparken canlı yayına Bülent Ersoy bağlandı. ERSOY, SERT BİR DİLLE KONUŞTU Yayına bağlanır bağlanmaz sert bir üslupla konuşmaya başlayan Bülent Ersoy, Ömür Gedik’i samimi olmamakla suçladı. Hayvan hakları konusunda çalışmalar yaptıklarını protestolar gerçekleştirdiklerini söyleyen Ersoy, onların ayrımcılık yaptıklarını söyledi. Kürk giydiği için yerden yere vurulduğunu söyleyen Bülent Ersoy, Ömür Gedik’e, “Ajda Pekkan’ın geçen yaz sahnede giydiği bir kostümü neden eleştirilmiyor?” şeklinde bir soru yöneltti. HAÇİKO’nun yeni yıl için hazırladığı takvimde Ajda Pekkan’ın olmasını eleştiren Ersoy, “Samimi değilsiniz, beni yerden yere vurdunuz, kürk giydiğim için eleştirdiniz ama kaz tüylerinden yapılmış bir kıyafetle sahneye çıkan Pekkan orada yer alıyor” sözlerini sarf etti. “BEN KÜRKÜ BIRAKTIM” Kürk giymeyi bıraktığını ve kendisine yeni montlar sipariş ettiğini söyleyen Ersoy, “Tüm bu kararları önemli bir şahsiyet olduğum için aldım. Ben yanlış yaparsam ‘İnsanlara kötü örnek olurum’ diye düşündüğümden elimi taşın altına koydum ve böyle bir karara vardım” dedi. Ömür Gedik’e yüklenen Ersoy, “Ajda Pekkan’a neden tepki göstermiyorsunuz?” diye üzerine basa basa birkaç kez sordu. “ONLAR GELECEĞİN TERÖRİSTİ” Isparta’da kulakları kesilen köpekler için yeterli tepkiyi vermediklerini de söyleyen Ersoy, Ömür Gedik’in “Hukuki olarak elimizden geleni yaptık” açıklaması karşısında, “Bunlar laf-ı güzaf eğer gerçekten bir şey yapmak istiyorsanız bizzat bunu yapan kişilere tepki göstermelisiniz. Beni idam edeceklerini bilsem, o şahıslar elime geçince tokatlarım. O köpekler bir can… Ben sizler kadar köpeklere yaklaşamıyorum ancak onların ağzı var dili yok. Sen onların kulağını nasıl kesersin? Bunlar ilerleyen zamanların teröristleri.. Onların suratlarını bile görmek istemem” sözleriyle duygularını aktardı. “ANKARA’YA YÜRÜYECEĞİM” Şimdiye kadar herhangi bir eylem ya da sosyal sorumluluk kampanyası için sokağa çıkmadığını söyleyen Bülent Ersoy, Isparta’da yaşanan vahşetle ilgili olarak şu flaş açıklamada bulundu: “Çıkan haberleri izleyince yüreğim burkuldu. Bu işkencecilerin cezalandırılması konusunda savaş vereceğim. Bunun arkasında duracağım ve gerekirse bu konuda Ankara’ya kadar yürüyeceğim ve o iki cambaza kulak nasıl kesilir göstereceğim” şeklinde konuştu.
Kürk Nasıl Yapılır? 04:39
Kürk Nasıl Yapılır? 451 izlenme - 4 yıl önce 1 Kürk 10 Hayvandan Yapılır 1 Hayvan Giyer
Hayvanlara Yapılan Vahşet 06:44
Hayvanlara Yapılan Vahşet 629 izlenme - 5 yıl önce Daha canlıyken kürkleri soyulan hayvanların nasıl can çekiştiğini izleyin...
Okuma Saati - Kürk Mantolu Madonna 04:57
Okuma Saati - Kürk Mantolu Madonna 273 izlenme - 2 yıl önce Okuma saatinin bu bölümünde Türk Edebiyatının büyük yazarı Sabattin Ali, onun şaheseri olan ve basımından neredeyse 50 sene sonra Ekşisözlük sayesinde tekrar popüler olan Kürk Mantolu Madonna'yı Öğreniyoruz.
Transformice Kürk Hilesi 04:12
Transformice Kürk Hilesi 242 izlenme - 3 yıl önce Yüzde Yüz çalışıyor...
' Kürk Mantolu Madonna' Gafı Sosyal Medyayı Salladı 02:23
' Kürk Mantolu Madonna' Gafı Sosyal Medyayı Salladı 61 izlenme - 7 ay önce TV8'de yayınlanan Aramızda Kalmasın programında Kürk Mantolu Madonna'dan bahsederken Funda Özkalyoncuoğlu büyük bir gafa imza attı ve kitabı şarkıcı Madonna zannetti. Bu büyük yanılgı sosyal medyayı adeta yıktı geçti.
Garip Kuşun Yuvasını Allah Yaparmış 01:26
Garip Kuşun Yuvasını Allah Yaparmış 236 izlenme - 2 yıl önce Matrix efektleriyle donatılmış, jogging yapmak için çizme ve kürk mantoyla kendini doğaya salmış bir genç kızın dramını izlerken, garip kuşun yuvasını Allah'ın yapacağını bilmenin huzuruyla ibret alıyoruz. Yoksa Behçet Abi döver, demedi demeyin. Sadece şarkı için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/958/kung-fu-fighting
101 Dalmaçyalı - Fragman (1996) 01:41
101 Dalmaçyalı - Fragman (1996) 256 izlenme - 2 yıl önce 101 Dalmaçyalı’nın yeni versiyonunda bu kez insanlar ve hayvanlar boy göstererek yepyeni bir macerayla sinemaseverlerin karşısına çıktılar. Filmde Londra ve çevresindeki evlerde yaşayan Dalmaçya cinsi köpeklerin çalınması olayları günden güne artmaktadır. Günün birinde piyango Pongo ve Perdy adlı Dalmaçya köpeklerinin yeni doğan yavrularına da vurur.