Hoşgeldiniz!

Kurnaz Videoları İzle

Kurnaz Dayı Çocukları Dolandırıyor 00:27
Kurnaz Dayı Çocukları Dolandırıyor 6.847 izlenme - 7 gün önce Arabasının bagajına koyduğu tepsideki oyuncakları ve şekerleri eli ile çarkıfelek tarzında hareketle seçip çocuklara veren kurnaz dayı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kurnazlığın Sonu 02:13
Kurnazlığın Sonu 24.029 izlenme - 3 yıl önce Gerçek bir olaydan esinlenilmiştir... 1adam1madam Kanalı videolarının tamamını izlemek için kanalımıza abone olun: http://www.izlesene.com/1adam1madam
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu 00:20
Su Birikintisini Geçmenin En Kurnazca Yolu 19.095 izlenme - 4 yıl önce Yolda Biriken Su Birikintisini Geçmenin En Kurnaz Yolu! (türkiye'de Denemeyiniz)
Kırmızı Gece - Sevtap Parman & Selçuk Özer (1988 - 69 dk) 01:08:44
Kırmızı Gece - Sevtap Parman & Selçuk Özer (1988 - 69 dk) 14.834 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen : Şahin Gök Senaryo : Bülent Kayabaş Yapımcı : Nazmi Özer Görüntü Yönetmeni : Ertunç Şenkay Tür : Dram, Macera Özellikler : 35 mm, Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Sevtap Parman, Selçuk Özer, Cengiz Sezici, Güney Kurnaz, Murat Soydan, Müdrike Coşansu, Güner Ümit, Yaman Okay Konu: Serpil Çakmaklının "İşte Kadın" tarzında "turkish thriller" filmi. İki filmin tarzı ve konusu birbirine benziyor cünkü iki filminde senaryosunu Bülent Kayabaş yazmış ve iki filmdede Selçük Özer başrol oyuncuları taciz eden bir sapiği canlandırıyor. İki filmi daha iyi incelerseniz Şelçuk Özerin aynı tarzda giyindiğini bile görebilirsiniz. Filmde bol bol erotik sahneler yer alıyor.Bayan popo lakaplı Sevtap Parman bol bol popo şhow yapıyor ve filmde daha fazlası bile var. Film seks ve hollywood filmi kokuyor herhalde onun için filmi çok beğendim.İzlerken sanki yabancı bir hollywood filmi izliyordum.Sevtap Parman filmin ilk yarısında M.Jacksonın "Bad" parçasında dans ederkende görebiliriz gerçekten çok eğlenceli bir sahne. Hollywoord tarzı turkish thriller filmleri seviyorsanız ve Sevtap Parmanın vücüdünü merak ediyorsaniz izleyin. (Konu açıklaması alıntıdır)
en kurnaz aldatan kadın! 00:49
en kurnaz aldatan kadın! 10.513 izlenme - 6 yıl önce en kurnaz aldatan kadın!
Kurnaz Kadın, Ben Bilmem Eşim Bilire Damga Vurdu 06:05
Kurnaz Kadın, Ben Bilmem Eşim Bilire Damga Vurdu 6.365 izlenme - 2 yıl önce Sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı beğeni ile izlenen yarışma programı Ben Bilmem Eşim Bilir'e Yasin Bey'in çapkınlığı ve eşi Gülşen Hanım'ın kurnazlığı damgasını vurdu.
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 01:25
Kayalardan At Beni İn Aşağı Yut Beni 2.035 izlenme - 1 yıl önce Çakal kartalın dağ keçisini kısa yoldan gömme yöntemi. Kayalıklardan atıyor, inip aşağı yutuyor.
saf ve kurnaz arkadaş 05:14
saf ve kurnaz arkadaş 9.287 izlenme - 6 yıl önce biri saf biri kurnaz arkadaş ve arkadaşlık
Sihir Numarasıyla Kızları Öpmek 04:52
Sihir Numarasıyla Kızları Öpmek 4.520 izlenme - 3 yıl önce Sahte kartlarla sihir numarası yapıp kaybeden kızlarla öpüşen eleman.
Biri Çok Saf Ve Dürüst.biri Kurnaz 05:27
Biri Çok Saf Ve Dürüst.biri Kurnaz 11.114 izlenme - 8 yıl önce bu iki arkadaşı hikayesine bakin...
nani’den büyük kurnazlık 00:47
nani’den büyük kurnazlık 6.599 izlenme - 6 yıl önce en iyi güncel videolar için. http//www.facebook.com/matrakkeyfi tıklayınız..
dünyanın en kurnaz korneri 01:33
dünyanın en kurnaz korneri 3.894 izlenme - 5 yıl önce dünyanın en kurnaz korneri
kurnaz - muhtaç etme 03:26
kurnaz - muhtaç etme 4.811 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/?reflogo!/pages/kurnaz/82479694096?reftsyönetmen ozan altunkurgu hakan avcı
İki Dostun Hikayesi: Kurnaz Ve Saf 05:28
İki Dostun Hikayesi: Kurnaz Ve Saf 1.656 izlenme - 4 yıl önce İki Dost Hikayesi
Ağlama Anne - İbrahim Yavuz 06:06
Ağlama Anne - İbrahim Yavuz 4.237 izlenme - 7 yıl önce sözlerini İbrahim yavuz’un kalemi süheyla kurnaz’ın harika yorumudığı ağlama anne. tüm Şehİt analarina İthaf olunur.
Mustafa Kurnaz - Sevda Yüklü Kervanlar 03:44
Mustafa Kurnaz - Sevda Yüklü Kervanlar 5.450 izlenme - 8 yıl önce mustafa kurnaz - sevda yüklü kervanlar
Tarık İhtiyar .... Gül Teninde 02:40
Tarık İhtiyar .... Gül Teninde 6.373 izlenme - 8 yıl önce seyfullah sırınoğlu klasık gıtar burak kurnaz akustık gıtar solist tarık ihtiyar
Remzi Kurnaz - Sakarya - Necip Fazıl Kısakürek 11:31
Remzi Kurnaz - Sakarya - Necip Fazıl Kısakürek 1.933 izlenme - 3 yıl önce Şiir / Şair : Necip Fazıl KISAKÜREK Seslendiren : Remzi KURNAZ - Sözleri ; (Sakarya Türküsü) İnsan bu, su misali, kıvrım kıvrım akar ya; Bir yanda akan...
Kurnaz Koca Budur arkadaş 04:17
Kurnaz Koca Budur arkadaş 1.785 izlenme - 5 yıl önce
Femberi Ve Bensen Hayırlı İşler 03:34
Femberi Ve Bensen Hayırlı İşler 559 izlenme - 2 yıl önce GÖRKEM KURNAZ
kurnaz futbolcudan muhteşem gol:)) 00:23
kurnaz futbolcudan muhteşem gol:)) 2.370 izlenme - 8 yıl önce :))
kurnaz limonatacılar 01:13
kurnaz limonatacılar 2.698 izlenme - 9 yıl önce bu çocuklar süper
ayhan emre kurnaz karete 02:22
ayhan emre kurnaz karete 1.327 izlenme - 5 yıl önce ayhan emre kurnaz karete
İstiklal Marşı 04:41
İstiklal Marşı 927 izlenme - 2 yıl önce Seslendiren : Remzi KURNAZ İSTİKLAL MARŞI Korkma, sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak Sönmeden yurdumun üstünde tüten en son ocak. O benim milletimin yıldızıdır parlayacak! O benimdir, o benim milletimindir ancak! Çatma, kurban olayım, çehreni ey nazlı hilal! Kahraman ırkıma bir gül… ne bu şiddet, bu celâl? Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal. Hakkıdır, Hakk’a tapan milletimin istiklal. Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım; Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım! Kükremiş sel gibiyim, bendimi çiğner, aşarım. Yırtarım dağları, enginlere sığmam, taşarım. Garbın âfâkını sarmışsa çelik zırhlı duvar. Benim iman dolu göğsüm gibi serhaddim var. Ulusun, korkma! Nasıl böyle bir imânı boğar, ‘Medeniyet!’ dediğin tek dişi kalmış canavar? Arkadaş, yurduma alçakları uğratma sakın; Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın. Doğacaktır sana va’dettiği günler Hakk’ın, Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın. Bastığın yerleri ‘toprak’ diyerek geçme, tanı! Düşün altındaki binlerce kefensiz yatanı. Sen şehid oğlusun, incitme, yazıktır, atanı. Verme, dünyâları alsan da bu cennet vatanı. Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda? Şühedâ fışkıracak toprağı sıksan, şühedâ! Cânı, cânânı, bütün varımı alsın da Hudâ, Etmesin tek vatanımdan beni dünyâda cüdâ. Rûhumun senden İlahî, şudur ancak emeli: Değmesin ma’ bedimin göğsüne nâ-mahrem eli! Bu ezanlar-ki şehâdetleri dinin temeli- Ebedî yurdumun üstünde benim inlemeli. O zaman vecd ile bin secde eder -varsa- taşım. Her cerîhamdan, İlâhî, boşanıp kanlı yaşım; Fışkırır rûh-ı mücerred gibi yerden na’şım; O zaman yükselerek arşa değer belki başım! Dalgalan sen de şafaklar gibi ey şanlı hilâl! Olsun artık dökülen kanlarımın hepsi helâl. Ebediyyen sana yok, ırkıma yok izmihlâl; Hakkıdır, hür yaşamış, bayrağımın hürriyet, Hakkıdır, Hakk’a tapan milletimin istiklâl! Mehmet Akif Ersoy
Akü Emirdağ Myo Da Pilav Şenliği 01:00
Akü Emirdağ Myo Da Pilav Şenliği 4.931 izlenme - 10 yıl önce tüm okul kopmuş halay çekiyo
Böyle kurnaz bir penaltı taktiği görmediniz 00:13
Böyle kurnaz bir penaltı taktiği görmediniz 670 izlenme - 2 yıl önce Böyle kurnaz bir penaltı taktiği görmediniz... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
kurnaz kedi 01:16
kurnaz kedi 1.448 izlenme - 9 yıl önce kurnaz kedi
İzlendiğini Anlayınca Yaptığından Utanan Scottish Fold Kedi 00:30
İzlendiğini Anlayınca Yaptığından Utanan Scottish Fold Kedi 386 izlenme - 1 yıl önce Kedi çekmeceyi karıştırıyor ve izlendiğini görünce usulca kapatıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bebekmi Daha Kurnaz Babamıdx 03:48
Bebekmi Daha Kurnaz Babamıdx 1.040 izlenme - 6 yıl önce bebekmi daha kurnaz babamıdx
inanılmaz bir sayı !!!!herkes izlemeli 00:26
inanılmaz bir sayı !!!!herkes izlemeli 1.259 izlenme - 6 yıl önce