Hoşgeldiniz!

kurt hugo schneider

MAX and Alyson Stoner - Maps (Maroon 5 Cover) 03:55
MAX and Alyson Stoner - Maps (Maroon 5 Cover) 723 izlenme - 3 yıl önce Maroon 5'ın Maps'ini başarılı bir şekilde yeniden yorumlayan ekip bir de gavurların "one take" dedikleri şekilde bir kerede klibi çekmişler.
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 03:36
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 1.180 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü dj grubu Swedish House Mafia'nın parçası Don't You Worry Child parçasının Sam Tsuni ve Kurt Schneider tarafından yapılan coverı.
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 03:36
Sam Tsui & Kurt Schneider - Don't You Worry Child (Cover) 723 izlenme - 5 yıl önce Dünyaca ünlü dj grubu Swedish House Mafia'nın parçası Don't You Worry Child parçasının Sam Tsuni ve Kurt Schneider tarafından yapılan coverı.
Kurt Hugo Schneider Ft. Lindsey Stirling Pokémon Theme Song Dubstep 03:53
Kurt Hugo Schneider Ft. Lindsey Stirling Pokémon Theme Song Dubstep 487 izlenme - 4 yıl önce Kurt Hugo Schneider - Pokémon Theme Song Dubstep (ft. Lindsey Stirling) 02.10.2013 günü mplay kanalına yüklediğim 'Kurt Hugo Schneider ft. Lindsey Stirling Pokémon Theme Song Dubstep' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/mplay kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pokémon Dubstep Lindsey Stirling & Kurt Hugo Schneider 03:27
Pokémon Dubstep Lindsey Stirling & Kurt Hugo Schneider 242 izlenme - 3 yıl önce Bilmeyeniniz vardır belki. Lindsey Stirling bacımız çok başarılı bir keman virtiözüdür. Keman çalışı ne kadar başarılıdır onu bilemem ancak bildiğim şudur ki dünya genelinde bilinen ünlü film ve dizi müziklerini çok iyi cover yapıp klip çekebiliyor. Bende bu sayede tanımıştım ama bu videosuna özellikle bayıldım. Pokemon efsanesini unutmayalım istedim. İyi seyirler efendim
Little Talks - The Sound Of Ahh By Khs 03:07
Little Talks - The Sound Of Ahh By Khs 113 izlenme - 4 yıl önce Kurt Hugo Schneider ve ekibinin serin sesleri