Hoşgeldiniz!

kürt türk

Süper Ses Kürtce Şarkılar Manyak 02:09
Süper Ses Kürtce Şarkılar Manyak 96.710 izlenme - 8 yıl önce İzleyin bana hak vericeksiniz!!!
Kürt Ya Da Türk Değil Norveçli Olmak İsteyen Adam 00:15
Kürt Ya Da Türk Değil Norveçli Olmak İsteyen Adam 12.704 izlenme - 2 yıl önce Kürt ya da Türk değil Norveçli olmak isteyen adam Geçtiğimiz yıl sokağa çıkma yasağının kaldırıldığı Silvan'da çekilen bir video yeniden paylaşılmaya başlandı.
Askerle Göz Göze Gelmek (Çatışma Esnasında) 01:30
Askerle Göz Göze Gelmek (Çatışma Esnasında) 13.977 izlenme - 3 yıl önce Türk askeri arama tarama yaparken Pkk'lı bir kadın kayanın arkasında ayağı sıkışmış bir şekilde saklanıyor, sonra Türk askeri ile gözgöze geliyor, gerisini o Pkk'lı kadından dinliyoruz.
U 11:25
U 13.597 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta zaten her şey açık. Pkk sempatizanı bir gencin konuşması esnasında üniversiteli bir gencin konuşmaya katıldığı ve tartışmanın başladığı anı izliyoruz efendim. Üniversitelimizin ağzına sağlık demekten başka bir şey gelmiyor içimden. iyi seyirler
Işid'li Militanı Öldürüp Röportaj Vermek 01:38
Işid'li Militanı Öldürüp Röportaj Vermek 7.028 izlenme - 1 yıl önce Kategori olarak Çüşşşş uygun olur. Dünyada ne denli iğrençlikler yaşandığını biliyoruz. Şimdi savaşın etiğini siktir edin. İğrençlikten kastım, videonun, çocukların iki keywordle ulaşabileceği uzaklıklara upload edilmesi dünyanın çivisinin çıktığının tecellisidir. meteor gelsin vursun artık bizi amk.
hozan dino bete nabe süper parça 2010 03:49
hozan dino bete nabe süper parça 2010 18.534 izlenme - 6 yıl önce aşk ayrıllık özlem
helin-agire jiyan 05:47
helin-agire jiyan 19.673 izlenme - 7 yıl önce sevinç / her dilde sevinçtir / hüzün her dilde hüzün.. / yürekler vatan için atsın hele/ gör bak / gece ile farkı kalıyor mu gündüzün...-affan dede-/ türküdeki gibi hüzün de insanidir sevinç de. hal böyleyken birbirimizi gayet iyi anlarken küsüp gitmek olmamalı ben ayrılacağım olmamalı. çünkü biz bölünürsek çoğalmayız tek hücreli canlılar gibi. biz bölünürsek filistinde bosnadaki gibi oluruz kanımızı damıtır damıtır içerler; yok oluruz..
Biz Müslümanız, Nasıl Kur'an Yakarız! 00:30
Biz Müslümanız, Nasıl Kur'an Yakarız! 4.156 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'da basın açıklaması yapmak için toplanan HDP'li gruba bir kadın, "Biz Müslümanız nasıl Kur'an yakıyoruz, cami yıkıyoruz" diyerek tepki gösterdi. Gelen cevap ise: Onlar yakıyor, onlar!!
Barzani'den Türkiye'ye Uyarı 02:18
Barzani'den Türkiye'ye Uyarı 3.604 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Irak bölgesel yönetiminin başkanı Mesud Barzani, "Eğer Türkiye, Kerkük'e müdahale ederse biz de Türkiye'de yaşayan 30 milyon Kürt için harekete geçeriz" dedi.
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 01:13
İnşaat Ustaları ile İş Güvenliği Öğreniyorum 2.593 izlenme - 1 yıl önce İnşaat işine gönül vermiş Kürt kardeşlerimizin iş güvenliğine verdikleri aşırı önemi dikkatle izleyelim efem.
& Kürt Türk Kardeştir &diss Show [asi Styla & Sonattack] 04:32
& Kürt Türk Kardeştir &diss Show [asi Styla & Sonattack] 6.428 izlenme - 6 yıl önce & kürt türk kardeştir &diss show [asi styla & sonattack] Şarkı Tür Dizilim Puan 1991 De Başladım Hayata Şarkı Sözleri (3) Ağladım Anne Şarkı Sözleri (3) Alayına Posta Korum Şarkı Sözleri (2) Aşkı Sana Şarkı Yaptım Şarkı Sözleri (13) Azrail Gelmedi Şarkı Sözleri (1) Baştan Yaz Beni Şarkı Sözleri (1) Ben Sana Allah Gibi Tapamam Şarkı Sözleri (1) Bir Kalem Bir Kağıt Şarkı Sözleri (1) Bir Kurşun Var Ama Sıkamıyorum Şarkı Sözleri (1) Biz 4 Kişiyiz Gardaş Şarkı Sözleri (30) Biz Modaya Uymadık Şarkı Sözleri (0) Bu Aşk Dokuz Canlı Şarkı Sözleri (0) Bu Gece Antep Yansın Şarkı Sözleri (3) Bu Mudur Bayram Şarkı Sözleri (2) Bumudur Benim Hakkım Şarkı Sözleri (0) Bunu Benden Duymuş Olma Şarkı Sözleri (0) Büyüdün Artık Şarkı Sözleri (0) Cehennemde Yan Kızım Şarkı Sözleri (0) Cennetinde Yan Kızım Şarkı Sözleri (0) Dayanamıyorum Şarkı Sözleri (0) Daye Şarkı Sözleri (6) Delin Oldum Şarkı Sözleri (1) Dinlerken Kulaklığı Tak Şarkı Sözleri (3) Duygularım Kördüğüm Şarkı Sözleri (1) Elinde Resmim Öldü Be Dersin Şarkı Sözleri (0) Gel Hele Gülüm Gel Hele Şarkı Sözleri (2) Gelemedin Yar Şarkı Sözleri (0) Gittiğine Değdi Mi Şarkı Sözleri (0) Giyerim Karalar Şarkı Sözleri (0) Hasretinden Prangalar Eskitmiş Şarkı Sözleri (2) Hayallerim Toz Duman Şarkı Sözleri (0) Hayat Kadını Duygusal Şiir Şarkı Sözleri (0) Hayatı Tesbih Yapmışım Sallıyormuşum Şarkı Sözleri (2) Hayrola Çilem Hayrola Şarkı Sözleri (0) Hepsi Bir Sandal Şarkı Sözleri (0) Her Ezanda Duaydın Şarkı Sözleri (0) Hoşgeldin Sevgilim Şarkı Sözleri (1) İnadına Şarkı Sözleri (0) İsyan (Feat Arsız Bela) Şarkı Sözleri (0) İsyanla Boğuşuyorum Şarkı Sözleri (0) Kanla Yazıldı Parça Şarkı Sözleri (1) Kapanmaz Yaralar Şarkı Sözleri (15) Kardır Yanıma Şarkı Sözleri (1) Karlar Yağıyor Şarkı Sözleri (0) Kıskanıyormuş Meğer Melekler Şarkı Sözleri (0) Kıskanıyormuş Melekler Şarkı Sözleri (0) Mahkemeler Habersiz Şarkı Sözleri (0) Melek Yüzlüm Kefene Sarılıyor Şarkı Sözleri (2) Merhaba Dertler Şarkı Sözleri (1) Müptezel Şarkı Sözleri (1) Muradın Olsun Şarkı Sözleri (1) Mutlu Oldun Mu Şarkı Sözleri (3) Namın Kahpe Değerini Bilesin Şarkı Sözleri (4) Ne Mi Yaptım? Şarkı Sözleri (1) Oğlun Asker Oldu Anne Şarkı Sözleri (1) Ot Kubar Her Gün Dönüyor Dünya Şarkı Sözleri (7) Oy Ben Öleyim Şarkı Sözleri (3) Piskolojim Çok Bozuk Şarkı Sözleri (0) Psikolojim Çok Bozuk Şarkı Sözleri (0) Sahte Dostlar Şarkı Sözleri (0) Sanki Özledim Şarkı Sözleri (0) Senden Bana Kadın Olmaz Şarkı Sözleri (0) Sevdim De Kadın Şarkı Sözleri (0) Seviyorum De Kadın Şarkı Sözleri (2) Son Bir Defa Şarkı Sözleri (0) Üç 3 Yanlış Bir 1 Doğru Şarkı Sözleri (6) Vur Beni Şarkı Sözleri (2) Vurdular Beni Şarkı Sözleri (6) Yalan Aşk Şarkı Sözleri (0) Yar Dediğim Yalancı
Çok Güzel Fon Müzik 00:43
Çok Güzel Fon Müzik 1.645 izlenme - 2 yıl önce Türk Kürt Kardeştir Ayrım Yapan Şerefsizdir
İsmet Özel - Çözüm Süreci ve Sonuçları 06:52
İsmet Özel - Çözüm Süreci ve Sonuçları 2.144 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde artık çok ender rastlanan aydınlardan şair/yazar İsmet Özel'in barış/çözüm süreci hakkındaki yorumu. Kendisi anaakım televizyon kanallarının programlarında illallah dediğinden beri derneği dolayısıyla konuşma yapmak için gittiği birkaç yerel televizyona katılmış. Programların tamamı youtube'dan seyredilebilir.
Askere Burası TC Toprakları Değil Kürdistan Demek 00:25
Askere Burası TC Toprakları Değil Kürdistan Demek 2.785 izlenme - 3 yıl önce Ölen PKKlı'nın erkek kardeşi Görev başında ki askere "Burası Kürdistan Toprakları TCnin Değil" diyor. Ama SÖZDE Kürdistanlarını bırakıp batıya göç etmekten de geri kalmıyor malesef hiç birisi. İyi seyirler
Faruk Çelik Seçim Klibi - Oyuna Gelme Kardeşim 02:44
Faruk Çelik Seçim Klibi - Oyuna Gelme Kardeşim 1.370 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa akp adayı Faruk Çelik'in seçim klibi sizlerle. Özetinde sanki asker Türk kökenli olunca öldürmesi serbest gibi bir anlam akıllara getiriyor.umarım böyle değildir ne desem bilemedim.izleyin yorumu siz yapın.
Sırrı Süreyya Önder'in Halkı Terörle Tehdit Etmesi 00:36
Sırrı Süreyya Önder'in Halkı Terörle Tehdit Etmesi 1.423 izlenme - 3 yıl önce istanbul büyükşehir belediyesi başkan adayı sırrı süreyya önder'in fethiye'deki hdp bürosuna yapılan saldırıyı referans göstererek türk halkını tehdit etmesi durumudur.
Çocukların Açılımı 01:44
Çocukların Açılımı 703 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda hiç bir tartışma programında bu kadar akılcı ve bızım kafamızdakilerin konuşuldugu bir programa daha rastlamadım. Taraf değilim sadece pkk = kürt müdür düşüncesini bu kadar açık ifade edilmesinden memnununum. not: kürdüm.
Bir Askerin Pkk'la Karşılaşması (1994) 07:32
Bir Askerin Pkk'la Karşılaşması (1994) 1.165 izlenme - 3 yıl önce Yıl 1994 Tendürek dağına operayona gittik.Ç atışma çıktı. Çatışmadan sonra kayboldum. Üç gün dağlarda susuz gezdim. Susuzluktan dudaklarım çatlamıştı. Kendimden geçmiştim. Su ararken karşımda o ''öcü'' dediğimizleri gördüm. Tamam dedim işim bitti ama yaklaştılar bana ve korkma dediler. Matarasını çıkarıp bana su verdiler, ıslattıkları mendilleriyle dudaklarımı nemlendirdiler. Beni öldürmelerini beklerken verdikleri şefkatten anladım ki kardeşi kardeşe vurdurtuyor bu kirli savaş....
Kadir İnanır - Erdoğan'a Kırgınım 01:08
Kadir İnanır - Erdoğan'a Kırgınım 876 izlenme - 3 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın akil insanlarından Kadir İnanır Erdoğan'a kırgın olduğunu söyledi...
Dubai Değil Erbil (Irak) - 2014 06:44
Dubai Değil Erbil (Irak) - 2014 722 izlenme - 2 yıl önce Hemen yanıbaşımızda Dubai değil Erbil gelişiyor büyüyor cazibe merkezi oluyor. Cengiz ÇANDAR bir gün Barzani ile sohbetinde Barzani onu balkona çıkarıp karşıdaki düzlüğü gösterip şunu diyor" bu gördüğün aslında ova değil, biz şu an adeta yüzen bir adanın üzerindeyiz altımızda petrol var bir gün devlet olacaz ve o zaman kimse bizi tutamayacak"demiş. Meraklılara
Ahmet Kaya Linc Gecesi ve Mehmet Aslantuğ 04:12
Ahmet Kaya Linc Gecesi ve Mehmet Aslantuğ 699 izlenme - 2 yıl önce Hepinize arkadaşlar demeyerek sözlerime başlıyorum.Öncelikle bu günlere bu kadar bilgisiz gelmenizin tek sebebi az okuyup çok eleştirmektir.Bu sebeple videoyu izleyin hep yanlı izlediğiniz görüntüleri bir tarafa koyun ve ondan sonra linkleri tek tek okuyun.Ya da boşverin asıl bölücü olarak sizler malum ırk yazıp bölmeye devam edin. http://www.ahmetkaya.com/Hakkinda.aspx?ver=tr (Olay gecesi sonrası) http://www.haber7.com/gazeteler/haber/755493-ozkok-ahmet-kaya-ile-helallesmeye-gitti (Hurriyet muduru ozkok özür) https://www.youtube.com/watch?v=oqwpDPhsAgU (O gece orada olanların pişmanlıkları)
Düzene Karşı Çıkan Genç (Şiddet İçerir) 06:04
Düzene Karşı Çıkan Genç (Şiddet İçerir) 606 izlenme - 3 yıl önce Sözde ülkücülük yapan ve kürt milliyetçiliğine karşı olduğunu kendi dilinde ve karakterinde gösteren saçma sapan bir adamdan görüntüler... Not: Türk Milliyetçisiyim
Lice'de  PKK Mezarlığındaki Heykel Yıkıldı Çatışması 01:39
Lice'de PKK Mezarlığındaki Heykel Yıkıldı Çatışması 610 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır'ın Lice İlçesi Yolaçtı Köyü'nde PKK mezarlığına dikilen Mahsum Korkmaz heykelinin kaldırılması için mahkemenin verdiği kararı uygulamak için güvenlik güçleri bu sabah harekete geçti. Heykeli kaldırmak isteyen güvenlik güçlerine toplanan kalabalık engel olmak isteyince olaylar çıktı. Yaşanan çatışmada yaralanan 1 kişinin kaldırıldığı Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde yaşamını yitirdiği bildirildi. Yaşamını yitiren kişinin isminin Mehdin Taşkın olduğu öğrenildi. Mahkemenin el koyma kararının ardından güvenlik güçleri bu sabah saat 06.00 sıralarında heykeli kaldırmak için bölgeye operasyon düzenledi. Mezarlık ve heykelin bulunduğu bölgede toplanan kalabalık ise heykele el konulmasını önlemek güvenlik güçlerine engel olmak istedi. Güvenlik güçleri ile toplanan kalabalık arasında çıkan olaylarda yaralananlar oldu. Askerler, kalabalığın direnmesine rağmen PKK'lı Mahsum Korkmaz'ın heykelini dikildikten 4 gün sonra kaldırdı.
Ahmet Kaya - Çanakkale Şiiri 03:44
Ahmet Kaya - Çanakkale Şiiri 539 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya'nın Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı dönemleri için seslendirdiği şiir.
Diyarbakır Esnafından Gaffar Okkan Anısı 02:02
Diyarbakır Esnafından Gaffar Okkan Anısı 446 izlenme - 2 yıl önce Gaffar Okkan'ın Diyarbakır'da göreve yeni başladığı zamanlarda bir ciğerci ile tanışması...
Muharrem İnce 7 Dakikada Bdplilere Anlatmak 07:26
Muharrem İnce 7 Dakikada Bdplilere Anlatmak 696 izlenme - 3 yıl önce Milletvekilimiz Muharrem İnce, BDP'lilerin suratlarına söylemek istediğimiz sözleri yedi dakika boyunca mecliste yüzlerine söylüyor. Anlayıp, ibret alıyorlar mı, bilemiyoruz. Bu arada Japonya'da 22, Türkiye'e 28 dolar milyarderi varmış. Japon ekonomisinin, Türk ekonomisinin beş yüz katından daha büyük olduğunu hatırlatırız. Bu videoda muhalefet çalışmıyor diyenlere kapaktır.
Hainlere Cevap 08:13
Hainlere Cevap 1.879 izlenme - 8 yıl önce terör örgüt’ünün unutulan katliamları
Her Şey Erzurum İçin 04:19
Her Şey Erzurum İçin 2.548 izlenme - 8 yıl önce http//www.facebook.com/erzurumlularfan
van depreminden sonra bir kürt kardeşimizin duygulari 03:57
van depreminden sonra bir kürt kardeşimizin duygulari 770 izlenme - 6 yıl önce
Ahmet Kaya - 1 Eylül 2000 Konuşması - Köln 02:47
Ahmet Kaya - 1 Eylül 2000 Konuşması - Köln 522 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya'nın çokça konuşulan ve hakkında tartışmalarını fitilleyen konuşmalarının başında gelen konser öncesi bu konuşması nostalji olduğu kadar yakın dönem siyasi sanat tarihinde de yerini almıştır.