Hoşgeldiniz!

kurtaran

Böyle Can Kurtaran mı Olurmuş 00:50
Böyle Can Kurtaran mı Olurmuş 51.933 izlenme - 6 yıl önce Böyle Can Kurtaran mı Olurmuş
4 Saniyede 4 Gol Kurtaran Kaleci 00:20
4 Saniyede 4 Gol Kurtaran Kaleci 53.078 izlenme - 10 yıl önce 4 saniyede 4 gol kurtaran kaleci
Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 01:02
Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu 127.643 izlenme - 12 yıl önce dünyayı kurtaran adamın oğlu fragmanı
Aileyi Puma Saldırısından Kurtaran Köpek 01:39
Aileyi Puma Saldırısından Kurtaran Köpek 5.963 izlenme - 10 ay önce Gece vakti saldıran pumayı bir kaç yara alan köpek ve ailenin dağ aslanın gözlerine doğru parlak bir el feneri tutarak uzaklaşmasını sağlıyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kancaya Takılan Köpekbalığını Kurtaran Dalgıç 00:42
Kancaya Takılan Köpekbalığını Kurtaran Dalgıç 1.049 izlenme - 3 ay önce Kancaya takılan köpekbalığı, çekim dalgıçları tarafından kurtarıldı. 51 yaşındaki Troy Illoski, Bahamalar'da bir ada olan Grand Bahama Adasının etrafında gezerken köpekbalığı görüntülerini aldı.
Prenses Elena | Büyülenmiş | ChildrensChannelTurkiye 23:46
Prenses Elena | Büyülenmiş | ChildrensChannelTurkiye 15.067 izlenme - 2 yıl önce Kötü bir büyücüden krallığını kurtaran maceracı bir genç kız olan Elena, kraliçe olacak yaşa gelene kadar veliaht prenses olarak krallığını yönetmeyi öğrenmelidir. Sadece Childrens Channel'da http://kucukchildrenschannelturkiye.weebly.com/
Hayat Kurtaran Fren 00:35
Hayat Kurtaran Fren 14.316 izlenme - 5 yıl önce Hayat Kurtaran Fren 10.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Hayat Kurtaran Fren' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Prenses Elena | Gençlİk Adası | ChildrensChannelTurkiye 21:39
Prenses Elena | Gençlİk Adası | ChildrensChannelTurkiye 11.477 izlenme - 2 yıl önce Kötü bir büyücüden krallığını kurtaran maceracı bir genç kız olan Elena, kraliçe olacak yaşa gelene kadar veliaht prenses olarak krallığını yönetmeyi öğrenmelidir. Sadece Childrens Channel'da http://kucukchildrenschannelturkiye.weebly.com/
tinker bell ve peri kurtaran fragman 01:25
tinker bell ve peri kurtaran fragman 14.798 izlenme - 8 yıl önce tinker bell ve peri kurtaran fragman
Ara Güler'in Oynadığı Muhteşem Ötesi Reklam 01:45
Ara Güler'in Oynadığı Muhteşem Ötesi Reklam 917 izlenme - 5 ay önce Eski kullanıcıyım. Bir kere de açıklama girmeyivereyim. Bak yine girdim. :) Komik video işte. Ben güldüm. Söz, divamızın deyişiyle "Hayk"ta!
yavrusunu aslandan kurtaran bizon 01:36
yavrusunu aslandan kurtaran bizon 9.871 izlenme - 10 yıl önce vahşi dogada ayakta durma mudadelesi
PewDiePie Videosunda Dünyayı Kurtaran Adam'dan Kesit Geçmesi 12:11
PewDiePie Videosunda Dünyayı Kurtaran Adam'dan Kesit Geçmesi 3.327 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar bayraklar hazırsa balkona asalım lütfen. Zira 43 milyonla dünyada en fazla aboneye sahip kişisi PewDiePie son paylaştığı videoda tüm dünyanın anlamakta en çok zorlandığı film olan Dünyayı Kurtaran Adam'a yer vermiş. Olaylar 06:39 da geçiyor. İyi seyirler...
Kılıcı Ağzında Kıran Cüneyt Arkın 00:11
Kılıcı Ağzında Kıran Cüneyt Arkın 3.027 izlenme - 3 yıl önce Adeta bir kült haline gelmiş olan yerli star wars'umuz "dünyayı kurtaran adam" isimli güzide filmimizden fantastik bir sahne..
Cam Kavanozun İçinden Kafasını Kurtaran İyi İnsanlar 01:03
Cam Kavanozun İçinden Kafasını Kurtaran İyi İnsanlar 1.615 izlenme - 2 yıl önce Yaramaz minnoş kafasını soktuğu cam kavanozun içinde çaresiz bir şekilde beklerken yardımına koşan iyi insanlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 02:34
Yüzme Bilmeyen Cankurtaran - Kemal Sunal (Hd) 3.375 izlenme - 4 yıl önce Yönetmenliğini Kartal Tibet, Dincer Çekmez'in gazino patronu rolunde harikalar yarattıgı, Sırrı Elitaş'ın köy agası roluyle filmi tamamladıgı harika Kemal Sunal filmi olan şark bülbülü filminde işlenmiş bir tema.Kemal Sunal başlık parasını biriktirmek için köyden İstanbul'a gelir ve plajda cankurtaran olarak çalışmaya başlar.
Uçak Kazalarında Yolcuların Hayatını Kurtaracak Kapsül 01:15
Uçak Kazalarında Yolcuların Hayatını Kurtaracak Kapsül 1.713 izlenme - 3 yıl önce Bir uçak kazasında yolcuların hayatta kalma şansı sizce nedir? Ukraynalı mühendis Vladamir Tatarenko'nun geliştirdiği özel kapsül bu ihtimali bir hayli yükseğe çıkaracak gibi gözüküyor.Uçağın herhangi bir düşme anında ilgili tuşa basılarak kapsülün uçaktan fırlatılması sağlanıyor... Kapsül uçaktan ayrıldıktan sonra hemen paraşüt aktif hale geliyor. Uçağın suya düşme durumunda ise yanda bulunan balonlar şişiyor ve kapsülün suyun üzerinde kalması mümkün oluyor.Ayrıca karbon fiber yapıda olacak olan kapsül çok hafif olacak ve uçakların tasarımında da kolaylık sağlanacak... Benim şahsi olarak aklıma takılan soru ise pilot ne bok yiyecek? O da yer alacak mı bu kapsülün içersinde? Yoksa göz göre göre gümleyecek mi ? Kurtulamayacaksa; 'Madem ben kurtulamıyorum,o zaman hep beraber ölelim amk derse ne olacak?
Powerpuff Girls - Jenerik 01:03
Powerpuff Girls - Jenerik 3.480 izlenme - 4 yıl önce Üç şeker süper kahraman kızın( Turuncu saçlı-Blossom,sarı saçlı-Bubbles, siyah saçlı-Buttercup) herdefasında farklı maceralarla dünyayı kötülerden kurtarışlarını anlatan bu çizgi film ilk olarak 1998 yılında yayınlanmaya başlanmış efendim. Bizim ülkemizdeki gösterimi ise muhtemelen 2000'li yılların başlarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Profesör Utonium'un şeker, baharat, bilimum güzel şeylerin yanında yanlışlıkla kimyasal bir x maddesini karıştırmasıyla ortaya çıkan bu şirin süper kahramanlar o yıllarda dondurmasından, kitabımızdaki etiketine, stickerlarından, kıyafetlerimizdeki baskılarına kadar hayatımızda oldukça yer etmişti.
Köpeği Piton Saldırısından Kurtaran Adamlar 01:20
Köpeği Piton Saldırısından Kurtaran Adamlar 233 izlenme - 6 ay önce Köpeği sarıp su kenarında boğduğu sırada adamlar çekim dışarı çıkartıp sopayla vurarak köpeği kurtarıyorlar...
Çok Komik Beeee :)) 01:28
Çok Komik Beeee :)) 3.149 izlenme - 10 yıl önce bu adam ne yapıyor böyle
Birbirinin Hayatını Kurtaran 10 Akıl Almaz Hayvan Karşılaşması 07:34
Birbirinin Hayatını Kurtaran 10 Akıl Almaz Hayvan Karşılaşması 527 izlenme - 1 yıl önce Belgesellerde, vahşi yaşamı, hayvanları, av ve avcı ilişkilerini izliyoruz. Büyük kedilerin avlanma görüntüleri, avını kovalayan bir aslan, leopar ya da bir çita. Kovalananlar ise bazen bir antilop, bazen bir impala, zebra ya da bufalo. Bu kovalamacaların sonu hemen hemen belli. Bazen de bir timsah, vahşi köpekler, fil, gergedan ya da su aygırı. Oyuncular farklı ama oyun hep aynı. Bu doğanın kanunu, fakat doğa ve vahşi yaşam hayvanlar aleminde bazen de mucizelere, beklenmedik ve şaşırtıcı gelişmelere de sahne oluyor. Şok edici ve şaşırtıcı, birbirinden ilginç meydan okumalar gerçekleşiyor. Bu gün bu videoda izleyecekleriniz gibi. Vahşi doğada birbirine yardım eden, birbirinin hayatını kurtaran, av olmaktan son anda başka bir hayvanın yardımı ile kurtulan hayvanları izleyeceğiz.
Japon Cüneyt Arkın'ı Death Star'ı Yok Ediyor 01:51
Japon Cüneyt Arkın'ı Death Star'ı Yok Ediyor 1.490 izlenme - 3 yıl önce Japonların Cüneyt Arkın'ı çok çok uzak bir gezegende bir Death Star keşfediyor. Çok sinirlenen ve o sinirle Death Star'a atlayan Dünyayı Kurtaran Japon, Death Star'ın antenini bozuyor. İyi çekmeyen ve karıncalı göstermeye başlayan Death Star yok oluyor. İzliyoruz...
İnsanları Kurtaran 10 Muhteşem Hayvan 06:20
İnsanları Kurtaran 10 Muhteşem Hayvan 518 izlenme - 2 yıl önce İnsanları Kurtaran 10 Muhteşem Hayvan...Bu kahraman hayvanlar insanların en iyi dostu olduğunu bir kez daha kanıtladılar.
Hayat kurtaran Rampa 02:35
Hayat kurtaran Rampa 1.902 izlenme - 5 yıl önce Ağır tonajlı araçların zaman zaman karşılaştığı fren arızaları nedeniyle meydana gelen kazaların önlenmesi için uygulamaya konulan acil kaçış rampası, muhtemel büyük kazaların önüne geçiyor.
Can Kurtaran Simülasyonu 11:54
Can Kurtaran Simülasyonu 1.066 izlenme - 2 yıl önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar bu videomuzda değişik bir oyun ile karşınızdayım 'Can kurtaran simülasyonu ! ' Çok eğlenceli bir mini oyun,devamı için videoyu beğenmeyi ve güzel yorumcuk atmayı unutmayın #GereksizArmy! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda değişik ve saçma bir oyun ile karşınızdayız !
Yavru Filin Annesini Kurtarma Mücadelesi 00:46
Yavru Filin Annesini Kurtarma Mücadelesi 1.681 izlenme - 6 yıl önce Yavru Filin Annesini Kurtarma Mücadelesi
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 00:19
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 1.179 izlenme - 4 yıl önce Cücü, dünyayı bir kez daha kurtarmaya niyetlidir ve soluğu teletubby diyarında alır..
Elektrik Çarpan Arkadaşını Kurtaran Maymun 01:04
Elektrik Çarpan Arkadaşını Kurtaran Maymun 724 izlenme - 3 yıl önce Elektrik Çarpan Arkadaşını Kurtaran Maymun
Hiçbir Dünyalının Dayanamayacağı İşkence 01:11
Hiçbir Dünyalının Dayanamayacağı İşkence 1.014 izlenme - 4 yıl önce İnsanlara yapılacak en büyük işkence diri diri toprağa gömmektir doğru. nitekim bir karış toprağa gömülmekten de bahsetmiyoruz burada. Dünyayı kurtaran adam'dan unutulmaz bir sahne...
İmkansızı kurtaran kaleci David de Gea 00:27
İmkansızı kurtaran kaleci David de Gea 1.463 izlenme - 6 yıl önce Chelsea Manchester United maçında Juan Mata'nın 90'na giden müthiş frikiki inanılmaz sekilde kurtardı www.facebook.com/besyo.parkurlari
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 01:04
Arkadaşlarını Aslandan Kurtaran Kahraman Bufalolar 1.256 izlenme - 4 yıl önce Bir belgesel çekimlerinde daha önce görülmemiş bir olaya tanık olunuyor. Her zaman belgesellerde arkadaşları hatta aileleri düşmanlara yakalansa bile "aman çokta fifi" der gibi 4 nala koşan bufalolar bu sefer bizi utandırıyor. Arkadaşını aslan yakalıyor ve yemeye başlıyor. Tam o sırada öyle 2 bufalo geliyor ki, sanırsın külhanbey!! Heheheyyt bre kahraman bufalo, alkışlar sana!