Hoşgeldiniz!

kurtarma ekibi

Eğitici çizgi film - Meraklı kamyon Leo'nun kurtarma ekibi - Türkçe izle 01:34
Eğitici çizgi film - Meraklı kamyon Leo'nun kurtarma ekibi - Türkçe izle 3.475 izlenme - 12 ay önce Leo ile birlikte yaptığımız araçları hatırlıyor musun? Aralarında ambulans, çekici ve itfaiye arabası da vardı. Bu araçlar bir kurtarma ekibi oluşturuyor. Hadi, onlara bir göz atalım. Trenleri seviyor musun? O zaman bu çizgi filmini de izlemelisin:https://www.izlesene.com/video/kucuk-trenin-bir-gunu-kucuk-cocuklara-ozel-cizgi-film/8951661#list:5634c88d4e34e81b5e8b4571
Maria Ve Billy - Eğtici Çizgi Film Türkçe İzle. Yangın Var - Kurtarma Operasyonu! 04:24
Maria Ve Billy - Eğtici Çizgi Film Türkçe İzle. Yangın Var - Kurtarma Operasyonu! 101 izlenme - 4 gün önce Eğitici çizgi film Maria ve Billy yeni bölüm Türkçe izle. Kurtarma operasyonu - Billy bir itfaiye araba oluyor. Maşa bugün yanan bir evin içinde kaldı. İyi ki Güneş bunun farkında oldu ve hemen yardım çağırdı. Araba Billy hemen geldi. Sizce nasıl bir araba olması gerekiyor yangını söndürmek için? Evet, bir itfaiye araba yangını söndürebilir. Billy bu görevi başarıyor. Teşekkür ederiz Billy! Hem Maşayı, hem evi kurtardın! Mutlu Çocuk Tv'ye abone olmayı unutmayın! Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Bizi vk.com da takip ediniz: https://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk Mutlu Çocuk TV okul öncesi eğitimi amaçlıyor. Çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha birçok şey öğretiyoruz. Videolarımız hem eğlenceli hem de eğiticidirler.
Çocuk filmi - Robocar Poli - Ufak kızın yardıma ihtiyacı var 02:18
Çocuk filmi - Robocar Poli - Ufak kızın yardıma ihtiyacı var 1.873 izlenme - 12 ay önce Robocar Poli devriye gezerken parka ağlayan bir kıza rastlıyor. Kız ağaca tırmanırken kolunu çizmiş. Poli'nin arkadaşı Amber bir doktor. O ufak kıza kesin yardım edebilir. Bakalım Amber hemen gelecek mi. Birlikte renkleri öğrenmeye ne dersin? https://www.youtube.com/watch?v=Wkn1hly46JA
Çocuklar için eğlenceli film - Palyaço Dima ve kurtarma ekibi 03:09
Çocuklar için eğlenceli film - Palyaço Dima ve kurtarma ekibi 1.054 izlenme - 12 ay önce Palyaço Dima'nın yeni bir oyuncağı var. Çeşitli oyuncak arabalardan oluşan kurtarma ekibinin merkezinde harika oyunlar oynayıp güzel bir vakit geçiriyor. Bu arabaların neler yapabildiklerine bir bakalım. Bu çok eğlenceli olacak. Ekskavatör Max'a sürpriz yumurtayı bulması için yardım etmeye ne dersin? https://www.youtube.com/watch?v=7vF_PXt0vOA
Çocuklar için eğlenceli film - Palyaço Dima ve kurtarma ekibi 02:31
Çocuklar için eğlenceli film - Palyaço Dima ve kurtarma ekibi 886 izlenme - 12 ay önce Palyaço Dima bugün özel bir görevde. Bir kurtarma ekibinin başında. Telefon çaldıkça yardım yönlendiriyor. Örneğin yangın olduğunda itfaiye arabasını gönderiyor. Bu oyuncak arabalar harika. Bunu izlerken çok eğleneceğiz. Meraklı kamyon Leo'nun maceralarını da izle: https://www.youtube.com/watch?v=rztiHF87ujQ
Kurtarma ekibi - Çocuklar için eğlenceli ve eğitici film 03:08
Kurtarma ekibi - Çocuklar için eğlenceli ve eğitici film 393 izlenme - 12 ay önce Devriye gezen polis arabası şehirde bir yangın olduğunu fark ediyor. Hemen itfaiye ve ambulansa haber veriyor. Bakalım kurtarma ekibi yangını söndürebilecek mi. Helikopterin yardımıyla hastamızı hastaneye götürebiliriz. Rubi ve Jojo'nun maceralarını da izle:https://www.izlesene.com/video/cizgi-film-rubi-ve-jojo-cilekli-pasta-turkce-dublaj/8951511#list:5635077f4c34e863768b458a
Kurtarma ekibi - Çocuklar için eğlenceli ve eğitici film 03:08
Kurtarma ekibi - Çocuklar için eğlenceli ve eğitici film 214 izlenme - 1 yıl önce Devriye gezen polis arabası şehirde bir yangın olduğunu fark ediyor. Hemen itfaiye ve ambulansa haber veriyor. Bakalım kurtarma ekibi yangını söndürebilecek mi. Helikopterin yardımıyla hastamızı hastaneye götürebiliriz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eğitici çizgi film - Meraklı kamyon Leo'nun kurtarma ekibi - Türkçe izle 01:34
Eğitici çizgi film - Meraklı kamyon Leo'nun kurtarma ekibi - Türkçe izle 106 izlenme - 1 yıl önce Leo ile birlikte yaptığımız araçları hatırlıyor musun? Aralarında ambulans, çekici ve itfaiye arabası da vardı. Bu araçlar bir kurtarma ekibi oluşturuyor. Hadi, onlara bir göz atalım. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çin'de Kanalizasyondan Çıkarılan Buffalo 01:37
Çin'de Kanalizasyondan Çıkarılan Buffalo 124 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler elbetteki yine Çin'den arkadaşlar. Kurtarma ekipleri logar deliğinden sadece başı gözüken buffaloyu oradan çıkarmak için epey bir mücadele vermektedirler. Oraya nasıl olurda girmiş diye sormayın olsa olsa Çin'de oluyormuş demek ki.
konya umke kontv'nin konuğu oldu 15:56
konya umke kontv'nin konuğu oldu 238 izlenme - 5 yıl önce konya umke kontv'nin konuğu oldu
Kurtarma Çalışmaları Sırasında Madeninde Neler Yaşandı 02:30
Kurtarma Çalışmaları Sırasında Madeninde Neler Yaşandı 44 izlenme - 2 yıl önce Kurtarma çalışmaları sırasında madende neler yaşandı Kurtarma ekibinde görevli Acar, Soma maden faciasının ardından yapılan arama kurtarma çalışmalarında, içeride neler yaşandığı anlatıldı. Merkezi Bandırma'da olan 911 Arama Kurtarma Ekibi'yle birlikte Soma'ya giden Uğur Acar, madende yaptıkları çalışmaları ve içerideki durumu BBC Türkçe'ye anlattı. "KAPKARANLIK BİR TÜNEL, DİZLERİNİZE KADAR SU" Acar; muhabirin "İçeride durum nasıl?" sorusuna; "İçeride durum çok kötü..Bunu nasıl anlatabilirim. Bildiğiniz bir tünel, kapkaranlık bir tünel, dizlerinize kadar su, kömür tozuyla karışmış yani çimento harcı gibi. Köprüler yaptık içeride, suya basmayalım diye. Sürekli içeride karbonmonoksit ölçümleri yapılıyordu. Çok telaş vardı, çok sağlıksız bir ortamdı." dedi.
Köpeği Kurtarmak İçin Buzlu Suya Girdiler 00:57
Köpeği Kurtarmak İçin Buzlu Suya Girdiler 30 izlenme - 2 yıl önce Köpeği kurtarmak için buzlu suya girdiler Bir köpek buzlanmış Michigan gölünde mahsur kalıyor. O anda Frankfort kurtarma ekibi köpeğin yardımına yetişiyor ve iki kişi köpeği kurtarmak için buzlu suya giriyor.
GoPro Awards: Telluride Avalanche Dogs 03:27
GoPro Awards: Telluride Avalanche Dogs 8 izlenme - 9 ay önce Take a behind the scenes look at the working dogs of the Telluride Ski Patrol on an avalanche rescue training mission in Colorado. Captured, edited and submitted by Brett Schreckengost. To check out more, visit: http://www.tellurideavalanchedogs.org Get stoked and subscribe: http://goo.gl/HgVXpQ To license clips from this video go to https://licensing.gopro.com Music Styve Bolduc "Braveness" For more from GoPro, follow us: Facebook: https://www.facebook.com/gopro Twitter: https://twitter.com/gopro Instagram: https://instagram.com/gopro Tumblr: http://gopro.tumblr.com/ Pinterest: http://www.pinterest.com/gopro Vine: https://goo.gl/m3nQz7
Dalgaların Arasında Kaybolan Köpeği Kurtarmak 01:40
Dalgaların Arasında Kaybolan Köpeği Kurtarmak 12 izlenme - 1 yıl önce Dalgaların Arasında Kaybolan Köpeği Kurtarmak Sahildeki kayalıklarda gezen köpek dev dalgaların çarpmasıyla ortadan yok oldu. Sahilde bulunan sahibi ve arkadaşları tarafından köpeğin kurtarılma anı kameralara böyle yansıdı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nehre Atlayan Genç, Aç Köpeklerin Saldırısından Son Anda Kurtuldu 03:31
Nehre Atlayan Genç, Aç Köpeklerin Saldırısından Son Anda Kurtuldu 28 izlenme - 2 yıl önce Edirne'de ekiplere tepki göstererek nehre atlayan genç, günlerdir aç bekleyen köpeklere yem olmaktan son anda kurtuldu.
Sarıyer'de Ailesiyle Pikniğe Giden Çocuğun Kaybolması 02:03
Sarıyer'de Ailesiyle Pikniğe Giden Çocuğun Kaybolması 21 izlenme - 2 yıl önce Kaybolan 4 yaşındaki çocuğu bulmak için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.
Telesiyejden Düşmek Üzere Olan Çocuğu Kurtaran Güzel İnsanlar 01:06
Telesiyejden Düşmek Üzere Olan Çocuğu Kurtaran Güzel İnsanlar 3 izlenme - 8 ay önce Dengesini kaybedip Telesiyejden asılı şekilde kalan genç bir grup insan tarafından böyle kurtarıldı. Operatörün hızlı tepkisiyle durdurduğu telesiyejin altına gerilen kurtarma ekipmanı ile genci yara almadan kurtaran kahraman insanları izliyoruz.