Hoşgeldiniz!

kurtarma operasyonu

Köpek Balığı Tarafından Isırılan Adamın Kurtarılması 06:15
Köpek Balığı Tarafından Isırılan Adamın Kurtarılması 30.403 izlenme - 9 ay önce ABD'nin Florida eyaletinde denizde yüzdüğü sırada karnından hemşire köpek balığı tarafından ısırılan adam arkadaşları tarafından böyle kurtarılmış.
Rögar Kapağına Dili Yapışan Köpeğin Kurtarılması 01:05
Rögar Kapağına Dili Yapışan Köpeğin Kurtarılması 8.717 izlenme - 5 ay önce Rusya'nın Vladivostok şehrinde soğuk yüzünden dili rögar kapağına yapışan köpek sıcak su yardımıyla kurtarılmış efendim.
Basketbol Potasına Sıkışan Kızı İtfaiye Kurtardı 00:53
Basketbol Potasına Sıkışan Kızı İtfaiye Kurtardı 3.864 izlenme - 3 ay önce Oraya nasıl çıktığı bilinmeyen ve basket potasına sıkışan kız kendini kurtaramayınca yardımına itfaiye ekipleri yetişti. Potaya sıkışan kızın pozisyonu gelen itfaiye ekiplerini de şaşkın bıraktı. İşte Basket atışı gibi atılmış ve sayı almış bir top gibi potada takılı kalan kızın vahim halini izliyoruz.
 Türk Usulü Kurtarma 01:09
Türk Usulü Kurtarma 2.037 izlenme - 2 ay önce Aydın'da refüje çıkan otomobil, çevredekilerin yardımıyla itilerek ve kaldırılarak yola indirildi. Şoför hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam ederken olay anı kameraya kaydedildi.
Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 01:07
Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 38.115 izlenme - 5 yıl önce Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak 10.10.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Kepçeyi Kurtarıp Doğal Yaşamına Geri Salmak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Harika Kanatlar - Yavru Köpek Kurtarma Operasyonu 03:27
Harika Kanatlar - Yavru Köpek Kurtarma Operasyonu 9.692 izlenme - 10 ay önce Prensesin yavru köpeklerini kurtarmak için Jerome iş başında. Bakalım köpekleri kurtarıp çay partisine yetişebilecek mi?
Çığ Altında Kalan Adamı Kurtarma Operasyonu 00:59
Çığ Altında Kalan Adamı Kurtarma Operasyonu 2.363 izlenme - 4 ay önce ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’nde yer alan bir kayak merkezine çığ düştü. Karların içine gömülen adam, etraftakilerin çabalarıyla kurtarıldı. Squaw Valley isimli kayak merkezinde yaşanan olayda, karların altında kalan bir başka kişinin öldüğü belirtildi.
Şemsiyeyle Kedi Kurtaran Çinli Çocuklar 00:29
Şemsiyeyle Kedi Kurtaran Çinli Çocuklar 1.811 izlenme - 3 ay önce
Tuhaf Bir Kurtarma Operasyonu 01:00
Tuhaf Bir Kurtarma Operasyonu 3.316 izlenme - 8 ay önce Daha önce gördüğünüz sıradan kurtarma operasyonalrını unutun, daha aksiyon ve heyecan dolu bir intihardan vazgeçirme operasyonu izliyoruz.
TREN KAZASINDA DÖKÜLEN MEYVELER - Dört küçük araba yardımıyla raylarda 03:24
TREN KAZASINDA DÖKÜLEN MEYVELER - Dört küçük araba yardımıyla raylarda 12.286 izlenme - 2 yıl önce Hey arkadaşlar video da tren kaza yapıyor ve raylardan çıkıyor. Video yaratıcısı çocuklar a çok teşekkür ederiz. Onların fikirleri kendi isteklerine yöneltiyor bizi. Bu video ile sayıları meyveleri işbirlikteliği yapmayı öğrensek te, genel olarak videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. Ufaklar harika bir vakit geçirecekler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Drone Kullanılarak Yapılan İlk Kurtarma Operasyonu 01:20
Drone Kullanılarak Yapılan İlk Kurtarma Operasyonu 1.026 izlenme - 5 ay önce Avustralya plajlarında yüzen iki genç, dalgaların hedefi oldu ve boğulma tehlikesi yaşadılar. Sahilde görevli olan cankurtaranlar, durumu fark edip hemen harekete geçtiler. Kurtarma çalışmasında, dünyada ilk kez cankurtarma drone'u (Little Ripper) kullanıldı. Tarihi bir olay olarak nitelendirilen bu kurtarma operasyonunda gençlere şişirilebilir bir kurtarma botu ulaştırıldı. Gençlerde bu bot vasıtasıyla sahile gelerek boğulma tehlikesini atlattı.
Dakar Rallisinde İlginç Kurtarma Operasyonu 00:32
Dakar Rallisinde İlginç Kurtarma Operasyonu 1.742 izlenme - 5 ay önce Peru, Bolivya ve Arjantin’in ortak düzenlediği 2018 Dakar Rallisinde ilginç kurtarma operasyonu kameraya böyle yansımış efendim.
Kepçeyle Çukurdan Adam Çıkarma 00:24
Kepçeyle Çukurdan Adam Çıkarma 2.242 izlenme - 11 ay önce Hindistan'da kazılan çukura düşen iki kişiyi kepçeyle dışarı çıkarmaya çalışan operatör başarısız olmuş. Kepçenin ucuna sıkıca tutunmasını istediği iki kişiyi bir kaç metre yukarı kaldırdıktan sonra aleti sola çeviren operatör iki adamın da yere çakılmasına sebebiyet vermiş.
Donmuş Göldeki Geyiği Kurtaran Yüreği Güzel İnsanlar 01:00
Donmuş Göldeki Geyiği Kurtaran Yüreği Güzel İnsanlar 1.087 izlenme - 6 ay önce Kanada'nın Ontario eyaletinde bulunan Ontario gölünün donmuş bölümünde mahsur kalan geyik yüreği güzel insanlar tarafından kurtarılmış.
Balık Tutma 00:37
Balık Tutma 10.945 izlenme - 10 yıl önce balık tutarken kankim oltayı suya düsürdü onu alırken de kendi düstü onu kurtarmaya çalısırkende bu vidoyu çektik
Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 02:42
Süpriz Sonlu Kedi Kurtarma Operasyonu (Rusya) 3.398 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de itfaiyecilerin üstlendiği kedi kurtarma operasyonlarına katılan Rus asker, yaptığı usta kedi kurtarma teknikleri ile kediyi çok sağlam olmasa da aşağı indirmeyi başarıyor. Ortalığın biraz mına koymuş olsa da kedi sağlam inmemiş olsa da görev başarıyla tamamlanıyor. Alkışlar kahraman askere.
Kanala Düşen Filin Köylüler Tarafından Kurtarılması 01:57
Kanala Düşen Filin Köylüler Tarafından Kurtarılması 901 izlenme - 8 ay önce Sri Lanka'da su içmek isterken derin bir kanala düşerek sürüklenen ve boğulmakla karşı karşıya olan fili kurtarmak için yüreği güzel köylüler tarafında nefes kesen bir operasyon düzenlenmiş. İzliyoruz efendim.
Yüreği Güzel İnsanın Su Kuyusundaki Yılanı Eliyle Çıkarması 02:26
Yüreği Güzel İnsanın Su Kuyusundaki Yılanı Eliyle Çıkarması 740 izlenme - 9 ay önce Avustralya'da yaşayan 23 Yaşındaki Lockie su kuyusuna giren halı pitonu'nu eliyle çıkararak ölümden kurtarmış.
komik bir dozer kurtarma operasyonu 02:01
komik bir dozer kurtarma operasyonu 4.203 izlenme - 7 yıl önce komik bir dozer kurtarma operasyonu
Samsun'daki Şişme Kadın Kurtarma Operasyonu 02:11
Samsun'daki Şişme Kadın Kurtarma Operasyonu 2.892 izlenme - 3 yıl önce Samasun'daki şişme kadın kurtarma operasyonunun ABD'deki Türk televizyonundaki Cenk Uygur yorumları ile yankılarını izleyeceğiz.
Sel Sularındaki Köpeği Kurtaran Muhabir 00:29
Sel Sularındaki Köpeği Kurtaran Muhabir 71 izlenme - 4 hafta önce Amerika Birleşik Devletleri Teksas eyaletinde bulunan San Antonio şehrinde yaşanan yoğun yağışlar ve fırtınalardan dolayı oluşan sel, şehirde hayatı felç etti. San Antonio Express-News muhabiri Alexandro Luna, sel sularında mahsur kalan köpeği bir polis memurunun yardımıyla kurtardı.
Maria Ve Billy - Eğtici Çizgi Film Türkçe İzle. Yangın Var - Kurtarma Operasyonu! 04:24
Maria Ve Billy - Eğtici Çizgi Film Türkçe İzle. Yangın Var - Kurtarma Operasyonu! 2.616 izlenme - 2 yıl önce Eğitici çizgi film Maria ve Billy yeni bölüm Türkçe izle. Kurtarma operasyonu - Billy bir itfaiye araba oluyor. Maşa bugün yanan bir evin içinde kaldı. İyi ki Güneş bunun farkında oldu ve hemen yardım çağırdı. Araba Billy hemen geldi. Sizce nasıl bir araba olması gerekiyor yangını söndürmek için? Evet, bir itfaiye araba yangını söndürebilir. Billy bu görevi başarıyor. Teşekkür ederiz Billy! Hem Maşayı, hem evi kurtardın! Mutlu Çocuk Tv'ye abone olmayı unutmayın! Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Bizi vk.com da takip ediniz: https://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk Mutlu Çocuk TV okul öncesi eğitimi amaçlıyor. Çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha birçok şey öğretiyoruz. Videolarımız hem eğlenceli hem de eğiticidirler.
Çizgi Film İtfaiye Araçlar - Kurtarma jipi 03:46
Çizgi Film İtfaiye Araçlar - Kurtarma jipi 5.211 izlenme - 3 yıl önce Müjdee.Çocukların sabırsızlıkla bekledikleri itfaiye araçları animasyon gösterisi serisinin son bölümü çıktı.Bu bölümde itfaiye kurtarma jipimizle kayıp bir dinazor arıyoruz. Bu video Thematica oyunlarından ön izlemedir. Oyunları burada indirebilirsiniz https://itunes.apple.com/app/id675454649 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.thematica.firetrucks
hatunu çamaşır makinasından kurtarma operasyonu 02:58
hatunu çamaşır makinasından kurtarma operasyonu 2.431 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Ekiplerin Mühürlü Evde Kedi Kurtarma Operasyonu 03:46
Ekiplerin Mühürlü Evde Kedi Kurtarma Operasyonu 5 izlenme - 1 gün önce Ekiplerin mühürlü evde kedi kurtarma operasyonu Mühürlü evin balkonuna kaçan Bombay cinsi kedi, kendisini kurtarmaya çalışan sahibini defalarca tırmaladı Kedi balkondan bacaya kaçtı Kedinin sahibi balkonda defalarca çığlık attı Kedi tarafından tırmalanan kadın kendi imkanlarıyla hastaneye...
Kamyon Kurtarma Operasyonu 00:50
Kamyon Kurtarma Operasyonu 2.640 izlenme - 10 yıl önce
Çamura Saplanan Kanguruyu Kurtaran Yüreği Güzel Gençler 00:51
Çamura Saplanan Kanguruyu Kurtaran Yüreği Güzel Gençler 55 izlenme - 2 ay önce Avustralya'da bulunan Agnes Banks bölgesinde çamura saplanan kanguruyu fark eden gençlerin kollarını sıvayarak harekete geçip uzun bir çabanın ardından kanguruyu kurtarmasını izliyoruz.
İplere Dolanan Geyiğin Kurtarılması 00:59
İplere Dolanan Geyiğin Kurtarılması 363 izlenme - 1 yıl önce Genç bir geyiğin boynuzları fena halde iplere dolanmış vaziyette bulunuyor. Kurtarma ekibinin ipleri kesmesiyle geyik kurtuluyor.
Güzel İnsanların Demir Kapıya Sıkışan Geyiği Kurtarması 00:43
Güzel İnsanların Demir Kapıya Sıkışan Geyiği Kurtarması 214 izlenme - 9 ay önce Yüreği güzel iki insan demir kapıya sıkışan ve acı çeken geyiği sıkıştığı yerden kurtararak özgürlüğüne kavuşturmuş.
Şaşkına Çeviren Kurtarma Operasyonu 00:55
Şaşkına Çeviren Kurtarma Operasyonu 213 izlenme - 1 yıl önce Çin'de yoldaki ağzı açık kuyuya düşen kadın nefes kesen bir operasyonla kurtarıldı. Çapı küçük olan delikten çıkan kadının cüssesini görenleri şaşkına çevirdi