Hoşgeldiniz!

kurtulan

yılanın midesinden kurtulan kurbağa 09:09
yılanın midesinden kurtulan kurbağa 94.031 izlenme - 7 yıl önce yılanın midesinden kurtulan kurbağa
Ölmeyi Unutan Çocuk 00:29
Ölmeyi Unutan Çocuk 28.584 izlenme - 2 yıl önce Küçük arkadaşımız orada uğraşıyor bir şeylerle, o anda arkadan sürücüsüz bir araç çıkageliyor, sonrası malum görüntülerde. Çok büyük şans gerçekten.
  Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 00:53
Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 24.959 izlenme - 3 yıl önce Soma'daki maden faciasından yaralı kurtulan bir işçinin ambulansa bindirilirken hemşireye "çizmelerimi çıkarayım mı" diye sorması izleyenleri gözyaşlarına boğdu.
Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Mağaradan Kurtuluyor 02:50
Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Mağaradan Kurtuluyor 35.438 izlenme - 4 yıl önce Şefkat Tepe - Sungurlar Timi Mağaradan Kurtuluyor
9 Canlı Çocuk 01:16
9 Canlı Çocuk 6.141 izlenme - 1 yıl önce Malum olayda aracın altında kalan çocuk hastanede tedavi altındaymış. Kalıcı bir hasarı da yokmuş galiba.
Katil Köpek Balığının Ağzından Kurtulan 8 İnsan (sesli) 06:20
Katil Köpek Balığının Ağzından Kurtulan 8 İnsan (sesli) 833 izlenme - 5 ay önce Katil Köpek Balığının Ağzından Kurtulan 8 İnsan (sesli)
Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ferrari 00:35
Çarpmaktan Son Anda Kurtulan Ferrari 4.777 izlenme - 4 yıl önce Ferrari kullanan bu sürücünün sezgileri inanılmaz güçlü. Bariyere çarpmaktan son saniyede kurtuluşu görülmeye değer.
trenin  altına girmekten  kıl  payı kurtulan   ara 00:44
trenin altına girmekten kıl payı kurtulan ara 4.648 izlenme - 7 yıl önce
Şansıyla Hayatta Kalan Bisikletli 01:33
Şansıyla Hayatta Kalan Bisikletli 1.459 izlenme - 2 yıl önce Sıradan bir gün, sıradan dolaşma belli ki. Usuuul usuuuul yol alıyor güzel kardeşimiz bakıyor bakıyor. Ama boş bakıyor gibi. Anlattıklarım da mevcut görüntülerde sadece laf olsun diye işte. İzleyelim efendim.
Kurtulan Ekspres Feat. Şevval Sam - İşte Gidiyorum 03:27
Kurtulan Ekspres Feat. Şevval Sam - İşte Gidiyorum 1.932 izlenme - 3 yıl önce Kurtulan Ekspres feat. Şevval Sam - İşte Gidiyorum - Yeni Klip 2014 İlk Kez İzlesene Com'da Şarkı Sözleri: İşte gidiyorum Bir şey demeden Arkamı dönmeden Şikayet etmeden Hiçbir şey almadan Bir şey vermeden Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde Yürüyorum sanki senin yanında Sesin uzaklaşır herbir adımda Ayak izim kalmadan gidiyorum Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı Gönülkuşu şarkıdan yorulmadı Bana kimse sen gibi sarılmadı Işığımız sönmeden gidiyorum Söz: Barış Pirhasan Müzik: Kemal Sahir Gürel, Kazım Koyuncu
Alemdar Soyadının Verdiği Ağırlık (Takla Atan Araçtan Kurtulan Adam) 00:31
Alemdar Soyadının Verdiği Ağırlık (Takla Atan Araçtan Kurtulan Adam) 1.810 izlenme - 5 yıl önce Takla atan araçtan kurtulan vatandaş Barbaros Alemdar'ın kaza sonrası röportajı.
 Tayvan'da ters yöne giren araç trafiği katletti 00:31
Tayvan'da ters yöne giren araç trafiği katletti 1.459 izlenme - 3 yıl önce Tayvan’da, ters yöne giren bir araç, önce ağaca ardından seyir halindeki başka bir otomobile çarparak durabildi.
Al Bunu Bunu Al - Texas Grubu & Emniyet Müdürü 01:56
Al Bunu Bunu Al - Texas Grubu & Emniyet Müdürü 872 izlenme - 2 yıl önce Texas grubu ve İl emniyet müdürü arasındaki dialog, aslında isimleri önemli değil. Önemli olan değişmeyen ülke yönetimi, baştan aşağı kokuşmuş.
Grup Ulas Gülpembe Org Pa Baris Manco Haktancilar 07:12
Grup Ulas Gülpembe Org Pa Baris Manco Haktancilar 4.271 izlenme - 7 yıl önce selam evde cektiyimiz video.....
Kediden Ölü Taklidi Yaparak Kurtulan Güvercin 00:19
Kediden Ölü Taklidi Yaparak Kurtulan Güvercin 277 izlenme - 10 ay önce Kediden Ölü Taklidi Yaparak Kurtulan Güvercin
Otizmden Kurtulan Çocuk 04:49
Otizmden Kurtulan Çocuk 1.257 izlenme - 6 yıl önce otizmden kurtulan çocuk
Ölü Numarası Yapan Oscarlık Güvercin 00:48
Ölü Numarası Yapan Oscarlık Güvercin 682 izlenme - 2 yıl önce Güvercin o kadar iyi ölü taklidi yapmış ki kedi salak olmuş. O değil de çok sevindim lan hayvan uçup gidince. Neyse izleyelim efenim güvercinin oscarlık performansını.
Grup Ulas Daglar Daglar Baris Manco 03:05
Grup Ulas Daglar Daglar Baris Manco 3.505 izlenme - 7 yıl önce evde takildik :)
Kurtulan Ekspres Feat. Şevval Sam - İşte Gidiyorum 03:27
Kurtulan Ekspres Feat. Şevval Sam - İşte Gidiyorum 906 izlenme - 3 yıl önce Kurtulan Ekspres feat. Şevval Sam - İşte Gidiyorum - Yeni Klip 2014 HD İlk Kez İzlesene Com'da Şarkı Sözleri: İşte gidiyorum Bir şey demeden Arkamı dönmeden Şikayet etmeden Hiçbir şey almadan Bir şey vermeden Yol ayrılmış, görmeden gidiyorum Ne küslük var ne pişmanlık kalbimde Yürüyorum sanki senin yanında Sesin uzaklaşır herbir adımda Ayak izim kalmadan gidiyorum Gerdiğin tel kalbimde kırılmadı Gönülkuşu şarkıdan yorulmadı Bana kimse sen gibi sarılmadı Işığımız sönmeden gidiyorum Söz: Barış Pirhasan Müzik: Kemal Sahir Gürel, Kazım Koyuncu
mucize kurtuluş 00:08
mucize kurtuluş 2.078 izlenme - 8 yıl önce
Kurtulan Express - Hayko Cepkin - Maden Ocağının Dibinde - (2014) 04:26
Kurtulan Express - Hayko Cepkin - Maden Ocağının Dibinde - (2014) 647 izlenme - 3 yıl önce kurtulan express - hayko cepkin - maden ocağının dibinde - (2014) - (alisayar)
Teksas Tribün Lideri'nin Küfürle İlgili Anıları 03:11
Teksas Tribün Lideri'nin Küfürle İlgili Anıları 505 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle şunu söyleyeyim, video 2012 Nisan ayına ait.Çalıştay İçin Fethiye'ye giden Bursa Teksas Grubu Lideri Selim Kurtulan izleyenleri yaptığı enteresan açıklamalarla kahkahaya boğmuş.
Atıklı Yaşardan Süper Bir Klip 05:06
Atıklı Yaşardan Süper Bir Klip 584 izlenme - 6 yıl önce böyle bara havası görülmedi koyunoluğunda süper bir klip
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Kız 00:28
Ölümden Kıl Payı Kurtulan Kız 358 izlenme - 3 yıl önce Ölümden Kıl Payı Kurtulan Kız 10.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Ölümden Kıl Payı Kurtulan Kız' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
köpekbalığın saldırısından kurtulan adam! 01:26
köpekbalığın saldırısından kurtulan adam! 593 izlenme - 6 yıl önce çok korkunç..
Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 00:54
Çizmeyi Çıkarayım mı? Sedye Kirlenmesin - Kurtulan Madenci 264 izlenme - 2 yıl önce Yemin ediyorum izlerken boğazım düğümlendi. Fazla açıklamaya gerek yok izleyin sadece...
Bayram Şenpınar - Kaderinden Kurtulan 04:10
Bayram Şenpınar - Kaderinden Kurtulan 461 izlenme - 6 yıl önce
Çizmelerimi Çıkarayım Mı Diyen Somalı Madenci İlk Defa Konuştu 03:22
Çizmelerimi Çıkarayım Mı Diyen Somalı Madenci İlk Defa Konuştu 222 izlenme - 3 yıl önce Çizmelerimi Çıkarayım Mı Sedye Kirlenmesin Diyen Madenci Konuştu. Botlarımı Çıkarayım Mı Diyen Madenci Somada Türkiye Gündeminde.
Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde Meydana Gelen Patlamadan  Yaralı Kurtulan Genç dehşeti Anlattı 01:36
Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde Meydana Gelen Patlamadan Yaralı Kurtulan Genç dehşeti Anlattı 133 izlenme - 1 yıl önce Şanlıurfa’nın Suruç İlçesinde Meydana Gelen Patlamadan Yaralı Kurtulan Genç dehşeti Anlattı Patlamadan yaralı kurtulan şahıs dehşet anlarını anlattı Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamadan yaralı olarak kurtulan Volkan Uyar, patlama anını ve patlama sonrası yaşananları anlattı. Şanlıurfa’nın Suruç ilçesindeki Amara Kültür Merkezinin bahçesinde bir patlama meydana geldi. Çok sayıda ölü ve yaralı var Şanlıurfa Suruçta Patlama Anı Ölü ve Yaralılar Var #SONDAKİKA Suruç'taki patlamada ilk belirlemelere göre 10 kişi hayatını kaybetti Suruç'taki bombalı patlamadan ilk görüntüler! Suruç'ta patlama: Ölüler var Olay yerinden ilk görüntüler. Şanlıurfa'da meydana gelen patlamada en az 10 kişinin öldüğü, 100'den fazla yaralı olduğu bildirildi. SON DAKİKA! Şanlıurfa Suruç'ta patlama meydana geldi. Ölü ve yaralılar var. Son dakika... Şanlıurfa'da Patlama! Ölü ve yaralı sayısı artıyor. SON DAKİKA | Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde patlama meydana geldi Ölü ve yaralılar var Suruç'ta patlama: Ölüler var Şanlıurfa Suruç'ta patlama! 30'a yakın ölü! Şanlıurfa Suruç'ta bir kültür merkezi önünde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre patlamada ölü ve 20'den fazla yaralı var. Şanlıurfa Suruç'ta Patlama Anı #Suruç'taki patlamadan ilk görüntüler Şanlıurfa Suruç İlçesindeki Amara Kültür Merkezi önünde patlama meydana geldi. Basın açıklaması sırasında meydana geldiği belirtilen patlamada ölü ve 20'den fazla yaralı olduğu öğrenilirken, olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. #SONDAKİKA ŞANLIURFA'DA PATLAMA! ÇOK SAYIDA ÖLÜ VE YARALILAR VAR
Ölümden Kıl Payı Kurtulan İnsanlar 08:36
Ölümden Kıl Payı Kurtulan İnsanlar 96 izlenme - 1 yıl önce Hayat Bazende Şans Gerektirir. Yaşamak bir şans işidir. Şans'a pek çok görev vererek cümlelerinizde kullanabilirsiniz fakat hayatta her şeyiniz olması yetmiyor,şansında sizinle olması gerek... Bu videoda da şanslı olan kıl payı ölümden dönen insanları izleyeceğiz. Herkese iyi izlemeler,bol şanslar..