Hoşgeldiniz!

kurtulmuş

dilara kurtulmuş 02:09
dilara kurtulmuş 111.122 izlenme - 6 yıl önce dilara kurtulmuş
Akın Sel'den Beşiktaş Takımına Japon Parmağı Sorusu 00:34
Akın Sel'den Beşiktaş Takımına Japon Parmağı Sorusu 1.326 izlenme - 2 ay önce 1994-95 sezonu şampiyon olacak Beşiktaş takımına çocukluğumuzun iğrenç şakasını yapan televole günlerinden kalma görüntüler..yalnız o zamanlarda ne kadro varmış be ...
Kurtulmuş: Master Planı Davutoğlu Cuma Günü Açıklayacak 02:10
Kurtulmuş: Master Planı Davutoğlu Cuma Günü Açıklayacak 65 izlenme - 7 gün önce Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kurtulmuş, konuşmasında master plana ilişkin değerlendirmelerde de bulundu. Kurtulmuş, "Terör örgütü tamamen etkisiz hale getirildikten sonra, bölgede güçlü bir şekilde bahar havası içinde tedbirlerin alınması master plan kapsamında. Cuma günü Mardin'deki ziyarette Sayın Başbakanımız, master planı halkımızla paylaşacak." dedi.
Hükümetten Bülent Arınç'a İlk Cevap: Kendi Kişisel Değerlendirmesi 02:11
Hükümetten Bülent Arınç'a İlk Cevap: Kendi Kişisel Değerlendirmesi 28 izlenme - 7 gün önce Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Bülent Arınç'ın tartışılan açıklamalarıyla ilgili "Kendi kişisel değerlendirmeleridir. Takdir kamuoyunundur." dedi.
Numan Kurtulmuş: Saldırgan Suriye Kökenli 00:24
Numan Kurtulmuş: Saldırgan Suriye Kökenli 39 izlenme - 4 hafta önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sultanahmet patlamasına ilişkin İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ile birlikte açıklama yaptı. Kurtulmuş, “Saldırı sonrası 10 insan hayatını kaybetmiştir. Parçalanmış bir cesedin ise canlı bombaya ait olduğu tespit edilmiştir. Canlı bombanın Suriye kökenli olduğu araştırmalar sonucu anlaşıldı. 88 doğumlu, bağlantıları araştırılıyor. Ölenlerin çoğu ise yabancı uyruklu.
Mardin Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Mardin'de Açıklama Yaptı 05:01
Mardin Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Mardin'de Açıklama Yaptı 6 izlenme - 3 gün önce Mardin Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Mardin'de açıklama yaptı (Tür: Yurt)
Kurtulmuş: Çocukça Bir Şov 01:40
Kurtulmuş: Çocukça Bir Şov 46 izlenme - 2 ay önce Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Boğaz'dan geçen Rus gemisindeki bir askerin omzuna füze alarak yaptığı provokasyonu "Çocukça bir şov" olarak yorumladı.
Kurtulmuş: Başbakanımız Mardin Ziyareti Sırasında Master Planını Teferruatlı Olarak Paylaşacak 08:52
Kurtulmuş: Başbakanımız Mardin Ziyareti Sırasında Master Planını Teferruatlı Olarak Paylaşacak 7 izlenme - 7 gün önce Kurtulmuş: Başbakanımız Mardin ziyareti sırasında master planını teferruatlı olarak paylaşacak (1) Bakanlar Kurulu sonrasında Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş basın açıklaması yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Derin Analiz - (1.bölüm) Yiğit Bulut & Hasan Kurtulmuş 59:26
Derin Analiz - (1.bölüm) Yiğit Bulut & Hasan Kurtulmuş 356 izlenme - 2 yıl önce (1.BÖLÜM) DERiN ANALiZ TRT HABER - YiĞiT BULUT& HASAN KURTULMUŞ
Derin Analiz - Yiğit Bulut | Hasan Kurtulmuş (2.bölüm) 06:59
Derin Analiz - Yiğit Bulut | Hasan Kurtulmuş (2.bölüm) 392 izlenme - 2 yıl önce (2.bölüm) Derin Analiz Trt Haber - Yiğit Bulut| Hasan Kurtulmuş
Numan Kurtulmuş Katır Sırtında 03:24
Numan Kurtulmuş Katır Sırtında 509 izlenme - 2 yıl önce Adıyaman'a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Nemrut Dağına katır sırtında çıktı.
Kurtulmuş Türkiye'de Demokrasi Geliştikçe Medyada da Çok Seslilik Daha Ciddi Bir Şekilde... 05:45
Kurtulmuş Türkiye'de Demokrasi Geliştikçe Medyada da Çok Seslilik Daha Ciddi Bir Şekilde... 3 izlenme - 2 gün önce (Tür: İstanbul) * Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, " Bir zamanlar sadece devletin resmi ideolojisinin hem de o dar kalıpların dışına çıkılmaksızın ifade edildiği medya anlayışı vardı" " Onun dışında hiç kimsenin söz söyleyemediği, söyleyenlerin ise ima yoluyla bile söylese derdest edildiği, içeriye atıldığı, dergilerinin, gazetelerinin kapatıldığı, matbaalarının yaşandığı dönemi Türkiye çok iyi yaşadı" "Çok şükür Türkiye'de demokrasi geliştikçe medyada da çok seslilik daha ciddi bir şekilde görülmektedir.
kurtulmuş siyasetçi bbg evinde yaşıyormuş gibi şeffaf olmalı 01:54
kurtulmuş siyasetçi bbg evinde yaşıyormuş gibi şeffaf olmalı 613 izlenme - 5 yıl önce kurtulmuş siyasetçi bbg evinde yaşıyormuş gibi şeffaf olmalısamsun cihan - has parti genel başkanı numan kurtulmuş türkiye'de bireysel ahlakın zafiyete uğrayıp kaset siyaseti yapıldığını belirterek gelinen bu noktadan büyük üzüntü duyduğunu söyledi. kurtulmuş "türkiye'de siyasetçi bbg evinde yaşıyormuş gibi şeffaf evlerin içinde günün her alanında açık ve net olmak zorundadır." dedi.partisince düzenlenen bir dizi program için samsun'a gelen kurtulmuş esnafları ziyaret edip il teşkilatında
Kurtulmuş: Türkiye'de Demokrasi Geliştikçe Medyada da Çok Seslilik Daha Ciddi Bir Şekilde... 06:55
Kurtulmuş: Türkiye'de Demokrasi Geliştikçe Medyada da Çok Seslilik Daha Ciddi Bir Şekilde... 2 izlenme - 2 gün önce * Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, " Bir zamanlar sadece devletin resmi ideolojisinin hem de o dar kalıpların dışına çıkılmaksızın ifade edildiği medya anlayışı vardı" " Onun dışında hiç kimsenin söz söyleyemediği, söyleyenlerin ise ima yoluyla bile söylese derdest edildiği, içeriye atıldığı, dergilerinin, gazetelerinin kapatıldığı, matbaalarının yaşandığı dönemi Türkiye çok iyi yaşadı" "Çok şükür Türkiye'de demokrasi geliştikçe medyada da çok seslilik daha ciddi bir şekilde görülmektedir.
Numan Kurtulmuş: 'Rus Uçağı Olduğunu Bilseydik Bu Olay Olmazdı' 07:47
Numan Kurtulmuş: 'Rus Uçağı Olduğunu Bilseydik Bu Olay Olmazdı' 27 izlenme - 2 ay önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş Türkiye-Rusya krizine ilişkin yaptığı açıklamada 'Rus uçağı olduğunu bilseydik bu olay olmazdı' dedi. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Rus tarafının bile bile, isteyerek, Türkiye'ye düşmanca tavır içinde olmayacağını bildiğimiz için 'Rus uçağı olduğunu bilseydik böyle olmazdı' diyoruz. Yani, Ruslar buradan geçiyordu, zaten Ruslar da herhalde gelip uçaklarıyla Türkiye'yi bombalar diye endişe etmeyiz, Türkiye'ye zarar verir' diye endişe etmeyiz. Dolayısıyla, diplomatik anlamda, bu söz söylenmiştir" dedi.
Milli Görüşcülerin Asla Geri Vites Yapmaması 02:38
Milli Görüşcülerin Asla Geri Vites Yapmaması 170 izlenme - 1 yıl önce Bir zamanlar milli görüş gömleği giyen arkadaşlarımızın bir o kadar idddalı bir o kadar da kendilerinden emin konuşmalarını ibretle izliyoruz.
prf.numan kurtulmuŞ 03:48
prf.numan kurtulmuŞ 474 izlenme - 8 yıl önce İbrahim erdem karabulut,şükrü şahin,numan kurtulmuş başkan koltuğu tv proğramı
baŞkan koltuĞu rekor kirdi 02:52
baŞkan koltuĞu rekor kirdi 442 izlenme - 8 yıl önce Şükrü şahinin hazırlayıp sunduğu başkan koltuğu proğramının konuğu bu kez saadet partisi genel başkan yardımcısı prf.numan kurtulmuş ve gazeteci yazar ibrahim erdem karabulut idi
Numan Kurtulmuş - İsrail En Büyük Zaferini Akp Sayesinde Kazandı 01:59
Numan Kurtulmuş - İsrail En Büyük Zaferini Akp Sayesinde Kazandı 44 izlenme - 5 ay önce Geçmişte söylediklerinin hepsini "Kuzenim Yazmış" diyerekten reddeden Numan Kurtulmuş'un kuzeninden ağır ithamlar. Başbakanın kalbi hz. ali diyor dili muaviye söylüyor. 2011’de TV8’de bir programa katılan Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin Birleşmiş Milletler’in Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu’nda “İsrail’in nükleer kapasitesi var mı yok mu” oylamasında çekimser kalmasını ve İsrail’in OECD üyeliğini veto etmemesini eleştiriyor. Kurtulmuş, görüntülerde,“Otel lobisinde “one minute” demek marifet değil. Birleşmiş Milletler’de “one minute” demek marifettir, OECD salonlarında demek marifettir. Başbakan lisanen başka bir şey söylüyor, başka bir şey yapıyor. Çok ağır olacak ama şunu söyleyeyim, Sayın Başbakan’ın kalbi Ali diyor,dili Muaviye söylüyor” diye konuşuyor.
numan kurtulmuş samanyoluhaber’deydi 04:29
numan kurtulmuş samanyoluhaber’deydi 285 izlenme - 5 yıl önce numan kurtulmuş samanyoluhaber’deydi. saadet partisi eski genel başkanı numan kurtulmuş samanyolu haber tv’de yayınlanan abdullah abdülkadiroğlu’nun sunduğu günlük programına katıldı.
Kurtulmuş Önümüzdeki Günlerde Terörle Mücadeleyi Sağlayacak Bir Eylem Planını Kamuoyuyla... 08:28
Kurtulmuş Önümüzdeki Günlerde Terörle Mücadeleyi Sağlayacak Bir Eylem Planını Kamuoyuyla... 4 izlenme - 2 hafta önce Kurtulmuş Önümüzdeki günlerde terörle mücadeleyi sağlayacak bir eylem planını kamuoyuyla paylaşacağız 2 (Tür: Ankara)
Numan Kurtulmuş: Canlı Bomba 1989 Doğumlu Suriye Uyruklu 03:00
Numan Kurtulmuş: Canlı Bomba 1989 Doğumlu Suriye Uyruklu 7 izlenme - 4 hafta önce Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Sultanahmet Meydanı'ndaki patlamaya ilişkin, "Canlı bombanın 1988 doğumlu Suriye uyruklu bir kişi olduğu tespit edildi. Ve gerekli çalışmalar yapılıyor" dedi. Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve İçişleri Bakanı Efkan Ala, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında Çankaya Köşkü'nde gerçekleştirilen güvenlik zirvesi sonrası kameraların karşısına geçti. Sultanahmet Meydanı'ndaki patlamaya ilişkin bilgi veren Kurtulmuş, "Bu saldırıda 10 insan vefat etmiştir. 1 kişi de, parçalanmış bir cesedin de canlı bombaya ait olduğu tespit edilmiştir. İlgili birimlerin yapmış olduğu çok titiz çalışmalar sonucu canlı bombanın da Suriye uyruklu birisi olduğu tespit edilmiş ve ilgili bağlantılarının araştırılmasına da başlanmıştır. Şimdiler İçişleri Bakanımız ve Sağlık Bakanımız ile birlikte İstanbul’a intikal ede
Numan Kurtulmuş Resmen Ak Parti'de! 01:55
Numan Kurtulmuş Resmen Ak Parti'de! 195 izlenme - 3 yıl önce Twitter'dan Takip Edin! twitter.com/emrahbesler & Facebook'ta Beğenin! facebook.com/keyfivideo
Olmazsa olmazimsin erhan kurtuluş 05:36
Olmazsa olmazimsin erhan kurtuluş 165 izlenme - 4 yıl önce Olmazsa olmazimsin erhan kurtuluş
kurtulmuş bamya 01:19
kurtulmuş bamya 149 izlenme - 5 yıl önce kurtulmuş bamya
numan kurtulmuş gazetecilerle referandum programi 04:09
numan kurtulmuş gazetecilerle referandum programi 201 izlenme - 5 yıl önce numan kurtulmuş gazetecilerle referandum programi
Numan Kurtulmuş'un Camide Siyasi Propaganda Yapması 00:41
Numan Kurtulmuş'un Camide Siyasi Propaganda Yapması 39 izlenme - 1 yıl önce ''AKP'liler peygamber düşmanı emevilerin yaptığının aynısını şimdi bunlar yapıyorlar,Muaviye döneminde cemaatı camide tutup propaganda yapmak için hadis dahi uydurma cürettinde bulunan emevilerin yerini şimdi bu haramiler aldı..''
Davutoğlu: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyorum 01:08
Davutoğlu: Fenerbahçe'ye Yapılan Saldırıyı Şiddetle Kınıyorum 75 izlenme - 10 ay önce Başbakan Ahmet Davutoğlu, dün gece Fenerbahçe'ye yapılan saldırıyla ilgili, "Saldırıyı kınıyorum, Olayın aydınlanması için gereken tüm talimatları verdim" dedi.
Numan Kurtulmuş'un İleri Görüşlülüğü 00:16
Numan Kurtulmuş'un İleri Görüşlülüğü 47 izlenme - 1 yıl önce Numan Kurtulmuş malumunuz şu an itibariyle Akp de genel başkan yardımcısı, 2 numaralı adam vs. Bu pozisyona gelmeden önceki durumunda da o kadar büyük bir ileri görüşlülük örneği sergilemiş ki akıllara rahmetli Kemal Sunal'ın "aramızda casuslar olabilir" repliğini ve hallerini getirmiş.
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 01:31
Numan Kurtulmuş Birleşme Sürecini Anlattı 77 izlenme - 4 yıl önce