Hoşgeldiniz!

Kuru Buz Videoları İzle

Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 04:43
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 309.038 izlenme - 3 yıl önce Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar Kaynar Suya Kuru Buz Atılırsa ne olur? Gözlerinize inanamayacaksınız. Ruslar denemiş, izleyin ve görün
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 05:26
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 3.594 izlenme - 9 ay önce Kuru buzun gaza dönüşmesi filmlerde gördüğümüz büyü kazanlarını anımsatsa da aslında kimyasal bir olaydır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 03:44
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 6.822 izlenme - 2 yıl önce Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa Sabunlu suyun içine atılan kuru buz sonrasında ortaya çıkan eğlenceli anları izliyoruz.
Dev Baloncuk Nasıl Yapılır? 02:27
Dev Baloncuk Nasıl Yapılır? 8.625 izlenme - 3 yıl önce Cem kuru buz deneylerine devam ediyor. Bu seferki deneyimiz, sabun ve kuru buz kullanarak devasa bir baloncuk yapmak.
Kuru Buzla Balon Şişirme Deneyi 02:34
Kuru Buzla Balon Şişirme Deneyi 9.119 izlenme - 3 yıl önce Yeni bir kuru buz deneyi daha. Bu kez kuru buz kullanarak balon şişiriyoruz. Hatta patlatıyoruz. :)
15 Kilo Kuru Buz Yüzme Havuzuna Dökülürse Ne Olur? 03:06
15 Kilo Kuru Buz Yüzme Havuzuna Dökülürse Ne Olur? 1.909 izlenme - 10 ay önce Kuru buz videolarını izlemesi her zaman zevklidir. Çılgın Rus çocuk yaklaşık 15 kilogram kuru buzu yüzme havuzuna döküyor. Bakalım neler olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Duman Halkaları Deneyi 01:55
Duman Halkaları Deneyi 6.189 izlenme - 3 yıl önce Cem'den yeni bir kuru buz deneyi daha. Sigarayla yapılan duman halkalarını bu kez kuru buz kullanarak yapıyoruz.
Kuru Buzla Duman Şelalesi Yapma 02:51
Kuru Buzla Duman Şelalesi Yapma 6.344 izlenme - 3 yıl önce Cem kuru buzla duman şelalesi yaptı. Ortaya enteresan bir görüntü çıktı. Yeni videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun.
Kuru Buz Üzerine Erimiş Alüminyum Dökülürse 00:11
Kuru Buz Üzerine Erimiş Alüminyum Dökülürse 159 izlenme - 1 ay önce İzlemesi aşırı keyifli videolar da bu hafta sonu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 07:44
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 4.552 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda 5 kuru buz deneyini bir araya getirdik. Devasa baloncuk yapma, buz şelalesi yapma, pet şişe patlatma, balon şişirme, duman halkaları yapma. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Kuru Buz Donmuş Gölete Atılırsa Ne Olur? 03:32
Kuru Buz Donmuş Gölete Atılırsa Ne Olur? 545 izlenme - 4 ay önce Grant Thompson dondurulmuş balık göletine 2 poşet kuru buz dökmeye karar veriyor. Sonuç oldukça etkileyici! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kolaya Kurubuz Atmak 13:55
Kolaya Kurubuz Atmak 388 izlenme - 6 ay önce Sosyal deney, sokak röportajları ve ilginç videolarıyla güldüren ekibin yeni videosu geldi izliyoruz. Yeni videolar için kanalıma abone olun
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 07:44
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 1.178 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda elemanımız 5 kuru buz deneyini anlatıyor. Devasa baloncuk yapma, buz şelalesi yapma, pet şişe patlatma, balon şişirme, duman halkaları yapma. Kuru buz (katı karbondioksit) nereden bulunur diye soran arkadaşlar. Biz bir temizlik firmasından almıştık. Kilosu 10 TL. İnternette aratabilirsiniz ama kolay bulunan bir şey değil. Mado gibi dondurmacılardan eve götürmek üzere dondurma alırsanız paketin yanına koyuyorlar.
Kuru Buza Para Koyunca Ne Olur? - Şaşırtıcı Deney - Oha Diyorum 03:43
Kuru Buza Para Koyunca Ne Olur? - Şaşırtıcı Deney - Oha Diyorum 1.119 izlenme - 11 ay önce OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz.
Kuru Buzu ve Yumurtayı Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? - Oha Diyorum 06:07
Kuru Buzu ve Yumurtayı Mikrodalgada Isıtınca Ne Olur? - Oha Diyorum 547 izlenme - 6 ay önce Bu videoda iki deney birden yapıyoruz. Mikrodalga fırına önce kuru buzu çeşitli şekillerde koyuyoruz ve ısıtıp ne tür bir tepkime olacağını test ediyoruz. Ardından da mikro dalgaya bu kez yumurta koyuyoruz. Benzer şekilde onun da mikrodalgada ısıtıldığı zaman ne olduğunu hep beraber görüyoruz. Birbirinden ilginç tüm deney videoları tam şurada: https://goo.gl/2xr7rv Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kaynar Suya Kuru Buz (Katı Karbondioksit) Atan Ruslar 04:43
Kaynar Suya Kuru Buz (Katı Karbondioksit) Atan Ruslar 1.140 izlenme - 2 yıl önce Karbondioksit, normal basınçta kaynama derecesi, donma derecesinden daha düşüktür. Dolayısı ile insanların yaşadığı normal basınçlarda sıvı fazı bulunmaz, yani uçucudur. Katı karbondioksit sanayide çokça kullanılır. Özellikle gazlı içeriklerde. Bir de filmlerde sis efekti için kullanılır. Rus ahbaplar da kuru buzu, kaynar suya atıp, mutfaklarını sise bpğmuşlar.
Sıcak Suya Kuru Buz Sepetini Ekleyince 00:47
Sıcak Suya Kuru Buz Sepetini Ekleyince 66 izlenme - 1 ay önce Sıcak Suya Kuru Buz Sepetini Ekleyince Sıcak suya kuru buz sepetini ekleyince bakın neler oluyor. Hep birlikte izliyoruz.
Kuru Buz Yöntemi İle Temizlik 04:55
Kuru Buz Yöntemi İle Temizlik 2.081 izlenme - 6 yıl önce kuru buz nedir?karbondioksit veya co2 kokusuz inert bir gaz olup havadan yaklaşık 1 kat daha ağırdır ve dünyanınatmosferinde 3 oranında mevcut bulunur. yanardağlarda yeryüzü çatlaklarında ve diğer kaynaklarda yüksekmiktarlarda bulunurken ayrıca bitki hayvan ve insan metabolizmasında da mevcuttur.ticari anlamda co2 bir yanürün olarak çeşitli kimyasal endüstrilerde ayrıştırılır ve genellikle ayrıştırıldıktan sonra tanklarda saklanır.karbondioksit üç biçimde mevcut bulunabilir- gaz biçiminde içe
Slime'ın İçine Kuru Buz Atılırsa Ne Olur? 04:52
Slime'ın İçine Kuru Buz Atılırsa Ne Olur? 213 izlenme - 7 ay önce İnternet kullanıcılarının çok iyi bildiği kuru buz her zaman eğlenceli deneylerin vazgeçilmezleri arasında birinci sıradadır. Kuru buz bu sefer de son günlerin yeni popüler deney aracı slime ile bir araya geliyor. Bakalım sonucu nasıl olacak?
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 03:27
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 513 izlenme - 2 yıl önce Sabunlu suya atılan kuru buz sonrası ilginç olaylar yaşanıyor.. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
buzz tech kurubuz ile temizlik makinaları 00:55
buzz tech kurubuz ile temizlik makinaları 1.774 izlenme - 6 yıl önce www.buztekmak.com buzz tech kurubuz ile temizlik makinalarıdry ice blasting machinerydry ice balsting machinerykurubuz makinaları turkiye
kuru buz  su ve sabun birleşirse 01:03
kuru buz su ve sabun birleşirse 1.399 izlenme - 7 yıl önce kuru buz su ve sabun
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 02:34
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 401 izlenme - 2 yıl önce Dahi Rus bilim insanımız bizi bir kez daha aydınlatarak kuru buz içine madeni para koyulursa ne olacağını bizlere gösterdi.
5 İlginç Kuru Buz Deneyi (5 Dry Ice Experiments) 04:16
5 İlginç Kuru Buz Deneyi (5 Dry Ice Experiments) 770 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden ilginç 5 kuru buz deneyi sizlerle, keyifli seyirler. 5 ilginç kuru buz deneyi: 1- Kuru buz baloncukları oluşturma 2- Kuru buz ile alev söndürme 3- Kuru buz üzerine bozuk para koyma 4- Kuru buz balonu 5- Kuru buz ile balon şişirme 5 1 Bonus: Kuru buz üzerinde baloncuk yüzdürme Uğurlu Bilim'i Facebook üzerinden takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/UgurluBilim Uğurlu Bilim'i Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz: https://twitter.com/UgurluBilim Uğurlu Bilim kanalında kolay, eğitici ve ilginç deneyler bulabilirsiniz bu sayede eğlenerek öğreneceksiniz, öğrenirken düşüneceksiniz. Herhangi bir sorunuz varsa yorum atarak rahatlıkla sorabilirsiniz. Uğurlu Bilim'e bugün abone ol ve yeni gelen videolardan ilk senin haberin olsun.
kuru buz ve sabun tozundan kopuk nasıl olur ? 00:59
kuru buz ve sabun tozundan kopuk nasıl olur ? 1.640 izlenme - 6 yıl önce
Sabunlu Suya Kuru Buz Dökülürse Ne Olur? 03:00
Sabunlu Suya Kuru Buz Dökülürse Ne Olur? 527 izlenme - 2 yıl önce Sabunlu suyun içine kuru buz döken adam ilginç bir deneye imza attı. Ortaya çıkan eğlenceli görüntüler sosyal medyada ilgi gördü.
Kuru Buzun Üzerine Bozuk  Para Koyarsanız Ne Olur? 00:43
Kuru Buzun Üzerine Bozuk Para Koyarsanız Ne Olur? 494 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta da belirttiğim gibi bir kalıp kuru buzun üzerine bir bozuk para koyuluyor ve daha sonrasında para adeta dile geliyor. Kulaklıkla dinlememenizi tavsiye ederim.
Patlayan Pet Şişe Deneyi (Sakın Denemeyin) 03:45
Patlayan Pet Şişe Deneyi (Sakın Denemeyin) 539 izlenme - 2 yıl önce Cem kuru buzla yaptığı deneyde üçüncü denemede başarılı oldu ama 3 denemede 2 patlama gerçekleşti. Cem'in korkması sizi bayağı eğlendirecek.
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 07:44
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 310 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda 5 kuru buz deneyini bir araya getirdik. Devasa baloncuk yapma, buz şelalesi yapma, pet şişe patlatma, balon şişirme, duman halkaları yapma. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/OHAdiyorumTV
Kuru buz yerseniz ne olur? 01:20
Kuru buz yerseniz ne olur? 424 izlenme - 4 yıl önce Amerika'da adam -78 derecelik kuru buzu midesine indirdi.