Hoşgeldiniz!

kuru buz

Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 04:43
Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar 308.010 izlenme - 3 yıl önce Kaynar Suya Kuru Buz Atan Ruslar Kaynar Suya Kuru Buz Atılırsa ne olur? Gözlerinize inanamayacaksınız. Ruslar denemiş, izleyin ve görün
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 05:26
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 3.522 izlenme - 6 ay önce Kuru buzun gaza dönüşmesi filmlerde gördüğümüz büyü kazanlarını anımsatsa da aslında kimyasal bir olaydır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 03:44
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 6.244 izlenme - 1 yıl önce Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa Sabunlu suyun içine atılan kuru buz sonrasında ortaya çıkan eğlenceli anları izliyoruz.
15 Kilo Kuru Buz Yüzme Havuzuna Dökülürse Ne Olur? 03:06
15 Kilo Kuru Buz Yüzme Havuzuna Dökülürse Ne Olur? 1.802 izlenme - 6 ay önce Kuru buz videolarını izlemesi her zaman zevklidir. Çılgın Rus çocuk yaklaşık 15 kilogram kuru buzu yüzme havuzuna döküyor. Bakalım neler olacak? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuru Buzla Balon Şişirme Deneyi 02:34
Kuru Buzla Balon Şişirme Deneyi 8.937 izlenme - 2 yıl önce Yeni bir kuru buz deneyi daha. Bu kez kuru buz kullanarak balon şişiriyoruz. Hatta patlatıyoruz. :)
Dev Baloncuk Nasıl Yapılır? 02:27
Dev Baloncuk Nasıl Yapılır? 8.329 izlenme - 2 yıl önce Cem kuru buz deneylerine devam ediyor. Bu seferki deneyimiz, sabun ve kuru buz kullanarak devasa bir baloncuk yapmak.
Kuru Buzla Duman Şelalesi Yapma 02:51
Kuru Buzla Duman Şelalesi Yapma 6.162 izlenme - 2 yıl önce Cem kuru buzla duman şelalesi yaptı. Ortaya enteresan bir görüntü çıktı. Yeni videolardan haberdar olmak için lütfen abone olun.
Duman Halkaları Deneyi 01:55
Duman Halkaları Deneyi 6.036 izlenme - 2 yıl önce Cem'den yeni bir kuru buz deneyi daha. Sigarayla yapılan duman halkalarını bu kez kuru buz kullanarak yapıyoruz.
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 07:44
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 4.284 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda 5 kuru buz deneyini bir araya getirdik. Devasa baloncuk yapma, buz şelalesi yapma, pet şişe patlatma, balon şişirme, duman halkaları yapma. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz.
Kolaya Kurubuz Atmak 13:55
Kolaya Kurubuz Atmak 251 izlenme - 2 ay önce Sosyal deney, sokak röportajları ve ilginç videolarıyla güldüren ekibin yeni videosu geldi izliyoruz. Yeni videolar için kanalıma abone olun
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 07:44
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 950 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda elemanımız 5 kuru buz deneyini anlatıyor. Devasa baloncuk yapma, buz şelalesi yapma, pet şişe patlatma, balon şişirme, duman halkaları yapma. Kuru buz (katı karbondioksit) nereden bulunur diye soran arkadaşlar. Biz bir temizlik firmasından almıştık. Kilosu 10 TL. İnternette aratabilirsiniz ama kolay bulunan bir şey değil. Mado gibi dondurmacılardan eve götürmek üzere dondurma alırsanız paketin yanına koyuyorlar.
Slime'ın İçine Kuru Buz Atılırsa Ne Olur? 04:52
Slime'ın İçine Kuru Buz Atılırsa Ne Olur? 170 izlenme - 3 ay önce İnternet kullanıcılarının çok iyi bildiği kuru buz her zaman eğlenceli deneylerin vazgeçilmezleri arasında birinci sıradadır. Kuru buz bu sefer de son günlerin yeni popüler deney aracı slime ile bir araya geliyor. Bakalım sonucu nasıl olacak?
Kaynar Suya Kuru Buz (Katı Karbondioksit) Atan Ruslar 04:43
Kaynar Suya Kuru Buz (Katı Karbondioksit) Atan Ruslar 1.065 izlenme - 2 yıl önce Karbondioksit, normal basınçta kaynama derecesi, donma derecesinden daha düşüktür. Dolayısı ile insanların yaşadığı normal basınçlarda sıvı fazı bulunmaz, yani uçucudur. Katı karbondioksit sanayide çokça kullanılır. Özellikle gazlı içeriklerde. Bir de filmlerde sis efekti için kullanılır. Rus ahbaplar da kuru buzu, kaynar suya atıp, mutfaklarını sise bpğmuşlar.
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 03:27
Sabunlu Suya Kuru Buz Atılırsa 509 izlenme - 1 yıl önce Sabunlu suya atılan kuru buz sonrası ilginç olaylar yaşanıyor.. Diğer videolar için www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Kuru Buz Yöntemi İle Temizlik 04:55
Kuru Buz Yöntemi İle Temizlik 2.046 izlenme - 5 yıl önce kuru buz nedir?karbondioksit veya co2 kokusuz inert bir gaz olup havadan yaklaşık 1 kat daha ağırdır ve dünyanınatmosferinde 3 oranında mevcut bulunur. yanardağlarda yeryüzü çatlaklarında ve diğer kaynaklarda yüksekmiktarlarda bulunurken ayrıca bitki hayvan ve insan metabolizmasında da mevcuttur.ticari anlamda co2 bir yanürün olarak çeşitli kimyasal endüstrilerde ayrıştırılır ve genellikle ayrıştırıldıktan sonra tanklarda saklanır.karbondioksit üç biçimde mevcut bulunabilir- gaz biçiminde içe
buzz tech kurubuz ile temizlik makinaları 00:55
buzz tech kurubuz ile temizlik makinaları 1.745 izlenme - 6 yıl önce www.buztekmak.com buzz tech kurubuz ile temizlik makinalarıdry ice blasting machinerydry ice balsting machinerykurubuz makinaları turkiye
kuru buz  su ve sabun birleşirse 01:03
kuru buz su ve sabun birleşirse 1.399 izlenme - 6 yıl önce kuru buz su ve sabun
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 02:34
Kuru Buzun İçine Madeni Para Koyulursa Ne Olur? 388 izlenme - 1 yıl önce Dahi Rus bilim insanımız bizi bir kez daha aydınlatarak kuru buz içine madeni para koyulursa ne olacağını bizlere gösterdi.
5 İlginç Kuru Buz Deneyi (5 Dry Ice Experiments) 04:16
5 İlginç Kuru Buz Deneyi (5 Dry Ice Experiments) 721 izlenme - 2 yıl önce Birbirinden ilginç 5 kuru buz deneyi sizlerle, keyifli seyirler. 5 ilginç kuru buz deneyi: 1- Kuru buz baloncukları oluşturma 2- Kuru buz ile alev söndürme 3- Kuru buz üzerine bozuk para koyma 4- Kuru buz balonu 5- Kuru buz ile balon şişirme 5 1 Bonus: Kuru buz üzerinde baloncuk yüzdürme Uğurlu Bilim'i Facebook üzerinden takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/UgurluBilim Uğurlu Bilim'i Twitter üzerinden de takip edebilirsiniz: https://twitter.com/UgurluBilim Uğurlu Bilim kanalında kolay, eğitici ve ilginç deneyler bulabilirsiniz bu sayede eğlenerek öğreneceksiniz, öğrenirken düşüneceksiniz. Herhangi bir sorunuz varsa yorum atarak rahatlıkla sorabilirsiniz. Uğurlu Bilim'e bugün abone ol ve yeni gelen videolardan ilk senin haberin olsun.
Sabunlu Suya Kuru Buz Dökülürse Ne Olur? 03:00
Sabunlu Suya Kuru Buz Dökülürse Ne Olur? 518 izlenme - 1 yıl önce Sabunlu suyun içine kuru buz döken adam ilginç bir deneye imza attı. Ortaya çıkan eğlenceli görüntüler sosyal medyada ilgi gördü.
kuru buz ve sabun tozundan kopuk nasıl olur ? 00:59
kuru buz ve sabun tozundan kopuk nasıl olur ? 1.636 izlenme - 6 yıl önce
Kuru Buzun Üzerine Bozuk  Para Koyarsanız Ne Olur? 00:43
Kuru Buzun Üzerine Bozuk Para Koyarsanız Ne Olur? 426 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta da belirttiğim gibi bir kalıp kuru buzun üzerine bir bozuk para koyuluyor ve daha sonrasında para adeta dile geliyor. Kulaklıkla dinlememenizi tavsiye ederim.
Patlayan Pet Şişe Deneyi (Sakın Denemeyin) 03:45
Patlayan Pet Şişe Deneyi (Sakın Denemeyin) 494 izlenme - 2 yıl önce Cem kuru buzla yaptığı deneyde üçüncü denemede başarılı oldu ama 3 denemede 2 patlama gerçekleşti. Cem'in korkması sizi bayağı eğlendirecek.
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 07:44
5 İlginç Kuru Buz Deneyi 298 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda 5 kuru buz deneyini bir araya getirdik. Devasa baloncuk yapma, buz şelalesi yapma, pet şişe patlatma, balon şişirme, duman halkaları yapma. Ohadiyorum kanalında ilginç, eğlenceli, bazen de garip deneyler yapıyoruz ve bunları video haline getirip yayınlıyoruz. Deneyler dışında, oha diyeceğiniz enteresan, komik, tuhaf bilgiler veren videolar da hazırlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/OHAdiyorumTV
Erimiş Alüminyum Kuru Buzun Üzerine Dökülürse Ne Olur? 05:53
Erimiş Alüminyum Kuru Buzun Üzerine Dökülürse Ne Olur? 152 izlenme - 10 ay önce Şimdiden söyleyelim tahmin ettiğiniz şey olmuyor. Sıvı nitrojenin üzerine dökülen erimiş alüminyumda ise işler biraz kavruluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuru buz yerseniz ne olur? 01:20
Kuru buz yerseniz ne olur? 381 izlenme - 3 yıl önce Amerika'da adam -78 derecelik kuru buzu midesine indirdi.
Kuru buz ile jant temizlenmesi LM Teknik 01:47
Kuru buz ile jant temizlenmesi LM Teknik 436 izlenme - 4 yıl önce Kuru buz ile jant temizlenmesi LM Teknik
Kuru buz yiyen adam! 01:29
Kuru buz yiyen adam! 435 izlenme - 3 yıl önce Kuru buz yiyen adam!
 Kuru Buzun Üzerine Bozuk Para Koyarsanız Ne Olur? 00:43
Kuru Buzun Üzerine Bozuk Para Koyarsanız Ne Olur? 279 izlenme - 2 yıl önce Başlıkta da belirttiğim gibi bir kalıp kuru buzun üzerine bir bozuk para koyuluyor ve daha sonrasında para adeta dile geliyor. Kulaklıkla dinlememenizi tavsiye ederim.
Kuru Buz Deney Vision Yarışması İçin 00:57
Kuru Buz Deney Vision Yarışması İçin 140 izlenme - 2 yıl önce Kuru Buz Deney Vision Yarışması İçin