Hoşgeldiniz!

kuru saç

Saçlar Islak Mı Kuru Mu Taranır? 00:54
Saçlar Islak Mı Kuru Mu Taranır? 367 izlenme - 2 yıl önce Saçla ıslak mı, kuru mu yoksa kuru kuru gubara mı? Yıllardır merak edilen bu soruya cevap buluyoruz.
Saçları Kuru Olan Kişiler Nasıl Şampuan Tercih Etmeli? 00:57
Saçları Kuru Olan Kişiler Nasıl Şampuan Tercih Etmeli? 171 izlenme - 1 yıl önce Saçları kuru olan kişiler besleyici şampuanları tercih etmeli. Katkı maddesi olmayan, alkolsüz, bitkisel şampuanlar kullanmaya özen göstermeli. Şampuanın arkasına bakılarak besleyici ve nemlendirici özelliği olup olmadığı kontrol edilmeli.
kuru saçlar için bitkisel karışımlar 01:10
kuru saçlar için bitkisel karışımlar 198 izlenme - 7 yıl önce
Kuru Saçlara Hangi Yağ İle Bakım Yapılır? 00:45
Kuru Saçlara Hangi Yağ İle Bakım Yapılır? 35 izlenme - 1 yıl önce Kuru saçlara bakım yapabilmek için öncelikle nem ağırlıklı ürünler seçilmeli. Aromatik yağ olarak, melisa, menekşe, jojoba, avokado yağı tercih edilebilir.
Kuru Saçların Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 00:24
Kuru Saçların Bakımı Nasıl Yapılmalıdır? 29 izlenme - 1 yıl önce Kuru saçlar için gene doğru bir şekilde doğru şampuan kullanılmalıdır. Nemlendirici özellikli ph yüksek şampuan kullanmalılar. Saç kremi ve saç bakımını yaparken diplerde değil daha çok uçlarda uygulamalılar. Bu şekilde durulamasını yapıp güzel bir şekilde sağlıklı daha yumuşak saçlara sahip olabilirler.
Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi 01:01
Yeni Dove Besleyici Bakım Serisi 57 izlenme - 5 yıl önce Dove Besleyici Bakım serisiyle Kuru,Yıpranmış ve Elektriklenen saçlara elveda deyin!
Kuru Saçın belirtileri nelerdir? 00:54
Kuru Saçın belirtileri nelerdir? 39 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi ARGE uzmanı Katya Ivanova kuru saçın belirtilerini açıklıyor.
Saç kuruluğunun nedeni nedir? 01:07
Saç kuruluğunun nedeni nedir? 27 izlenme - 5 yıl önce Dove Saç Kategorisi ARGE uzmanı Katya Ivanova kuru saçın nedenlerini açıklıyor.
Doğal yağların sihri Doveda buluştu. 01:00
Doğal yağların sihri Doveda buluştu. 13 izlenme - 5 yıl önce Dove Besleyici Bakım serisi içerdiği hindistan cevizi yağı, badem yağı ve ultra-hafif mineral yağlarla kuru saçlara elveda deyin!