Hoşgeldiniz!

Kuş Avı Videoları İzle

Balinanın Akıl Dolu Kuş Avlama Taktiği 00:44
Balinanın Akıl Dolu Kuş Avlama Taktiği 94 izlenme - 3 hafta önce Dev balina kuş avlama taktiğiyle izleyenleri kendine hayran bırakıyor. Havuzda yüzen balina havuzun kenarındaki kuşları gözüne kestiriyor. Küçük bir balığı havuzun kenarındaki kuşların önüne bırakarak geri çekilen balina kuşların tuzağına düşmesini bekliyor. Balinanın yeterince uzakta olduğunu sanan bir kuş küçük balığı almak için hamle yaptığında dev balina harekete geçerek kaçmak üzere olan kuşu yakalıyor. Balinanın akıl dolu taktiği izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor.
kedinin yıkıldığı an 00:25
kedinin yıkıldığı an 4.360 izlenme - 8 yıl önce kedinin yıkıldığı an :))
Çitlembik Kuşu Avı 00:28
Çitlembik Kuşu Avı 73 izlenme - 3 ay önce Youtubeda gezinirken denk geldim. Gelmiş geçmiş en cool avlanma listemde ilk sırayı aldı kendileri.
3d Kuş Avı - Oyuncini 01:15
3d Kuş Avı - Oyuncini 1.510 izlenme - 4 yıl önce 3d Kuş Avı - Oyuncini
Kuş Avı Oyunu 00:58
Kuş Avı Oyunu 1.089 izlenme - 4 yıl önce :d 3d Oyunlarda Bulunan Bir Oyun Uzmanlik Allanimdir :)
kedinin kuş avı 00:18
kedinin kuş avı 1.165 izlenme - 6 yıl önce
Karahisar Tv Av Sezonu Açılış Haberi 03:28
Karahisar Tv Av Sezonu Açılış Haberi 2.302 izlenme - 8 yıl önce AV SEZONU AÇILIŞI Karahisar TV de "Av Sezon Açılışı" nedeniyle haber yayınlandı. Haber de Afyonkarahisar Avcılık ve Atıcılık Sporları Dernek Başkanı H. Hakan AKMAN ın açıklamaları ve dilekleri yer aldı. Haberi, Yaban Forum ( www.yabanforum.com ) ilginize sunar.
Sinir Bozan Rahatlık 06:15
Sinir Bozan Rahatlık 473 izlenme - 2 yıl önce Güzelim sincapları, miniminnacık serçeleri güle oynaya vuran, vicdansız züppeyi izliyoruz.
Gta 5 Efsane Maceralar - Kuş Avı Ve Trene Bindik - Eğlenceli Macera 10:12
Gta 5 Efsane Maceralar - Kuş Avı Ve Trene Bindik - Eğlenceli Macera 29 izlenme - 6 ay önce Gta 5 oynuyoruz çok farklı maceralar yaşıyoruz bu bölümde iyi seyirler . Diğer Macera oyun videoları: GTA 5 YAT videoları: https://goo.gl/GFv5ui zula oyunu videosu :https://goo.gl/ICDGl7 minecraft videoları :https://goo.gl/QbOfG6 Türkçe oyunlar :https://goo.gl/CgdCFT kanalımızda en ilginç,komik,en maceracı ve oyuna bir o kadar düşkün eğlenceli bir anlatımla sizlere sunmaya çalışıyoruz destekleriniz için çok teşekürler, macera oyunları bitmez .. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Oynuyoruz: Gta 5 Efsane Maceralar kuş avı ve trene bindik türkçe oynuyoruz, Gta 5 Efsane Maceralar kuş avı ve trene bindik tanıtımı incelemesi, Gta 5 Efsane Maceralar kuş avı ve trene bindik ilk bakış izlenim, Gta 5 Efsane Maceralar kuş avı ve trene bindik oyunu nasıl oynanır Gta 5 Efsane Maceralar kuş avı ve trene bindik videosu izle macera treni
Cesinin Fermaları 00:49
Cesinin Fermaları 54 izlenme - 5 yıl önce bıldırcın avından görüntüler