Hoşgeldiniz!

kuş bakışı

Şahinin Gözünden Karga Avı 01:04
Şahinin Gözünden Karga Avı 4.448 izlenme - 3 yıl önce İki şahin bir kargaya karşı.Havada amansız bir mücadele var. Şahinlerin birine kamera takılmış. Havadaki macerayı şahinin gözünden izliyoruz efendim.
Bir Youtuber'ın Hayatı ! - Youtuber's Life #1 - Gereksizoda 17:35
Bir Youtuber'ın Hayatı ! - Youtuber's Life #1 - Gereksizoda 1.877 izlenme - 2 yıl önce Bana verdiğiniz destek için minnettarım umarım beni izlemeyi bırakmazsınız hepinizi çok seviyorum Gereksiz Army! Videoyu beğenip yorum atmayı unutmayın ayrıca Clash Royale kanalıma abone olursanız çok sevinirim! Clash Royale Kanalım:https://goo.gl/7tU2Zx
Kırşehir Havadan Çekim 2 05:31
Kırşehir Havadan Çekim 2 1.612 izlenme - 4 yıl önce Kırşehir Havadan Çekimleri - Terme Caddesi - Lise Caddesi
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 04:25
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 522 izlenme - 3 yıl önce Sahayı kuş bakışı olarak gösteren sanal gerçeklik gözlüğü ile futbol maçı yapmaya çalışan adamların güldüren anları.
BBC Kuş Bakışı Dünya - Avrupa 52:00
BBC Kuş Bakışı Dünya - Avrupa 362 izlenme - 2 yıl önce BBC yapımı 'Earthflight'ın her bölümü kuşlarla farklı bir kıtayı keşfe çıkıyor ve onların yolculuklarına dair dramatik bir anlatı sunuyor. Dünyayı olağanüstü bir uçuş perspektifinden gösterebilmek için en son teknolojiyi sofistike tekniklerle buluşturan çarpıcı bir serüven. Kuşların kanatlarında altı kıtada nefes kesen bir uçuşa katılın ve eşsiz doğa manzaralarına yukarıdan tanık olmaya hazır olun. Not:Buradan izlemeyin ,mümkünse full hd büyük ekranda izleyin..
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Sanal Gözlükler 07:05
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Sanal Gözlükler 196 izlenme - 3 yıl önce Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Sanal Gözlükler ile Futbol Maçı Yapmaya Çalışmak Sahayı kuş bakışı olarak gösteren sanal gerçeklik gözlüğü ile futbol maçı yapmaya çalışan adamların güldüren anları.
Kuş Bakışı Bayat Köyü 03:33
Kuş Bakışı Bayat Köyü 238 izlenme - 4 yıl önce İsmail Çakmak
Köyümüze Kuş Bakışı 00:57
Köyümüze Kuş Bakışı 205 izlenme - 8 yıl önce bu köy bizim köyümüz
Kuş Bakışı Güzel İstanbul Turu 03:25
Kuş Bakışı Güzel İstanbul Turu 115 izlenme - 3 yıl önce AG34 Editing Studio ile istanbula kuş bakışı
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 02:12
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 92 izlenme - 3 yıl önce Sahayı kuş bakışı gösteren sanal gerçeklik gözlüğüyle futbol maçı yapmaya çalışan insanların komik görüntüleri.
İdmanı Kuş Bakışı Çektiler 01:35
İdmanı Kuş Bakışı Çektiler 78 izlenme - 3 yıl önce Polonya'nın Pogon takımının stadına kuş bakışı çekim. Daha fazlasnı www.izlesene.com/bahisanaliz kanalından izleyebilirsiniz ..
Kartal Gözüyle Parisi Kuş Bakışı İzleyin 01:12
Kartal Gözüyle Parisi Kuş Bakışı İzleyin 52 izlenme - 3 yıl önce Kartal Gözüyle Parisi Kuş Bakışı İzleyin - Flying Eagle Point Of View - A Flight Over Paris
BBC - Kuş Bakışı Dünya: Yüksekten Uçuş 52:00
BBC - Kuş Bakışı Dünya: Yüksekten Uçuş 81 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Ege'nin Doğal Güzellikleri Helikopter Turuyla Kuş Bakışı İzleniyor - Muğla 02:44
Ege'nin Doğal Güzellikleri Helikopter Turuyla Kuş Bakışı İzleniyor - Muğla 86 izlenme - 4 yıl önce Ege'nin Doğal Güzellikleri Helikopter Turuyla Kuş Bakışı İzleniyor - Muğla
3. Köprüye Kuş Bakışı 00:26
3. Köprüye Kuş Bakışı 54 izlenme - 4 yıl önce Tv Programları, Haberler Ve Eğlenceli Videoların Tekrarı Burada ! Www.tekrartv.com Yavuz Sultan Selim Köprüsü İçin Çalışmalar Tam Gaz Devam Ediyor
Korualangenel Görünüm 00:46
Korualangenel Görünüm 76 izlenme - 8 yıl önce
Degirmenliye Kuşbakışı2 00:24
Degirmenliye Kuşbakışı2 50 izlenme - 9 yıl önce