Hoşgeldiniz!

Kuş Bakışı Videoları İzle

Şahinin Gözünden Karga Avı 01:04
Şahinin Gözünden Karga Avı 4.195 izlenme - 3 yıl önce İki şahin bir kargaya karşı.Havada amansız bir mücadele var. Şahinlerin birine kamera takılmış. Havadaki macerayı şahinin gözünden izliyoruz efendim.
Bir Youtuber'ın Hayatı ! - Youtuber's Life #1 - Gereksizoda 17:35
Bir Youtuber'ın Hayatı ! - Youtuber's Life #1 - Gereksizoda 1.860 izlenme - 11 ay önce Bana verdiğiniz destek için minnettarım umarım beni izlemeyi bırakmazsınız hepinizi çok seviyorum Gereksiz Army! Videoyu beğenip yorum atmayı unutmayın ayrıca Clash Royale kanalıma abone olursanız çok sevinirim! Clash Royale Kanalım:https://goo.gl/7tU2Zx
Kırşehir Havadan Çekim 2 05:31
Kırşehir Havadan Çekim 2 1.595 izlenme - 3 yıl önce Kırşehir Havadan Çekimleri - Terme Caddesi - Lise Caddesi
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 04:25
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 509 izlenme - 2 yıl önce Sahayı kuş bakışı olarak gösteren sanal gerçeklik gözlüğü ile futbol maçı yapmaya çalışan adamların güldüren anları.
BBC Kuş Bakışı Dünya - Avrupa 52:00
BBC Kuş Bakışı Dünya - Avrupa 246 izlenme - 2 yıl önce BBC yapımı 'Earthflight'ın her bölümü kuşlarla farklı bir kıtayı keşfe çıkıyor ve onların yolculuklarına dair dramatik bir anlatı sunuyor. Dünyayı olağanüstü bir uçuş perspektifinden gösterebilmek için en son teknolojiyi sofistike tekniklerle buluşturan çarpıcı bir serüven. Kuşların kanatlarında altı kıtada nefes kesen bir uçuşa katılın ve eşsiz doğa manzaralarına yukarıdan tanık olmaya hazır olun. Not:Buradan izlemeyin ,mümkünse full hd büyük ekranda izleyin..
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Sanal Gözlükler 07:05
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Sanal Gözlükler 196 izlenme - 2 yıl önce Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Sanal Gözlükler ile Futbol Maçı Yapmaya Çalışmak Sahayı kuş bakışı olarak gösteren sanal gerçeklik gözlüğü ile futbol maçı yapmaya çalışan adamların güldüren anları.
Kuş Bakışı Bayat Köyü 03:33
Kuş Bakışı Bayat Köyü 238 izlenme - 3 yıl önce İsmail Çakmak
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 02:12
Sahayı Kuş Bakışı Gösteren Gözlükler İle Futbol Maçı Yapmak 90 izlenme - 2 yıl önce Sahayı kuş bakışı gösteren sanal gerçeklik gözlüğüyle futbol maçı yapmaya çalışan insanların komik görüntüleri.
Kuş Bakışı Güzel İstanbul Turu 03:25
Kuş Bakışı Güzel İstanbul Turu 103 izlenme - 3 yıl önce AG34 Editing Studio ile istanbula kuş bakışı
Köyümüze Kuş Bakışı 00:57
Köyümüze Kuş Bakışı 205 izlenme - 7 yıl önce bu köy bizim köyümüz
İdmanı Kuş Bakışı Çektiler 01:35
İdmanı Kuş Bakışı Çektiler 77 izlenme - 2 yıl önce Polonya'nın Pogon takımının stadına kuş bakışı çekim. Daha fazlasnı www.izlesene.com/bahisanaliz kanalından izleyebilirsiniz ..
Kartal Gözüyle Parisi Kuş Bakışı İzleyin 01:12
Kartal Gözüyle Parisi Kuş Bakışı İzleyin 50 izlenme - 3 yıl önce Kartal Gözüyle Parisi Kuş Bakışı İzleyin - Flying Eagle Point Of View - A Flight Over Paris
BBC - Kuş Bakışı Dünya: Yüksekten Uçuş 52:00
BBC - Kuş Bakışı Dünya: Yüksekten Uçuş 75 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Ege'nin Doğal Güzellikleri Helikopter Turuyla Kuş Bakışı İzleniyor - Muğla 02:44
Ege'nin Doğal Güzellikleri Helikopter Turuyla Kuş Bakışı İzleniyor - Muğla 80 izlenme - 3 yıl önce Ege'nin Doğal Güzellikleri Helikopter Turuyla Kuş Bakışı İzleniyor - Muğla
3. Köprüye Kuş Bakışı 00:26
3. Köprüye Kuş Bakışı 54 izlenme - 3 yıl önce Tv Programları, Haberler Ve Eğlenceli Videoların Tekrarı Burada ! Www.tekrartv.com Yavuz Sultan Selim Köprüsü İçin Çalışmalar Tam Gaz Devam Ediyor
Türkiye'nin İlk Akıllı Stadında Sona Yaklaşılıyor 04:52
Türkiye'nin İlk Akıllı Stadında Sona Yaklaşılıyor 38 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin ilk akıllı stadında sona yaklaşılıyor. Türkiye'nin ilk akıllı stadının kuş bakışı görüntüleri
Korualangenel Görünüm 00:46
Korualangenel Görünüm 76 izlenme - 7 yıl önce
Kuş Bakışı Kamerayla Yapılan Drift Show 00:28
Kuş Bakışı Kamerayla Yapılan Drift Show 18 izlenme - 1 yıl önce Kuş Bakışı Kamerayla İle Yapılan Şahane Drift Show can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Şah Kartalı Darchan'ın Gözünden kuş bakışı Londra 01:26
Şah Kartalı Darchan'ın Gözünden kuş bakışı Londra 29 izlenme - 2 yıl önce Nesli Tükenme Tehlikesi Altında Olan Türlerin dünyadaki en kapsamlı Küresel Koruma durumu envanterine Kırmızı Liste adı veriliyor. Önlemler sayesinde koruma altına alınan ve bu listeden çıkarılan türlerden birisi de Şah Kartalı. Liste'nin 50'inci yılında, Darchan adlı bir Şah Kartalı, Londra üzerinde uçarak İngiltere'nin başkentini farklı bir perspektiften görüntüledi.
Yeni Bir Kuş Bakışı Timelapse Tekniği: Satlapse 01:05
Yeni Bir Kuş Bakışı Timelapse Tekniği: Satlapse 16 izlenme - 2 yıl önce İngiliz fotoğrafçı Jamie Brightmore, yeni bir teknik üzerinde çalışıyor ve bu tekniğe "Satlapse" adını vermiş. Satlapse'in çekim mantığı kuş bakışı şeklinde timelapse yapmaktır.
Degirmenliye Kuşbakışı2 00:24
Degirmenliye Kuşbakışı2 50 izlenme - 8 yıl önce
Degirmenliye Kuşbakışı 00:23
Degirmenliye Kuşbakışı 36 izlenme - 8 yıl önce
New York'a 360 derecelik kuş bakışı 00:20
New York'a 360 derecelik kuş bakışı 8 izlenme - 2 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri'nin en yüksek gökdeleni olan Özgürlük Kulesi'ndeki gözlem katları (One World Observatory) ziyaretçilere açıldı. Gökdelenin 100, 101 ve 102.ci katlarında bulunan gözlem merkezi ziyaretçilere New York kentini 400 metre yükseklikten ve 360 derecelik açıdan seyretme imkanı sunuyor.