Hoşgeldiniz!

kuş dili

Canli Yayinda Kuş Dili Konuşmak 04:00
Canli Yayinda Kuş Dili Konuşmak 4.408 izlenme - 6 yıl önce
Canlı Yayında Kuş Dili  Alt Yazili  Yalçın Çakır İle Yüzleşme 02:06
Canlı Yayında Kuş Dili Alt Yazili Yalçın Çakır İle Yüzleşme 3.636 izlenme - 6 yıl önce canlı yayında kuş dili alt yazili yalçın çakır ile yüzleşme
Yalçın Çakır'da Gerçek Kuş Dili :)) 01:42
Yalçın Çakır'da Gerçek Kuş Dili :)) 2.184 izlenme - 8 yıl önce
Yalçın Çakır - Gerçek Kuş Dili 01:42
Yalçın Çakır - Gerçek Kuş Dili 804 izlenme - 3 yıl önce Bildiğim yabancı diller konusunda çok mütevaziyimdir. İyi derecede ingilizce, almanca, fransızca ve rusça konuşabilirim. İspanyolcam da fena değildir. Dahi anlamındaki deleri ayrı, iyelik eki kiyi birleşik yazarım. Zaten Türkiye'nin en önemli üniversitesinde okumaktayım. Ama hayatımda ilk kez benim bile şaşkınlık duyacağım bir olay yaşadım. Bu kızların konuştuğu dil benim bile bilmediğim bir dil. Alkışlarlayaşıyorum'da bununla beraber toplam 5 adet video paylaşmış sitenin kıdemli bir üyesi, parlayan yıldızı olarak sizden tek isteğim videolarımı facebook'ta paylaşmanızdır. Ayrıca toplam tıklanma sayım 14000 i geçmiştir.
Sevgi & Savaş Öztürk - Kuş Dili , Yağmur Yağar / Yolcu 05:12
Sevgi & Savaş Öztürk - Kuş Dili , Yağmur Yağar / Yolcu 223 izlenme - 7 ay önce
Yusuf Çakır -- Kapacağım Seni 04:07
Yusuf Çakır -- Kapacağım Seni 895 izlenme - 6 yıl önce
Kuş Dili Unesco Listesinde 01:34
Kuş Dili Unesco Listesinde 13 izlenme - 2 ay önce Giresun’un Çanakçı ilçesine bağlı Kuşköy’de halk arasında ‘Kuşdili’ olarak adlandırılan ’Islık dili’nin, UNESCO Acil Koruma Gerektiren Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi’ne alınması büyük sevince yol açtı.
Arnavut Şevket Çipetpet - Godfather Versiyon 00:52
Arnavut Şevket Çipetpet - Godfather Versiyon 253 izlenme - 3 yıl önce Don Corleone Abimizin Uzun Zaman Önceki Hikayesini Dinliyoruz. Gözlerimiz Kapalı Önce hafiften bir rüzgar esiyor.... Çipetpet diye açıyoruz gözlermizi. Arnavut Şevket Abimizin Anlattığı Hikayeden Esinlenerek Dublajlanmıştır.
kuş dili haber üstü ile birlilte vcd 02:55
kuş dili haber üstü ile birlilte vcd 380 izlenme - 7 yıl önce kuş dili haber karabork ömer karaman kusköy canakcı
Kadıköy Tarihi Çarşı - AVM'ler İstemeyiz 03:41
Kadıköy Tarihi Çarşı - AVM'ler İstemeyiz 131 izlenme - 3 yıl önce Bir İstanbul ve Kadıköy vatandaşı olarak ben de en az sizin kadar AVM yapılaşmasına karşıyım. Şehrin dokusunun, küçük esnafın nasıl baltalandığı ve belli başlı çevrelere rant sağlamaktan öteye girmeyen bu yapılaşmanın, Kadıköy esnafı tarafindan oluşan koro tarafından seslendirilen bu türkü ile tepkilerini görebiliriz.
MHP Genel Başkanı Bahçeli - 01:33
MHP Genel Başkanı Bahçeli - 177 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Şimdi yeni yeni bir usul var. Twitter aracılığıyla kuş diliyle konuşuyor.
İngilizce Kuş Dili 00:57
İngilizce Kuş Dili 48 izlenme - 2 yıl önce Ikinci tavukla kuşla ingilizce konusma vakası. Yurtdışında bir adadaki iş başvurusu icin çelikmiş bir video. Abimiz de hem ingilizcesini hem de doğayla bir şekilde ilgisinin bulunduğunu göstermek istemiş. I am really happy birds demiş,temiz konuşmuş..
Kuşköy'ün 'Kuş Dili' New York Times'a Haber Oldu 01:08
Kuşköy'ün 'Kuş Dili' New York Times'a Haber Oldu 32 izlenme - 3 yıl önce Giresun'da 'kuş dili' adı verilen ve ıslıkla anlaşan Kuşköy sakinlerinin beyinlerinin her iki tarafını da kullandıkları ortaya çıktı. Köy tüm dünyaya haber oldu.