Hoşgeldiniz!

kuş sürüsü

Teksas'ta Otoparkı İstila Eden Kuşlar 01:57
Teksas'ta Otoparkı İstila Eden Kuşlar 51 izlenme - 18 saat önce Teksas'ta bir alışveriş merkezinin park alanını işgal eden kuşların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Karayolunda Kuş Sürüsü 00:22
Karayolunda Kuş Sürüsü 556 izlenme - 5 yıl önce Karayolunda kuş sürüsü
Kuşlarla Kaplı Caddede Şemsiyesiz Yürümek Neredeyse İmkansız! 01:22
Kuşlarla Kaplı Caddede Şemsiyesiz Yürümek Neredeyse İmkansız! 160 izlenme - 3 yıl önce Elektrik telleri üzerinde binlerce kuş bulunan bu sokakta şemsiyesiz yürümek cesaret ister. Kuşların sesleri ise Metropollerde pek rastlayamadığımız türden doğal senfoni gibi bir dinleti sunuyor.
Kuş Sürüsüne Çarpan Araba 00:22
Kuş Sürüsüne Çarpan Araba 101 izlenme - 4 yıl önce Kuş Sürüsüne Çarpan Araba
Kuş Sürüsünün Muhteşem Şovu 00:39
Kuş Sürüsünün Muhteşem Şovu 21 izlenme - 7 ay önce Ağacın dallarına toplanan yüzlerce kuş birden uçuyor ve ortaya çok ilginç bir manzara çıkıyor. Amatör kameraya yansıyan havai fişek gösterisi tadında görüntüler sizlerle.
Kuşların Şöföre Oynadığı Hınzır Oyun! 00:21
Kuşların Şöföre Oynadığı Hınzır Oyun! 114 izlenme - 5 yıl önce Bir anda yolun ortasında beliren binlerce kuşla karşı karşıya kalan bu sürücü bakın nasıl eğlenceli bir tepki veriyor…
Kuşlar 01:08
Kuşlar 52 izlenme - 4 yıl önce Herkese Selam İyi Günler Bugün Size Bunu Çektim. Muhammed Salih Bilgin
Kuş Sürüsünün Oluşturduğu Büyüleyici An Kameraya Böyle Yansıdı 00:39
Kuş Sürüsünün Oluşturduğu Büyüleyici An Kameraya Böyle Yansıdı 8 izlenme - 7 ay önce Bir ağacın üzerine konan çok sayıda kuşun aynı anda havalanmasıyla oluşan büyüleyici görüntü amatör kameraya böyle yansıdı.