Hoşgeldiniz!

kuş sürüsü

Karayolunda Kuş Sürüsü 00:22
Karayolunda Kuş Sürüsü 517 izlenme - 4 yıl önce Karayolunda kuş sürüsü
Kuşlarla Kaplı Caddede Şemsiyesiz Yürümek Neredeyse İmkansız! 01:22
Kuşlarla Kaplı Caddede Şemsiyesiz Yürümek Neredeyse İmkansız! 138 izlenme - 2 yıl önce Elektrik telleri üzerinde binlerce kuş bulunan bu sokakta şemsiyesiz yürümek cesaret ister. Kuşların sesleri ise Metropollerde pek rastlayamadığımız türden doğal senfoni gibi bir dinleti sunuyor.
Kuş Sürüsüne Çarpan Araba 00:22
Kuş Sürüsüne Çarpan Araba 97 izlenme - 3 yıl önce Kuş Sürüsüne Çarpan Araba
Kuşların Şöföre Oynadığı Hınzır Oyun! 00:21
Kuşların Şöföre Oynadığı Hınzır Oyun! 113 izlenme - 4 yıl önce Bir anda yolun ortasında beliren binlerce kuşla karşı karşıya kalan bu sürücü bakın nasıl eğlenceli bir tepki veriyor…
Gökyüzünde Tuhaf Hareketler Sergileyen Devasa Kuş Sürüsü 00:11
Gökyüzünde Tuhaf Hareketler Sergileyen Devasa Kuş Sürüsü 44 izlenme - 1 yıl önce Gökyüzünde Tuhaf Hareketler Sergileyen Devasa Kuş Sürüsü New York'ta kaydedilen görüntülerde, devasa kuş sürüsünden tuhaf bir görüntü izleyeceğiz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuşlar 01:08
Kuşlar 50 izlenme - 3 yıl önce Herkese Selam İyi Günler Bugün Size Bunu Çektim. Muhammed Salih Bilgin
Gökyüzünde Tuhaf Hareketler Sergileyen Devasa Kuş Sürüsü 00:11
Gökyüzünde Tuhaf Hareketler Sergileyen Devasa Kuş Sürüsü 18 izlenme - 1 yıl önce New York'ta kaydedilen görüntülerde, devasa kuş sürüsünden tuhaf bir görüntü izleyeceğiz. Yepyeni videolar için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya kanalıma abone olun
Maça Giren Kuş Sürüsü Oyunu Durdurdu 01:12
Maça Giren Kuş Sürüsü Oyunu Durdurdu 9 izlenme - 1 yıl önce Sao Paulo ile Joinville arasında oynanan 20 yaş altı Brezilya Kupası maçında yeşil sahalarda benzerine az rastlanan bir durum yaşandı. Maç devam ederken sahaya giren ve zemine inen kuş sürüsü, oyunun durmasına sebep oldu.