Hoşgeldiniz!

kusma

 Milleti Trollemek 00:06
Milleti Trollemek 1.436.390 izlenme - 3 yıl önce Milleti Trollemek
Kadın Çoştu 01:34
Kadın Çoştu 95.031 izlenme - 9 yıl önce
amerikan pastası beta evi ( kusma sahnesi ) 02:20
amerikan pastası beta evi ( kusma sahnesi ) 30.261 izlenme - 9 yıl önce
kola içme 01:53
kola içme 9.683 izlenme - 10 yıl önce
bebek 00:03
bebek 6.806 izlenme - 9 yıl önce bunun üstüne bi de ben....
kadının ağzına kustu 01:09
kadının ağzına kustu 3.433 izlenme - 6 yıl önce ıyyy pislikler ıyyy pislik bebekler adamın ağzına kustu
Justin Bieber' in Sahneye Kusması 01:00
Justin Bieber' in Sahneye Kusması 1.058 izlenme - 2 yıl önce justin bieber verdiği konser sırasında sahnenin orta yerine kustu.sebebinin içtiği sütten olduğunu açıklasa da içkiyi fazla kaçırdığı dolayısıyla kustuğu söyleniyor izliyoruz..
Problem Çocuk 2 - Kusma Sahnesi 02:58
Problem Çocuk 2 - Kusma Sahnesi 1.039 izlenme - 2 yıl önce 90'ların efsanevi filmi olan ve 2 serinin en akılda kalan sahnesidir lunapark sahnesi.Bir neslin beynine kazınan bu sahne bizlere oluk oluk kusmak deyimini öğretmiştir. Ne zaman lunaparkta bir dönen alet görsem aklıma hemen bu sahne gelir. Sahneyi efsaneleştiren şey ise kusmukların silindirik bir şekilde ağızdan çıkmasıdır. Filmdeki baba rolündeki John Ritter 2003 yılında ölmüştür. Başroldeki velet Michael Oliver ise en son şu haldedir. Tipine bir bakın bildiğiniz it olmuş bence. Resimler http://washedupcelebrities.blogspot.com/2006/10/michael-oliver.html Video http://www.youtube.com/watch?v=smtTcJ5XR74|feature=player_embedded#!
Messi'nin Maç Esnasında Kusması! 00:14
Messi'nin Maç Esnasında Kusması! 1.187 izlenme - 3 yıl önce Messi'nin Maç Esnasında Kusması!
kusturma makinası 00:50
kusturma makinası 2.388 izlenme - 7 yıl önce
güzel bayanı izleyin:):):) 00:25
güzel bayanı izleyin:):):) 2.808 izlenme - 7 yıl önce ahmet.yilmaz1903@hotmail.com
Kusma Şakası 00:06
Kusma Şakası 732 izlenme - 3 yıl önce Miğdeniz Kalkabilir..
Araba Kullanırken Sevgilisine Kusma Refleksi Testi Yaptı 00:21
Araba Kullanırken Sevgilisine Kusma Refleksi Testi Yaptı 493 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisi yan koltukta afiyetle dondurmasını kaşıklarken, aniden fren yapan gencin amacı kırmızı ışıkta durmak falan değil. Orijinal adı "gag reflex" olan ve boğaza doğru sokulan bir nesneden dolayı kusma ve öğürme hissi uyandırması olarak tanımlanabilecek durumu sert bir frenle test etmeye niyetlenen genç sürücü, kız arkadaşına yaptığı şaka sonrası oldukça eğleniyor.
Solucandan Ürküten Hareket  00:26
Solucandan Ürküten Hareket 197 izlenme - 2 yıl önce Değişik bir solucan türü gören adam, solucanı eline alınca ilginç bir olay yaşandı. Yediğini sindiremeyen yavru solucanın kusması izleyenleri şaşkına çevirdi.
arkadaşa kusma şakası :))) 00:33
arkadaşa kusma şakası :))) 827 izlenme - 7 yıl önce iğrenç
allah hepimizi bu adamdan korusun 00:16
allah hepimizi bu adamdan korusun 1.309 izlenme - 9 yıl önce mr bean'ın şapşallığı
Canlı Yayın KaZası 00:48
Canlı Yayın KaZası 399 izlenme - 7 yıl önce Hehehe
Rihanna Kusma An 00:07
Rihanna Kusma An 218 izlenme - 5 yıl önce
Sivassporlu Cicinho, Kasımpaşa Maçında Kustu 00:19
Sivassporlu Cicinho, Kasımpaşa Maçında Kustu 113 izlenme - 2 yıl önce Sivasspor'da forma giyen Brezilyalı futbolcu Cicinho, Kasımpaşa maçında kısa süreli baygınlık geçirdi ve sahaya kustu.
Massaka feat Sansar Salvo - Eskiya 03:18
Massaka feat Sansar Salvo - Eskiya 72 izlenme - 2 yıl önce massaka ve sansar salvonun 2013 de cikardigi eskiya isimli parca ----------------------------------------­--------------------------------------- www.massaka36.de www.facebook.com/massakaoffical www.twitter.com/36massaka36 www.youtube.com/massakaofficial
Kusarken Ben (Temsili) 00:06
Kusarken Ben (Temsili) 60 izlenme - 2 yıl önce Kusarken Ben (Temsili)
Hastaların Dilinden: Sinan Kara 00:53
Hastaların Dilinden: Sinan Kara 45 izlenme - 3 yıl önce Hastaların Dilinden: Sinan Kara
Migren Tanısı Nasıl Konur? 01:09
Migren Tanısı Nasıl Konur? 13 izlenme - 2 yıl önce Migren baş ağrısı dışında, baş dönmesi, bulantı kusma gibi belirtileri de olan bir hastalıktır ve tanı koyarken hekimin hastanın anlattıklarını göz önünde bulundurması gerekir. Hastanın beyin ve omurilik sisteminin kontrol edildiği bazı tetkikler de yapılır, bu tetkiklerin sonuçlarının doğru çıkması sonucunda migren tanısı konulabilir. Tomografi gibi görüntüleme ve tanı koyma sistemleri migren dışındaki rahatsızlıkları ekarte etmek için kullanılır.
Migren nasıl bir hastalıktır? 00:55
Migren nasıl bir hastalıktır? 11 izlenme - 2 yıl önce Migren, ara ara tekrarlayan baş ağrısıyla seyreden ve beraberinde mide bulantısı, kusma, ışıktan ve sesten rahatsız olma gibi belirtileri de taşıyan bir hastalık. Migren ağrısı genellikle tek taraflıdır ve zonklayıcı türdedir. Migren diğer baş ağrılarından farklı bir baş ağrısıdır. Mekanizması tam olarak anlaşılamasa da migren, serotonin metabolizmasının değişmesi nedeniyle beyin damarlarının önce daralması sonra genişlemesiyle oluşur.
Yeme bozuklukları nelerdir? 01:04
Yeme bozuklukları nelerdir? 10 izlenme - 2 yıl önce Yeme bozuklukları üç temel başlık altında toplanabilir. Bunlardan ilki çok zayıf kalma takıntısı olarak bilinen anoreksiya nervozadır. Bir diğeri ise yemeği yedikten sonra kusma davranışı olarak bilinen bulimiya nervozadır. Sonuncusu ise aşırı yemek yeme bozukluğudur.
Bulimiya nervoza nasıl bir hastalıktır? 01:06
Bulimiya nervoza nasıl bir hastalıktır? 4 izlenme - 2 yıl önce Bulimiya nervoza kişinin yediği yemekleri kusma yoluyla vücuttan çıkararak zayıflamaya çalıştığı bir yeme bozukluğudur. Bulimiya nervoza hastası olan kişilerin çoğu normal kilodadır, bu nedenle yeme bozukluğuna sahip oldukları kolayca anlaşılmaz.
Evcil hayvanlarda sıcak çarpmasının belirtileri nelerdir? 00:58
Evcil hayvanlarda sıcak çarpmasının belirtileri nelerdir? 2 izlenme - 1 yıl önce Özellikle kapalı, küçük alanlarda kalan hayvanlarda sıcak çarpmasına sık rastlanır. Sıcak çarpması, kusma ve sıvı kaybıyla ilgili olarak böbrek yetmezliğine yol açabilir. Fazla sıvı kaybetmiş hayvanların hemen veteriner hekime götürülmesi gerekir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Migrenin Evreleri Neler? 03:10
Migrenin Evreleri Neler? 2 izlenme - 2 yıl önce Migrenin ilk evresi genellikle yarım saat süren ve ağrının geleceğini haber veren evredir. İkinci evrede şiddetli ağrı başlar ve kişide baş ağrısına ek olarak bulantı kusma gibi başka bulgular ortaya çıkar. Son evre kişinin dinlenme-istirahat dönemidir ve ya uyuyup dinlenmek ister ya da yeniden doğmuş gibi hisseder.