Hoşgeldiniz!

kusmuk

Lady Gaga’dan Kusmuklu Şov 00:19
Lady Gaga’dan Kusmuklu Şov 46.550 izlenme - 4 yıl önce SAHNEDE aşırılıkları ile ünlü pop yıldızı Lady Gaga, bir kez daha sıradışı şovu ile gündeme geldi. Texas eyaletinin Austin kentindeki bir festivalde perşembe günü sahneye çıkan Lady Gaga, bir dansçının üzerine kusmasına izin verdi. Lady Gaga, ‘Swine’ (Domuz) adlı şarkısını söylerken önce sahneye kurulan döner bir düzenekte “ateşte pişirilen domuz” gibi dans etti ardından, yeşil bir sıvı içen bir kadın dansçının parmaklarını boğazına sokup üzerine kusmasına izin verdi. Gaga daha sonra sahnede “Hayranlarımı seviyorum. Çünkü her zaman bana kendim olmama izin veriyorlar ve kimsenin ne dediğine bakmıyorlar” diye konuştu.
Sinan Çetinli Gömlek Reklamı 00:33
Sinan Çetinli Gömlek Reklamı 9.098 izlenme - 10 ay önce Bayadır bu kadar kötüsünü izlememiştim. bayadır izlememiştim. yo bayadır izlememiştim. baya kötü of çok kötü kötülerin kötüsü.
Şeytan Bebek Şakası 01:48
Şeytan Bebek Şakası 23.055 izlenme - 3 yıl önce İçe doğru şıçırtan şaka. Türkiye'de 24 Ocak tarihinde vizyona girecek olan 'Şeytanın Günü' isimli korku filminin tanıtımı için sokağa salınan bu illeti izliyoruz.
Baby 00:03
Baby 24.312 izlenme - 11 yıl önce bebek çok tatlı nasıl kustu ama...
Bu Hangi Türk Youtuber'ın Odası? - Kusmuk Kokusu Cezalı - Oha Diyorum 04:49
Bu Hangi Türk Youtuber'ın Odası? - Kusmuk Kokusu Cezalı - Oha Diyorum 3.024 izlenme - 2 yıl önce
Baby 00:03
Baby 2.286 izlenme - 11 yıl önce bebek kusarsa
Canlı Yayında Kusan Sunucu 01:34
Canlı Yayında Kusan Sunucu 1.318 izlenme - 6 yıl önce
Eğlenceyi İçine Sığdıramayan Çocuk 00:40
Eğlenceyi İçine Sığdıramayan Çocuk 614 izlenme - 2 yıl önce Eğlencenin bokunu çıkarıp içkiyi fazla kaçıran bu genç bakın eğlenceye nasıl son noktayı koyuyor.
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 05:30
Çekilmiş Çiğ Testis İçmek (Kusmuk İçerir) 258 izlenme - 2 yıl önce Günümüz gençleri sosyal medyada takipçi kasmak için olur olmadık aksiyonlara girişebiliyorlar malumunuz. Bu seferki işi biraz daha uç noktalara taşıyarak bu mücadelede ben de varım demiş.
Kusmuklu Lady Gaga Konseri 04:58
Kusmuklu Lady Gaga Konseri 702 izlenme - 3 yıl önce Kusma sanatçısı olan Millie Brown ile Lady Gaga'nın sahne şovunu izleyeceğiz efendim. Çok afedersiniz sıçayım böyle içeriğe neden yüklediysem artık... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren  Hollandalı Anne 02:38
Çocuguna Kustuğu Yemeği Yediren Hollandalı Anne 659 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmıyor ki Hollanda'da türk çocuklarına karşı yapılan bir skandal daha çıkmasın. Bir annenin yemek yemek istemeyen çocuğuna karşı tutumunu hepbirlikte izliyoruz !!
the kusmuk 00:43
the kusmuk 1.710 izlenme - 11 yıl önce yok bole cıcı bısı
Yeni Doğan Bebeğe Babadan Dublaj Desteği 01:21
Yeni Doğan Bebeğe Babadan Dublaj Desteği 484 izlenme - 3 yıl önce İnternette gezerkene hoşuma giden bu sevimli vidyoyu sizlerle paylaşayım dedim, vidyodaki arkadaşın bebek için yaptığı dublajı izleyeceğiz, iyi seyirler kaynatasızlar
Böğrkk!!    Wouuuwwww!! 00:49
Böğrkk!! Wouuuwwww!! 387 izlenme - 3 yıl önce Efenim doğal şeyler bunlar, canlı yayınlarda herkesin başına gelebilir, de insan biraz fire verir, ulan birisi gördü mü görmedi mi diye, ama öyle de cörk diye kusulmaz ki hadi kusuldu, geriye hiç bir şey olmamış gibi gelinmez ki.
Okul Korosunda Arkadaşların Üstüne Kusan Çocuk 01:45
Okul Korosunda Arkadaşların Üstüne Kusan Çocuk 357 izlenme - 3 yıl önce İlk başta biraz içler acısı görünse de miniklerin yaşadığı çaresizlik gülümsetebiliyor ilerleyen dakikalarda. Bu arada çocuk sarı saçlı gözlüklü kızın hemen arkasında. İyi seyirler
içtiği biraya kustu 00:31
içtiği biraya kustu 740 izlenme - 9 yıl önce sen nasıl bir manyaksın böyle iğreç herif seni :((
Osuruk ve Kusmuk Kokusu Cezalı Jenga Oynadık 12:03
Osuruk ve Kusmuk Kokusu Cezalı Jenga Oynadık 151 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda Jenga oynuyoruz. Ancak aslına bakarsanız bu hiç önemli değil. Asıl müthiş olan, yeni bir ceza deniyor olmamız. Cezamız, yurtdışından getirttiğimiz osuruk ve kusmuk kokulu "parfümler". Sonuç felaket oldu. Melih az kalsın, kusuyordu. :) Talihsiz Anlarda Çekilen Fotoğraflar http://www.youtube.com/watch?v=HT8n6q... Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Torunu Üstüne Kustu Diye Kendini Heder Eden Babaanne 00:43
Torunu Üstüne Kustu Diye Kendini Heder Eden Babaanne 222 izlenme - 3 yıl önce Olay yukarı harlemin merkez ilçelerinden birinde geçiyor.Siyahi kız ne amaçladır bilmem babaannesinin üstüne kusup bunu videoya almak istiyor. Bi avuç kusuyor kusmuyor ve üstüne atıyor elindeki kusmuğu kadının. Yalnız kadıncağız pek kaldıramıyor bunu, oturduğu yerden adeta kendini heder, heba, harap ediyor babaannemiz :))
Osuruk Ve Kusmuk Kokulu Jenga Oyunu 11:31
Osuruk Ve Kusmuk Kokulu Jenga Oyunu 169 izlenme - 3 yıl önce Jenga oyununu çoğumuz nasıl oynandığını, kurallarını biliriz. Bu arkadaşlarda jenga oyununa biraz değişiklik katmak istemişler. Hatta biz ona değişiklik değil iğrençlik diyelim.
Kadın Halterci Ağırlığı Kaldırırken Kustu 00:30
Kadın Halterci Ağırlığı Kaldırırken Kustu 83 izlenme - 2 yıl önce Florida'da yapılan halter şampiyonasında kadın halterci, ağırlığı kaldırdığı sırada zorlandığı için kustu.
Hayata Kusturan Ağırlık 00:52
Hayata Kusturan Ağırlık 97 izlenme - 3 yıl önce Vücut refleksi olarak nefes ile alakalı bir durumdur.Bu sebeple bir şey kaldırırken nefesınızı tutmayın
Yerdeki Kusmukta Patinaj Çeke Çeke Boğulan Kadınlar 02:03
Yerdeki Kusmukta Patinaj Çeke Çeke Boğulan Kadınlar 106 izlenme - 3 yıl önce Lan kusan adam lann senn ne yavşahh ne çahal bi adamsın lan. Umumi yerlerdeki koltukların yanına arkasına sümük yapıştıran da sensin di mi lan gött?
Sivri Gecekondu 02:04
Sivri Gecekondu 356 izlenme - 9 yıl önce ankaragücü sİvrİ gecekondu tayfa keçİören