Hoşgeldiniz!

Kutan Videoları

Hıdır Kutan - Gönül 03:20
Hıdır Kutan - Gönül 40.772 izlenme - 1 yıl önce 4 " albümünde yer alan "Gönül" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Hıdır Kutan - Şu Yalan Dünyaya Geldim Giderim 03:23
Hıdır Kutan - Şu Yalan Dünyaya Geldim Giderim 5.965 izlenme - 5 yıl önce
RTE Basın Açıklaması - 1998 02:24
RTE Basın Açıklaması - 1998 1.598 izlenme - 1 yıl önce Yıl 1998, şimdiki cumhurbaşkanımız, o zamanın İstanbul büyükşehir belediye başkanı Recep Tayip Erdoğan, Siirt'te, Ziya Gökalp'e ait bir şiiri okuduğu için halkı sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge farklılığı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik ettiği" gerekçesiyle hapis cezası almasından hemen sonra, o zamanlar üyesi olduğu Refah partisinin o zamanki genel başkanı Recai Kutan'la basın açıklaması yapıyor. Şu günlerde hakkında terör soruşturulması yapılan Hürriyet gazetesi o günlere MUHTAR BİLE OLAMAZ manşetini atmış. Aslında 1.34-1.45 arası görüntüye gelen ve havuzda tuhaf davranışlar sergileyen çarşaflı kadın olmasa videoda ilginç bir şey yok.
Arınç: Recai Kutan, geleceği bize ümitle anlatarak davamıza bağladı 03:53
Arınç: Recai Kutan, geleceği bize ümitle anlatarak davamıza bağladı 410 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, siyasette 40. yılını dolduran Recai Kutan ile zor dönemleri birlikte aştıklarını söyledi. Arınç, “28 şubat süreci denilen dönemlerde, Merve Kavakçı kardeşimizin Meclis'ten dışlandığı dönemde acıları, ümitleri birlikte yaşadık. Ama her zaman bize ümit verdi, geleceği ümitle anlattı bizi davamıza bağladı.” dedi. Üsküdar’daki Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde ’40 Yılın Hatırında Buluşuyoruz, Siyasetin Ağabeyine Vefa’ adlı ESAM Başkanı Recai Kutan ile ilgili belgeselin galası yapıldı. Programa Arınç’ın yanı sıra Recai Kutan, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Temel Karamollaoğlu, Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara ve çok sayıda davetli katıldı. Programda konuşan Arınç, “Yaşayan bütün büyüklerimiz için böyle güzel belgeseller çekilmesini arzu ediyorum. Böyle bir gösterimi Ankara’da da yapmalıyız. Siyasetin merkezi orada. İnanıyorum ki Sayın Kutan beyin de bütün siyasetteki dostları, arkadaşları, çok büyük bir kısmı orada. Umarım İnşallah böyle hayırlı bir hizmeti Ankara’da da başarırız.” ifadelerini kullandı. Kutan ile ilgili düşüncelerini paylaşan Arınç, “1995’te Allah nasip etti, parlamentoya girdiğimizden itibaren yine bir bakanımız olarak kendisiyle birlikteydik. Ama en büyük paye, benim için en büyük onur da grup başkanımız olarak kendileri, grup başkan vekili olarak da bendeniz, arkadaşlarımla birlikte ona vekalet ettiğimiz dönemler. Zor dönemlerdi. 28 şubat süreci denilen dönemlerde, Merve Kavakçı kardeşimizin meclisten dışlandığı dönemde acıları, ümitleri birlikte yaşadık. Ama her zaman bize ümit verdi, geleceği ümitle anlattı, bizi davamıza bağladı. Siyasetin Allah rızası için yapıldığını, cihatın anlamının gerçekte ne olduğunu muhterem hocamızla birlikte bizlere her zaman ifade etti. Biz ondan sadece siyaseti öğrenmedik. Edebin ne kadar güzel olduğunu, ahlak, nezaket denen bir şeyin ne kadar lüzumlu olduğunu öğrendik. Bir insanın ne kadar sabırlı olabileceğini, bir insanın genel başkanına, liderine ne kadar sadık olabileceğine, davada yürürken sendelemeden, düşmeden, dimdik nasıl gidilebileceğini hamd olsun ondan öğrendik.” şeklinde konuştu.
Hıdır Kutan - Benim Davam 03:23
Hıdır Kutan - Benim Davam 642 izlenme - 5 yıl önce hıdır kutan - benim davam
Hıdır Kutan - Cemo Cemo Feqıro Cemo 05:44
Hıdır Kutan - Cemo Cemo Feqıro Cemo 710 izlenme - 5 yıl önce
Barış   Sen Ağlama 01:57
Barış Sen Ağlama 1.570 izlenme - 8 yıl önce barış sen ağlama söylüyor..
Hıdır Kutan - Heyderemi Sodıro 05:07
Hıdır Kutan - Heyderemi Sodıro 462 izlenme - 5 yıl önce
Hıdır Kutan - Kardeşimi Vurmuşlar 02:40
Hıdır Kutan - Kardeşimi Vurmuşlar 366 izlenme - 5 yıl önce
Hıdır Kutan - Açığım Yok Kapalım Yok Dünyada 03:16
Hıdır Kutan - Açığım Yok Kapalım Yok Dünyada 483 izlenme - 5 yıl önce
Hıdır Kutan - Xerema 03:54
Hıdır Kutan - Xerema 243 izlenme - 5 yıl önce
Hıdır Kutan - Anadolu 03:24
Hıdır Kutan - Anadolu 239 izlenme - 5 yıl önce
Yare Yare 02:14
Yare Yare 296 izlenme - 6 yıl önce baran kutan kendi bestem....
Hıdır Kutan - Merxo (U.h) 04:41
Hıdır Kutan - Merxo (U.h) 202 izlenme - 5 yıl önce
Hıdır Kutan - Bıra Xaçeliye Bulueso 02:24
Hıdır Kutan - Bıra Xaçeliye Bulueso 191 izlenme - 5 yıl önce
Hıdır Kutan - İmameme 05:52
Hıdır Kutan - İmameme 134 izlenme - 5 yıl önce
Hıdır Kutan - Gönül 03:20
Hıdır Kutan - Gönül 25 izlenme - 1 yıl önce Hıdır Kutan'ın, Çallı Müzik etiketiyle yayınlanan "Mızrap Tele Değince, Vol. 4 " albümünde yer alan "Gönül" isimli şarkısı, video klibiyle Musıc'de.
Recai Kutan, Erdoğan'ın Vizyon Belgesi Toplantısında 00:25
Recai Kutan, Erdoğan'ın Vizyon Belgesi Toplantısında 61 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan'ın cumhurbaşkanlığı vizyon belgesini açıkladığı sırada Recai Kutan da Haliç Kongre Merkezi'ndeydi.
Gurbet Yollarında (Hıdır Kutan) 04:23
Gurbet Yollarında (Hıdır Kutan) 25 izlenme - 4 yıl önce Yolumuz Ezgilerimiz 2 (2013) - ÖZDİYAR MÜZİK YAPIM