Hoşgeldiniz!

Kutlamak Videoları İzle

Yoga Eşliğinde Kandil Kutlaması [yorum Sizin] 00:45
Yoga Eşliğinde Kandil Kutlaması [yorum Sizin] 7.021 izlenme - 7 yıl önce maykop
Yılbaşını Evde Geçirmenin Vazgeçilmezleri 02:18
Yılbaşını Evde Geçirmenin Vazgeçilmezleri 2.230 izlenme - 2 yıl önce Yılbaşını evde kutlamak hem eğlencelidir hem de akılları dışarıda bıraktıtrır. Ve yılbaşını evde kutlayanların her yıl vazgeçilmezleri aynı olur. Tüm vazgeçilmezleri sizin için bir araya getirdik, yılbaşını evde kutlayanlara selam olsun.
Cübbeli Ahmet Hoca - Yılbaşı Kutlamak Caiz midir? 03:08
Cübbeli Ahmet Hoca - Yılbaşı Kutlamak Caiz midir? 1.579 izlenme - 2 yıl önce Günün anlam ve önemi hakkında Cübbeli Ahmet Hoca'nın esprili ve önemli açıklaması.
Yılbaşı Kutlamak Haram Mı 07:49
Yılbaşı Kutlamak Haram Mı 161 izlenme - 4 ay önce yılbaşı kutlamak haram mı,yılbaşı kutlamak caiz mi,kişi sevdiğiyle beraberdir,hadis
Osman Ünlü Hoca - Nevruz Kutlamak 02:59
Osman Ünlü Hoca - Nevruz Kutlamak 759 izlenme - 4 yıl önce Nevruz Kutlamak Caiz Midir,nevruz Kutlamak Haram Mı,nevruz Kutlamak Haram Mıdır,nevruz Kutlamak Günah Mı
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Sandalye Dansı 04:01
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Sandalye Dansı 457 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2013 Kutlaması
İbrahim Baltacı Ortaokulu 23 Nisan Gösterisi 02:10
İbrahim Baltacı Ortaokulu 23 Nisan Gösterisi 431 izlenme - 3 yıl önce
Sokak Röportajları - Annenizden En Çok Duyduğunuz Söz Nedir? 01:42
Sokak Röportajları - Annenizden En Çok Duyduğunuz Söz Nedir? 355 izlenme - 2 yıl önce Sokak Röportajları ekibimiz sokağa çıkmış ve bugünün anneler günü olması nedeniyle halka "Annenizden en çok duyduğunuz söz nedir?" diye sormuş.Hem bu vesileyle anneler gününü de buradan kutlayalım..
James Rodriguez Krallığını Böyle Kutladı! 00:30
James Rodriguez Krallığını Böyle Kutladı! 318 izlenme - 3 yıl önce 2014 Dünya Kupası'nda 6 golle gol kralı olan James Rodriguez, Almanya-Arjantin maçının bitimiyle birlikte büyük bir coşku yaşadı.
Polisin Önünde S2000 Yanlamak 00:46
Polisin Önünde S2000 Yanlamak 376 izlenme - 2 yıl önce Efendim fenerbahcenin şampiyonluk kutlamaları sırasında caddeyi aglatan s2000 sahibi iki abimiz polislerin önünde kişisel showlarını yapıyorlar..Sonrası belli...İzliyoruz..
Mesai Saatinde Doğum Günü Kutlamak 01:02
Mesai Saatinde Doğum Günü Kutlamak 275 izlenme - 2 yıl önce KKTC'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı Çalışma dairesinde mesai saatleri içerisinde doğum günü kutlaması yapan memurlar, işlem için sırada bekleyen vatandaşları çileden çıkardı.
İş Makinesi İle Doğum Günü Kutlamak 02:01
İş Makinesi İle Doğum Günü Kutlamak 325 izlenme - 2 yıl önce Silopi'de çocuğuna doğum günü sürprizi hazırlayan bir anne kiraladığı iş makinesini doğum günü kutlaması için süsledi. Süslemesi bittikten sonra çocuğunu iş makinesine bindiren anne , oğlu ile şehir gezisi yaptı. Kutlama programı daha sonra evde devam etti.
23 Nisan Dans Gösterisi 04:29
23 Nisan Dans Gösterisi 207 izlenme - 3 yıl önce Omer Dolu Kazım Özalp İöo 23 Nisan Kızılderili Dansı
Yok Ağa Ya , Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! 02:42
Yok Ağa Ya , Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! 410 izlenme - 4 yıl önce Yılbaşı Kutlamak Caiz Mi ? Halk Yorumluyor... Paylaş biri Diyor Piyango Çıkarsa Vakıfa Bağışlayacağım , Biri Diyor Yok Ağa Ya Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! sorsan Müslümanım Der !!!
Müslüman Yılbaşında Ne Yapmamalıdır? 04:38
Müslüman Yılbaşında Ne Yapmamalıdır? 78 izlenme - 1 yıl önce Müslümanlar, yilbasi gecesi ne yapmali? Soru: Yilbasi size neyi ifade etmektedir, Islamdaki yeri nedir; kültürümüzdeki yeri nedir? Yilbasi münasebetiyle dindar oyuncak ve aksesuarcilarin, "biz satmasak baskalari satiyor" düsüncesiyle Noel Baba oyuncaklari, parti sapkalari, çam agaçlari satmalari caiz midir? Buradan elde edilen para helal midir? Konuya birkaç yönden cevap vermek daha uygun olacaktir: Cevap 1: Bu konuyu iyi kavrayabilmek için önce su ayet ve hadisleri göz önüne getirmek gerekir 1. "Iyilik ve takva konusunda yardimlasin, günah ve haddi asmada yardimlasmayin ve Allah`tan korkup sakinin..." (Mâide, 5/2. ) 2. "Zulum yapanlara en ufak meyil göstermeyin, yoksa size ates dokunur. Sizin Allah`tan baska velileriniz de yoktur, sonra yardim da göremezsiniz. (Hûd, ll/113.) 3. "O (Allah) size Kitapta : "Allah`in ayetlerine küfredildigini ve onlarla alay edildigini isittiginizde, onlar bir baska söze geçip dalincaya dek onlarla oturmayin, yoksa siz de on
Tribünde Sevgilisini Kutlayan Kız Fena Yakalandı! 00:12
Tribünde Sevgilisini Kutlayan Kız Fena Yakalandı! 124 izlenme - 3 yıl önce Gol Sonrası Tribünde Kameraya Yansıyan Kızın, Sevgilisini Kutlamak İçin Yaptığı Hareket Şok Etti.
İneğin Doğum Gününü Kutlamak 00:58
İneğin Doğum Gününü Kutlamak 31 izlenme - 8 ay önce Samuel süt çiftliğinde, 21 Ağustos 2013 tarihinde doğdu ve 27 Ağustos'ta kesilmekten kurtuldu Yeni videolar için kanalıma abone olun
Melike Cumali Seni Çok Seviyor 02:17
Melike Cumali Seni Çok Seviyor 100 izlenme - 2 yıl önce Kağıttan ezberletilen sözler ile Eskiden televizyon spikerlerinin yaptığı yapmacık konuşmayla sevdiğinin 1. ci yılını kutluyor. Araya katılan mahallenin serserisi nidasındaki abiler olaya renk katıyor. Yapmayın oğlum 2 ay sonra ayrılacaksınız evlilik hayali kuruyorlar. Aynı binada oturacakmış mış mış ta neyse yorumu size bırakıyorum.
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Step Dansı 02:47
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Step Dansı 96 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2013 Kutlaması
Doğum Günü Kutlamak İsterken Evi Savaş Alanına Çeviren Gençler 00:22
Doğum Günü Kutlamak İsterken Evi Savaş Alanına Çeviren Gençler 54 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen hidrojen* ile dolu olan balonlara doğum günü pastasının üzerindeki maytabın temas etmesi üzerine alev alan gaz evin içinde büyük bir ateş bulutu oluşturmuş.
Müslüman Yılbaşı Kutlar Mı? 10:47
Müslüman Yılbaşı Kutlar Mı? 43 izlenme - 1 yıl önce Yılbaşı ile Noel hakkında bilgi verir misiniz? Yılbaşı kutlanır mı? CEVAP Yılbaşı ile Noel birbirinden farklıdır; fakat Noel kutlamalarının devamı sayılabileceğinden yılbaşı gecesi onlar gibi eğlenmek, çam kesip evi çamla süslemek caiz olmaz. Çünkü bayramlarında onlar gibi eğlenmek, onlara benzemek olur. Din kitaplarında buyuruluyor ki: Noel günü ve gecesinde, kâfirlerin paskalya ve yortularında, onlar gibi bayram yapan küfre girer. Yılbaşı münasebetiyle Türkiye’nin ve dünyanın çeşitli yerlerinde milyonlarca çam fidanı Noel hurafesi uğruna kesilip yok edilmektedir. Hristiyan ülkelerde olduğu gibi, Müslüman ülkelerde de bu cinayetler işlenmemeli. Hristiyanlara benzememek için yılbaşı gecesi hindi yememeli! Yenirse mekruh olur. Birkaç gün sonra yenebilir. Kumar oynamak, tombala çekmek gibi oyunlar ise zaten her zaman caiz değildir. Bu gece, gayrı müslimlere benzemek gayesiyle çeşitli yiyecek, içecek almak da caiz olmaz. Her zaman ne alınıyorsa onları almakta mahzur yoktur. Bu geceye ayrı bir önem vermemelidir. Yalnız Hristiyanların değil, Yahudilerin ve bütün bâtıl dinlerin ibadetlerini yapmak, onlara benzemek olur. Mesela 21 Martı Nevruz Bayramı diyerek kutlamak da böyledir. Kâfirlerin ibadetleri ve çirkin işleri hariç, mubah olan âdetlerini yapmakta mahzur yoktur. Yani onlara benzemiş olunmaz. Noeli kutlamak asla caiz değildir. Bir zaruret olursa, caiz olur. Mesela devletlerarası protokolde zaruret olduğu için kutlamak caiz olur. Fakat, Noel ile ilgisi olmayan yılbaşında bir Müslümana tebrik kartı yazıp, yeni bir yılın insanlık için, Müslümanlar için hayırlı olmasını dilemek günah değildir. Yahut, (yeni yılın kutlu olsun) diyene, (seninki de kutlu olsun) demek günah olmaz. Bu inceliği anlamalıdır! Müslüman her gece neleri yapıyorsa, bu gece de onları yapmalıdır! Sanki mübarek geceymiş gibi mevlid okutmak, sohbetler düzenlemek uygun değildir. Bu gecenin diğer gecelerden farkı yoktur. Bu geceye değer veriyormuş gibi hareket etmek doğru değildir. Müslüman her gece neleri yapıyorsa, bu gece de onları yapmalıdır!
Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdiğim.. 02:30
Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdiğim.. 74 izlenme - 2 yıl önce 8 Kasım.. Evet senin doğum günün unutamadığım.Senin yanında olup mavi gözlerine yakından bakıp ''İyiki Doğdun'' diyebilmeyi isterdim. Sonra unutamayacağın bir sürpriz yapıp, mutlu oluşunu izlemeyi isterdim. Bu günü seninle doya doya geçirmek isterdim açıkçası. Sen istemezdim o ayrı mesele. Sen beni hayatında hiç istemedin, benden hep nefret ettin ama ben sana ne yaptım ki ? Deli gibi, köpekler gibi sevdim sadece. Ne yaptıysam, nelere katlandıysam hep senin içindi. Neyse sevdiğim sen mutlu ol ben kendimi düşünmem bile. İyiki doğmuşsun iyiki benimlesin demeyi çok isterdim. Olmadı işte, olmuyor. Ama iyiki kalbimdesin. Evet seni hala unutmadım. İlk gün ki gibi çok seviyorum. Unutulmuyorsun ki. Hele ki o masmavi gözlerini unutmak mümkün mü ? Annene de çok teşekkür ederim senin gibi birini dünyaya getirdiği için. Doğum günün kutlu olsun unutamadığım. İYİKİ VARSIN..
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi O Piti Piti 01:41
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi O Piti Piti 74 izlenme - 3 yıl önce 23 NİSAN 2013 KUTLAMASI
YILBAŞI NOEL KUTLAMAK NOEL AĞACI SÜSLEMEK ŞİRK DEĞİL CAİZDİR DİYEN KAFİR HADİS SÜNNET İNKARCILARI 01:41
YILBAŞI NOEL KUTLAMAK NOEL AĞACI SÜSLEMEK ŞİRK DEĞİL CAİZDİR DİYEN KAFİR HADİS SÜNNET İNKARCILARI 13 izlenme - 4 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
yılbaşı kutlamak ve noel 10:20
yılbaşı kutlamak ve noel 250 izlenme - 6 yıl önce isa aleyhisselamın doğum günü belli midir? noel gecesi nedir? hristiyanlıkta noelin yeri nedir? yılbaşı kutlamak caiz midir? yılbaşı ve noel gecelerinde bir müslümanın ne yapmaması gerekir?
Yılbaşı akşamı evde kutlama yapmak günah mıdır? 08:50
Yılbaşı akşamı evde kutlama yapmak günah mıdır? 51 izlenme - 1 yıl önce Kanal 7'nin en sevilen programlarından biri olan "Cuma Sohbetleri"nde bugün yılbaşı konusu ele alındı. Peki yılbaşı akşamı evde kutlama yapmak günah mıdır? İşte Necmettin Nursaçan cevaplıyor
Ceren 23 Nısan 05:05
Ceren 23 Nısan 54 izlenme - 3 yıl önce Aşkım
Evsiz Bir Kadının Doğum Gününü Kutlamak 04:54
Evsiz Bir Kadının Doğum Gününü Kutlamak 49 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da yaşayan bir iyiliksever, önceden tanıştığı evsiz arkadaşının doğum gününde ona bir sürpriz yapmak ister. Akabinde ortaya böyle, sebepsiz yere mutluluk veren, yaşama sevinci depolayan bir kayıt ortaya çıkar. Mutluluğun nasıl da evrensel bir dil olduğunun tam bir ispatı niteliginde olan bu video, umarım hayattan umudunu kesip, hiç bir türlü mutlu olamayacağına inanmış insanlara biraz umut olur. Ha ayrıca, el emeğiyle hazırladığım hediyeye burun kiviran eski sevgilime de, buradan sevgilerimi iletiyorum. O derece huzura erdirdi video beni.
Bu okulda yılda bin 600 kez doğum günü kutlanıyor 02:31
Bu okulda yılda bin 600 kez doğum günü kutlanıyor 69 izlenme - 3 yıl önce Ticaret ve Meslek Lisesi'nde yaklaşık bin 600 öğrenci ve öğretmen için doğum günü kutlaması yapılıyor.
Popodan Öperek Golü Kutlamak 00:24
Popodan Öperek Golü Kutlamak 108 izlenme - 4 yıl önce