Hoşgeldiniz!

kutlamak

Yoga Eşliğinde Kandil Kutlaması [yorum Sizin] 00:45
Yoga Eşliğinde Kandil Kutlaması [yorum Sizin] 7.027 izlenme - 7 yıl önce maykop
Yılbaşını Evde Geçirmenin Vazgeçilmezleri 02:18
Yılbaşını Evde Geçirmenin Vazgeçilmezleri 2.241 izlenme - 3 yıl önce Yılbaşını evde kutlamak hem eğlencelidir hem de akılları dışarıda bıraktıtrır. Ve yılbaşını evde kutlayanların her yıl vazgeçilmezleri aynı olur. Tüm vazgeçilmezleri sizin için bir araya getirdik, yılbaşını evde kutlayanlara selam olsun.
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarıp Kutlamayı Mahveden İnsanlar 06:58
Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarıp Kutlamayı Mahveden İnsanlar 134 izlenme - 2 ay önce Ummadığınız sürprizleri hayat bazen karşınıza çıkartabiliyor. Bir şeyleri kutlamak isterken İşi çıkmaza sokan insanlar... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Cübbeli Ahmet Hoca - Yılbaşı Kutlamak Caiz midir? 03:08
Cübbeli Ahmet Hoca - Yılbaşı Kutlamak Caiz midir? 1.646 izlenme - 2 yıl önce Günün anlam ve önemi hakkında Cübbeli Ahmet Hoca'nın esprili ve önemli açıklaması.
Yılbaşı Kutlamak Haram Mı 07:49
Yılbaşı Kutlamak Haram Mı 174 izlenme - 7 ay önce yılbaşı kutlamak haram mı,yılbaşı kutlamak caiz mi,kişi sevdiğiyle beraberdir,hadis
Osman Ünlü Hoca - Nevruz Kutlamak 02:59
Osman Ünlü Hoca - Nevruz Kutlamak 784 izlenme - 4 yıl önce Nevruz Kutlamak Caiz Midir,nevruz Kutlamak Haram Mı,nevruz Kutlamak Haram Mıdır,nevruz Kutlamak Günah Mı
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Sandalye Dansı 04:01
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Sandalye Dansı 466 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2013 Kutlaması
İbrahim Baltacı Ortaokulu 23 Nisan Gösterisi 02:10
İbrahim Baltacı Ortaokulu 23 Nisan Gösterisi 433 izlenme - 3 yıl önce
Sokak Röportajları - Annenizden En Çok Duyduğunuz Söz Nedir? 01:42
Sokak Röportajları - Annenizden En Çok Duyduğunuz Söz Nedir? 361 izlenme - 2 yıl önce Sokak Röportajları ekibimiz sokağa çıkmış ve bugünün anneler günü olması nedeniyle halka "Annenizden en çok duyduğunuz söz nedir?" diye sormuş.Hem bu vesileyle anneler gününü de buradan kutlayalım..
James Rodriguez Krallığını Böyle Kutladı! 00:30
James Rodriguez Krallığını Böyle Kutladı! 318 izlenme - 3 yıl önce 2014 Dünya Kupası'nda 6 golle gol kralı olan James Rodriguez, Almanya-Arjantin maçının bitimiyle birlikte büyük bir coşku yaşadı.
Polisin Önünde S2000 Yanlamak 00:46
Polisin Önünde S2000 Yanlamak 394 izlenme - 3 yıl önce Efendim fenerbahcenin şampiyonluk kutlamaları sırasında caddeyi aglatan s2000 sahibi iki abimiz polislerin önünde kişisel showlarını yapıyorlar..Sonrası belli...İzliyoruz..
Mesai Saatinde Doğum Günü Kutlamak 01:02
Mesai Saatinde Doğum Günü Kutlamak 290 izlenme - 3 yıl önce KKTC'de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı Çalışma dairesinde mesai saatleri içerisinde doğum günü kutlaması yapan memurlar, işlem için sırada bekleyen vatandaşları çileden çıkardı.
İş Makinesi İle Doğum Günü Kutlamak 02:01
İş Makinesi İle Doğum Günü Kutlamak 332 izlenme - 3 yıl önce Silopi'de çocuğuna doğum günü sürprizi hazırlayan bir anne kiraladığı iş makinesini doğum günü kutlaması için süsledi. Süslemesi bittikten sonra çocuğunu iş makinesine bindiren anne , oğlu ile şehir gezisi yaptı. Kutlama programı daha sonra evde devam etti.
Yok Ağa Ya , Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! 02:42
Yok Ağa Ya , Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! 410 izlenme - 5 yıl önce Yılbaşı Kutlamak Caiz Mi ? Halk Yorumluyor... Paylaş biri Diyor Piyango Çıkarsa Vakıfa Bağışlayacağım , Biri Diyor Yok Ağa Ya Yılbaşında İçkide İçilir Hepside Yapılır !!! sorsan Müslümanım Der !!!
23 Nisan Dans Gösterisi 04:29
23 Nisan Dans Gösterisi 207 izlenme - 3 yıl önce Omer Dolu Kazım Özalp İöo 23 Nisan Kızılderili Dansı
Tribünde Sevgilisini Kutlayan Kız Fena Yakalandı! 00:12
Tribünde Sevgilisini Kutlayan Kız Fena Yakalandı! 124 izlenme - 3 yıl önce Gol Sonrası Tribünde Kameraya Yansıyan Kızın, Sevgilisini Kutlamak İçin Yaptığı Hareket Şok Etti.
Müslüman Yılbaşında Ne Yapmamalıdır? 04:38
Müslüman Yılbaşında Ne Yapmamalıdır? 78 izlenme - 2 yıl önce Müslümanlar, yilbasi gecesi ne yapmali? Soru: Yilbasi size neyi ifade etmektedir, Islamdaki yeri nedir; kültürümüzdeki yeri nedir? Yilbasi münasebetiyle dindar oyuncak ve aksesuarcilarin, "biz satmasak baskalari satiyor" düsüncesiyle Noel Baba oyuncaklari, parti sapkalari, çam agaçlari satmalari caiz midir? Buradan elde edilen para helal midir? Konuya birkaç yönden cevap vermek daha uygun olacaktir: Cevap 1: Bu konuyu iyi kavrayabilmek için önce su ayet ve hadisleri göz önüne getirmek gerekir 1. "Iyilik ve takva konusunda yardimlasin, günah ve haddi asmada yardimlasmayin ve Allah`tan korkup sakinin..." (Mâide, 5/2. ) 2. "Zulum yapanlara en ufak meyil göstermeyin, yoksa size ates dokunur. Sizin Allah`tan baska velileriniz de yoktur, sonra yardim da göremezsiniz. (Hûd, ll/113.) 3. "O (Allah) size Kitapta : "Allah`in ayetlerine küfredildigini ve onlarla alay edildigini isittiginizde, onlar bir baska söze geçip dalincaya dek onlarla oturmayin, yoksa siz de on
Bir Müslümanın Noel Ayinine Katılması Caiz Mi & Cübbeli Ahmet Hoca 07:00
Bir Müslümanın Noel Ayinine Katılması Caiz Mi & Cübbeli Ahmet Hoca 16 izlenme - 6 ay önce Cübbeli ahmet hoca noel tehlikesi noel ne demek noel kutlamak caiz mi noel hıristiyanların bayramı mı noel müslümanlıkta var mı noel kutlarsak ne olur bir müslüman yılbaşı kutlamalı mı
Melike Cumali Seni Çok Seviyor 02:17
Melike Cumali Seni Çok Seviyor 103 izlenme - 3 yıl önce Kağıttan ezberletilen sözler ile Eskiden televizyon spikerlerinin yaptığı yapmacık konuşmayla sevdiğinin 1. ci yılını kutluyor. Araya katılan mahallenin serserisi nidasındaki abiler olaya renk katıyor. Yapmayın oğlum 2 ay sonra ayrılacaksınız evlilik hayali kuruyorlar. Aynı binada oturacakmış mış mış ta neyse yorumu size bırakıyorum.
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Step Dansı 02:47
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi Step Dansı 96 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2013 Kutlaması
İneğin Doğum Gününü Kutlamak 00:58
İneğin Doğum Gününü Kutlamak 31 izlenme - 11 ay önce Samuel süt çiftliğinde, 21 Ağustos 2013 tarihinde doğdu ve 27 Ağustos'ta kesilmekten kurtuldu Yeni videolar için kanalıma abone olun
Doğum Günü Kutlamak İsterken Evi Savaş Alanına Çeviren Gençler 00:22
Doğum Günü Kutlamak İsterken Evi Savaş Alanına Çeviren Gençler 55 izlenme - 2 yıl önce Muhtemelen hidrojen* ile dolu olan balonlara doğum günü pastasının üzerindeki maytabın temas etmesi üzerine alev alan gaz evin içinde büyük bir ateş bulutu oluşturmuş.
Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdiğim.. 02:30
Doğum Günün Kutlu Olsun Sevdiğim.. 76 izlenme - 3 yıl önce 8 Kasım.. Evet senin doğum günün unutamadığım.Senin yanında olup mavi gözlerine yakından bakıp ''İyiki Doğdun'' diyebilmeyi isterdim. Sonra unutamayacağın bir sürpriz yapıp, mutlu oluşunu izlemeyi isterdim. Bu günü seninle doya doya geçirmek isterdim açıkçası. Sen istemezdim o ayrı mesele. Sen beni hayatında hiç istemedin, benden hep nefret ettin ama ben sana ne yaptım ki ? Deli gibi, köpekler gibi sevdim sadece. Ne yaptıysam, nelere katlandıysam hep senin içindi. Neyse sevdiğim sen mutlu ol ben kendimi düşünmem bile. İyiki doğmuşsun iyiki benimlesin demeyi çok isterdim. Olmadı işte, olmuyor. Ama iyiki kalbimdesin. Evet seni hala unutmadım. İlk gün ki gibi çok seviyorum. Unutulmuyorsun ki. Hele ki o masmavi gözlerini unutmak mümkün mü ? Annene de çok teşekkür ederim senin gibi birini dünyaya getirdiği için. Doğum günün kutlu olsun unutamadığım. İYİKİ VARSIN..
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi O Piti Piti 01:41
Buket Çocuk Evi Ve Etüd Merkezi O Piti Piti 74 izlenme - 3 yıl önce 23 NİSAN 2013 KUTLAMASI
yılbaşı kutlamak ve noel 10:20
yılbaşı kutlamak ve noel 250 izlenme - 7 yıl önce isa aleyhisselamın doğum günü belli midir? noel gecesi nedir? hristiyanlıkta noelin yeri nedir? yılbaşı kutlamak caiz midir? yılbaşı ve noel gecelerinde bir müslümanın ne yapmaması gerekir?
Evsiz Bir Kadının Doğum Gününü Kutlamak 04:54
Evsiz Bir Kadının Doğum Gününü Kutlamak 67 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da yaşayan bir iyiliksever, önceden tanıştığı evsiz arkadaşının doğum gününde ona bir sürpriz yapmak ister. Akabinde ortaya böyle, sebepsiz yere mutluluk veren, yaşama sevinci depolayan bir kayıt ortaya çıkar. Mutluluğun nasıl da evrensel bir dil olduğunun tam bir ispatı niteliginde olan bu video, umarım hayattan umudunu kesip, hiç bir türlü mutlu olamayacağına inanmış insanlara biraz umut olur. Ha ayrıca, el emeğiyle hazırladığım hediyeye burun kiviran eski sevgilime de, buradan sevgilerimi iletiyorum. O derece huzura erdirdi video beni.
Ceren 23 Nısan 05:05
Ceren 23 Nısan 54 izlenme - 3 yıl önce Aşkım
Yılbaşı akşamı evde kutlama yapmak günah mıdır? 08:50
Yılbaşı akşamı evde kutlama yapmak günah mıdır? 51 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7'nin en sevilen programlarından biri olan "Cuma Sohbetleri"nde bugün yılbaşı konusu ele alındı. Peki yılbaşı akşamı evde kutlama yapmak günah mıdır? İşte Necmettin Nursaçan cevaplıyor
Bu okulda yılda bin 600 kez doğum günü kutlanıyor 02:31
Bu okulda yılda bin 600 kez doğum günü kutlanıyor 69 izlenme - 4 yıl önce Ticaret ve Meslek Lisesi'nde yaklaşık bin 600 öğrenci ve öğretmen için doğum günü kutlaması yapılıyor.
Popodan Öperek Golü Kutlamak 00:24
Popodan Öperek Golü Kutlamak 108 izlenme - 5 yıl önce