Hoşgeldiniz!

Kutu Videoları İzle

Teneke Kutuda Mısır Patlatmak 00:27
Teneke Kutuda Mısır Patlatmak 1.158.791 izlenme - 2 yıl önce Teneke bira kutusunu araç olarak kullanarak mısır patlatan sivri zekaların pratik yöntemi
GERÇEK KARAMBİT İLE KOL KESMEK! 03:46
GERÇEK KARAMBİT İLE KOL KESMEK! 145.647 izlenme - 2 ay önce ÇEKİLİŞE KATILMAK İÇİN İNDİRECEĞİNİZ MOBİL UYGULAMAMIZIN LİNKLERİ ; ?Googleplay Uygulamamızı İndir: http://babofilm.com/google-play ?App Store Uygulamamızı İndir: http://babofilm.com/apple-store ?10.000 LİKE? KATILIM ŞARTLARI 1-İlk önce yukarıda linklerini verdiğimiz uygulamamızı Googleplay ve App Store!dan indirmeniz gerek. 2- Ardından indirdiğiniz uygulamaya girip uygulama duvarına BEN İNDİRDİM diye yazmanız gerekmektedir. 3-Sonra bu videoya Like atarak yorumlara Facebook hesap adınızı yazmanız yeterlidir., Katılım şartları oldukça basittir. ?Çekiliş Sonuçları 6 Aralık Salı Günü (06.12.2016) Facebook grubumuzdan ve Sayfamızdan açıklanacaktır ??FACEBOOK GRUBUMUZ: https://goo.gl/tmpnfN ??FACEBOOK SAYFAMIZ: https://goo.gl/Dan4j7 ?DUYURU? 3 Aralık Cumartesi günü Beşiktaş Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde Gerçekleşecek Olan GAMEX Oyun Fuarında Biz de Varız. ILS VİSİON Standında sizleri bekliyor olacağız. Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere geçen hafta çoğu youtuber yaptığı Örneğin; Gereksiz oda, furkanyamanhd gibi bizde çinden gelen garip eşyaları inceledik. At kafasından tutun birçok ürünü denedik. Gerçek karambit ile parmak kesme denemesi bile yaptık. Ve videomuzun yorumlarında karambiti isteyen birsürü kişi gördük. Bizde çekiliş ile Gerçek Karambiti Babofilms Aİlesinden birine hediye etmeye karar verdik. Üstelik keskinlik deneyi için Gerçek karambit ile kol kesme denemesi bile yaptık. ??Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=babofilms tıklayarak abone olabilirsiniz! Bunlarıda İzlemeyi Unutmayın ! ISSIZ CUMA MEZARLIĞINDA BİR GECE: https://youtu.be/wUDYOMeBg8A ÇİNDEN GELENLER: https://youtu.be/4qla8PwO608 SOKAKTA PARASIZ VE EVSİZ BİR GÜN GEÇİRMEK: https://youtu.be/aFECD0TTzx8 NASIL TANIŞTIK ? (SoruCevap #1): https://youtu.be/fSovgTgVk9s Merdivende GAY ŞAKASI: https://youtu.be/LVT3A8JnLpo Ruhi Çenet ile KAPIŞTIK: https://youtu.be/YRu_hYFSIsY Turgut Ekim'i Canlı Canlı Mezara Gömdük !!! - Eşek Şakası: https://youtu.be/INKkCntd7Ws YOUTUBER CHALLENGE 2: https://youtu.be/gkeU1KZKvFk Amerikan Dublajı ile Türkiye'de Yaşamak: https://youtu.be/C1-6PxHwSnk BİZE ULAŞIN: ? PR&Business : iletisim@babofilm.com ?WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ?İZLESENE: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms ?FACEBOOK: https://www.facebook.com/BaboFilms2 ?İNSTAGRAM: http://instagram.com/babofilms ?TWİTTER: https://twitter.com/BaboFilm ?Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store Birbirinden eğlenceli kamera şakaları, sosyal deney, skeçler, parodiler, müzikal videolar, bol efektli videolar ve amerikan dublajları ile dolu Türkiye'de yapılmayanları yapmak için uğraşan hedefleri büyük olan dopdolu çılgın bir kanal !
Kanal D - Kara Kutu - Bu Akşam 20:00 00:57
Kanal D - Kara Kutu - Bu Akşam 20:00 500.967 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/onatcelmen kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Melike Öyle Bir Slime Yaptıki Nerdeyse Yeni Bİr Element Bulduk ! SLİMENT 12:28
Melike Öyle Bir Slime Yaptıki Nerdeyse Yeni Bİr Element Bulduk ! SLİMENT 4.126 izlenme - 3 gün önce Melike malzemeleri karıştırarak öyle bir slime yaptıki sonunda biz bile şaşırdık :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kanal D - Kara Kutu 00:57
Kanal D - Kara Kutu 499.897 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/onatcelmen kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hangisi Daha Güzel Micro Ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 11:42
Hangisi Daha Güzel Micro Ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 4.292 izlenme - 4 gün önce Arkadaşlar bu seferde en güzel tutkalları birbirleri ile yarıştırdık hangi slime daha güzel ? kim daha güzel yaptı ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Isıya Duyarlı Renk Değiştiren Düşünen Slime Benzeri Macun | Thinking Putty 11:02
Isıya Duyarlı Renk Değiştiren Düşünen Slime Benzeri Macun | Thinking Putty 2.801 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar bize hediye olarak gönderilen harika bir ürün ile karşınızdayız bu ürüne bayılacaksınız :) ÜRÜNÜ ALABİLECEĞİNİZ SİTENİN ADRESİ Tıkla Satın Al : https://goo.gl/X6xU1v Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 09:06
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 52.173 izlenme - 3 ay önce Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır Yöntemi Çok Basit Çok Eğlenceli Bir Vİdeo Oldu Umarım Beğenirsiniz! Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kırmızı Başlıklı Kız Kukla Gösterisi Ama Bu Çok Farklı ! | Komedi | Parodi 07:08
Kırmızı Başlıklı Kız Kukla Gösterisi Ama Bu Çok Farklı ! | Komedi | Parodi 4.080 izlenme - 5 gün önce Kırmızı başlıklı kız , kurt ve büyük annenin komik ve parodisini yaptık çok komedi birşey oldu :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
300 Bin Abone Kutlaması Sırasında EŞEK ŞAKASI \ Bu Sefer  Babam Çok Kızdı. 04:02
300 Bin Abone Kutlaması Sırasında EŞEK ŞAKASI \ Bu Sefer Babam Çok Kızdı. 6.924 izlenme - 2 hafta önce Annem babama 300 bin abonesi kutlamasında öylebir şaka yaptıki babam çok kızdı bu işin sonu nereye gidicek çok merak ediyorum. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bu Nedir Ya Diyeceğiniz İlginç Şekli Ve Tatdı Olan Jelibonları Yedik. 06:53
Bu Nedir Ya Diyeceğiniz İlginç Şekli Ve Tatdı Olan Jelibonları Yedik. 5.680 izlenme - 1 hafta önce Bu şekerleri kim yer alır bilmiyoruz ama hepsi birbirinden ilginç yapmışlar. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
En Güzel Slime Yarışması Yaptık ! Kabarcık Suyu Ve Briyantin 13:28
En Güzel Slime Yarışması Yaptık ! Kabarcık Suyu Ve Briyantin 5.199 izlenme - 1 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Örtünün Altında Ne Var Yaptık Ayla Ablanızı Çok Sevindirdik !! 06:53
Örtünün Altında Ne Var Yaptık Ayla Ablanızı Çok Sevindirdik !! 3.822 izlenme - 6 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Eren Ali'nin Erken Gelen Doğum Günü Hediyesi Akülü DEV Polis Motorsikleti 11:12
Eren Ali'nin Erken Gelen Doğum Günü Hediyesi Akülü DEV Polis Motorsikleti 1.807 izlenme - 22 saat önce Merhaba arkadaşlar ocak ayının 22 si pazar günü yapacağımız doğum günümüzün hediyesini erkenden verdik :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sirke Ve Dişmacunu İle En Güzel Slime Yarışması! Böyle Slime Olamaz :) 11:38
Sirke Ve Dişmacunu İle En Güzel Slime Yarışması! Böyle Slime Olamaz :) 3.264 izlenme - 5 gün önce Bu seferki yarışma çok güzel oldu babam öyle bir slime yaptıki şaşırıp kalırsınız :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ders Çalışırken Gelen Digi Chicks Minik Kuş Hediyem! Çok Tatlı 07:26
Ders Çalışırken Gelen Digi Chicks Minik Kuş Hediyem! Çok Tatlı 2.877 izlenme - 4 gün önce Bu tatlı ve sevimli kuşa bayıldım eminim sizde çok seviceksiniz :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hangi Slime Daha Güzel Siz Hangisini Seçerdiniz ? SLİME CHALLENGE 10:24
Hangi Slime Daha Güzel Siz Hangisini Seçerdiniz ? SLİME CHALLENGE 7.530 izlenme - 2 hafta önce İKİ FARKLI TUTKAL İLE YAPTIĞIMIZ HARİKA KOMİK BİR SLİME YARIŞMASI SİZ HANGİSİNİ SEÇERDİNİZ ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yeni Moda Karda Yüzmek Ve TAKLA Atmak !! Snow Swimming 10:53
Yeni Moda Karda Yüzmek Ve TAKLA Atmak !! Snow Swimming 5.966 izlenme - 2 hafta önce Arka bahçede nerdeyse 80 cm kar vardı bizde bununla ne yaparız dedik içine girdik yüzdük takla attık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Slimy Horhor Miğde Bulandırıcı Korkunç Slime İçinde Böcekler Var 08:16
Slimy Horhor Miğde Bulandırıcı Korkunç Slime İçinde Böcekler Var 1.907 izlenme - 1 gün önce İçinde değişik küçük böceklerin olduğu , elinize aldığınızda ellerinize yapışan çok gerçekci bir slime bayılcasınız. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kendi Evini Oluştur Oyuncak Kutusu Açtık !! Çok Ucuz Ve Çok Güzel Set 04:43
Kendi Evini Oluştur Oyuncak Kutusu Açtık !! Çok Ucuz Ve Çok Güzel Set 3.327 izlenme - 6 gün önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 02:49
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 67.354 izlenme - 6 ay önce
Burger King Çocuk Menüsü Aldık Ama Oyuncağın Adını Bulamadık!! 06:30
Burger King Çocuk Menüsü Aldık Ama Oyuncağın Adını Bulamadık!! 3.609 izlenme - 7 gün önce Merhaba arkadaşlar sizlerin yoğun isteği üzerine burger king den çocuk menüsü aldık yedik ama bize oyuncak verdiler oyuncağın adını ve çizgifilmin adını bulamadık orda :( Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem İle Yaptığımız Hain Şakanın Saniye Saniye Komik Görüntüleri 03:34
Annem İle Yaptığımız Hain Şakanın Saniye Saniye Komik Görüntüleri 4.831 izlenme - 2 hafta önce Babama yaptığımız 300 kutlama şakası öncesi annem ile alışveriş ve plan sohbeti :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
BİZİM YAŞLI TEYZE SLİME YAPARSA NE OLUR? || KOMEDİ \ PARODİ \ SKEÇ 06:50
BİZİM YAŞLI TEYZE SLİME YAPARSA NE OLUR? || KOMEDİ \ PARODİ \ SKEÇ 5.146 izlenme - 2 hafta önce Yaşlı teyzemiz bu seferde slime yapmak istedi ama nerdeyse slime yiyecekti :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Okul Bitti Yarı Dönem Karnemi Aldım Durumlar VAHİM :( 05:57
Okul Bitti Yarı Dönem Karnemi Aldım Durumlar VAHİM :( 1.497 izlenme - 20 saat önce Başlamak yolu yarılamaktır allah hepimize zihin açıklığı versin amin. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Tuhaf Gariban Slime Yaptık ! Borakssız Dalin Şampuan Ve Persil Kullandık 07:54
Çok Tuhaf Gariban Slime Yaptık ! Borakssız Dalin Şampuan Ve Persil Kullandık 4.788 izlenme - 2 hafta önce Gariban slime böylesi görülmedi bu nasıl slime dedirtecek slime işte bu videoda yaptık :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hiç Bukadar Yumuşak Ve Derin Kar Görmedim Burası Çok Güzel. 05:54
Hiç Bukadar Yumuşak Ve Derin Kar Görmedim Burası Çok Güzel. 5.735 izlenme - 2 hafta önce Uzun zamandır bukadar toz şeklinde yumuşak ve derin kar görmedim düğüne giderken annem ile oynadık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Ocak Ayı Çocuk Dergisi Açıyoruz Çok Heyecanlıyız !! 14:23
Barbie Ocak Ayı Çocuk Dergisi Açıyoruz Çok Heyecanlıyız !! 3.742 izlenme - 1 hafta önce Kanalımızda Bir İlk Yapıyoruz Ve Çocuk Dergisi Açıyoruz Umrım Beğenirsiniz İsteklerinizi Ve Yorumlarınızı Mutlaka Yazın :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kahvaltıyı Dışarıda Yapalım Dedik Açlıktan Konuşamıyoruz !! VLOG 02:58
Kahvaltıyı Dışarıda Yapalım Dedik Açlıktan Konuşamıyoruz !! VLOG 3.658 izlenme - 1 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Komik Slime Yarışması Oyun Gemisi Kanalı Erkan Amcam Bizimle! 13:27
Çok Komik Slime Yarışması Oyun Gemisi Kanalı Erkan Amcam Bizimle! 10.820 izlenme - 1 ay önce Merhaba arkadaşlar babamın kardeşi oyun gemisi kanalının sahibi erkan amcam bizimle slime yaptı çok komedi çıktı :))) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.