Hoşgeldiniz!

kutu

Teneke Kutuda Mısır Patlatmak 00:27
Teneke Kutuda Mısır Patlatmak 1.158.650 izlenme - 2 yıl önce Teneke bira kutusunu araç olarak kullanarak mısır patlatan sivri zekaların pratik yöntemi
GERÇEK KARAMBİT İLE KOL KESMEK! (ÇEKİLİŞ) 03:46
GERÇEK KARAMBİT İLE KOL KESMEK! (ÇEKİLİŞ) 47.617 izlenme - 4 gün önce ?Googleplay Uygulamamızı İndir: http://babofilm.com/google-play ?App Store Uygulamamızı İndir: http://babofilm.com/apple-store ??FACEBOOK GRUBUMUZ: https://goo.gl/tmpnfN ??Yeni videoları kaçırmamak için https://www.youtube.com/subscription_center?add_user=babofilms tıklayarak abone olabilirsiniz! Bunlarıda İzlemeyi Unutmayın ! ISSIZ CUMA MEZARLIĞINDA BİR GECE: https://youtu.be/wUDYOMeBg8A ÇİNDEN GELENLER: https://youtu.be/4qla8PwO608 SOKAKTA PARASIZ VE EVSİZ BİR GÜN GEÇİRMEK: https://youtu.be/aFECD0TTzx8 NASIL TANIŞTIK ? (SoruCevap #1): https://youtu.be/fSovgTgVk9s Merdivende GAY ŞAKASI: https://youtu.be/LVT3A8JnLpo Ruhi Çenet ile KAPIŞTIK: https://youtu.be/YRu_hYFSIsY Turgut Ekim'i Canlı Canlı Mezara Gömdük !!! - Eşek Şakası: https://youtu.be/INKkCntd7Ws BİZE ULAŞIN: ? PR&Business : iletisim@babofilm.com ?WEB SİTEMİZ: http://www.babofilm.com ?İZLESENE: https://www.izlesene.com/kanal/BaboFilms ?FACEBOOK: https://www.facebook.com/BaboFilms2 ?İNSTAGRAM: http://instagram.com/babofilms ?TWİTTER: https://twitter.com/BaboFilm ?Tişörtlerimiz: http://babofilm.com/store Birbirinden eğlenceli kamera şakaları, sosyal deney, skeçler, parodiler, müzikal videolar, bol efektli videolar ve amerikan dublajları ile dolu Türkiye'de yapılmayanları yapmak için uğraşan hedefleri büyük olan dopdolu çılgın bir kanal !
Kanal D - Kara Kutu - Bu Akşam 20:00 00:57
Kanal D - Kara Kutu - Bu Akşam 20:00 500.952 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/onatcelmen kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 09:06
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 39.794 izlenme - 2 ay önce Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır Yöntemi Çok Basit Çok Eğlenceli Bir Vİdeo Oldu Umarım Beğenirsiniz! Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Olmayan Kutu Açılımı 07:01
Olmayan Kutu Açılımı 4.910 izlenme - 1 hafta önce Dishonored 2 Collector's Edition kutu açılımı yapan hanımefendiyi izliyoruz efenim.
Sonunda Kulaklarımı Deldirdim Çok Ağladım Ama Küpelerime Kavuştum :) 07:07
Sonunda Kulaklarımı Deldirdim Çok Ağladım Ama Küpelerime Kavuştum :) 3.524 izlenme - 2 gün önce Uzun zamandır korktuğum şeyi başardım ve iki kulağımıda bir anda deldirdim ve sonunda küpelerime kavuştum :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kanal D - Kara Kutu 00:57
Kanal D - Kara Kutu 499.838 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/onatcelmen kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İphone 7 Kamera İncelemesi 02:46
İphone 7 Kamera İncelemesi 2.863 izlenme - 1 gün önce İnternette birçok benzerinin bulunduğu kutu açılış videolarına farklı bir yorum katan güzellik iphone 7'yi inceliyor. İngiliççesi olmayanlar için alt yazı mevcut değil ama gerek olacağını da zannetmiyorum. İyi seyirler. Cuma akşamınız hayrola.
Yeni Takı Kutularıma Hediye Gelen Takılarımı Yerleştiriyorum 07:12
Yeni Takı Kutularıma Hediye Gelen Takılarımı Yerleştiriyorum 23.698 izlenme - 1 ay önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Sürpriz Hediye Balonları Patlattık İçi Sürpriz Dolu | Giant Balloon Challenge 14:37
Dev Sürpriz Hediye Balonları Patlattık İçi Sürpriz Dolu | Giant Balloon Challenge 2.190 izlenme - 18 saat önce Kocaman dev balonların içine büyük küçük ne varsa doldurduk dev balon patlatma challenge yaptık bakalım hangisi daha güzel ? Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dr. Deli Ve Hastası Kundakdaki Çilli Bebek | Skeç Komedi Videosu 06:52
Dr. Deli Ve Hastası Kundakdaki Çilli Bebek | Skeç Komedi Videosu 2.385 izlenme - 1 gün önce Bir hademe düşünün doktorluk yapıyor! Bir hasta düşünün sığınmak için kundağa girip yalan söylüyor :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Eşek Şakası Bananın İntikamı! Babaya Şaka Yaparsan Sonuç Bu Olur :) 04:05
Eşek Şakası Bananın İntikamı! Babaya Şaka Yaparsan Sonuç Bu Olur :) 3.344 izlenme - 4 gün önce Melikeciğimiz gözü kapalı slime yapacağını sanıyordu ama bir anda suratına su ve unu yiyince iş işten geçti :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
İşimiz Gücümüz Yoktu Gittik Oyuncak Mikser & Blender İle Slime Yaptık :) 07:34
İşimiz Gücümüz Yoktu Gittik Oyuncak Mikser & Blender İle Slime Yaptık :) 4.164 izlenme - 6 gün önce Merhaba arkadaşlar oyuncak mikser blender setimiz vardı bizde üşenmeden gittik slime yapmayı denedik ve oldu :) Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Yeni Mutfağımı Görmeye Geldi Slime Çorbası Hazırladım - Melike Evcilik Oynuyor 06:48
Barbie Yeni Mutfağımı Görmeye Geldi Slime Çorbası Hazırladım - Melike Evcilik Oynuyor 18.769 izlenme - 1 ay önce Yeni aldığımız oyuncak mutfak dolap setimi barbie gösteriyorum ve ona slime çorbası yediriyorum. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elsa Melike Tek Başına 2 Tane Büyük Princess Bebeği Açıyor Elsa & Anna 04:08
Elsa Melike Tek Başına 2 Tane Büyük Princess Bebeği Açıyor Elsa & Anna 2.437 izlenme - 2 gün önce Vardem oyuncağın elsa ve anna nın büyük boy bebeklerini açıyoruz çok güzel süper oyuncaklar. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Tek Başına Kesmeden Süt Slime Yapıyor Süper Oldu Mutlaka İzleyin!! 07:26
Melike Tek Başına Kesmeden Süt Slime Yapıyor Süper Oldu Mutlaka İzleyin!! 2.833 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar kanalımızda devamlı yorumları okuyordum süt ile slime çok istiyordunuz bende sizin için yaptım :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Ve Kaka Yapan Köpeği Oyuncak Paketini Açtık | Köpek Kakasını Yaptı :) 07:35
Barbie Ve Kaka Yapan Köpeği Oyuncak Paketini Açtık | Köpek Kakasını Yaptı :) 3.293 izlenme - 5 gün önce Merhaba arkadaşlar barbie ve kakasını yapan köpek oyuncak paketini açtık ama bu köpek heryere melike temizledi! Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Ve Eren Ali'nin Evcilk Oyunu Kötü Bitti Gizli Çekim :) 07:08
Melike Ve Eren Ali'nin Evcilk Oyunu Kötü Bitti Gizli Çekim :) 3.412 izlenme - 5 gün önce Melike ve kardeşi eren ali evcilik oynarken melikeye bir anda öyle birşey yaptıki melike şok oldu. Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Batman Kostümü İle Uçarak Odaya Gelirse Ne Olur? Çakma Batgirl :) 07:29
Melike Batman Kostümü İle Uçarak Odaya Gelirse Ne Olur? Çakma Batgirl :) 3.471 izlenme - 6 gün önce Batman kıyafetini giydim ve sizlere harika superherogirl oyuncaklarından batgirl sürpriz hediye paketini açtım.. Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Evde Muşamba Ve Sabundan Kayak Pisti Yaptık Düşe Kalka Kaydık :) 08:51
Evde Muşamba Ve Sabundan Kayak Pisti Yaptık Düşe Kalka Kaydık :) 4.128 izlenme - 1 hafta önce Canımız sıkıldı evde yere muşamba serdik kayağıda kızak yaptık habire kayıp durduk , düşe kalka çok eğlendik :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kötülerin Düşmanı Melike 2 Tane Super Hero Girl Hediye Paketi Açıyor :) 07:23
Kötülerin Düşmanı Melike 2 Tane Super Hero Girl Hediye Paketi Açıyor :) 2.320 izlenme - 3 gün önce Kötülerin düşmanı çakma batgirl :) superhero serisini tamamlıyor ve 2 tane sürpriz hediye paketi birden açıyor. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
O Ses Türkiye Yarışmasına Katılsa Melike Birinci Olurmu Sizce :) 07:00
O Ses Türkiye Yarışmasına Katılsa Melike Birinci Olurmu Sizce :) 2.846 izlenme - 4 gün önce Aldı gitarı eline geçti mikrafonun karşısana söyledi de söyledi melike :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kilitli Odada Dev Balon Patlatırsan Ne Olur? Tam Bir Aile Dramı :) 06:17
Kilitli Odada Dev Balon Patlatırsan Ne Olur? Tam Bir Aile Dramı :) 2.491 izlenme - 4 gün önce Annem ben ve babam bir odaya girdik kapıyı kilitledik ve dev bir balonun patlamasını saniye saniye bekledik ve patladı :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Mega Dev Balon Patlattık Ponçik Merağı Yüzünden Havaya Uçtu :) 06:22
Mega Dev Balon Patlattık Ponçik Merağı Yüzünden Havaya Uçtu :) 2.133 izlenme - 3 gün önce Merhaba arkadaşlar busefer patlattığımız balon sert balondu o anda ponçik meraklanıp oraya gidince palon ona patladı :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
15 Litre - Fanta & Coca Cola Mentos Patlatma Deneyi Ve Kaza Anı!! 05:10
15 Litre - Fanta & Coca Cola Mentos Patlatma Deneyi Ve Kaza Anı!! 15.308 izlenme - 1 ay önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike!nin Gerçekten İstediği Hediyesini Gizlice Verince Şok Oldu 07:55
Melike!nin Gerçekten İstediği Hediyesini Gizlice Verince Şok Oldu 3.467 izlenme - 7 gün önce Hediye paketi videosu çekerken melikeye çok istediği hediyeyi gizlice verince çok şarşırdı bayılacaksınız :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem İle Sandığı Döktük Ne Ararsan Var Bu Sandıkda Ponçik Kendinden Geçti 11:57
Annem İle Sandığı Döktük Ne Ararsan Var Bu Sandıkda Ponçik Kendinden Geçti 13.084 izlenme - 1 ay önce Uzun zamandır topladığımız ve açıp tanıttığımız karmaşık oyuncak sandığını yere döktük ponçik görünce kendinden geçti :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
5 Litre Coca Cola Mentos Deneyleri Yaptım - Bunu Yapmak Hayalimdi :) 03:27
5 Litre Coca Cola Mentos Deneyleri Yaptım - Bunu Yapmak Hayalimdi :) 20.004 izlenme - 2 ay önce Selam arkadaşlar hep hayalimde olan cola mentos deneyini devamlı kullanmadığımız banyoda deneme fırsatım oldu umarım beğenirsiniz ;) Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Size Monami Tutkaldan Elsa Slime Yaptı Ama Çok Tuhaf Oldu :) 06:45
Melike Size Monami Tutkaldan Elsa Slime Yaptı Ama Çok Tuhaf Oldu :) 3.487 izlenme - 1 hafta önce Bu slime videosuna babam karışmayacaktı ama sonradan karışınca ortalık da karıştı çok tuhaf slime oldu :) Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kötü Bebek Melike Yine Yaptı Yapacağını | Bad Baby Melike Naughty 05:03
Kötü Bebek Melike Yine Yaptı Yapacağını | Bad Baby Melike Naughty 16.916 izlenme - 2 ay önce Kötü bebek melike bugünde yaptı yapacağını arkadaşlar izlerken bile of of of diyeceksiniz :) Bad Baby Melike Naughty Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.