Hoşgeldiniz!

kutu açma

Vlog - Kedimiz Ponçik İçin Alışverişe Gittik 11:21
Vlog - Kedimiz Ponçik İçin Alışverişe Gittik 1.263 izlenme - 2 gün önce Davetsiz misafirimiz ponçik için alışverişe çıktık ve ona mama kum aldık.. Like Atmayı Ve Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Slime Cümbüşü Tam 10 Bardak Rengarenk Slime Yaptık 15:59
Slime Cümbüşü Tam 10 Bardak Rengarenk Slime Yaptık 1.975 izlenme - 6 gün önce Tam 10 tane bardak içinden çıkarmadan rengarenk slime yaptık Kesin Kocaman Bir LİKE Atıp Abone Olacaksınız :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Cezalı Oyunda Kaybettiğim Hediyeyi Melikeye Veriyorum :) 10:00
Vlog - Cezalı Oyunda Kaybettiğim Hediyeyi Melikeye Veriyorum :) 5.595 izlenme - 3 hafta önce Cezalı oyunda kaybederek melikeye hedi alma sözü verdim ve cezamı çekiyorum :) Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Uygulama Üzerinden Canlı Yayın Yaptık Melikenin Hediyesi Ve Oda Turu 03:00
Uygulama Üzerinden Canlı Yayın Yaptık Melikenin Hediyesi Ve Oda Turu 5.367 izlenme - 4 hafta önce Melikenin oda turu ve hediyesi için kısa bir canlı yayın. Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hafta Sonu Sabah Rutinim - My Morning Routine 08:40
Hafta Sonu Sabah Rutinim - My Morning Routine 1.454 izlenme - 4 gün önce Selam çok istediğiniz sabah rutini videomu çektim arkadaşlar çok sahte sahneler ile sıkmamak için çabucak geçiyorum :) bu arada izlediğiniz video sabahları genel olarak halim ama videoyu sizler görmeniz için sadece görsel video olması açısından babam ile çekiyoruz :)) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Annem Ve Benim Kısa Market Alışveriş Rutinimiz 11:39
Vlog - Annem Ve Benim Kısa Market Alışveriş Rutinimiz 1.524 izlenme - 5 gün önce Annem Ve Benim Arada Bir Farklı Marketlerden Rutin Alışveriş Videolarımızdan Birini Sizler İçin Çektik Umarım Beğenirsiniz. Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog # Adrenalin Heyecan Ve Korku Dolu Lunapark Eğlencemiz 17:52
Vlog # Adrenalin Heyecan Ve Korku Dolu Lunapark Eğlencemiz 810 izlenme - 1 gün önce Migros ve oyuncakcı vlog videomuzdan sonra harika bir lunapark videomuz ile sizlerleyiz gülmek korkmak yada heyecanlanmak hepsi bu videoda :) Abone olmayı Ve KOCAMAN Like unutmayın. Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 02:49
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 6.379 izlenme - 1 ay önce
Ağızda Su İle Gülmeme Yarışması Yaptık | Try Not To Laugh Challenge 10:04
Ağızda Su İle Gülmeme Yarışması Yaptık | Try Not To Laugh Challenge 1.476 izlenme - 6 gün önce Komik Videolar izlerken ağzımızdaki suları gülerek fışkırtmamaya çalıştık hiç bukadar gülmemeiştik :) LİKE Atmayı Unutmayın. Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Nutella Slime Yapımı | Gerçek Nutelladan 1 Kilo Slime Yaptık 12:20
Nutella Slime Yapımı | Gerçek Nutelladan 1 Kilo Slime Yaptık 3.297 izlenme - 3 hafta önce Yemeye kıyamadığımız nutella ile 1 kiloluk dev slime yaptık mutlaka izleyin ve Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canli Su Alti 01:11
Canli Su Alti 2.635 izlenme - 2 hafta önce Videocast provided by Emoze's Live on YouTube 1.2.11448 http://store.emoze.com
Vlog - Melike'nin Odasının Turu Ve Evimizde Kısa Bir Tur Yaptık 10:49
Vlog - Melike'nin Odasının Turu Ve Evimizde Kısa Bir Tur Yaptık 4.137 izlenme - 3 hafta önce Melikenin oadı ve evimizden ve çalışma alanımızdan kısa bir vlog hazırladık umarız beğenirsiniz , Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ponçik Ve Bebeklerim İle Oyun Oynarken Annem Kameraya Çekmiş :) 10:08
Ponçik Ve Bebeklerim İle Oyun Oynarken Annem Kameraya Çekmiş :) 700 izlenme - 1 gün önce Kedimiz ponçik ve ben koltuk da oyun oynarken bir baktım arkamda annem var habersizce çekmeye başlamış ama yinede güzel vlog oldu :)) Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Hiç İzlemediğiniz Yeni Su Altı Ve Deniz Videolarımız - Hd 12:09
Vlog - Hiç İzlemediğiniz Yeni Su Altı Ve Deniz Videolarımız - Hd 1.674 izlenme - 1 hafta önce Suyun altında ve üstündeki yepyeni harika videolarımız LİKE Ve Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Gulhane Parkindan Canli Canli :) 19:32
Gulhane Parkindan Canli Canli :) 1.051 izlenme - 4 gün önce
Vlog - Adadaki Kısa Deniz Videoların Toplam Derlemesi - Tek Parça 07:44
Vlog - Adadaki Kısa Deniz Videoların Toplam Derlemesi - Tek Parça 1.962 izlenme - 2 hafta önce Selam arkadaşlar adadaki yaptığımız deniz deki canlı yayınların toplu bir şekilde izlemek isteyenler için tek parça bir derleme yaptık. Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Dev Gibi Su Balonu İçine Girdim Süper Zevkli 06:36
Vlog - Dev Gibi Su Balonu İçine Girdim Süper Zevkli 2.477 izlenme - 2 hafta önce
Vlog - Geçici Dövme Yaptırdım Saçıma Boncuk Ördürdük Ve Dolaştık 13:29
Vlog - Geçici Dövme Yaptırdım Saçıma Boncuk Ördürdük Ve Dolaştık 1.916 izlenme - 2 hafta önce Avşa adasında harika bir gün daha bu videomuzu çok beğeneceksiniz. Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Yeni Çok Eğlenceli Ve Çılgın Bir Lunapark Videomuz 16:28
Vlog - Yeni Çok Eğlenceli Ve Çılgın Bir Lunapark Videomuz 1.779 izlenme - 1 hafta önce Çok eğlenceli ve çılgın lunapark videolarımızından 1 bölüm ile sizlerleyiz , abone olmayı ve LİKE atmayı unutmayın... Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Oyuncak Alışverişi Yaptık Hayranlarımızla Tanıştık Süper Bir Gündü 17:52
Vlog - Oyuncak Alışverişi Yaptık Hayranlarımızla Tanıştık Süper Bir Gündü 3.587 izlenme - 4 hafta önce Alışveriş öncesinde yine süper eğlenceli şeyler yaptık umarım beğenirsiniz Abone Olursunuz ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
100.000 Aboneye Özel Çok Büyük Çekiliş 15 Tane Süper Hediye 13:16
100.000 Aboneye Özel Çok Büyük Çekiliş 15 Tane Süper Hediye 883 izlenme - 3 gün önce Sizlerin Varlığı Varlığınımızın Sebebidir Hepinize Çok Ama Çok Teşekkür Ediyoruz Ve Sizlere Bu Hediyeleri Vermekten Mutluluk Ve Gurur Duyuyoruz Hepinize Tekrardan Çok Teşekkür Ederiz Ve Şansınızın Bol Ve Açık Olmasını Dileriz. - OYUNCAX TV AİLESİ - Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Serkan Abi - Önemli Cevapları Söyledim. 42:13
Vlog - Serkan Abi - Önemli Cevapları Söyledim. 2.007 izlenme - 2 hafta önce selam çocuklar videolar ile ilgili bazı bilgiler vermek istedim mutlaka izleyin.
Vlog - Oyuncakcı Turu Yaptık Ve Migros Da Kaydık Eğlendik :) 11:20
Vlog - Oyuncakcı Turu Yaptık Ve Migros Da Kaydık Eğlendik :) 901 izlenme - 4 gün önce Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Slither.io Oyununda Devler İle Kapıştık Minikler İle Karşılaştık :) 14:24
Slither.io Oyununda Devler İle Kapıştık Minikler İle Karşılaştık :) 2.601 izlenme - 3 hafta önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çivit Den Dev Slime Nasıl Yapılır 12:04
Çivit Den Dev Slime Nasıl Yapılır 442 izlenme - 6 saat önce Çivit den yaptığımız kocaman harika slime mutlaka izlemelisiniz :) Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melikenin Nerde Nezaman Çektiğini Bilmediğimiz Videosu :) 03:25
Melikenin Nerde Nezaman Çektiğini Bilmediğimiz Videosu :) 3.478 izlenme - 4 hafta önce Melikenin 6 yada 7 yaşlarında kendikendine hayal dünyasından çektiği video sizlerle. Beğenmeyi Ve Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Oje İle Slime Yapımı 2 Tane Slime Yaptık En Güzel Hangisi Oldu ? 12:04
Oje İle Slime Yapımı 2 Tane Slime Yaptık En Güzel Hangisi Oldu ? 2.451 izlenme - 3 hafta önce Ojeli slime challenge yaptık yorumlara beğendiğiniz slime yazmayı Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Slime Dondurma Nasıl Yapılır - Slime İce Cream 11:51
Slime Dondurma Nasıl Yapılır - Slime İce Cream 3.916 izlenme - 1 ay önce
Timsah Croc Dişcide Oyunu Oynadık Sürpriz Tv Vs OyuncaX TV - Cezalı Oyun 10:12
Timsah Croc Dişcide Oyunu Oynadık Sürpriz Tv Vs OyuncaX TV - Cezalı Oyun 3.992 izlenme - 1 ay önce
VLOG - Melikenin Bebekliğinden Ve Ufaklığından Bazı Videolar 05:30
VLOG - Melikenin Bebekliğinden Ve Ufaklığından Bazı Videolar 3.089 izlenme - 4 hafta önce Melikenin bebeklik ve ufaklık videolarından bir derleme ile karşınızdayız. Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.