Hoşgeldiniz!

Kutu Açma Videoları İzle

Melikeye Barbie Kostümü ve Mikrofonu Aldık Komik Şarkılar Söyledik! 12:22
Melikeye Barbie Kostümü ve Mikrofonu Aldık Komik Şarkılar Söyledik! 3.071 izlenme - 2 gün önce Melikeye barbie kostümü ve mikrafonu aldık şarkılar söyledik ama melike herzamanki gibi çok farklı söyledi tam komedi oldu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Evde Merdivenlerde Renkli Slime Yaptık Annem Görünce Çok Şaşırdı! 13:04
Evde Merdivenlerde Renkli Slime Yaptık Annem Görünce Çok Şaşırdı! 2.846 izlenme - 1 gün önce Hergün yeni şeyler denemeye bulmaya çalışıyoruz bu sefer evin merdivenlerinde renkli slime yaptık annem çok şaşırdı. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Mutfakta Çok Gizli Slime Yaptım Ama Bu Sefer Sinem Yardım Etti! 11:23
Mutfakta Çok Gizli Slime Yaptım Ama Bu Sefer Sinem Yardım Etti! 3.843 izlenme - 3 gün önce Arkadaşlar gizli slime yapmalarıma devam ediyorum bu sefer slime yaparken sinemden yardım istedim mutfakta slime yaptık. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Gizlice Melikenin Kostümlerini Giyen Temizlikçi Yakalanınca Bakın Ne Yaptı? 08:11
Gizlice Melikenin Kostümlerini Giyen Temizlikçi Yakalanınca Bakın Ne Yaptı? 3.365 izlenme - 3 gün önce Daha önce temizliğe gelen ama yaptıklarından sonra kovulan temizlikçi malzeme bahanesi ile eve geliyor ve ortalık karışıyor. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dedemin Evinde Sofra Masasında Slime Yaptık Dedem Çok Şaşırdı!! 10:10
Dedemin Evinde Sofra Masasında Slime Yaptık Dedem Çok Şaşırdı!! 4.387 izlenme - 5 gün önce Merhaba arkadaşlar dedemin evinde yer sofrası masasında mor slime yaptım dedem slime ile oynayınca çok şaşırdı. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pis Temizlikçi Yardım Etmesi İçin Birini Çağırdı Ama Çok Pişman Oldu! 11:32
Pis Temizlikçi Yardım Etmesi İçin Birini Çağırdı Ama Çok Pişman Oldu! 6.422 izlenme - 1 hafta önce KONUSU : Bizim pis temizlikçi evdeki temizliğe yardım etsin diye birini istiyor ama gelen kişi onu çileden çıkarınca ortalık karışıyor. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy NOT : BU VİDEODAKİ OLAYLAR OYUNCULAR TAMAMEN KURGUDUR ASLI İLE ALAKASI YOKTUR EĞLENCE AMAÇLI YAPILMIŞTIR. DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yeni Tutkallarla Slime Yarışması Yaptık Babamı Kandırmışlar !! 11:36
Yeni Tutkallarla Slime Yarışması Yaptık Babamı Kandırmışlar !! 6.658 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar babam yeni bir tutkal bulmuş ve bu tutkalla slime yaparken çok büyük bir hata yaptığını anladı TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 02:49
Vlog - Dondurma Kapışması Ve Yarım Kalan Hızlı Tırtıl Eğlencemiz :) 2014 Aile Videomuz 116.091 izlenme - 8 ay önce
Çok Güzel Yeni Slime Ve Benzer Ürünleri Bulduk Stres Toplarını Kestik! 13:18
Çok Güzel Yeni Slime Ve Benzer Ürünleri Bulduk Stres Toplarını Kestik! 2.739 izlenme - 2 gün önce Merhaba arkadaşlar sizler için nerde nekadar yeni slime yada slime benzeri ürünleri aldık denedik ve kestik mutlaka izleyin deriz. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
İki Dev Balonu Tekmeyle Patlattık İçindekileri Yerde Kapıştık | Deli Vs Meli 12:01
İki Dev Balonu Tekmeyle Patlattık İçindekileri Yerde Kapıştık | Deli Vs Meli 3.292 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar kuzenim sinemle dev balon patlattık içindekilerle yarışma yaptık tiplerimize bakarmısınız :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Niloya Dev Balonu Patlattık İki Kutu Gerçekci Set Açtık Bayılacaksınız!! 11:40
Niloya Dev Balonu Patlattık İki Kutu Gerçekci Set Açtık Bayılacaksınız!! 27.068 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar dev balon videolarımıza sizlerin isteği üzerine patlatmaya devam ediyoruz bu balondan çıkanlara bayılacaksınız. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Yayında Ne Yapalım Hadi Bekliyoruz ??? 55:08
Canlı Yayında Ne Yapalım Hadi Bekliyoruz ??? 6.822 izlenme - 2 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kötü Cadı Slimer Dev Kazanda Kırmızı Korkunç Kötülük Slime Yaptı 13:37
Kötü Cadı Slimer Dev Kazanda Kırmızı Korkunç Kötülük Slime Yaptı 6.371 izlenme - 2 hafta önce Cadıların cadısı SLİMER bu sefer serkan abi için çok kötü bir slime yapıyor bakalım kötü emellerine ulaşabilecekmi? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 09:06
Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır! 69.580 izlenme - 5 ay önce Tutkal Boraks Ve Detarjan Olmadan Slime Nasıl Yapılır Yöntemi Çok Basit Çok Eğlenceli Bir Vİdeo Oldu Umarım Beğenirsiniz! Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Prenses Elena Oldu Delirdi Baltayla Hazine Sandığını Parçaladı ! Gülmemek İmkansız 15:16
Melike Prenses Elena Oldu Delirdi Baltayla Hazine Sandığını Parçaladı ! Gülmemek İmkansız 4.224 izlenme - 7 gün önce Merhaba arkadaşlar melikeye prenses elena kostümü aldık ama melike sonlara doğru iyice delirdi , Gülmemek imkansız :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Canlı Slime Yapıyoruz Ve İsimlerinizi Söyleyip Sorularını Cevaplıyoruz. 01:33
Canlı Canlı Slime Yapıyoruz Ve İsimlerinizi Söyleyip Sorularını Cevaplıyoruz. 26.236 izlenme - 2 ay önce Bu Akşam Saat : 20:30 Sekiz buçukta mobil uygulamamız üzerinden canlı yayınımız var alttaki linklerden uygulamamızı indirebilirsiniz mutlaka bekliyoruz :) Uygulamamıza mobil marketlerden ücretsiz olarak oyuncax tv yazarak yada alttaki linklere tıklayarak indiribilirsiniz. Android İçin Tıkla İndir : https://goo.gl/Zfhtf4 IOS Apple İçin Tıkla İndir : https://goo.gl/YKvaYk Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melikenin Odasına Hırsız Girdi Ne Var Ne Yok Aldı ! Sizce Bu Kim Olabilir ? 11:25
Melikenin Odasına Hırsız Girdi Ne Var Ne Yok Aldı ! Sizce Bu Kim Olabilir ? 8.487 izlenme - 3 hafta önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hediye Yüzük Paketini Açan Melike Sanki Yüzüklerin Efendisi Kız oldu! 11:22
Hediye Yüzük Paketini Açan Melike Sanki Yüzüklerin Efendisi Kız oldu! 1.610 izlenme - 16 saat önce Merhaba arkadaşlar kocaman içinde birsürü yüzük olan paketi açtık melike sanki yüzüklerin efendisi gibi oldu :) TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sürpriz Yumurta İçinde Saklanmış Anahtarlıklar !! En Güzel Anahtarlık Yarışması 11:54
Sürpriz Yumurta İçinde Saklanmış Anahtarlıklar !! En Güzel Anahtarlık Yarışması 4.082 izlenme - 1 hafta önce Arkadaşlar daha öncede yaptığımız sizlerin devamını istediğiniz anahtarlık yarışmasına sürpriz yumurtalar ile devam ediyoruz TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Evdeki Davetsiz Kız Paranormal Olaylar !! DİKKAT Aşırı Korku İçerir 10:17
Evdeki Davetsiz Kız Paranormal Olaylar !! DİKKAT Aşırı Korku İçerir 13.326 izlenme - 1 ay önce Evde bir anda elektrikler kesilir ve evde garip sesler ve bir kız görünür evdeki yaşanan paranormal olayların görüntüler. DİKKAT! BU VİDEODAKİ OLAYLARIN HEPSİ BİR KURGUDUR ASLI İLE ALAKASI YOKTUR VİDEODAKİ KİŞİ VE KİŞİLER OYUNCU SIFATINDADIR VE GERÇEKLERİ YANSITMAMAKTADIR. iÇERİĞİN GÖRSEL VE İŞİTSEL OLARAK ETKİ EDEBİLECEĞİNDEN DUYARLI KİŞİLERİN İZLEMEMESİ ÖNEMLE RİCA OLUR. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Artık Slime Yapmak Çok Kolay ! Tutkal Sebilinden Sonra Borakslı Su Sebili de Yaptık 15:46
Artık Slime Yapmak Çok Kolay ! Tutkal Sebilinden Sonra Borakslı Su Sebili de Yaptık 4.107 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar yapıştırıcı tutkal için sebil yapmıştık şimdide borakslı su sebili yaptık ve bunlarla 6 bardak kristal slime yaptık. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yeni Cam Masada Işıklı Kristal Slime Yaptık Çok Havalı Oldu ? 10:43
Yeni Cam Masada Işıklı Kristal Slime Yaptık Çok Havalı Oldu ? 1.473 izlenme - 10 saat önce Arkadaşlar yeni slime denemelerine devam ediyoruz cam masada slime yaptık altındaki ışıkla süper bir kristal slime oldu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pazara Giderken Parkta Gizli Slime Yaptık ve Bakın Kiminle Karşılaştık! 12:08
Pazara Giderken Parkta Gizli Slime Yaptık ve Bakın Kiminle Karşılaştık! 3.365 izlenme - 6 gün önce Merhaba arkadaşlar annemle pazara giderken anneme çantamdakileri gösterince şok oldu ve parkta slime yaptık. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Odasında Meğer Neler Saklıyormuş Niçin Girdik Neler Oldu !! 11:28
Melike Odasında Meğer Neler Saklıyormuş Niçin Girdik Neler Oldu !! 6.165 izlenme - 2 hafta önce Melike ders çalışırken aniden odasına girdim ve ders yaparken videosunu çekecektim ama hiçte sandığım gibi olmadı. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Komik Ve İlginç Parti Gözlükleriyle Taklit Yaptık Şekilden Şekile Girdik!! 11:41
Komik Ve İlginç Parti Gözlükleriyle Taklit Yaptık Şekilden Şekile Girdik!! 2.799 izlenme - 4 gün önce Merhaba arkadaşlar annem babam ve ben çok komik parti gözlükleri ile şekilden şekile girdik çok komik oldu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Takma Tırnak Taktık Ve Yeni Stil Tırnak Makyajı Yaptık | Tırnak Süsleme 11:31
Takma Tırnak Taktık Ve Yeni Stil Tırnak Makyajı Yaptık | Tırnak Süsleme 4.288 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar kuzenim sinem ve ben takma tırnaklar aldık taktık ve onları süsledik ama sinem başaramadı sanıyorum .. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hangi Sıvı Deterjanla Daha Güzel Slime Olur? En Güzel Slime Yarışması 11:00
Hangi Sıvı Deterjanla Daha Güzel Slime Olur? En Güzel Slime Yarışması 3.360 izlenme - 6 gün önce Merhaba arkadaşlar sıvı deterjanlarla en güzel slime yarışması yaptık , sizce kazanan kim kesin biliyorsunuzdur zaten. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
İlginç Komik Ve İğrenç Ürünlerle Oynadık Kahkaha Komedi Bu Videoda 18:23
İlginç Komik Ve İğrenç Ürünlerle Oynadık Kahkaha Komedi Bu Videoda 4.309 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar nerde nekadar komik iğrenç ve ilginç oyuncak ürün varsa topladık ve inceledik oynadık çok komedi oldu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Yayında Slime Challenge Ve Airboarda Bindik En Güzel Slime ? 34:25
Canlı Yayında Slime Challenge Ve Airboarda Bindik En Güzel Slime ? 4.173 izlenme - 1 hafta önce Merhaba arkadaşlar canlı yayında airboarda bindik ve harika bir slime challenge yaptık sizce kazanan kim oldu ? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sinem Damacanayı Görünce Çok Şaşırdı Ellerimizle Masada Slime Yaptık!! En Güzel Slime Yarışması 14:35
Sinem Damacanayı Görünce Çok Şaşırdı Ellerimizle Masada Slime Yaptık!! En Güzel Slime Yarışması 5.332 izlenme - 2 hafta önce Merhaba arkadaşlar kuzenim babam ve ben masa üstünde hiç bişey kullanmadan Slime Challenge yaptık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.