Hoşgeldiniz!

kutu açma

Mobil Uygulamamız Da Sizlere Cevap Yazıyorum Ve Yorumlarınızı Okuyorum 08:06
Mobil Uygulamamız Da Sizlere Cevap Yazıyorum Ve Yorumlarınızı Okuyorum 5.981 izlenme - 8 saat önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Geçici Saç Boyası İle Saçlarımı Renklendirdim Yeni Saç Stilleri | DIY Rainbow Hair! 07:52
Geçici Saç Boyası İle Saçlarımı Renklendirdim Yeni Saç Stilleri | DIY Rainbow Hair! 9.658 izlenme - 3 gün önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kömürü Hatırlayanlar Kimler ? Yada İzlemeyenler ? 04:05
Kömürü Hatırlayanlar Kimler ? Yada İzlemeyenler ? 7.936 izlenme - 4 gün önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Cezalı Dart Oyunu Oynadık Yumurtayı Kır Cezadan Kurtul :) 08:23
Cezalı Dart Oyunu Oynadık Yumurtayı Kır Cezadan Kurtul :) 10.174 izlenme - 1 hafta önce Cezalı dart oyunumuzda yumurtayı kıran kazanıyor ama yumurtanın altındakinin vay haline :P Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Trolls Paketleri Açıyoruz Ve Pembe Troll Challenge Yapıyoruz 12:21
Trolls Paketleri Açıyoruz Ve Pembe Troll Challenge Yapıyoruz 2.984 izlenme - 2 gün önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Saç Ve Bilek İçin Tasarım Seti - Annem Babam İle Harika Tasarımlar Yaptık 17:45
Saç Ve Bilek İçin Tasarım Seti - Annem Babam İle Harika Tasarımlar Yaptık 4.913 izlenme - 6 gün önce Harika saç ve bileklik tasarım seti ile harika tasarımlar yaptık. Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kuru Sabundan Slime Ve Jöle Den Slime Challenge Yaptık 15:30
Kuru Sabundan Slime Ve Jöle Den Slime Challenge Yaptık 1.979 izlenme - 23 saat önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Annem İle Okul Dönüşü İp Atlaya Atlaya Sohbet Ettik :) 05:40
Vlog - Annem İle Okul Dönüşü İp Atlaya Atlaya Sohbet Ettik :) 3.795 izlenme - 5 gün önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Takma Tırnak Taktık Ve Annem İle Beraber Tırnak Tasarımı Yaptık 11:33
Takma Tırnak Taktık Ve Annem İle Beraber Tırnak Tasarımı Yaptık 4.255 izlenme - 1 hafta önce Annem ile beraber aldığımız takma tırnak seti ile harika şekiller yaptık yaptık. Abone olmayı ve Beğenmeyi Unutmayın :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Annem İle Beraber Okul Alışverişine Geldik Alışveriş Yaptık 07:28
Vlog - Annem İle Beraber Okul Alışverişine Geldik Alışveriş Yaptık 10.384 izlenme - 4 hafta önce Okul öncesinde annem ile beraber cevahir avm geldik ve eksiklerimizi aldık umarım videomuzu beğenir Like Atarsınız :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
VLOG - Çikolata Müzesini Gezdik Burda Herşey Çikolata İle Yapılmış 18:00
VLOG - Çikolata Müzesini Gezdik Burda Herşey Çikolata İle Yapılmış 2.653 izlenme - 4 gün önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Oyuncax TV Canlı Yayında : Yeni Duyurular Ve Ponçik İle Beraber Sizlerleyiz 01:05:34
Oyuncax TV Canlı Yayında : Yeni Duyurular Ve Ponçik İle Beraber Sizlerleyiz 1.449 izlenme - 20 saat önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Odama Baskın Yaptı !! Akşamları Odamda Doğal Oyun Rutinim :) 11:46
Annem Odama Baskın Yaptı !! Akşamları Odamda Doğal Oyun Rutinim :) 4.521 izlenme - 1 hafta önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sürpriz Kutu Challenge En Güzel Oyuncak Kutusu Kimde ? 13:56
Sürpriz Kutu Challenge En Güzel Oyuncak Kutusu Kimde ? 4.658 izlenme - 2 hafta önce Sürpriz kutuların içinde harika sürprizler bakalım beğenicekmisiniz :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Oyuncak Abi Kerem İle Melike Dev Havuzda Su Savaşındalar 06:31
Vlog - Oyuncak Abi Kerem İle Melike Dev Havuzda Su Savaşındalar 9.927 izlenme - 4 hafta önce Oyuncak Abi kanalının usta oyuncusu kerem ile Oyuncax Tv melike dev havuzda harika kapışması mutlaka izleyin :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
VLOG - Akşam Akşam Kedimiz Ponçik İle Kısa Bir Oynamaca :) 05:23
VLOG - Akşam Akşam Kedimiz Ponçik İle Kısa Bir Oynamaca :) 8.170 izlenme - 4 hafta önce Kedimiz ponçik ile kısa bir video çektik Çok tatlı :) Kocaman Bir LİKE Gelirmi sizce ? Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Robo Fish Yüzen Balık Oyuncaklar Ve Kedimiz Ponçiğin Balıklara Tepkisi 10:05
Robo Fish Yüzen Balık Oyuncaklar Ve Kedimiz Ponçiğin Balıklara Tepkisi 7.345 izlenme - 3 hafta önce Suda yüzen harika harika pilli balıkları tanıttık ve oynadık kedimiz ponçik de balıklara bayıldı :)) Ponçiğe KOCAMAN BİR LİKE :)) Ürünün Sitesi: http://bit.ly/2c23d03 Ürün Link Clownfish: http://bit.ly/2c23aRM Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Slime İçinde Harfleri Bul Yazıyı Tamamla Yoksa Kafana Slime Yersin! 10:02
Dev Slime İçinde Harfleri Bul Yazıyı Tamamla Yoksa Kafana Slime Yersin! 10.715 izlenme - 1 ay önce Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben Mor Slime Dev Sürpriz Yumurtası Açıyoruz Ve Slime İle Oynuyoruz 10:01
Annem Ve Ben Mor Slime Dev Sürpriz Yumurtası Açıyoruz Ve Slime İle Oynuyoruz 8.238 izlenme - 4 hafta önce Annem ile ben harika sürprizlerin olduğu slime dev sürpriz yumurta açıyoruz.. Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Sizler İçin Galaksi Slime Yapıyor Süper Slime Yaptı Kaçırmayın 10:33
Melike Sizler İçin Galaksi Slime Yapıyor Süper Slime Yaptı Kaçırmayın 9.078 izlenme - 4 hafta önce Sizler için kamera arkasına geçtim ve simler ile tek başıma galaxy slime yaptım çok beğeniceğinize eminim LİKE Atın Olurmu :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Makyaj Ve Kuaför Seti Paketi Açıyoruz Tam Bir Güzellik Seti 10:36
Makyaj Ve Kuaför Seti Paketi Açıyoruz Tam Bir Güzellik Seti 6.869 izlenme - 3 hafta önce Harika makyaj ve saç bakım setini açıyoruz çok güzel ve gerçeğini aratmayacak kadar gerçekci ve güzel yapmışlar :)) Ürünün Sitesi: http://bit.ly/2c23d03 Makeup set: http://bit.ly/2c22oEu Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
2 Tane My Little Pony Bebekleri Ve Aksesuarlarını Tanıyoruz Ve Oynuyoruz 12:19
2 Tane My Little Pony Bebekleri Ve Aksesuarlarını Tanıyoruz Ve Oynuyoruz 4.420 izlenme - 2 hafta önce Annem ile beraber harika 2 tane My little pony bebeklerini tanıyoruz bu bebeklere bayılıyorum :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Oyuncax TV Çekiliş Sonuçları Tam 15 Tane Hediye Dağıtıyoruz 14:52
Oyuncax TV Çekiliş Sonuçları Tam 15 Tane Hediye Dağıtıyoruz 8.459 izlenme - 4 hafta önce 22 Ağustos da yapılan çekiliş yarışmasının sonuçları bu videodadır arkadaşlar , kazanan kişilerin oyuncaxtv@gmail.com adresine bilgilerini göndermeleri halinde hediyelerini hiç bir bedel kargo ücreti vs ödemeden kendilerine göndereceğiz hepinize bol şanslar ve katıldığınız içinde ayrıca teşekkür ederiz. Unutmayın android ve ios uygulamalarımız üzerinden de çekilişlerimiz olacaktır sizler bu uygulamamızı indirerek tekrar çekilişe katılabilirsiniz. Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem İle Oyun Hamurun Dan Elbise Ayakkabı Ve Aksesuarlar Yaptık 11:26
Annem İle Oyun Hamurun Dan Elbise Ayakkabı Ve Aksesuarlar Yaptık 4.651 izlenme - 2 hafta önce Annem ve ben renkli oyun hamurlarından harika elbiseler ayakkabılar ve aksesuarlar yaptık :)) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Doritos Risk Challenge Resmen Yanıyoruz Çok Acı Çok 11:23
Doritos Risk Challenge Resmen Yanıyoruz Çok Acı Çok 9.508 izlenme - 1 ay önce Doritosun risk cipsi ile yaptığımız bu challenge çok ğişman olduk resmen yandık dağıldık mutlaka izleyin :)) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben Odamda Takılarımı Gösteriyoruz Ve Kedimiz İle Oynuyoruz 12:41
Annem Ve Ben Odamda Takılarımı Gösteriyoruz Ve Kedimiz İle Oynuyoruz 5.191 izlenme - 2 hafta önce Annem ve ben en sevdiğim takılarımı gösteriyoruz ve kedimiz ponçik bugün tam havasındaydı bizimle çok oynadı :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sizin için Odamda Salep ile Slime Yaptım Kocaman Süper Oldu 11:03
Sizin için Odamda Salep ile Slime Yaptım Kocaman Süper Oldu 4.660 izlenme - 2 hafta önce Yorumlarda Salep İle Slime Yapmamı İstediniz Bende Kimseyi Karıştırmadan Tek Başıma Sizlere Slime Yaptım :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çok Ucuz Ve Çok Güzel Takı Yapma Seti | Annem İle Kolye Bileklik Yapıyoruz 11:34
Çok Ucuz Ve Çok Güzel Takı Yapma Seti | Annem İle Kolye Bileklik Yapıyoruz 4.609 izlenme - 2 hafta önce Annem ile Beraber Harika Ucuz Takı Seti İle Kolye Bİleklik Yapıyoruz Like Atmayı Unutmayın :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
VLOG - Oyuncak Abi Ye Gidiyoruz Yeni Süper Videolar Çekicez 04:26
VLOG - Oyuncak Abi Ye Gidiyoruz Yeni Süper Videolar Çekicez 9.286 izlenme - 1 ay önce Oyuncak abi kerem ile harika videolar çekicez bu harika videoları kaçımamak için ücretsiz kanalımıza abone olmayı unutmayın. Oyuncak Abi Kanalı Tıkla : http://goo.gl/UawGja Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Okul Öncesi Hazırlık Yapıyorum Okulun İlk Günü Okul Rutinim :) 10:50
Vlog - Okul Öncesi Hazırlık Yapıyorum Okulun İlk Günü Okul Rutinim :) 3.989 izlenme - 2 hafta önce Babamla beraber okulun ilk günü için çantamı toparlıyorum ve okul kıyafetlerimi hazırlıyorum ve bunları sizinle paylaşıyorum :) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.