Hoşgeldiniz!

Kutu Açma Videoları İzle

Melike'nin Yatağına Barbie Prenses'in Süper Gücü Nevresim Takımı | 1 Numarayı Açıyoruz 07:28
Melike'nin Yatağına Barbie Prenses'in Süper Gücü Nevresim Takımı | 1 Numarayı Açıyoruz 5.266 izlenme - 2 ay önce Arkadaşlar canlı yayın videomuzda sizlere sormuştuk hangisini açalım diye şimdi sizlerin isteği üzerine 1 numralı kutuyu açıyoruz.. KARAR VEREMEDİM SİZCE HANGİSİNİ AÇALIM? CANLI YAYIN !! https://www.youtube.com/watch?v=KtOy1czAf94 TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Düşe Kalka Melike Ve Sinem Airboard Öğreniyor İkisini Hiç Böyle Görmediniz !! 11:42
Düşe Kalka Melike Ve Sinem Airboard Öğreniyor İkisini Hiç Böyle Görmediniz !! 9.124 izlenme - 4 ay önce Aarkadaşlar melike kuzeni sinem ile beraber airboard öğreniyorlar melike sinemin hocası olursa işler çok komedi olur :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
En Güzel Slime Kimin Yarışması Babam Şok Oldu ! Sıvı PVA Tutkal Ve Artdeco Kids Jel 10:10
En Güzel Slime Kimin Yarışması Babam Şok Oldu ! Sıvı PVA Tutkal Ve Artdeco Kids Jel 10.912 izlenme - 5 ay önce Bu nasıl tutkaldır nasıl bir kıvamdır anlamadım ama babam bu duruma çok kızdı ama belli etmedi :)) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sinem Damacanayı Görünce Çok Şaşırdı Ellerimizle Masada Slime Yaptık!! En Güzel Slime Yarışması 14:35
Sinem Damacanayı Görünce Çok Şaşırdı Ellerimizle Masada Slime Yaptık!! En Güzel Slime Yarışması 7.158 izlenme - 3 ay önce Merhaba arkadaşlar kuzenim babam ve ben masa üstünde hiç bişey kullanmadan Slime Challenge yaptık. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bakımsız Ve Kirli Elsa'nın Yardımına Peri Baba Geliyor | Frozen Kozmetik Ürünleri | Komedi Parodi 12:35
Bakımsız Ve Kirli Elsa'nın Yardımına Peri Baba Geliyor | Frozen Kozmetik Ürünleri | Komedi Parodi 9.660 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar bakımsız ve yardıma muhtaç elsanın yardımına peri baba koşuyor çok komik bir video oldu. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elsa Melike'nin En Sevdiği Sürpriz Paketini Açıyoruz Ve Oynuyoruz 10:33
Elsa Melike'nin En Sevdiği Sürpriz Paketini Açıyoruz Ve Oynuyoruz 16.371 izlenme - 8 ay önce Merhaba arkadaşlar sizler için elsa oldum ve annemin bana aldığı hediye paketini babamla açıyoruz :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hangi Slime Daha Güzel Siz Hangisini Seçerdiniz ? SLİME CHALLENGE 10:24
Hangi Slime Daha Güzel Siz Hangisini Seçerdiniz ? SLİME CHALLENGE 11.985 izlenme - 6 ay önce İKİ FARKLI TUTKAL İLE YAPTIĞIMIZ HARİKA KOMİK BİR SLİME YARIŞMASI SİZ HANGİSİNİ SEÇERDİNİZ ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Simli Yapıştırıcıdan Galaksi Slime Yapımı En Güzel Slime Kimde? ?? The Most Beautiful Slime!!! 10:17
Simli Yapıştırıcıdan Galaksi Slime Yapımı En Güzel Slime Kimde? ?? The Most Beautiful Slime!!! 17.844 izlenme - 8 ay önce Merhaba arkadaşlar kırtasiyedeki simli yapıştırıcıdan galaksi slime yaptık çok beğeneceğinize eminiz :)?????? Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kuzenim Sinem Doğum Günü Hediyemi Getirdi Odama Baskın Yaptılar | Barbie Video Game Hero 10:54
Kuzenim Sinem Doğum Günü Hediyemi Getirdi Odama Baskın Yaptılar | Barbie Video Game Hero 9.905 izlenme - 5 ay önce Kuzenim doğum günüme gelememişti oyüzden hediyemi yeni getirdi ama babamla oadama baskın yaptılar çok mutlu oldum. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır. ETİKETLER : hediye,doğum günü hediyesi,doğum günüm,doğum günü sürprizleri,doğum günü videosu,oyuncak açma,barbie oyuncağı,kız oyuncağı,kızlar için,barbie,barbie video game hero,barbie video game,barbie bebekleri,eğlence,odama baskın,patenli barbie,ışıklı barbie,barbie paten
Büyük Parka Geldik Çok Güzel ?? 20:21
Büyük Parka Geldik Çok Güzel ?? 5.241 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar babamla okul çıkışında büyük parka gittik. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hangisi Daha Güzel Micro ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 11:42
Hangisi Daha Güzel Micro ve Südor Tutkal İle En Güzel Pofuduk Slime Yarışması! 10.969 izlenme - 5 ay önce Arkadaşlar bu seferde en güzel tutkalları birbirleri ile yarıştırdık hangi slime daha güzel ? kim daha güzel yaptı ? Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Ocaklı Fırın Seti Aldık Kocaman | Barbie Mutfak Serisi | Evcilik Oyunu 10:38
Barbie Ocaklı Fırın Seti Aldık Kocaman | Barbie Mutfak Serisi | Evcilik Oyunu 9.918 izlenme - 5 ay önce Merhaba arkadaşlar barbie mutfak setimize harika kocaman fırınlı ocak setini ekledik hepsi birbirinden güzel. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Uçurtma Uçuramayan Baba Kızı Rezil Olduğumuz Anlar !! 06:25
Uçurtma Uçuramayan Baba Kızı Rezil Olduğumuz Anlar !! 4.038 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar melike sayesinde uçurtmayı bir türlü havada tutamıyoruz ve sonunda olanlar oldu uçurtma pert oldu ! TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Görünce Çok Mutlu Oldu Sizce Torbamda Ne Var? 06:13
Annem Görünce Çok Mutlu Oldu Sizce Torbamda Ne Var? 10.377 izlenme - 5 ay önce Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bizde olan torbanın içinden çıkan şey annemi çok mutlu etti. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Erkekler Kızlara Karşı DEV Balon Patlatma En Güzel Oyuncak Kimin ? | Giant Balloon Challenge 12:32
Erkekler Kızlara Karşı DEV Balon Patlatma En Güzel Oyuncak Kimin ? | Giant Balloon Challenge 8.572 izlenme - 4 ay önce Sizce kim kazanır erkeklermi kızlarmı ? Yorumlar kısmına hangi oyuncaklar daha güzel yazmayı unutmayın!! Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Doğum Günü Sonrası Temizlik Yapıyorum Bu Bana Yapılırmı Ya Resmen İşkence !! 17:58
Doğum Günü Sonrası Temizlik Yapıyorum Bu Bana Yapılırmı Ya Resmen İşkence !! 10.329 izlenme - 5 ay önce Herkes Gitti Ohh Temizlik Bana Kaldı Çok Yorumldum Canım Çıktı Resmen :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Şeffaf Slime Yaptık İçine Renkli Orbeez Doldurduk | Kristal Slime Yapımı | Orbeez Slime 10:49
Dev Şeffaf Slime Yaptık İçine Renkli Orbeez Doldurduk | Kristal Slime Yapımı | Orbeez Slime 9.785 izlenme - 5 ay önce Sizlerin isteği üzerine dev şeffaf kristal slime yaptık ve orbeez ile süsledik ve oynadık. Kocaman ve çok güzel slime oldu. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
İlginç Komik Ve İğrenç Ürünlerle Oynadık Kahkaha Komedi Bu Videoda 18:23
İlginç Komik Ve İğrenç Ürünlerle Oynadık Kahkaha Komedi Bu Videoda 6.605 izlenme - 3 ay önce Merhaba arkadaşlar nerde nekadar komik iğrenç ve ilginç oyuncak ürün varsa topladık ve inceledik oynadık çok komedi oldu. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Okuldaki Proje Dersim İçin Kırtasiye Alışverişimiz. VLOG !! 08:24
Okuldaki Proje Dersim İçin Kırtasiye Alışverişimiz. VLOG !! 11.598 izlenme - 6 ay önce Annem ve ben okulda yapacağım proje dersim için alışveriş yapıyoruz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Arkadaşım Yağmurla Slime Challenge Yaptık Çok Komedi Oldu 10:28
Arkadaşım Yağmurla Slime Challenge Yaptık Çok Komedi Oldu 7.376 izlenme - 4 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Odamı Yüzlerce Balonla Doldurduk Tek Seferde Patlattım Tam Komedi Oldu!! 10:33
Odamı Yüzlerce Balonla Doldurduk Tek Seferde Patlattım Tam Komedi Oldu!! 8.199 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar odamı babamla beraber balonlarla doldurduk sonra ben hepsini bir seferde patlattım ama baba göbeği ile patlattı :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Okul Arkadaşlarımla Odamda Slime Yaptık Ortalık Battı Çok Eğlendik 11:09
Okul Arkadaşlarımla Odamda Slime Yaptık Ortalık Battı Çok Eğlendik 7.619 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar okul arkadaşlarımla ders çalışmak için bizim evde buluştuk ama oyunlarda oynadık :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Canlı Yayında Slime Challenge Ve Airboarda Bindik En Güzel Slime ? 34:25
Canlı Yayında Slime Challenge Ve Airboarda Bindik En Güzel Slime ? 6.481 izlenme - 3 ay önce Merhaba arkadaşlar canlı yayında airboarda bindik ve harika bir slime challenge yaptık sizce kazanan kim oldu ? TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Gariban Kutumda Ne Var? Melikenin Bulduğu Oyun Ve İsim Çok Güzel Oldu! 14:36
Gariban Kutumda Ne Var? Melikenin Bulduğu Oyun Ve İsim Çok Güzel Oldu! 9.045 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar gariban slime isminden sonra bu kutuya melike gariban kutu adını koydu. Gariban isimi slime yaparken melikenin duruşu ve yapış şeklinden dolayı söylenen şaka ve eğlence amaçlı bir sözdür , ama sonra çok sevilince artık videolarda başlık olarak kullanmaya başladık. Tamamen şaka ve eğlence amaçlıdır bu isimi kullanma mantığımız bize göre ise eksik , olmayan, yada yapamayan mağdur anlamındadır. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Takma Tırnak Taktık Ve Yeni Stil Tırnak Makyajı Yaptık | Tırnak Süsleme 11:31
Takma Tırnak Taktık Ve Yeni Stil Tırnak Makyajı Yaptık | Tırnak Süsleme 6.394 izlenme - 3 ay önce Merhaba arkadaşlar kuzenim sinem ve ben takma tırnaklar aldık taktık ve onları süsledik ama sinem başaramadı sanıyorum .. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tatil Bitti Okulun İlk Günü Çantamda Ne Var Onu Gösterdim ( İstek ) 05:46
Tatil Bitti Okulun İlk Günü Çantamda Ne Var Onu Gösterdim ( İstek ) 9.039 izlenme - 5 ay önce Merhaba arkadaşlar okulun ilk yarı dönem tatili bitti ve okulun ilk günü babam beni okuldan aldı arabanın içinde okul çantamı gösterdim sonra kardeşimi de kreşten alıp eve gittik. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annemden Sabah Sabah 23 Nisan Baskını Uyutmadı Odamı Süsledik ? 12:43
Annemden Sabah Sabah 23 Nisan Baskını Uyutmadı Odamı Süsledik ? 4.281 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar hepimizin 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramını kutlarım sizleri seviyorum. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ev Şeklinde Pastacı Oyun Hamuru Tasarım Seti Çok Güzel Pastalar Yaptık! 10:12
Ev Şeklinde Pastacı Oyun Hamuru Tasarım Seti Çok Güzel Pastalar Yaptık! 8.572 izlenme - 4 ay önce Babam annem ve ben bu set ile harika pastalar ve oyunlar oynadık aynı zamanda annem ve babamla çok komik bir video oldu. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Bulaşık Makinesi Aldık Melike Teyzenin Elleri Yıpranmasın | Evcilik Oynuyorum 11:23
Barbie Bulaşık Makinesi Aldık Melike Teyzenin Elleri Yıpranmasın | Evcilik Oynuyorum 8.834 izlenme - 4 ay önce Barbie mutfak serisinden dev bulaşık makinasınıda aldık. annem babam ve ben odamda evcilik oynuyoruz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Tek Başına İki Renkli Pofuduk Slime Yaptı !! Ama Gizli Slime Değil :) 10:44
Melike Tek Başına İki Renkli Pofuduk Slime Yaptı !! Ama Gizli Slime Değil :) 7.857 izlenme - 4 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.