Hoşgeldiniz!

Kutu Açma Videoları İzle

Oyun Gemisi Kanalı Erkan Amcamla Canlı Yayın!! 35:24
Oyun Gemisi Kanalı Erkan Amcamla Canlı Yayın!! 3.322 izlenme - 2 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Oyuncax Tv Tam 10 Tane Hediye Dağıtıyor Hemen Çekilişe Katılın! 04:40
Oyuncax Tv Tam 10 Tane Hediye Dağıtıyor Hemen Çekilişe Katılın! 13.121 izlenme - 6 ay önce Yorumlar kısmına sadece 1 yorum yazınız ve adınızı kız yada erkek olduğunuzu belirtiniz ve katılıyorum yazmanız gerekli ve yeterlidir. Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Melike 6 Yaşında At Biniyor - Yıl 2013 Aile Video Arşivimizden 03:57
Vlog - Melike 6 Yaşında At Biniyor - Yıl 2013 Aile Video Arşivimizden 18.911 izlenme - 9 ay önce
Poncik İle İlgili Son Durum CANLI YAYIN !! 30:47
Poncik İle İlgili Son Durum CANLI YAYIN !! 4.137 izlenme - 2 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
En Güzel Slime Kimin Yarışması ! Mona Lisa Tutkal Pudra Ve Duş Jeli 13:03
En Güzel Slime Kimin Yarışması ! Mona Lisa Tutkal Pudra Ve Duş Jeli 7.154 izlenme - 3 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Hediye Paketi Açtık Oynadık Çok Hoşunuza Gidecek !! Muppet Show 06:31
Dev Hediye Paketi Açtık Oynadık Çok Hoşunuza Gidecek !! Muppet Show 7.465 izlenme - 4 ay önce Açtığımız dev paketin içinden çıkan oyuncak ile harika bir oyun onadık , mutlaka isteklerinizi yazınız.. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kedimiz Ponçik Hakkinda Son Durum Canlı Yayın !! 15:31
Kedimiz Ponçik Hakkinda Son Durum Canlı Yayın !! 4.573 izlenme - 2 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kedimiz Ponçik Kayıp :( CANLI YAYIN !! 27:50
Kedimiz Ponçik Kayıp :( CANLI YAYIN !! 4.618 izlenme - 2 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Annesi İle Beraber Doktorculuk Oynuyor | Süper Doktor Oyunu 07:38
Melike Annesi İle Beraber Doktorculuk Oynuyor | Süper Doktor Oyunu 13.575 izlenme - 7 ay önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Oyuncak Abi Kerem İle Melike Dev Havuzda Su Savaşındalar 06:31
Vlog - Oyuncak Abi Kerem İle Melike Dev Havuzda Su Savaşındalar 15.589 izlenme - 8 ay önce Oyuncak Abi kanalının usta oyuncusu kerem ile Oyuncax Tv melike dev havuzda harika kapışması mutlaka izleyin :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ders Yaparken Gelen Hediye Ve Size Müjdeli Bir Haberimiz Var 07:18
Ders Yaparken Gelen Hediye Ve Size Müjdeli Bir Haberimiz Var 8.494 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar devamlı bizden adınızın söylenmesini istiyordunuz bizde sizlere bunun için bir şey denemek istedik mutlaka izleyin! Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yeni Bilgisarim Ve İsimlerinizi Söylüyoruz CANLI YAYIN!! 09:53
Yeni Bilgisarim Ve İsimlerinizi Söylüyoruz CANLI YAYIN!! 3.619 izlenme - 2 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kim Derdiki Bu Videoyu Kanalımıza Yükleyeceğiz ! Avşa Adası Eskilerden 04:36
Kim Derdiki Bu Videoyu Kanalımıza Yükleyeceğiz ! Avşa Adası Eskilerden 7.577 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar babamla ben avşa adasında ben 7 yaşındayken elektrikli bisiklet gezintisi yapıyoruz :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Okul Dönüş Rutinim - Annem İle Okulum İçin Kısa Alışverişimiz 05:01
Okul Dönüş Rutinim - Annem İle Okulum İçin Kısa Alışverişimiz 11.954 izlenme - 6 ay önce Annem ile beraber akşam eve giderken kısa bir alışveriş yaptık ve bunu sizinle paylaşmak istedik :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
İşimiz Gücümüz Yoktu Gittik Oyuncak Mikser & Blender İle Slime Yaptık :) 07:34
İşimiz Gücümüz Yoktu Gittik Oyuncak Mikser & Blender İle Slime Yaptık :) 9.792 izlenme - 5 ay önce Merhaba arkadaşlar oyuncak mikser blender setimiz vardı bizde üşenmeden gittik slime yapmayı denedik ve oldu :) Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
SONUNDA DÜĞÜNE GELDİK OYNAMAYA DOYAMADIM !! 06:40
SONUNDA DÜĞÜNE GELDİK OYNAMAYA DOYAMADIM !! 7.167 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu düğünü bekliyordum biliyorsunuz ve sonunda o gün geldi ve ben koptum :)) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sonunda Kulaklarımı Deldirdim Çok Ağladım Ama Küpelerime Kavuştum :) 07:07
Sonunda Kulaklarımı Deldirdim Çok Ağladım Ama Küpelerime Kavuştum :) 9.491 izlenme - 5 ay önce Uzun zamandır korktuğum şeyi başardım ve iki kulağımıda bir anda deldirdim ve sonunda küpelerime kavuştum :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Düğün Öncesi Alışveriş Ve Hazırlık Torbamda Ne Var ? 07:50
Düğün Öncesi Alışveriş Ve Hazırlık Torbamda Ne Var ? 7.183 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar akraba düğünü öncesi sizlere aldıklarımı gösteriyorum umarım beğenirsiniz sizleri çok seviyorum. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Toys And Melike : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ders Yaparken Gelen İlginç Sürpriz Hediye Paketi Bizi Çok Şaşırttı! 06:26
Ders Yaparken Gelen İlginç Sürpriz Hediye Paketi Bizi Çok Şaşırttı! 9.157 izlenme - 5 ay önce Babam ve ben nasıl ders yaptığımı anlatan videosunu çekerken annemin ilginç hediye şekli bizi çok şaşırttı :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Tek Başına Duş Jeli Ve Traş Köpüğünden Pofuduk Slime Yapıyor 10:21
Melike Tek Başına Duş Jeli Ve Traş Köpüğünden Pofuduk Slime Yapıyor 8.855 izlenme - 5 ay önce Merhaba arkadaşlar yine sizin isteğiniz üzerine dev kocaman pofuduk bir slime yaptım ama çok çok güzel oldu :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Slime Nasıl Yapılır Slime İle Nasıl Oynanır Sadece Melike Anlatıyor Ve Yapıyor 11:11
Slime Nasıl Yapılır Slime İle Nasıl Oynanır Sadece Melike Anlatıyor Ve Yapıyor 17.536 izlenme - 9 ay önce
Canlı Yayında Ne Yapalım Söz Sizde | Slime Yaptık İsim Söyledik ???? 50:08
Canlı Yayında Ne Yapalım Söz Sizde | Slime Yaptık İsim Söyledik ???? 2.758 izlenme - 1 ay önce Merhaba arkadaşlar canlı yayında sizlere sorduk ve sizler ne istiyorsanız onları yaptık çok güzel geçti.. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yüzlerce Balonu Saniyeler İçinde Pattık Melike Çıldırmış Olmalı :) 05:47
Yüzlerce Balonu Saniyeler İçinde Pattık Melike Çıldırmış Olmalı :) 8.378 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar tam sayısını bilmiyoruz ama 150 civarında balonu melike kalemle okadar hızlı patlattıki yetişemedik bile :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Burger King Çocuk Menüsü Aldık Ama Oyuncağın Adını Bulamadık!! 06:30
Burger King Çocuk Menüsü Aldık Ama Oyuncağın Adını Bulamadık!! 6.478 izlenme - 3 ay önce Merhaba arkadaşlar sizlerin yoğun isteği üzerine burger king den çocuk menüsü aldık yedik ama bize oyuncak verdiler oyuncağın adını ve çizgifilmin adını bulamadık orda :( Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Cezalı Dart Oyunu Oynadık Yumurtayı Kır Cezadan Kurtul :) 08:23
Cezalı Dart Oyunu Oynadık Yumurtayı Kır Cezadan Kurtul :) 13.429 izlenme - 7 ay önce Cezalı dart oyunumuzda yumurtayı kıran kazanıyor ama yumurtanın altındakinin vay haline :P Abone Olmayı Unutmayın ;) Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike'ye Winx Çizme Bot Aldık Eski Yırtık Ayakkabılara Elveda :) - VLOG 04:44
Melike'ye Winx Çizme Bot Aldık Eski Yırtık Ayakkabılara Elveda :) - VLOG 8.683 izlenme - 5 ay önce Melike okulda beden eğitiminde ayakkabılarını yırtınca ve havalarda soğuyunca ona çizme aldık :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Strafor Slime Yapıyor Çok Pofuduk Patlayan İnstagram Slime 07:56
Melike Strafor Slime Yapıyor Çok Pofuduk Patlayan İnstagram Slime 8.986 izlenme - 5 ay önce Merhaba arkadaşlar sizin yoğun isteğiniz üzere strafordan sıktıkca patlayan pofuduk harika bir slime yaptım süper oldu :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Helium Voice! Ailece Helyum Gazı Çektik Kendimizi Tanıyamadık 07:07
Helium Voice! Ailece Helyum Gazı Çektik Kendimizi Tanıyamadık 12.351 izlenme - 7 ay önce Ailece Helyum Gazı Çektik Kendimizi Tanıyamadık Süper Komedi Oldu Mutlaka izleyin Family Helium Voice Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yenilebilen Renkli Gökkuşağı Makarnalar Yaptık | Rainbow Edible Ramen! 10:22
Yenilebilen Renkli Gökkuşağı Makarnalar Yaptık | Rainbow Edible Ramen! 11.509 izlenme - 6 ay önce Merhaba arkadaşlar rengarenk gökkuşağı harika makarnalar yaptık ve yedik , İzlerken bile çok hoşunuza gidicek :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kaşıklı Peri Baba Fakir Elsaya Kar Tabancası Hediye Ediyor! Skeç Komedi Videosu 06:13
Kaşıklı Peri Baba Fakir Elsaya Kar Tabancası Hediye Ediyor! Skeç Komedi Videosu 8.745 izlenme - 5 ay önce Elsa'nın oyuncak kar tabancasını bu seferde komedi skeç eşliğinde verelim dedik nasıl omuş sence BEĞENİ gelirmi ? :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.