Hoşgeldiniz!

Kutu Açma Videoları İzle

Çivit Den Dev Slime Nasıl Yapılır 12:04
Çivit Den Dev Slime Nasıl Yapılır 10.308 izlenme - 6 ay önce Çivit den yaptığımız kocaman harika slime mutlaka izlemelisiniz :) Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie Ve Monster High Luna Ve Nefera Geçmiş Olsuna Geldi- Evcilik Oyunuyorum 10:02
Barbie Ve Monster High Luna Ve Nefera Geçmiş Olsuna Geldi- Evcilik Oyunuyorum 6.538 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar uzun zaman oldu ama halen iyleşemedim sizin için böyle kısa bir evcilik oyunu oynadım umarım beğenirsiniz :( Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kilitli Odada Dev Balon Patlatırsan Ne Olur? Tam Bir Aile Dramı :) 06:17
Kilitli Odada Dev Balon Patlatırsan Ne Olur? Tam Bir Aile Dramı :) 4.980 izlenme - 3 ay önce Annem ben ve babam bir odaya girdik kapıyı kilitledik ve dev bir balonun patlamasını saniye saniye bekledik ve patladı :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Saç Ve Bilek İçin Tasarım Seti - Annem Babam İle Harika Tasarımlar Yaptık 17:45
Saç Ve Bilek İçin Tasarım Seti - Annem Babam İle Harika Tasarımlar Yaptık 8.508 izlenme - 5 ay önce Harika saç ve bileklik tasarım seti ile harika tasarımlar yaptık. Android Uygulamamız https://goo.gl/rziyup App Store Uygulamamız : http://goo.gl/uPjRQQ Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Web Sayfamız : https://www.oyuncaxtv.com Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ayakkabı Kutusunu İçini Doldurdum Melike Görünce Çok Şaşırdı :) | Kutumda Ne Var ? 10:58
Ayakkabı Kutusunu İçini Doldurdum Melike Görünce Çok Şaşırdı :) | Kutumda Ne Var ? 5.205 izlenme - 3 ay önce Televizyon izlerken yanında duran ayakkabı kutusunu fark edemeyen melike içindekileri görünce şok oldu :) ( istek video ) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Robo Fish Yüzen Balık Oyuncaklar Ve Kedimiz Ponçiğin Balıklara Tepkisi 10:05
Robo Fish Yüzen Balık Oyuncaklar Ve Kedimiz Ponçiğin Balıklara Tepkisi 9.349 izlenme - 6 ay önce Suda yüzen harika harika pilli balıkları tanıttık ve oynadık kedimiz ponçik de balıklara bayıldı :)) Ponçiğe KOCAMAN BİR LİKE :)) Ürünün Sitesi: http://bit.ly/2c23d03 Ürün Link Clownfish: http://bit.ly/2c23aRM Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pazar Günü Canlı Yayında Sürpriz Kutular İle Challenge Yaptık 37:19
Pazar Günü Canlı Yayında Sürpriz Kutular İle Challenge Yaptık 7.719 izlenme - 5 ay önce Pazar Günü Canlı Yayında Sürpriz Kutular İle Challenge Yaptık Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Süper Oyuncakların Olduğu Harika oyun Parkında Eğlendik | Eğlenceli Oyun Parkı 11:10
Süper Oyuncakların Olduğu Harika oyun Parkında Eğlendik | Eğlenceli Oyun Parkı 5.464 izlenme - 3 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pamuk Prenses Melike Hediye Paketini Açarken Kötü Cadı Onu Uyutuyor 07:34
Pamuk Prenses Melike Hediye Paketini Açarken Kötü Cadı Onu Uyutuyor 5.828 izlenme - 3 ay önce Yeni pamuk prenses elbisesi ile melike oyuncağı ile oynarken kötü cadı zehirli elması ile zavallı melikeyi uyutuyor :(( Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bubble Magic Esnek Zıplayan Kabarcıklar Yaptık Ellimizde Zıplıyor | Elastic Bubble 11:00
Bubble Magic Esnek Zıplayan Kabarcıklar Yaptık Ellimizde Zıplıyor | Elastic Bubble 4.155 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar yepyeni bir kabarcık yapma seti açıyoruz ama bu set çok farklı ve güzel kabarcıklar uzayıp elinde zıplıyor :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Pateni Yine Giydi Ayağına Bu Sefer Düşmicem Baba Dedi :)) 06:39
Melike Pateni Yine Giydi Ayağına Bu Sefer Düşmicem Baba Dedi :)) 5.556 izlenme - 3 ay önce Bu sefer düşmicem dedim ama yine düştüm ama biraz ilerleme oldu bende :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Tumblin Monkeys Oynadık Oyuncak Abi Kanalından Kerem Vs Melike Cezalı Oyun!! 10:58
Tumblin Monkeys Oynadık Oyuncak Abi Kanalından Kerem Vs Melike Cezalı Oyun!! 9.758 izlenme - 6 ay önce Oyuncak abi kanalından kerem ile harika bir oyun oynadık tam oyuna yakışırda bir cezası var , sakın kaçırmayın :) Oyuncak Abi Kanalı Tıkla : http://goo.gl/UawGja Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yatmadan Önce Gelen Habersiz Hediye Paketi Teyzem Birşeyler Almış 06:54
Yatmadan Önce Gelen Habersiz Hediye Paketi Teyzem Birşeyler Almış 3.371 izlenme - 2 ay önce Merhaba arkadaşlar evcilik videolarımda oynamam için kevser teyzem bana sürpriz küçük birkaç şey almış onları açıyoruz. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Cezalı Oyunda Kaybettiğim Hediyeyi Melikeye Veriyorum :) 10:00
Vlog - Cezalı Oyunda Kaybettiğim Hediyeyi Melikeye Veriyorum :) 11.221 izlenme - 7 ay önce Cezalı oyunda kaybederek melikeye hedi alma sözü verdim ve cezamı çekiyorum :) Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosya Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Tiwetter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Okul Çıkışı Kırtasiye Alışverişi Yaptık Çok Güzel Şeyler Var | VLOG Videosu 04:19
Okul Çıkışı Kırtasiye Alışverişi Yaptık Çok Güzel Şeyler Var | VLOG Videosu 5.840 izlenme - 4 ay önce Okuldan sonra annem ve ben videolarımız için alışveriş yaptık. VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben  Market Arabamızı Tanıtıyoruz Bebeklerim Ve Kedim Ponçikte Bizimle 07:55
Annem Ve Ben Market Arabamızı Tanıtıyoruz Bebeklerim Ve Kedim Ponçikte Bizimle 9.241 izlenme - 6 ay önce Harika bir market arabası tanıtıyoruz kedimiz ponçik de bizim ile beraber :) Like atmayı ve abone olmayı unutmayın :))) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Aldığımız Site: http://bit.ly/2c23d03 Market Arabası Link: http://bit.ly/2c22I69 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Semt Pazarında Komik Bir Alışveriş Oldu Pazar Rutinimiz :) - VLOG 08:36
Semt Pazarında Komik Bir Alışveriş Oldu Pazar Rutinimiz :) - VLOG 4.148 izlenme - 3 ay önce Annem ve ben pazara alışverişe çıktık ama sebze den takıcıya ordan da turşucuya geçtik çok eğlendik :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Paw Patrol Chase Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru Süper Oldu 17:24
Paw Patrol Chase Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru Süper Oldu 11.737 izlenme - 7 ay önce
Ponçik Lazer Işığını Görünce Ufo Gören Masum Köylü Gibi Oldu :)) 06:59
Ponçik Lazer Işığını Görünce Ufo Gören Masum Köylü Gibi Oldu :)) 5.133 izlenme - 3 ay önce Ponçik lazer ışığını görünce bütün masumluğu sakinliği gitti onun yerine CANAVAR ponçik geldi :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Ve Eren Komik Yüz Makyajı Yapıyor | Yüz Boyama Videosu 06:57
Melike Ve Eren Komik Yüz Makyajı Yapıyor | Yüz Boyama Videosu 5.750 izlenme - 4 ay önce Ben ve eren ali kendimize amaçsızca yüz boyama yaptık ben recep ivedik oldum :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hafta Sonu Sabah Rutinim - My Morning Routine 08:40
Hafta Sonu Sabah Rutinim - My Morning Routine 9.876 izlenme - 6 ay önce Selam çok istediğiniz sabah rutini videomu çektim arkadaşlar çok sahte sahneler ile sıkmamak için çabucak geçiyorum :) bu arada izlediğiniz video sabahları genel olarak halim ama videoyu sizler görmeniz için sadece görsel video olması açısından babam ile çekiyoruz :)) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Elsa Melike Öyle Bir Hediye Seçip Açtıki Aile Boyu Komedi Oldu :) 10:36
Elsa Melike Öyle Bir Hediye Seçip Açtıki Aile Boyu Komedi Oldu :) 5.029 izlenme - 3 ay önce Elsa melike sizlerin istemiş olduğu hediye paketlerinden öyle bir paket açtıki , şarkılar danslar komikler havada uçuştu resmen :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hepinize Çok Ama Çok Teşekkürler Arkadaşlar 200 Bin Abone Olduk!! 04:58
Hepinize Çok Ama Çok Teşekkürler Arkadaşlar 200 Bin Abone Olduk!! 5.070 izlenme - 3 ay önce Sizlerin desteği ile oyuncax tv 200 bin aboneyi geçti hepinize nekadar teşekkür etsek azdır sağolun var olun canım arkadaşlarım.. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Slime Nasıl Yapılır Slime İle Nasıl Oynanır Sadece Melike Anlatıyor Ve Yapıyor 11:11
Slime Nasıl Yapılır Slime İle Nasıl Oynanır Sadece Melike Anlatıyor Ve Yapıyor 11.431 izlenme - 7 ay önce
Siz İstediniz Biz Aldık 40 Parça Sürpriz Hediye Paketi Tanıtıyoruz 06:48
Siz İstediniz Biz Aldık 40 Parça Sürpriz Hediye Paketi Tanıtıyoruz 5.029 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar diğer videolarımızın altında ne istediyseniz bizde çoğunu almaya çalıştık ve sizlere bu videoda onları tanıyoruz :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kötü Bebek Melike Top Havuzunu Kesip Biçiyor | Bad Baby Melike Cut Pool 05:45
Kötü Bebek Melike Top Havuzunu Kesip Biçiyor | Bad Baby Melike Cut Pool 5.266 izlenme - 3 ay önce Kötü bebek melike yine yaptı yapacağını havuzu makas ile kesip parçaladı :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Hulahop Çevirirken Balon Yapmak!! Fizik Kuralları Ve Melike :)) 06:56
Hulahop Çevirirken Balon Yapmak!! Fizik Kuralları Ve Melike :)) 4.906 izlenme - 3 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bim Alışveriş Yapıyoruz Sizce Ne Almaya Geldik ? | VLOG Alışveriş Videosu !! 04:30
Bim Alışveriş Yapıyoruz Sizce Ne Almaya Geldik ? | VLOG Alışveriş Videosu !! 5.544 izlenme - 4 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben Takma Tırnak Yaptık Oje Ve Sim İle Süsledik Çok Eğlendik 10:23
Annem Ve Ben Takma Tırnak Yaptık Oje Ve Sim İle Süsledik Çok Eğlendik 8.995 izlenme - 6 ay önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Ailecek Kopuyoruz Tam Bir Komedi - Melike Ve Kardeşi Ortalığı Dağıtıyor 11:06
Ailecek Kopuyoruz Tam Bir Komedi - Melike Ve Kardeşi Ortalığı Dağıtıyor 6.033 izlenme - 4 ay önce Ailece ansızın başlayan kısa bir oyun video sonunda tam bir aile komedisine döndü :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.