Hoşgeldiniz!

Kutu Açma Videoları İzle

Kızlar Balonu Erkekler Balonu Patlattık En Güzel Oyuncak Yarışması | Giant Ballon 14:26
Kızlar Balonu Erkekler Balonu Patlattık En Güzel Oyuncak Yarışması | Giant Ballon 6.389 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar 2 tane dev balon patlattık süper bir yarışma yaptık yorum kısmına en güzel oyuncak kimde mutlaka yazın :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Barbie 2016 Yılbaşı Özel Bebeği Bayılacaksınız | Barbie 2016 Holiday 06:23
Barbie 2016 Yılbaşı Özel Bebeği Bayılacaksınız | Barbie 2016 Holiday 6.615 izlenme - 4 ay önce Barbie 2016 yılbaşı serisi süper kabarık etek ve harika makyajı ile gerçekten muhteşem olmuş çok beğeneceksiniz!! Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Aynı Anda 2. Tane Gerçek Eşşek Şakası | Prank Funny Video 2016 04:30
Aynı Anda 2. Tane Gerçek Eşşek Şakası | Prank Funny Video 2016 8.104 izlenme - 5 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yumurtanı Koru Kırmadan Sakla Oynadık | Cezalı Yumurta Oyunu 06:04
Yumurtanı Koru Kırmadan Sakla Oynadık | Cezalı Yumurta Oyunu 9.307 izlenme - 5 ay önce Annem babam ve ben harika paket lastikleri ile bir oyun oynadık. İzleyin zaten beğen tuşuna basarsınız :))) Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Seçtiğimiz Dev Sürpriz Hediye Peketini Açıyoru!! Bakalım Ney İstenmiş? 06:50
Seçtiğimiz Dev Sürpriz Hediye Peketini Açıyoru!! Bakalım Ney İstenmiş? 7.262 izlenme - 4 ay önce Sizlerin yorumlar kısmında bizden isteiğiniz herşeyi sürpriz paketi şeklinde açıyoruz bakalım ne çıkacak :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Pasta Yapımı İçin Alışverişe Çıktık Şok Market Ve Aktar Alışverişimiz 07:37
Pasta Yapımı İçin Alışverişe Çıktık Şok Market Ve Aktar Alışverişimiz 8.690 izlenme - 5 ay önce Sizlerin isteği üzerine annem ile pasta yapmak için alışverişe çıktık bir sonraki videomuzda pasta yapıyoruz :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Sizler İçin Galaksi Slime Yapıyor Süper Slime Yaptı Kaçırmayın 10:33
Melike Sizler İçin Galaksi Slime Yapıyor Süper Slime Yaptı Kaçırmayın 11.795 izlenme - 7 ay önce Sizler için kamera arkasına geçtim ve simler ile tek başıma galaxy slime yaptım çok beğeniceğinize eminim LİKE Atın Olurmu :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kulaklarımı Deldirdim ve Şimdi Küpe Ve Takı Alma Zamanı 08:42
Kulaklarımı Deldirdim ve Şimdi Küpe Ve Takı Alma Zamanı 6.374 izlenme - 4 ay önce Kulaklarıma takabilmek için annem ile ben takı dükkanlarını gezip küpe kolye toka alışverişi yaptık. Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Slime Nasıl Yapılır Slime İle Nasıl Oynanır Sadece Melike Anlatıyor Ve Yapıyor 11:11
Slime Nasıl Yapılır Slime İle Nasıl Oynanır Sadece Melike Anlatıyor Ve Yapıyor 14.231 izlenme - 8 ay önce
Annem Ve Ben Mor Slime Dev Sürpriz Yumurtası Açıyoruz Ve Slime İle Oynuyoruz 10:01
Annem Ve Ben Mor Slime Dev Sürpriz Yumurtası Açıyoruz Ve Slime İle Oynuyoruz 11.588 izlenme - 7 ay önce Annem ile ben harika sürprizlerin olduğu slime dev sürpriz yumurta açıyoruz.. Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın ;) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Bebeklerimin Saçlarını Düzeltip Medel Veriyorum | Evcilik Oyunu 10:57
Dev Bebeklerimin Saçlarını Düzeltip Medel Veriyorum | Evcilik Oyunu 8.715 izlenme - 5 ay önce Dev bebeklerimin saçlarının bakıma ihtiyacı vardı :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Melike Size Monami Tutkaldan Elsa Slime Yaptı Ama Çok Tuhaf Oldu :) 06:45
Melike Size Monami Tutkaldan Elsa Slime Yaptı Ama Çok Tuhaf Oldu :) 6.866 izlenme - 4 ay önce Bu slime videosuna babam karışmayacaktı ama sonradan karışınca ortalık da karıştı çok tuhaf slime oldu :) Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
VLOG - Akşam Akşam Kedimiz Ponçik İle Kısa Bir Oynamaca :) 05:23
VLOG - Akşam Akşam Kedimiz Ponçik İle Kısa Bir Oynamaca :) 11.328 izlenme - 7 ay önce Kedimiz ponçik ile kısa bir video çektik Çok tatlı :) Kocaman Bir LİKE Gelirmi sizce ? Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Minişler Dolu Dev Slime Yumurta Açıyoruz | Eğlenceli Miniş Videosu 12:47
Minişler Dolu Dev Slime Yumurta Açıyoruz | Eğlenceli Miniş Videosu 7.850 izlenme - 5 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çiş Yapan Konuşan Ve Masal Anlatan Büyük Beşikli İsimsiz Bebek ! 07:29
Çiş Yapan Konuşan Ve Masal Anlatan Büyük Beşikli İsimsiz Bebek ! 6.397 izlenme - 4 ay önce İsmini bilmediğimiz kutusunda da yazmayan ama armağan oyuncak da aldığımız beşikli kocaman bebeği tanıyoruz :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Kötü Bebek Melike Yüzlerce Şekeri Merdivenden Atıp Dağıtıyor - Bad Baby 08:35
Kötü Bebek Melike Yüzlerce Şekeri Merdivenden Atıp Dağıtıyor - Bad Baby 8.086 izlenme - 5 ay önce Kötü bebek melike bu sefer çok ileri gidiyor ve şekerleri sakızları , bonibonları ne varsa merdivenden atıp savuruyor :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Vlog - Kedimiz Ponçik Ve Annem İle Ben Odamda Bebeklerimizi Yıkıyoruz 12:59
Vlog - Kedimiz Ponçik Ve Annem İle Ben Odamda Bebeklerimizi Yıkıyoruz 11.265 izlenme - 7 ay önce Benim odam da annemle beraber Bebeklerimi yıkadık ve çok doğal bir video hazırladık arkadaşlar , Umarım Bir LİKE atarsınız :) Mobil Uygulamamı indirmek için https://goo.gl/rziyup Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Serkan Abi Kanalı Abonelik : https://goo.gl/KzU0eG Magical Kids Toys Kanalımız http://goo.gl/dnRKnZ Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri mesajın yanında ki seçenekten spam olarak işaretleyiniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Optrix 3-D Üç Boyutlu Kabarcık Yapma Seti İçinde Şekiller Var | Optrix 3-D Bubbles 10:00
Optrix 3-D Üç Boyutlu Kabarcık Yapma Seti İçinde Şekiller Var | Optrix 3-D Bubbles 5.944 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar kabarcık çıkarmada son noktaya gelmişler gözlük takıyorsun ve kabarcıkların içinde şekiller gözüküyor :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Bana Hediyeler Almış Ve Sürpriz Paketleri Dev Yumurta İçine Saklamış 12:49
Annem Bana Hediyeler Almış Ve Sürpriz Paketleri Dev Yumurta İçine Saklamış 10.539 izlenme - 5 ay önce Annem bana sürpriz yapmak için hediye paketlerini dev sürpriz yumurta içinde saklayarak bana veriyor anneme bak ya :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Sürpriz Hediye Paketinin İçinden Bass Gitar Çıktı Ev Sahne Oldu :) 07:52
Sürpriz Hediye Paketinin İçinden Bass Gitar Çıktı Ev Sahne Oldu :) 6.757 izlenme - 4 ay önce Hediye paketinin içinden bass gitar çıktı bizde aldık mikrafonu rock müziğinden başladık öğretmen şarkısından çıktık :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Eşşek Şakası Yaptık Babamiz'dan İntikamimizi Aldık 04:25
Eşşek Şakası Yaptık Babamiz'dan İntikamimizi Aldık 7.504 izlenme - 4 ay önce Babamın bana yaptığı şu şakasın dan sonra babamda annem ile öcümüzü aldık :) VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Annem Ve Ben DEV Armağan Oyuncak Mağazasını Gezdik - VLOG 12:37
Annem Ve Ben DEV Armağan Oyuncak Mağazasını Gezdik - VLOG 5.987 izlenme - 4 ay önce Annem ve ben büyük armağan oyuncak mağazasını gezdik çok güzel şeyler vardı çok eğlendik çooooook :) Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yoğun İstek Üzerine Kedimiz Ponçiği Yıkıyoruz 10:02
Yoğun İstek Üzerine Kedimiz Ponçiği Yıkıyoruz 8.507 izlenme - 5 ay önce Uzun zamandır aklımızda olan ve sizlerinde yoğun isteği üzerine kedimiz ponçiği yıkadık arkadaşlar :)) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Paw Patrol Chase Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru Süper Oldu 17:24
Paw Patrol Chase Dev Sürpriz Yumurta Oyun Hamuru Süper Oldu 13.587 izlenme - 8 ay önce
Süper Dev Bir Hediye Paketi Daha Geldi Tam Gaz Devam Ediyoruz | Evcilik Oynuyorum 10:44
Süper Dev Bir Hediye Paketi Daha Geldi Tam Gaz Devam Ediyoruz | Evcilik Oynuyorum 7.575 izlenme - 5 ay önce VİDEO ALTINDAKİ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYIN :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Aklına Takılan Sormak İstediğin Ne Varsa Bu Videoda Sorabilirsin | Soru Cevap Videosu 05:09
Aklına Takılan Sormak İstediğin Ne Varsa Bu Videoda Sorabilirsin | Soru Cevap Videosu 5.442 izlenme - 3 ay önce Merhaba arkadaşlar bu videomuzda aklınızda kalan sormak istediklerinizi yorumlar kısmına yazabilirsiniz haftaya cumatesi cevap videosu ile sizlerin sorularını cevaplayacağız. Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Bu Slime Kimin ? | Tahmin Ve Çekiliş Videosu |  Sürpriz Tv Çekiliş Vİdeosu 02:26
Bu Slime Kimin ? | Tahmin Ve Çekiliş Videosu | Sürpriz Tv Çekiliş Vİdeosu 6.795 izlenme - 4 ay önce Merhaba arkadaşlar sürpriz tv kanalına bir video yükledik ve bu video harika bir slime videosu yanısıra harika da bir çekiliş videosudur !! Alttaki linke tıklayarak sürpriz tv kanalına abone olabilir ve ordaki slime videomuzu izleyerek yorumlar kısmına adınızı ve çekilişe katılıyorum yazarak ta hediyeler kazanabilirsiniz :) Acele edin tükeniyor :))) Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Çekiliş Videosu : https://goo.gl/rjbH3v
Okuldan Geldikden Sonra Akşamları Rutin Halim | Akşam Rutinim İstek 04:29
Okuldan Geldikden Sonra Akşamları Rutin Halim | Akşam Rutinim İstek 6.579 izlenme - 4 ay önce Akşamları eve geldiğimde genelde okul zamanlarını sizler içiin taklit ettik bu bizden çok isteniyordu ilgilenenlere duyrulur :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : https://goo.gl/VMQ3mv Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Dev Yumurta İçinde Süpriz Paket Çekme 10:15
Dev Yumurta İçinde Süpriz Paket Çekme 9.158 izlenme - 6 ay önce Videolarımızı Beğenmeyi Ve Yeni Videolar İçin Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın. Abone olmak için: http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Yeni Kalem Kutumda Ne Var ? Annem Ders Yaparken Odama Baskın Yaptı 10:17
Yeni Kalem Kutumda Ne Var ? Annem Ders Yaparken Odama Baskın Yaptı 8.146 izlenme - 5 ay önce Akşam ders çalışırken annem direk odama baskın yaptı ve zaten aklımızda olan kalem kutumda ne var videomuzu çektik :) Magical Kids Toys : https://goo.gl/7invbG Abone olmak için : http://goo.gl/G4cVd9 Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.