Hoşgeldiniz!

Kutup Videoları İzle

Kuzey Kutubu Penguenlerinden İhtar Notu 04:51
Kuzey Kutubu Penguenlerinden İhtar Notu 5.761 izlenme - 1 ay önce Zengin bir kadın üye olduğu penguen koruma derneğinin aidatını yatırmayı unutur ve kocasına ihtar mektubu gelir Not penguenler Güney kutbunda bulunur
Kaydedilmiş En Büyük Buzul Kırılması 04:41
Kaydedilmiş En Büyük Buzul Kırılması 14.657 izlenme - 8 ay önce Bu güne kadar kaydedilmiş en büyük buzul kırılmasıymış. manhattan adası büyüklüğünde olduğu gösteriliyor. Manhattan adası yüz ölçümü yaklaşık 59,1 km kareymiş..video ingilizce şimdiden özür dilerim ama anlaşılıyor..
İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı 00:39
İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı 57.384 izlenme - 3 yıl önce FACEBOOK : https://www.facebook.com/VineTube10 Hayvanat bahçesinin doğum günü hediyesi. İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı
türk insanının coca-cola kutup ayılarıyla imtihanı 01:32
türk insanının coca-cola kutup ayılarıyla imtihanı 104.327 izlenme - 6 yıl önce türk insanı misafirperverliğini kutup ayılarından da esirgemedi.
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 05:12
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 66.737 izlenme - 4 yıl önce Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün
Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı? 01:03
Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı? 3.764 izlenme - 4 ay önce Türkiye’nin farklı bölgelerinde yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede okulların da tatil olmasına neden olunca, hava sıcaklığının dün -7 derece olduğu Erzurum’da çocukları okula giden veliler isyan etti. Vali ise bu tepkiye şu yanıtı verdi: Erzurum için hava sıcak. Okulların tatil olmasını gerektiren bir durum yok.
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Böyle Fırlattı 00:41
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Böyle Fırlattı 12.040 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nın Chukotka bölgesinde yaşanan olay şoke etti! Bir kadına saldırdı diye köpeği kutup ayısının önüne atan adam görenleri dehşet içinde bıraktı. Cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde bir kadının da adamı teşvik ettiği duyuluyor. Hayvanseverler vicdansız adama büyük tepki gösterdi. Bunu yapan şahsın cezalandırılması için çağrıda bulunan aktivistler bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet etti.
Kardeşim Sen Özgürsün (Ahi Ente Hurrun) - Seyyit Kutup 05:51
Kardeşim Sen Özgürsün (Ahi Ente Hurrun) - Seyyit Kutup 41.057 izlenme - 3 yıl önce Kardeşim Sen Özgürsün (Ahi Ente Hurrun)
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 02:11
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 8.991 izlenme - 10 ay önce videoda Arturo’nun son günlerinde çekilmiş görüntüleridir. ABD’de doğup bir süre Amerikan hayvan hapishanelerinde ömrünü harcadıktan sonra Arjantin’in Mendoza “Hayvanat Bahçesi”nde 23 yıl geçiren Arturo, hayvan hakları aktivistlerinin topladığı yüz binlerce imzaya rağmen ömrünü beton yaşam alanında tamamladı. Ölmeden dört sene önce türdaşı ve tek arkadaşı kutup ayısı Pelusa’yı kanserden kaybeden Arturo’nun, son dönemlerinde psikolojik problemlerinin iyice artmış olduğu gözlemlenebiliyordu. Arturo bir kutup ayısı. Yani bütün vücudu, buzlarla kaplı okyanuslarda oradan oraya atlamak ve yüzmek üzere evrimleşmiş bir canlı. Vücudunda bulunan hayati enzimler de kutup bölgesinin sıcaklık aralıklarında çalışabilecek şekilde evrimleşmiş. Arturo hayatını betondan bir hapishanede, kısmen yalnız geçirmekle kalmadı, kimi zaman sıcaklığı 40 dereceye ulaşan betondan bir hapishanede yanarak bir ömür boyu eziyet çekti. Hayvan hakları aktivistleri onu bu sebepten “Dünyanın en mutsuz hayvanı” olarak anıyordu ve onu Kanada’da bulunan başka bir “hayvan hapishanesi”ne aldırabilmek için imzalar topladı. Arturo’yu aldırtmak istedikleri “hayvanat bahçesi” Assiniboine Park Zoo biraz daha soğuk ve biraz daha geniş olsa da yine de onun doğal ortamı değildi. Arturo’nun kafesinde, serinleyebilmesi için sadece 50 santimetre derinliğinde bir su birikintisi bulunmaktaydı. Ağırlıklı olarak betondan inşa edilmiş yaşam alanı, Arjantin ikliminde 40 derecenin çok daha üstüne çıkabilmekteydi. Arturo’yu Kanada’da bulunan hayvanat bahçesine aldırmak söz konusu olduğunda ise hayvanat bahçesi yetkilileri, 15 bin kilometrelik yolculuk sırasında yapılacak anesteziler sonrası Arturo’nun sağ kalamayacağını öne sürerek karşı çıktılar. İşin doğrusu Arturo, Mendoza hayvanat bahçesine her yıl on binlerce turist getiren, altın yumurtlayan bir tavuktu. Arturo yavaş yavaş aklını kaçırıyordu… Son zamanlarında bir zombi gibi davrandığı ve kutup ayılarının yüksek stres altında gösterdikleri davranışları gösterdiği belirtilen Arturo, yüksek sıcaklıktan ve yalnızlıktan kafayı yemekteydi.
Kutup Ayısı Yavrusunu Öldürüp Yedi 01:02
Kutup Ayısı Yavrusunu Öldürüp Yedi 22.628 izlenme - 3 yıl önce Kutup Ayıları Genellikle, Anakaradaki Akrabalarına Göre Daha Sempatik Bir İmaja Sahip. Ancak Doğa Bilimcilerin Elde Ettiği Yeni Görüntüler Hem Bu İmajı Sarsıyor, Hem De Türün İçinde Bulunduğu Zorlukları Ortaya Koyuyor.
kutup ayısının mücadelesi 00:45
kutup ayısının mücadelesi 33.593 izlenme - 9 yıl önce kutup ayısının mücadelesi
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 03:31
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 670 izlenme - 1 ay önce Antarktika'da açlığa dayanamayan kutup ayısı deniz aslanı sürüsüne saldırdı. Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 05:51
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 21.090 izlenme - 4 yıl önce Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün
Kutup Ayısı ve Deniz Aygırları 03:40
Kutup Ayısı ve Deniz Aygırları 11.573 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir avlanamayan ve çok aç olan kutup ayısı deniz aygırlarına yöneliyor. Ancak keskin dişleri, iri gövdeleri ve kalın derileriyle deniz aygırları kutup ayısı için büyük bir av. Uzun bir süre mücadele eden kutup ayısı deniz aygırlarının suya açılmasıyla birlikte av şansını kaçırıyor.
Yavrusunu Yiyen Ayı (+18) -İklim Değişikliğinin En Acı Yüzü 02:43
Yavrusunu Yiyen Ayı (+18) -İklim Değişikliğinin En Acı Yüzü 5.083 izlenme - 1 yıl önce Ben böyle dünyanın içini skeyim. Şimdi bu yavru ayının ne günahı var be!! Bu erkek ayının ne günahı var!! Hayvan sonuçta, akılsız bir vücut ve ruh. Birçok durumda doğruyu yanlışı ayırt edememesi gayet normal. Benim sözüm dünyayı bu hale getiren, tüm dünyanın sahibi olmak isteyen gözü doymaz orospu çocukları ve buna karşı çıkmayan, çıkamayan ya da çıksa bile bir şekilde susturan insanoğlu. Yanıbaşımızdaki Cerattepe'yi gördükten sonra şu manzara çok da garip değil. Yarın bir gün o cennet köşedeki doğayı katledince oradaki hayvanların durumu da bunlardan farklı olmayacak. Belki Facebook mesajı gibi olacak ama bu video gerçekten o gözü doymazlara ulaştırılmalı. Bir nebze olsun bir şeylerden suçluluk duymalı.
Pencereden Kutup Ayısı Beslemek! 00:47
Pencereden Kutup Ayısı Beslemek! 1.728 izlenme - 5 ay önce Pencereden kafasını ve pençesini uzatan kutup ayısını besleyen adamın sakinliği izleyenleri hayrete düşürüyor.
eight below 02:23
eight below 13.541 izlenme - 6 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
Kutup Ayısının Fok Balığına Yaptığı Sürpriz 00:59
Kutup Ayısının Fok Balığına Yaptığı Sürpriz 217 izlenme - 4 hafta önce Buzullar üzerinde karnını doyurmak için besin arayan kutup ayısının fok balığına yaptığı sürpriz kameralara böyle yansıdı.
Grönland'da Bir Gün 04:20
Grönland'da Bir Gün 1.450 izlenme - 9 ay önce
Sade - Kutup Yıldızı 02:39
Sade - Kutup Yıldızı 3.789 izlenme - 2 yıl önce Sade - Kutup Yıldızı (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri:
Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 00:49
Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 5.338 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz aylara popçu Berkay'la adının karıştığı skandal yüzünden damga vuran Asena Erkin, manşetleri süslemeyi çok sevdi! Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi olmanın yanı sıra tasarımcı olarak da tanınan Asena, tuhaf kıyafetlerinin dozunu önceki akşam arttırdı! Asena Erkin, Etiler'deki bir mekandan çıkışta şok etkisi yarattı. Gazetecilerin dikkatini çekmek için ne yapacağını bilemeyen tasarımcının üzerinde bu kez de 'Kutup ayısı' şeklinde bir palto vardı! Sadece ilgi görmek adına giydiği hayret verici paltosu yüzünden önünü dahi göremeyen Asena, "Pes" dedirtti. Onun bu halini görenler, "Medya maymunları bitti şimdi de medya ayısı çıktı" yorumu yaptı.
kutup ayısının fok avı 01:03
kutup ayısının fok avı 5.849 izlenme - 6 yıl önce kutup ayısının fok avı http//www.facebook.com/curuyoruz
Vahşi Rusya : Kutuplar - Türkçe Dublaj Belgesel 40:04
Vahşi Rusya : Kutuplar - Türkçe Dublaj Belgesel 598 izlenme - 5 ay önce Kutup ayılarını,kutup kaplanlarını Vahşi Rusya’da inanılmaz görüntüler eşliğinde bir gezintiye çıkıyoruz. Avrupa kıtasından Büyük Okyanus’a kadar uzanan Rusya’da dağlar, göller, çöller, kutup buzulları kısacası ucu bucağı bulunmayan bu ülkenin doğal harikalarını belgeselimizde izliyoruz.
Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım 04:31
Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım 4.363 izlenme - 3 yıl önce Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım ( Remix 2014 )
Mastırbasyon Yapan Kutup Ayısı )) 00:24
Mastırbasyon Yapan Kutup Ayısı )) 7.488 izlenme - 8 yıl önce hahahahah :d
Kutup Ayısının Kaykay Drone'la İmtihanı! 02:57
Kutup Ayısının Kaykay Drone'la İmtihanı! 2.142 izlenme - 1 yıl önce BBC'nin Belgesel serisinden, orjinal adı "Polar Bear - Spy on the Ice" olan program çekimlerinde kutup ayısnın açlıktan kamerayı parçalamasını izliyoruz..
Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım 2014 04:31
Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım 2014 3.302 izlenme - 3 yıl önce Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım 2014
Kutup Ayısının Buzlarla Buluşma Anı 00:54
Kutup Ayısının Buzlarla Buluşma Anı 696 izlenme - 7 ay önce Kutup Ayısının Buzlarla Buluşma Anı 10 yıl esaret altında kalan kutup ayısının buzla buluştuğu anlar kameraya böyle yansıdı.
çölde kutup ayısı fragman 01:10
çölde kutup ayısı fragman 4.483 izlenme - 6 yıl önce çölde kutup ayısı filminin resmi fragmanı...
vahşi yaşam - kutup ayıları [1] 02:47
vahşi yaşam - kutup ayıları [1] 2.902 izlenme - 6 yıl önce vahşi yaşam - kutup ayıları [1]