Hoşgeldiniz!

kutup

Açlıktan Ölmek Üzere Olan Kutup Ayısı 00:58
Açlıktan Ölmek Üzere Olan Kutup Ayısı 4.343 izlenme - 1 ay önce Açlıktan ölmek üzere olan bir kutup ayısının görüntüleri,çekim yapan ekibi ve izleyenleri ağlattı.Küresel ısınma yüzünden dünyaya adam gibi bakamıyoruz
türk insanının coca-cola kutup ayılarıyla imtihanı 01:32
türk insanının coca-cola kutup ayılarıyla imtihanı 104.448 izlenme - 7 yıl önce türk insanı misafirperverliğini kutup ayılarından da esirgemedi.
İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı 00:39
İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı 58.117 izlenme - 4 yıl önce FACEBOOK : https://www.facebook.com/VineTube10 Hayvanat bahçesinin doğum günü hediyesi. İlk Defa Kar Gören Yavru Kutup Ayısı
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 05:12
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 67.241 izlenme - 4 yıl önce Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün
Kaydedilmiş En Büyük Buzul Kırılması 04:41
Kaydedilmiş En Büyük Buzul Kırılması 14.727 izlenme - 1 yıl önce Bu güne kadar kaydedilmiş en büyük buzul kırılmasıymış. manhattan adası büyüklüğünde olduğu gösteriliyor. Manhattan adası yüz ölçümü yaklaşık 59,1 km kareymiş..video ingilizce şimdiden özür dilerim ama anlaşılıyor..
Kuzey Kutubu Penguenlerinden İhtar Notu 04:51
Kuzey Kutubu Penguenlerinden İhtar Notu 5.904 izlenme - 9 ay önce Zengin bir kadın üye olduğu penguen koruma derneğinin aidatını yatırmayı unutur ve kocasına ihtar mektubu gelir Not penguenler Güney kutbunda bulunur
Kardeşim Sen Özgürsün (Ahi Ente Hurrun) - Seyyit Kutup 05:51
Kardeşim Sen Özgürsün (Ahi Ente Hurrun) - Seyyit Kutup 41.500 izlenme - 4 yıl önce Kardeşim Sen Özgürsün (Ahi Ente Hurrun)
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Böyle Fırlattı 00:41
Köpeği Kutup Ayısının Önüne Böyle Fırlattı 12.308 izlenme - 2 yıl önce Rusya'nın Chukotka bölgesinde yaşanan olay şoke etti! Bir kadına saldırdı diye köpeği kutup ayısının önüne atan adam görenleri dehşet içinde bıraktı. Cep telefonuyla kaydedilen görüntülerde bir kadının da adamı teşvik ettiği duyuluyor. Hayvanseverler vicdansız adama büyük tepki gösterdi. Bunu yapan şahsın cezalandırılması için çağrıda bulunan aktivistler bu konuda herkesi duyarlı olmaya davet etti.
Kutup Ayısı Yavrusunu Öldürüp Yedi 01:02
Kutup Ayısı Yavrusunu Öldürüp Yedi 23.666 izlenme - 4 yıl önce Kutup Ayıları Genellikle, Anakaradaki Akrabalarına Göre Daha Sempatik Bir İmaja Sahip. Ancak Doğa Bilimcilerin Elde Ettiği Yeni Görüntüler Hem Bu İmajı Sarsıyor, Hem De Türün İçinde Bulunduğu Zorlukları Ortaya Koyuyor.
kutup ayısının mücadelesi 00:45
kutup ayısının mücadelesi 33.652 izlenme - 9 yıl önce kutup ayısının mücadelesi
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 02:11
Hayvanat Bahçesinde Delirerek Ölen Kutup Ayısı 9.412 izlenme - 2 yıl önce videoda Arturo’nun son günlerinde çekilmiş görüntüleridir. ABD’de doğup bir süre Amerikan hayvan hapishanelerinde ömrünü harcadıktan sonra Arjantin’in Mendoza “Hayvanat Bahçesi”nde 23 yıl geçiren Arturo, hayvan hakları aktivistlerinin topladığı yüz binlerce imzaya rağmen ömrünü beton yaşam alanında tamamladı. Ölmeden dört sene önce türdaşı ve tek arkadaşı kutup ayısı Pelusa’yı kanserden kaybeden Arturo’nun, son dönemlerinde psikolojik problemlerinin iyice artmış olduğu gözlemlenebiliyordu. Arturo bir kutup ayısı. Yani bütün vücudu, buzlarla kaplı okyanuslarda oradan oraya atlamak ve yüzmek üzere evrimleşmiş bir canlı. Vücudunda bulunan hayati enzimler de kutup bölgesinin sıcaklık aralıklarında çalışabilecek şekilde evrimleşmiş. Arturo hayatını betondan bir hapishanede, kısmen yalnız geçirmekle kalmadı, kimi zaman sıcaklığı 40 dereceye ulaşan betondan bir hapishanede yanarak bir ömür boyu eziyet çekti. Hayvan hakları aktivistleri onu bu sebepten “Dünyanın en mutsuz hayvanı” olarak anıyordu ve onu Kanada’da bulunan başka bir “hayvan hapishanesi”ne aldırabilmek için imzalar topladı. Arturo’yu aldırtmak istedikleri “hayvanat bahçesi” Assiniboine Park Zoo biraz daha soğuk ve biraz daha geniş olsa da yine de onun doğal ortamı değildi. Arturo’nun kafesinde, serinleyebilmesi için sadece 50 santimetre derinliğinde bir su birikintisi bulunmaktaydı. Ağırlıklı olarak betondan inşa edilmiş yaşam alanı, Arjantin ikliminde 40 derecenin çok daha üstüne çıkabilmekteydi. Arturo’yu Kanada’da bulunan hayvanat bahçesine aldırmak söz konusu olduğunda ise hayvanat bahçesi yetkilileri, 15 bin kilometrelik yolculuk sırasında yapılacak anesteziler sonrası Arturo’nun sağ kalamayacağını öne sürerek karşı çıktılar. İşin doğrusu Arturo, Mendoza hayvanat bahçesine her yıl on binlerce turist getiren, altın yumurtlayan bir tavuktu. Arturo yavaş yavaş aklını kaçırıyordu… Son zamanlarında bir zombi gibi davrandığı ve kutup ayılarının yüksek stres altında gösterdikleri davranışları gösterdiği belirtilen Arturo, yüksek sıcaklıktan ve yalnızlıktan kafayı yemekteydi.
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 05:51
Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün 21.326 izlenme - 5 yıl önce Seyyid Kutup - Kardeşim Sen Özgürsün
Kutup Ayısı ve Deniz Aygırları 03:40
Kutup Ayısı ve Deniz Aygırları 12.453 izlenme - 3 yıl önce Uzun süredir avlanamayan ve çok aç olan kutup ayısı deniz aygırlarına yöneliyor. Ancak keskin dişleri, iri gövdeleri ve kalın derileriyle deniz aygırları kutup ayısı için büyük bir av. Uzun bir süre mücadele eden kutup ayısı deniz aygırlarının suya açılmasıyla birlikte av şansını kaçırıyor.
Fotoğrafçıyı Ziyaret Eden Kutup Tilkisi 00:52
Fotoğrafçıyı Ziyaret Eden Kutup Tilkisi 370 izlenme - 1 ay önce Fotoğrafçı Dave Brigg, Kuzey Kanada bölgesinde bulunan dağlık bölgede yanına gelen kutup tilkisini böyle görüntülemiş.
Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı? 01:03
Bizim Çocuklar Kutup Ayısı Mı? 3.887 izlenme - 1 yıl önce Türkiye’nin farklı bölgelerinde yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede okulların da tatil olmasına neden olunca, hava sıcaklığının dün -7 derece olduğu Erzurum’da çocukları okula giden veliler isyan etti. Vali ise bu tepkiye şu yanıtı verdi: Erzurum için hava sıcak. Okulların tatil olmasını gerektiren bir durum yok.
Yavrusunu Yiyen Ayı (+18) -İklim Değişikliğinin En Acı Yüzü 02:43
Yavrusunu Yiyen Ayı (+18) -İklim Değişikliğinin En Acı Yüzü 5.293 izlenme - 2 yıl önce Ben böyle dünyanın içini skeyim. Şimdi bu yavru ayının ne günahı var be!! Bu erkek ayının ne günahı var!! Hayvan sonuçta, akılsız bir vücut ve ruh. Birçok durumda doğruyu yanlışı ayırt edememesi gayet normal. Benim sözüm dünyayı bu hale getiren, tüm dünyanın sahibi olmak isteyen gözü doymaz orospu çocukları ve buna karşı çıkmayan, çıkamayan ya da çıksa bile bir şekilde susturan insanoğlu. Yanıbaşımızdaki Cerattepe'yi gördükten sonra şu manzara çok da garip değil. Yarın bir gün o cennet köşedeki doğayı katledince oradaki hayvanların durumu da bunlardan farklı olmayacak. Belki Facebook mesajı gibi olacak ama bu video gerçekten o gözü doymazlara ulaştırılmalı. Bir nebze olsun bir şeylerden suçluluk duymalı.
Kutup Ayısı Fok Balığı Avında - The Hunt 03:41
Kutup Ayısı Fok Balığı Avında - The Hunt 1.652 izlenme - 6 ay önce David Attenborough'un seslendirdiği The Hunt belgeselinden bir kesit. Açlıktan bitap düşmüş kutup ayısı, gözüne kestirdiği kutup ayısını avlamaya çalışıyor.
eight below 02:23
eight below 16.226 izlenme - 7 yıl önce tecrübeli kurtarma rehberi jerry shepard antarktika'nın zorlu koşullarına rağmen bir gruba daha önderlik etmektedir. ancak ölümcül bir kazadan sadece köpeklerini terk ederek kurtulabilir.rnrnyine de hayattaki en büyük dostlarını o kadar da kolay feda etmeye niyeti yoktur. maceraperest ve güzel pilot katie'nin de desteğiyle benzeri görülmemiş bir kurtarma operasyonuna girişmeye hazırlanmaktadır. üstüne üstlük antarktika'da yüzyılın en büyük kar fırtınası adım adım yaklaşmaktadır.
Planet Earth Iı - Kamera Arkası (Kısa Kısa) 03:26
Planet Earth Iı - Kamera Arkası (Kısa Kısa) 1.274 izlenme - 7 ay önce BBC'nin yeni çıkan "Planet Earth II" belgeselinden kısa bir kamera arkası görüntüsü. Görüntülerde ise camdan bakıp "nabıyonuz la içerde" diyen kutup ayısı dikkat çekmekte.
Pencereden Kutup Ayısı Beslemek! 00:47
Pencereden Kutup Ayısı Beslemek! 1.798 izlenme - 1 yıl önce Pencereden kafasını ve pençesini uzatan kutup ayısını besleyen adamın sakinliği izleyenleri hayrete düşürüyor.
Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 00:49
Asena Erkin ''pes'' Dedirtti 5.352 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz aylara popçu Berkay'la adının karıştığı skandal yüzünden damga vuran Asena Erkin, manşetleri süslemeyi çok sevdi! Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin'in eşi olmanın yanı sıra tasarımcı olarak da tanınan Asena, tuhaf kıyafetlerinin dozunu önceki akşam arttırdı! Asena Erkin, Etiler'deki bir mekandan çıkışta şok etkisi yarattı. Gazetecilerin dikkatini çekmek için ne yapacağını bilemeyen tasarımcının üzerinde bu kez de 'Kutup ayısı' şeklinde bir palto vardı! Sadece ilgi görmek adına giydiği hayret verici paltosu yüzünden önünü dahi göremeyen Asena, "Pes" dedirtti. Onun bu halini görenler, "Medya maymunları bitti şimdi de medya ayısı çıktı" yorumu yaptı.
Sade - Kutup Yıldızı 02:39
Sade - Kutup Yıldızı 3.796 izlenme - 3 yıl önce Sade - Kutup Yıldızı (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri:
kutup ayısının fok avı 01:03
kutup ayısının fok avı 6.053 izlenme - 6 yıl önce kutup ayısının fok avı http//www.facebook.com/curuyoruz
Kutup Ayısının Fok Balığını Avlaması 03:41
Kutup Ayısının Fok Balığını Avlaması 812 izlenme - 7 ay önce Kutup ayısı buzul üzerinde yatan fok balığına pusu kurmuş ve arkadan sinsice yaklaşıp avını yakalamış. O anlar BBC Earth belgeseline böyle yansımış.
Mastırbasyon Yapan Kutup Ayısı )) 00:24
Mastırbasyon Yapan Kutup Ayısı )) 7.559 izlenme - 9 yıl önce hahahahah :d
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 03:31
Kutup Ayısının Deniz Aslanlarına Saldırması 1.110 izlenme - 9 ay önce Antarktika'da açlığa dayanamayan kutup ayısı deniz aslanı sürüsüne saldırdı. Kameraya yansıyan görüntüleri hep birlikte izliyoruz.
Vahşi Rusya : Kutuplar - Türkçe Dublaj Belgesel 40:04
Vahşi Rusya : Kutuplar - Türkçe Dublaj Belgesel 1.253 izlenme - 1 yıl önce Kutup ayılarını,kutup kaplanlarını Vahşi Rusya’da inanılmaz görüntüler eşliğinde bir gezintiye çıkıyoruz. Avrupa kıtasından Büyük Okyanus’a kadar uzanan Rusya’da dağlar, göller, çöller, kutup buzulları kısacası ucu bucağı bulunmayan bu ülkenin doğal harikalarını belgeselimizde izliyoruz.
Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım 04:31
Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım 4.441 izlenme - 3 yıl önce Emre Serin Feat Hazal - Kutup Yıldızım ( Remix 2014 )
Grönland'da Bir Gün 04:20
Grönland'da Bir Gün 1.476 izlenme - 1 yıl önce
çölde kutup ayısı fragman 01:10
çölde kutup ayısı fragman 4.755 izlenme - 7 yıl önce çölde kutup ayısı filminin resmi fragmanı...