Hoşgeldiniz!

kutuplar

Penguenlerin Ayakta Kalma Mücadelesi Güldürüyor 01:24
Penguenlerin Ayakta Kalma Mücadelesi Güldürüyor 7.307 izlenme - 3 yıl önce Bazen yürürken, bazen sıçrarken, bazen de sadece dururken başarısızlık üzerine başarısızlık yaşayan penguenlerin komik halleri izleyenleri güldürüyor.
İskender Paydaş Feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 03:54
İskender Paydaş Feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 12.147 izlenme - 4 yıl önce İskender Paydaş feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar (2014) İskender Paydaş feat Nazan Öncel - Zıt Kutuplar Şarkı Sözleri: Beni gözünde büyütceğine Gönlünde büyütseydin Kalbini verseydin bana Gözüm gibi bakardım bende ona fb.com/kadirbaykalprofil Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa fb.com/kadirbaykalprofil Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme fb.com/kadirbaykalprofil Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni Nerdeyse inanıyordum şimdi. fb.com/kadirbaykalprofil Hadi kes ağlamayı yap sağlamayı Dolama şunu diline dedim. fb.com/kadirbaykalprofil Sen şimdi susuyorsun ya sus. Bu yüzden en sevdiğim şarkıdan nefret ettim Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz fb.com/kadirbaykalprofil Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni fb.com/kadirbaykalprofil Güldürme beni gece, gece Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme fb.com/kadirbaykalprofil Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine fb.com/kadirbaykalprofil Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Gösteriş meraklısı seni Aferim budalası.
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 03:54
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 6.596 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri İskender Paydaş'ın 2014 yılı ilerleyen aylarında çıkması beklenen "Zamansız Şarkılar 2" albümünde yer alcak olan Nazan Öncel'in "Zıt Kutuplar" şarkı çok yakında bizlerle olacak. Biz şimdiden haberini verelim dedik, şarkı çıkar çıkmaz sözleriyle birlikte dinlemeye eklenecektir, bizi takipte kalın.
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar (feat. Nazan Öncel) 03:55
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar (feat. Nazan Öncel) 3.474 izlenme - 4 yıl önce İskender Paydaş'ın, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Zamansız Şarkılar 2" albümünden "Zıt Kutuplar (feat. Nazan Öncel)" çalışması netd Müzk'te!
kutup macerasından bir bölüm. dostluk dersi 11:35
kutup macerasından bir bölüm. dostluk dersi 4.942 izlenme - 9 yıl önce kutuplarda yaşayan yabani köpeklerin sergilediği dostluk (a:e)
Nazan Öncel  - Zıt Kutuplar 03:54
Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 18 izlenme - 1 hafta önce https://www.facebook.com/mecnunutku/
Jean Claude Van Damme Yeni Reklam 00:59
Jean Claude Van Damme Yeni Reklam 1.179 izlenme - 4 yıl önce Jean Claude Van Damme Yeni Reklam..
küresel ısınmanın sebebini bulduk dd 00:18
küresel ısınmanın sebebini bulduk dd 1.521 izlenme - 8 yıl önce küresel ısınmanın sebebi bulundu izleyin görün dd
Köpekbalığı Avı - Grönland 06:48
Köpekbalığı Avı - Grönland 828 izlenme - 3 yıl önce " Baba oğul 800 m. derinliğe 1 m. kalınlığındaki buzu kırdıktan sonra attıkları yemle köpekbalığı avlıyorlar. Av için saatlerce beklemeleri gerekiyor. Avladıkları köpekbalığıyla köpeklerini 2 hafta boyunca doyurabilecekler."
Komik Penguenler 03:38
Komik Penguenler 667 izlenme - 4 yıl önce Komik Penguenler
Vahşi Rusya : Kutuplar  (Belgesel) 47:08
Vahşi Rusya : Kutuplar (Belgesel) 398 izlenme - 2 yıl önce Dünya'nın çatısında ve medeniyetimizin kıyısında, dondurucu soğuklarıyla bilinen Rus Kutbu yer alır. Burayı barınak olarak kullanan 500 hamile kutup ayısı, yuvalarını Wrangel ve Herald Adaları'na kuruyor. Wrangel Adası aynı zamanda Dünya'nın en çok deniz aygırı çeken bölgesi. Birkaç şanslı kutup ayısı, sürüden ayrılan bir deniz aygırı ile ziyafet çekiyor. Ağustos ayı sonlarına doğru, iri yaban mandaları bir araya gelip çiftleşme ayrıcalığına sahip olmak için birbirlerine üstünlük kurmaya çalışıyor. 400 kg ağırlığındaki mandalar saatte 40 km hızla kafa kafaya çarpıştığında çıkan sesi 1 km ileriden duyabilirsiniz...
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 03:54
İskender Paydaş - Zıt Kutuplar Feat Nazan Öncel 789 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri İskender Paydaş'ın 2014 yılı ilerleyen aylarında çıkması beklenen "Zamansız Şarkılar 2" albümünde yer alcak olan Nazan Öncel'in "Zıt Kutuplar" şarkı çok yakında bizlerle olacak. Biz şimdiden haberini verelim dedik, şarkı çıkar çıkmaz sözleriyle birlikte dinlemeye eklenecektir, bizi takipte kalın.
Grönland ve Kuzey Işıklarının 4K ile İnanılmaz Görüntüsü 02:32
Grönland ve Kuzey Işıklarının 4K ile İnanılmaz Görüntüsü 443 izlenme - 3 yıl önce 4 gün İzlanda'da 6 Gün Grönland'ta çekim yapan Joe Capra'nın çalışmalarının sonucunda bu müthiş video ortaya çıkmış. Gökyüzünde görülen ışığın adı ise Aurora Borealis(Kuzey Işıkları veya Kutup Işıkları)'tir. Kutuplara yakın yerlerde gökyüzünde görülür ve dünyanın manyetik alanı ile Güneş'ten gelen yüklü parçacıkların etkileşimi sonucu ortaya çıkan doğal bir ışımalardır.
Yavrusunu Öldürüp Yedi 01:15
Yavrusunu Öldürüp Yedi 292 izlenme - 3 yıl önce Kutup ayıları genellikle, anakaradaki akrabalarına göre daha sempatik bir imaja sahip. Ancak doğa bilimcilerin elde ettiği yeni görüntüler hem bu imajı sarsıyor, hem de türün içinde bulunduğu zorlukları ortaya koyuyor. Bir kutup ayısı, öldürdüğü yavrusunun bedenini buzlar üzerinde sürüklerken görülüyor. Kutup ayıları genellikle fok avlayarak besleniyor. Ancak gıda kaynakları sınırlı hale geldiğinde, başka canlılara, hatta kendi türlerine yönelebiliyor. Küresel ısınma nedeniyle buzullar eridikçe kutup ayıları da yiyecek kaynaklarına ulaşmakta zorluk çekiyor. Bu nedenle kutup ayılarının birbirlerini yemeye başladıkları biliniyordu. Bu fotoğraflar da bunu kanıtlar nitelikte.
Emre Çoruk ... Antartika.. 05:07
Emre Çoruk ... Antartika.. 439 izlenme - 8 yıl önce antartika..
Barış Manço'nun Yanında Öksürük Ayini Yapan Afrikalılar 01:10
Barış Manço'nun Yanında Öksürük Ayini Yapan Afrikalılar 176 izlenme - 3 yıl önce Merhum Sanatçı Barış Manço abimizin yanılmıyorsam 'Ekvatordan Kutuplara' adlı programında,dünya turunun Afrika ayağında karşılaştıkları yerel insanların içtikleri (tabirimce,Ciğerbitiren) belli olmayan fakat uyuşturucu etkili bitki türlerinden biri olduğuna inandığım sık sık öksürük nöbetlerine daldırıp çıkaran neüdü belirsiz maddeyi Barış abimize ikram ediyorlar..Barış abimizde onları yarım Türkçe yarım Şakayla karışık kibarca reddediyor..İzliyoruz efendim
İskender Paydaş Feat. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 03:53
İskender Paydaş Feat. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar 233 izlenme - 4 yıl önce Müziği Dinlemek İçin Linke Tıklayınız Zıt Kutuplar Şarkı Sözleri: Beni gözünde büyütceğine Gönlünde büyütseydin Kalbini verseydin bana Gözüm gibi bakardım bende ona Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme fb.com/kadirbaykalprofil Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni Nerdeyse inanıyordum şimdi. Hadi kes ağlamayı yap sağlamayı Dolama şunu diline dedim. fb.com/kadirbaykalprofil Sen şimdi susuyorsun ya sus. Bu yüzden en sevdiğim şarkıdan nefret ettim Sen git elin delisine daha Bir tek sevginle bakma Beni bir şeye benzetemedin Saydırdın da saydırdın yaa Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Sen baksana benim gözüme Ben benzemem hiç ötekine Deneme tahtası olmuyo benden Yetmeyen bilsin o böyle Gösteriş meraklısı seni fb.com/kadirbaykalprofil Güldürme beni gece, gece Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Başlarım senin tekerine Ben benzemem hiç ötekine Zıt kutuplarız biz ikimiz Sen cennetine ben çöplüğüme Gösteriş meraklısı seni Aferim budalası.
kutuplar 03:23
kutuplar 107 izlenme - 6 yıl önce
Bir Kutup Ayısının Tırmanma Çabası 01:25
Bir Kutup Ayısının Tırmanma Çabası 168 izlenme - 4 yıl önce bir kutup ayısının tırmanma çabası
Greenpeace - LEGO - Herşey Mükemmel Değil 01:45
Greenpeace - LEGO - Herşey Mükemmel Değil 106 izlenme - 3 yıl önce Greenpeace tarafından "Shell, Lego’yu kullanarak petrolle kirlenen imajını temizlemek istiyor. Lego’dan Shell’le ilişkisini kesmesini ve Kuzey Kutbu’nu kurtarmasını iste." şeklinde bir açıklaması olan ve bu derdi anlatmak için çekilmiş harika bir video çalışmasıdır. daha fazla bilgi ve kampanyaya katılmak için: http://med.greenpeace.org/lego/?openspace
kutuplar penguen 02:01
kutuplar penguen 165 izlenme - 9 yıl önce
Kuzeyin Gökyüzünde Dans Eden Işıkları 01:32
Kuzeyin Gökyüzünde Dans Eden Işıkları 8 izlenme - 5 ay önce Norveç, Finlandiya, İzlanda... Avrupa'da kuzey ülkeleri doğalarının yanı sıra büyüleyici kuzey ışıklarıyla da turistleri çekiyor. Bir yılda turist sayısında yüzde 28 artış kaydeden Norveç'i ziyaret ediyoruz.
Penguen dayanışması 03:51
Penguen dayanışması 5 izlenme - 8 ay önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/200572/Canl...
Iskender Payadas feat. Nazan Oncel - Zıt Kutuplar 03:56
Iskender Payadas feat. Nazan Oncel - Zıt Kutuplar 10 izlenme - 3 yıl önce İskender Payadaş feat. Nazan Öncel - Zıt Kutuplar http://facebook.com/dmccomtr http://twitter.com/dmccomtr http://instagram.com/dmccomtr
Norm Of The North Kırmızı Halı Kusak Sunumu cansu Bizim 01:03
Norm Of The North Kırmızı Halı Kusak Sunumu cansu Bizim 9 izlenme - 2 yıl önce cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu sinema programları FilTv ve SinemaTv de!
Kuzeyde Buzullar Erimeye Devam Ediyor 00:46
Kuzeyde Buzullar Erimeye Devam Ediyor 3 izlenme - 8 ay önce Kuzey Buz Denizi’ndeki buzullar çarpıcı seviyede erimeye devam ediyor. Alfred Wegener Kutup ve Deniz Araştırmaları Enstitüsü'nün araştırması, 2017 yazındaki büyük erimeyi ortaya koydu.