Hoşgeldiniz!

Kuyumcu Videoları İzle

Peçenekli Süleyman Ballı Kuyumcu Ankara Sincan Ata 10:52
Peçenekli Süleyman Ballı Kuyumcu Ankara Sincan Ata 83.661 izlenme - 9 yıl önce peçenekli süleyman ballı kuyumcu ankara sincan ata66kan
Aslan Yürekli Çocuk Kuyumcu Soygunu Engelledi 00:45
Aslan Yürekli Çocuk Kuyumcu Soygunu Engelledi 25.407 izlenme - 4 yıl önce Adana'da kuyumcu soymak isteyen bir kişi attığı taşla vitrin camını kıramayınca kaçmaya başladı.Bu arada kuyumcunun 10 yaşındaki yeğeni de zanlıları kovaladı.
Silahı Görünce Süt Dökmüş Kediye Dönen Hırsız 00:28
Silahı Görünce Süt Dökmüş Kediye Dönen Hırsız 3.848 izlenme - 6 ay önce Tayland'da bir kuyumcudaki hırsızlık girişimi hırsız için büyük bir fiyaskoyla sonuçlanıyor. Kuyumcudan aldığı altınla kaçmak isterken otomatik kilitlenen kapı yüzünden içeride mahsur kalıyor.  Kuyumcu kadın silahı çekip hırsız doğrultunca hırsız korkusundan altını hemen geri bırakıyor. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Peçenekli Süleyman ---Bulamadım Ben--- 07:49
Peçenekli Süleyman ---Bulamadım Ben--- 92.637 izlenme - 9 yıl önce peçenekli söze ne hacet
Adam Öldürüp 5 Ay Evin İçindeki Çukurda Yaşamak 01:42
Adam Öldürüp 5 Ay Evin İçindeki Çukurda Yaşamak 6.577 izlenme - 1 yıl önce Rize'de filmlere konu olacak bir olay yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 31 Ağustos Günü Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi Kaymakamlık binası önünde meydana gelen olayda Ali Kuyumcu (67) ve oğlu Mehmet Kuyumcu (38) yakın akrabaları olan Mustafa Kuyumcu (51) ve kardeşi Mehmet Kuyumcu (54) ile arazi anlaşmazlığı yüzünden tartıştı. Çıkan tartışmada Mehmet Kuyumcu silahını kullanarak Mustafa ve Mehmet kardeşleri öldürmüştü. Olay sonrası kaçmayı başaran baba oğuldan 67 yaşındaki baba yakalanmış, oğul Mehmet Kuyumcu ise 5 ay süren tüm arama çalışmalarına rağmen bir türlü yakalanamadı. ODANIN ALTINDA KAZILAN ÇUKURDA BULUNDU Jandarma ve polis ekipleri cinayet zanlısı Mehmet Kuyumcu'nun yakalanması için ilçede ve ilçe dışında geniş arama çalışmaları başlattı. Kuyumcu'nun altı ay boyunca izine rastlanılamayınca yurt dışına kaçmış olabileceği düşünülüyordu. Jandarma tarafından Kuyumcu'nun evinde düzenli olarak gerçekleştirilen aramalardan bir tanesi de geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Bir jandarma görevlisi oturma odasının zeminindeki döşemelerin sallandığını fark etti. Halıyı kaldırılıp ahşap döşemeler söküldüğünde Kuyumcu, gizlendiği çukurda ele geçirildi. Kuyumcu, Çamlıhemşin İlçe Jandarma Komutanlığı'nda alınan ifadesinin ardından Pazar Adliyesi'ne gönderildi.
Başbakan korumaları soygunculara çarptı 06:29
Başbakan korumaları soygunculara çarptı 8.675 izlenme - 4 yıl önce Kağıthane’de kar maskeli soyguncular, girdikleri kuyumcudan 3 kilogram civarında altınla kaçarken, Başbakanlık Korumalarına yakalandılar.
Soyguncuyu Bir Tekme İle Etkisiz Hale Getiren Adam 00:33
Soyguncuyu Bir Tekme İle Etkisiz Hale Getiren Adam 5.229 izlenme - 2 yıl önce Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam Kuyumcuyu soymaya çalışan adama tekme atan büyük yürekli adam. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Çaldığı Altınları Ağzında Saklayan Hırsız 01:57
Çaldığı Altınları Ağzında Saklayan Hırsız 1.496 izlenme - 8 ay önce Beyoğlu’nda bir döviz bürosuna giren hırsız, çalışanların yoğunluğundan istifade ederek vitrindeki 3 altını çalıp altınlardan kayıplara karıştı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, hırsızın çaldığı altınları ağzında saklaması dikkat çekti. Olay, Taksim Meydanı’ndaki bir döviz bürosunda, 28 Ağustos Pazar günü, saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Döviz bürosunun nakit para bölümünde çalışanların yoğunluğunu ve altın alım satım işlemini yapan çalışanın yerinden ayrılmasını fırsat bilen hırsız, vitrinde duran 3 altını çalarak yerinden uzaklaştı. İş yeri çalışanlarından Olcay Minaz, o anları “Arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyordu. Burada oturan arkadaşımız ihtiyaç molası için 10 dakika kadar bir süreliğine aşağıya iniyor. O anlarda gözlem yapan şahıs, çabuk bir şekilde içeri girip altınları alıyor. Tahminlerime göre 2 tane tam altın, 1 tane büyük altın almış. Biz kameradan gördük. O gün zaten diğer arkadaşlarımız çalışıyordu. Önce gelmiş, burada bir takip yapmış. Sonra arkadaşlarımızın dikkatsizliklerini fırsat bilerek olayı gerçekleştirmiş” şeklinde anlattı. Çaldığı altınları ağzında saklayan hırsız güvenlik kamerasında Hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsız, önce döviz bürosunun önünde keşif yapmak için bekliyor. Müsait bir an için fırsat kollayan hırsız, uygun anı bulduğunda içeriye giriyor. Önce döviz bölümünde çalışanları izleyen hırsız, çalışanların müşterilerle ilgilendiğini gördüğü anda kolunu vitrine uzatarak 3 adet altını alıyor. En dikkat çeken görüntü ise, hırsızın döviz bürosundan, çaldığı altınları ağzına atıp saklayarak ayrılması oluyor. Öte yandan, polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
Kargıda Kuyumcu Soygunu 01:09
Kargıda Kuyumcu Soygunu 9.130 izlenme - 4 yıl önce Kargıda Kuyumcu Soygunu
Anne Yadigarını Satmak İsteyen Kadına Mülteci Çalışandan Duygulandıran Hareket 02:37
Anne Yadigarını Satmak İsteyen Kadına Mülteci Çalışandan Duygulandıran Hareket 1.230 izlenme - 9 ay önce Paraya ihtiyacı olduğu için nakite çevirmeye çalıştığı anne yadigarını bir kuyumcuya getiren kadın hiç beklemediği hareket ile karşılaştı. 2 yıl önce mülteci olarak Amerika'ya yerleşen Suriyeli Noah zor durumda kalan kadının değerli eşyasını almayarak değeri kadar nakit parayı kendisine vererek duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Her durumda da kadına yardım edeceğini söyleyen Noah, numarasını da vererek küçük çocuğa da annesine iyi bakmasını söyledi.
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 00:33
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 1.603 izlenme - 2 yıl önce Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam Kuyumcuyu soymaya çalışan adama tekme atan büyük yürekli adam.
Ekmek Sepetiyle Kuyumcu Soygunu 02:13
Ekmek Sepetiyle Kuyumcu Soygunu 101 izlenme - 1 ay önce Hırsızlıkta vizyonsuzluk artık yerlerde. Ekmek sepeti ile ne alaka? Her yere döke saça gitmişler bir de.
Kanlı Soygun Anı Kamerada 00:39
Kanlı Soygun Anı Kamerada 1.879 izlenme - 3 yıl önce Adana'da 2 Kişinin Öldüğü Kuyumcu Soygunu...
kuyumcu soygunu 03:37
kuyumcu soygunu 3.288 izlenme - 8 yıl önce soyguncular amaçlarına ulaşamadılar kuyumcu sahibi soguna ızın vermedi...
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 02:34
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 1.803 izlenme - 4 yıl önce Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 31.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
kuyumcu performance 10:45
kuyumcu performance 3.203 izlenme - 8 yıl önce kimin arabası hasan gözlerikaragil
üsküdar kuyumcu soygunu 01:20
üsküdar kuyumcu soygunu 2.600 izlenme - 8 yıl önce Üsküdar'da kuyumcu soygunu Üsküdar'da kuyumcu dükkanına gelen silahlı 2 soyguncu ile iş yeri sahibi arasında silahlı çatışma çıktı. Çıkan çatışmada, soygunculardan biri hayatını kaybetti. Dükkan sahibinin de yaralandığı olayın ardından diğer soyguncu kaçmayı başardı.
hırsızlık olayı kameraya yansıdı 04:48
hırsızlık olayı kameraya yansıdı 1.682 izlenme - 6 yıl önce saruhanlı'da kuyumcu dükkanına giren hırsızlar güvenlik kamerasına yakalandı.
Kuyumcuyu Öldürüp, Güvenlik Kamera Kayıtlarını da Alarak Kaçtılar 01:07
Kuyumcuyu Öldürüp, Güvenlik Kamera Kayıtlarını da Alarak Kaçtılar 23 izlenme - 1 hafta önce Kuyumcuyu öldürüp, güvenlik kamera kayıtlarını da alarak kaçtılar Silahlı saldırıya uğrayan kuyumcu hayatını kaybettiKAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde akşam saatlerinde soygun amacıyla işyerine girdiği iddia edilen kişi ya da kişilerin silahlı saldırısına uğrayan kuyumcu...
kuyumcu soygunu :)) 00:40
kuyumcu soygunu :)) 2.175 izlenme - 8 yıl önce böyle soygun mu yapılır
Mutta kuyumcu soygunu Güvenlik kamerasına yakalandı 03:48
Mutta kuyumcu soygunu Güvenlik kamerasına yakalandı 1.133 izlenme - 5 yıl önce Mutta kuyumcu soygunu Güvenlik kamerasına yakalandı
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 04:15
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 921 izlenme - 3 yıl önce Gaziosmanpaşa'da maskeli şahıslar, demir kesme makası ile kuyumcunun kepenklerini keserek, 2 kiloya yakın altını alıp kayıplara karıştı.
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 03:29
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 965 izlenme - 2 yıl önce Efenim Adana'da silahlı iki kişi, bir kuyumcuyu soymak isterler ama işin trajikomık yanı kapının otomatik olması daha soygunu başlamadan bitmesine sebep olur.
silahlı soygunculara kafa tutan kuyumcu 00:52
silahlı soygunculara kafa tutan kuyumcu 1.819 izlenme - 6 yıl önce
Ceyhanlı Deli Hasan 03:58
Ceyhanlı Deli Hasan 587 izlenme - 2 yıl önce Ceyhanın bilinen en eski delisi Hasana çiftetelli oynatan Tamer abimiz bildiğim kadarıyla Hasanın heykelini dikmek için gerçekten uğraşıyormuş.
Anneler Günü Hediye 07:06
Anneler Günü Hediye 1.566 izlenme - 4 yıl önce Anneler Günü Bahane Olsun,anneniz Sağ İken Ufak Bir Hediye İle Annenizin Gönlünü Ve Duasını Almayı Sakın İhmal Etmeyin. http://www.karagozkuyumculuk.com
Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu 01:57
Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu 778 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Adana'da kuyumcu vitrinine demir çubuk ile vuran 3 kişi, kırılan camdan kollarını uzatıp altın çaldı Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşyeri sahibi Mehmet Dinar kaçan hırsızları kovalarken, olay anında kuyumcuda bulunan yaşlı bir kadın müşteri, açıkta kalan altınları koruyabilmek için canlı kalkan oldu. Merkez Yüreğir İlçesi'nin Dedekorkut Mahallesi'ndeki Çukurova Caddesi üzerinde bulunan Huzur Kuyumculuk, 3 gün önce yüzü maskeli 3 kişi tarafından soyuldu. Camına demir çubukla vurup kıran saldırganlar altın zinciri alıp kaçtı. Soygun anı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, yüzleri maskeli saldırganların vitrinin camına demir çubukla vurup, içeriye uzanmaları ve altınları alıp kaçmaları 4 saniye sürdü. Olay sırasında kuyumcu Mehmet Dinar ise altın almaya gelen 2 kadın ile ilgileniyordu. Camın kırılma sesini duyup, başını çeviren Mehmet Dinar, soyulduğunu fark edip dışarı fırladı. Müşterisi kadınlar da Dinar'ın arkasından dışarıya çıktı. Mynet Haber > Yaşam Haberleri > Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Mynet haber bugün 11,732,896 kişi, bu haber 1,142 kişi tarafından okundu. «Önceki Haber Sonraki Haber» Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Adana'da kuyumcu vitrinine demir çubuk ile vuran 3 kişi, kırılan camdan kollarını uzatıp altın çaldı. Güncelleme:02 Şubat 2013 10:48 Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşyeri sahibi Mehmet Dinar kaçan hırsızları kovalarken, olay anında kuyumcuda bulunan yaşlı bir kadın müşteri, açıkta kalan altınları koruyabilmek için canlı kalkan oldu. Merkez Yüreğir İlçesi'nin Dedekorkut Mahallesi'ndeki Çukurova Caddesi üzerinde bulunan Huzur Kuyumculuk, 3 gün önce yüzü maskeli 3 kişi tarafından soyuldu. Camına demir çubukla vurup kıran saldırganlar altın zinciri alıp kaçtı. Soygun anı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, yüzleri maskeli saldırganların vitrinin camına demir çubukla vurup, içeriye uzanmaları ve altınları alıp kaçmaları 4 saniye sürdü. Olay sırasında kuyumcu Mehmet Dinar ise altın almaya gelen 2 kadın ile ilgileniyordu. Camın kırılma sesini duyup, başını çeviren Mehmet Dinar, soyulduğunu fark edip dışarı fırladı. Müşterisi kadınlar da Dinar'ın arkasından dışarıya çıktı. Mehmet Dinar kaçan hırsızların peşine koşarken, birkaç saniye önce altın alan yaşlı kadın, adeta canlı kalkan halini aldı. Kuyumcu dükkanın önünü kollarını açarak kapatan yaşlı kadın, merakla gelen vatandaşları uzaklaştırırken, kızına da kapıda durmasını söyledi. Mehmet Dinar'ın yakınları gelene kadar altınların önünde duran yaşlı kadın, kuyumcunun kepenkleri kapatıldıktan sonra olay yerinden ayrıldı.
Turbanlı Bacımızın Hırsızlık Macerası 02:16
Turbanlı Bacımızın Hırsızlık Macerası 332 izlenme - 2 yıl önce Evet beyler turbanlı bacımızı hırsızlık yaparken görüyoruz.turbanlı bacımız o kadar çabuk'ki kamerada bile hemen fark edilemiyor o yüzden yardımcı olup olay anını söyliyim 0:24.
cesur kuyumcu soygunu engelledi 01:05
cesur kuyumcu soygunu engelledi 1.178 izlenme - 7 yıl önce kuyumcunun inanılmaz cesareti soyguncuyu bile şaşırttı
Bebek Yüzlü Hırsızlar 00:38
Bebek Yüzlü Hırsızlar 409 izlenme - 2 yıl önce Kadın hırsızlar güvenlik kamerasında Ümraniye’de girdikleri kuyumcudan ‘tırnakçılık’ yöntemiyle bilezik çalan iki kadın, güvenlik kamerasına yakalandı. Olay, önceki gün saat 18.00 sıralarında Ümraniye’de bulunan bir kuyumcuda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, bir kuyumcuya gelen iki kadın, görevliden incelemek için bilezik istedi. Görevlinin elindeki bilezikleri alan kadın ‘tırnakçılık’ yöntemiyle elindeki cüzdanın altına iki tane altın bileziği sakladı. Şüpheli kadınlar daha sonra kuyumdan ayrıldı. Bileziklerin eksik olduğunu fark eden iş yeri sahibi, güvenlik kamerası görüntülerini incelediğinde hırsızlık olayını fark etti. Kuyumcuda görevli Oktay Şekercioğlu, “2 kadın geldi, bileziklere bakacaklarını söyledi. Çıkarttım elinde bakmak istedi. İlk önce verdim bilezikleri eline. Daha sonra elinden aldım. Anladım bir şey yapacağını. O arada bilezikleri alıyor. Tırnakçılık yaparak 2 bileziği alıyor. 60 gram civarı 5 bin TL değerinde bilezik götürüyor” dedi. HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA İki kadının kuyumcuda el çabukluğuyla yaptıkları hırsızlık, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, iki kadın kuyumcuya giriyor. Kadınlardan biri görevliden bilezik istiyor. Kadın, görevliden aldığı bilezikleri incelemeye başlıyor. Diğer şüpheli kadın ise görevliyle sohbet ediyor. Bu sırada şüpheli kadın elindeki cüzdanın altına iki tane bileziği saklıyor. Şüpheli kadın daha sonra elindeki bilezikleri görevliye verip kayıplara karışıyor. Polis kuyumcudan bilezik çalan kadın hırsızları bulmak için çalışma başlattı.