Hoşgeldiniz!

kuyumcu

Silahı Görünce Süt Dökmüş Kediye Dönen Hırsız 00:28
Silahı Görünce Süt Dökmüş Kediye Dönen Hırsız 3.244 izlenme - 1 hafta önce Tayland'da bir kuyumcudaki hırsızlık girişimi hırsız için büyük bir fiyaskoyla sonuçlanıyor. Kuyumcudan aldığı altınla kaçmak isterken otomatik kilitlenen kapı yüzünden içeride mahsur kalıyor.  Kuyumcu kadın silahı çekip hırsız doğrultunca hırsız korkusundan altını hemen geri bırakıyor. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
Aslan Yürekli Çocuk Kuyumcu Soygunu Engelledi 00:45
Aslan Yürekli Çocuk Kuyumcu Soygunu Engelledi 25.338 izlenme - 3 yıl önce Adana'da kuyumcu soymak isteyen bir kişi attığı taşla vitrin camını kıramayınca kaçmaya başladı.Bu arada kuyumcunun 10 yaşındaki yeğeni de zanlıları kovaladı.
Peçenekli Süleyman Ballı Kuyumcu Ankara Sincan Ata 10:52
Peçenekli Süleyman Ballı Kuyumcu Ankara Sincan Ata 83.323 izlenme - 8 yıl önce peçenekli süleyman ballı kuyumcu ankara sincan ata66kan
Çaldığı Altınları Ağzında Saklayan Hırsız 01:57
Çaldığı Altınları Ağzında Saklayan Hırsız 1.350 izlenme - 2 ay önce Beyoğlu’nda bir döviz bürosuna giren hırsız, çalışanların yoğunluğundan istifade ederek vitrindeki 3 altını çalıp altınlardan kayıplara karıştı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, hırsızın çaldığı altınları ağzında saklaması dikkat çekti. Olay, Taksim Meydanı’ndaki bir döviz bürosunda, 28 Ağustos Pazar günü, saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Döviz bürosunun nakit para bölümünde çalışanların yoğunluğunu ve altın alım satım işlemini yapan çalışanın yerinden ayrılmasını fırsat bilen hırsız, vitrinde duran 3 altını çalarak yerinden uzaklaştı. İş yeri çalışanlarından Olcay Minaz, o anları “Arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyordu. Burada oturan arkadaşımız ihtiyaç molası için 10 dakika kadar bir süreliğine aşağıya iniyor. O anlarda gözlem yapan şahıs, çabuk bir şekilde içeri girip altınları alıyor. Tahminlerime göre 2 tane tam altın, 1 tane büyük altın almış. Biz kameradan gördük. O gün zaten diğer arkadaşlarımız çalışıyordu. Önce gelmiş, burada bir takip yapmış. Sonra arkadaşlarımızın dikkatsizliklerini fırsat bilerek olayı gerçekleştirmiş” şeklinde anlattı. Çaldığı altınları ağzında saklayan hırsız güvenlik kamerasında Hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsız, önce döviz bürosunun önünde keşif yapmak için bekliyor. Müsait bir an için fırsat kollayan hırsız, uygun anı bulduğunda içeriye giriyor. Önce döviz bölümünde çalışanları izleyen hırsız, çalışanların müşterilerle ilgilendiğini gördüğü anda kolunu vitrine uzatarak 3 adet altını alıyor. En dikkat çeken görüntü ise, hırsızın döviz bürosundan, çaldığı altınları ağzına atıp saklayarak ayrılması oluyor. Öte yandan, polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
Adam Öldürüp 5 Ay Evin İçindeki Çukurda Yaşamak 01:42
Adam Öldürüp 5 Ay Evin İçindeki Çukurda Yaşamak 6.514 izlenme - 8 ay önce Rize'de filmlere konu olacak bir olay yaşandı. Edinilen bilgiye göre, 31 Ağustos Günü Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi Kaymakamlık binası önünde meydana gelen olayda Ali Kuyumcu (67) ve oğlu Mehmet Kuyumcu (38) yakın akrabaları olan Mustafa Kuyumcu (51) ve kardeşi Mehmet Kuyumcu (54) ile arazi anlaşmazlığı yüzünden tartıştı. Çıkan tartışmada Mehmet Kuyumcu silahını kullanarak Mustafa ve Mehmet kardeşleri öldürmüştü. Olay sonrası kaçmayı başaran baba oğuldan 67 yaşındaki baba yakalanmış, oğul Mehmet Kuyumcu ise 5 ay süren tüm arama çalışmalarına rağmen bir türlü yakalanamadı. ODANIN ALTINDA KAZILAN ÇUKURDA BULUNDU Jandarma ve polis ekipleri cinayet zanlısı Mehmet Kuyumcu'nun yakalanması için ilçede ve ilçe dışında geniş arama çalışmaları başlattı. Kuyumcu'nun altı ay boyunca izine rastlanılamayınca yurt dışına kaçmış olabileceği düşünülüyordu. Jandarma tarafından Kuyumcu'nun evinde düzenli olarak gerçekleştirilen aramalardan bir tanesi de geçtiğimiz gün gerçekleştirdi. Bir jandarma görevlisi oturma odasının zeminindeki döşemelerin sallandığını fark etti. Halıyı kaldırılıp ahşap döşemeler söküldüğünde Kuyumcu, gizlendiği çukurda ele geçirildi. Kuyumcu, Çamlıhemşin İlçe Jandarma Komutanlığı'nda alınan ifadesinin ardından Pazar Adliyesi'ne gönderildi.
Peçenekli Süleyman ---Bulamadım Ben--- 07:49
Peçenekli Süleyman ---Bulamadım Ben--- 92.390 izlenme - 8 yıl önce peçenekli söze ne hacet
Anne Yadigarını Satmak İsteyen Kadına Mülteci Çalışandan Duygulandıran Hareket 02:37
Anne Yadigarını Satmak İsteyen Kadına Mülteci Çalışandan Duygulandıran Hareket 1.205 izlenme - 2 ay önce Paraya ihtiyacı olduğu için nakite çevirmeye çalıştığı anne yadigarını bir kuyumcuya getiren kadın hiç beklemediği hareket ile karşılaştı. 2 yıl önce mülteci olarak Amerika'ya yerleşen Suriyeli Noah zor durumda kalan kadının değerli eşyasını almayarak değeri kadar nakit parayı kendisine vererek duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu. Her durumda da kadına yardım edeceğini söyleyen Noah, numarasını da vererek küçük çocuğa da annesine iyi bakmasını söyledi.
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 00:33
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 5.203 izlenme - 1 yıl önce Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam Kuyumcuyu soymaya çalışan adama tekme atan büyük yürekli adam. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
Başbakan korumaları soygunculara çarptı 06:29
Başbakan korumaları soygunculara çarptı 8.392 izlenme - 3 yıl önce Kağıthane’de kar maskeli soyguncular, girdikleri kuyumcudan 3 kilogram civarında altınla kaçarken, Başbakanlık Korumalarına yakalandılar.
Kargıda Kuyumcu Soygunu 01:09
Kargıda Kuyumcu Soygunu 9.088 izlenme - 4 yıl önce Kargıda Kuyumcu Soygunu
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 00:33
Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam 1.587 izlenme - 1 yıl önce Soyguncuyu Bir Tekme ile Etkisiz Hale Getiren Adam Kuyumcuyu soymaya çalışan adama tekme atan büyük yürekli adam.
Kanlı Soygun Anı Kamerada 00:39
Kanlı Soygun Anı Kamerada 1.802 izlenme - 2 yıl önce Adana'da 2 Kişinin Öldüğü Kuyumcu Soygunu...
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 02:34
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 1.795 izlenme - 3 yıl önce Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 31.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
kuyumcu soygunu 03:37
kuyumcu soygunu 3.273 izlenme - 7 yıl önce soyguncular amaçlarına ulaşamadılar kuyumcu sahibi soguna ızın vermedi...
kuyumcu performance 10:45
kuyumcu performance 3.202 izlenme - 7 yıl önce kimin arabası hasan gözlerikaragil
üsküdar kuyumcu soygunu 01:20
üsküdar kuyumcu soygunu 2.596 izlenme - 8 yıl önce Üsküdar'da kuyumcu soygunu Üsküdar'da kuyumcu dükkanına gelen silahlı 2 soyguncu ile iş yeri sahibi arasında silahlı çatışma çıktı. Çıkan çatışmada, soygunculardan biri hayatını kaybetti. Dükkan sahibinin de yaralandığı olayın ardından diğer soyguncu kaçmayı başardı.
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 03:29
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 884 izlenme - 2 yıl önce Efenim Adana'da silahlı iki kişi, bir kuyumcuyu soymak isterler ama işin trajikomık yanı kapının otomatik olması daha soygunu başlamadan bitmesine sebep olur.
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 04:15
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 894 izlenme - 3 yıl önce Gaziosmanpaşa'da maskeli şahıslar, demir kesme makası ile kuyumcunun kepenklerini keserek, 2 kiloya yakın altını alıp kayıplara karıştı.
hırsızlık olayı kameraya yansıdı 04:48
hırsızlık olayı kameraya yansıdı 1.584 izlenme - 5 yıl önce saruhanlı'da kuyumcu dükkanına giren hırsızlar güvenlik kamerasına yakalandı.
kuyumcu soygunu :)) 00:40
kuyumcu soygunu :)) 2.164 izlenme - 7 yıl önce böyle soygun mu yapılır
Mutta kuyumcu soygunu Güvenlik kamerasına yakalandı 03:48
Mutta kuyumcu soygunu Güvenlik kamerasına yakalandı 1.104 izlenme - 5 yıl önce Mutta kuyumcu soygunu Güvenlik kamerasına yakalandı
silahlı soygunculara kafa tutan kuyumcu 00:52
silahlı soygunculara kafa tutan kuyumcu 1.816 izlenme - 6 yıl önce
Ceyhanlı Deli Hasan 03:58
Ceyhanlı Deli Hasan 508 izlenme - 2 yıl önce Ceyhanın bilinen en eski delisi Hasana çiftetelli oynatan Tamer abimiz bildiğim kadarıyla Hasanın heykelini dikmek için gerçekten uğraşıyormuş.
Anneler Günü Hediye 07:06
Anneler Günü Hediye 1.543 izlenme - 3 yıl önce Anneler Günü Bahane Olsun,anneniz Sağ İken Ufak Bir Hediye İle Annenizin Gönlünü Ve Duasını Almayı Sakın İhmal Etmeyin. http://www.karagozkuyumculuk.com
Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu 01:57
Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu 758 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Adana'da kuyumcu vitrinine demir çubuk ile vuran 3 kişi, kırılan camdan kollarını uzatıp altın çaldı Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşyeri sahibi Mehmet Dinar kaçan hırsızları kovalarken, olay anında kuyumcuda bulunan yaşlı bir kadın müşteri, açıkta kalan altınları koruyabilmek için canlı kalkan oldu. Merkez Yüreğir İlçesi'nin Dedekorkut Mahallesi'ndeki Çukurova Caddesi üzerinde bulunan Huzur Kuyumculuk, 3 gün önce yüzü maskeli 3 kişi tarafından soyuldu. Camına demir çubukla vurup kıran saldırganlar altın zinciri alıp kaçtı. Soygun anı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, yüzleri maskeli saldırganların vitrinin camına demir çubukla vurup, içeriye uzanmaları ve altınları alıp kaçmaları 4 saniye sürdü. Olay sırasında kuyumcu Mehmet Dinar ise altın almaya gelen 2 kadın ile ilgileniyordu. Camın kırılma sesini duyup, başını çeviren Mehmet Dinar, soyulduğunu fark edip dışarı fırladı. Müşterisi kadınlar da Dinar'ın arkasından dışarıya çıktı. Mynet Haber > Yaşam Haberleri > Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Mynet haber bugün 11,732,896 kişi, bu haber 1,142 kişi tarafından okundu. «Önceki Haber Sonraki Haber» Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Adana'da kuyumcu vitrinine demir çubuk ile vuran 3 kişi, kırılan camdan kollarını uzatıp altın çaldı. Güncelleme:02 Şubat 2013 10:48 Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşyeri sahibi Mehmet Dinar kaçan hırsızları kovalarken, olay anında kuyumcuda bulunan yaşlı bir kadın müşteri, açıkta kalan altınları koruyabilmek için canlı kalkan oldu. Merkez Yüreğir İlçesi'nin Dedekorkut Mahallesi'ndeki Çukurova Caddesi üzerinde bulunan Huzur Kuyumculuk, 3 gün önce yüzü maskeli 3 kişi tarafından soyuldu. Camına demir çubukla vurup kıran saldırganlar altın zinciri alıp kaçtı. Soygun anı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, yüzleri maskeli saldırganların vitrinin camına demir çubukla vurup, içeriye uzanmaları ve altınları alıp kaçmaları 4 saniye sürdü. Olay sırasında kuyumcu Mehmet Dinar ise altın almaya gelen 2 kadın ile ilgileniyordu. Camın kırılma sesini duyup, başını çeviren Mehmet Dinar, soyulduğunu fark edip dışarı fırladı. Müşterisi kadınlar da Dinar'ın arkasından dışarıya çıktı. Mehmet Dinar kaçan hırsızların peşine koşarken, birkaç saniye önce altın alan yaşlı kadın, adeta canlı kalkan halini aldı. Kuyumcu dükkanın önünü kollarını açarak kapatan yaşlı kadın, merakla gelen vatandaşları uzaklaştırırken, kızına da kapıda durmasını söyledi. Mehmet Dinar'ın yakınları gelene kadar altınların önünde duran yaşlı kadın, kuyumcunun kepenkleri kapatıldıktan sonra olay yerinden ayrıldı.
Bebek Yüzlü Hırsızlar 00:38
Bebek Yüzlü Hırsızlar 403 izlenme - 2 yıl önce Kadın hırsızlar güvenlik kamerasında Ümraniye’de girdikleri kuyumcudan ‘tırnakçılık’ yöntemiyle bilezik çalan iki kadın, güvenlik kamerasına yakalandı. Olay, önceki gün saat 18.00 sıralarında Ümraniye’de bulunan bir kuyumcuda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, bir kuyumcuya gelen iki kadın, görevliden incelemek için bilezik istedi. Görevlinin elindeki bilezikleri alan kadın ‘tırnakçılık’ yöntemiyle elindeki cüzdanın altına iki tane altın bileziği sakladı. Şüpheli kadınlar daha sonra kuyumdan ayrıldı. Bileziklerin eksik olduğunu fark eden iş yeri sahibi, güvenlik kamerası görüntülerini incelediğinde hırsızlık olayını fark etti. Kuyumcuda görevli Oktay Şekercioğlu, “2 kadın geldi, bileziklere bakacaklarını söyledi. Çıkarttım elinde bakmak istedi. İlk önce verdim bilezikleri eline. Daha sonra elinden aldım. Anladım bir şey yapacağını. O arada bilezikleri alıyor. Tırnakçılık yaparak 2 bileziği alıyor. 60 gram civarı 5 bin TL değerinde bilezik götürüyor” dedi. HIRSIZLIK ANI GÜVENLİK KAMERASINDA İki kadının kuyumcuda el çabukluğuyla yaptıkları hırsızlık, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, iki kadın kuyumcuya giriyor. Kadınlardan biri görevliden bilezik istiyor. Kadın, görevliden aldığı bilezikleri incelemeye başlıyor. Diğer şüpheli kadın ise görevliyle sohbet ediyor. Bu sırada şüpheli kadın elindeki cüzdanın altına iki tane bileziği saklıyor. Şüpheli kadın daha sonra elindeki bilezikleri görevliye verip kayıplara karışıyor. Polis kuyumcudan bilezik çalan kadın hırsızları bulmak için çalışma başlattı.
Altın Kalpli Kuyumcu'dan İnsanlık Dersi 01:49
Altın Kalpli Kuyumcu'dan İnsanlık Dersi 45 izlenme - 2 ay önce ALTIN KALPLİ KUYUMCU'DAN İNSANLIK DERSİ YÜZÜĞÜNÜ SATMAK İSTİYEN KADIN KUYUMCUYA GİTTİ VE YÜZÜĞÜNÜ SATMAK İSTEDİ KUYUMCUYA BUNU SATMAK İSTİYORUM DİYİNCE KUYUMCU SURİYELİ ALTINI İNCELEDİ VE BUNUMU SATMAK İSTİYORSUN DİYİNCE KADINA EVET SATMAK İSTİYORUM İHTİYACIM VAR BORÇLARIMI ÖDEYEMİYECEK DURMDAYIM DİYE KADIN BU BİR HADİYE ASLINDA ANNEMDE DİYİNCE KUYUMCU DEĞERİNDE FAZLASINI PARAYI SAYDI VE KADINA PARAYI UZATTI HİÇ BEKLENMEDİK HAREKETLE YÜZÜĞÜ, KADINA DOĞRU UZATTI KADIN ŞAŞKINLAR İÇİNDE AĞLADI ELİNE GÜĞÜSÜNE VERDİ GÖZ YAŞINI TUTAMİYAN KADIN AĞLADI KUYUMCNUN İNSALIK DERSİ VERDİ SURİYE MÜLTECİ OLAN KUYUCU NUH AMERİKADA KUYUMCLUK İŞLETEN NUH HERKEZE İNSALIK DERSİ VERDİ VE SONRA KADINA KENDİ NURAMASINI VERDİ BİR İHTİYACINIZ OLURSA BENİ ARAYIN DEDİ KADININ OĞLUSUNA ANNE NE DİKKAT ETT DEMESİ GÖZ YAŞLARI DOLDURDU İZLE
cesur kuyumcu soygunu engelledi 01:05
cesur kuyumcu soygunu engelledi 1.171 izlenme - 7 yıl önce kuyumcunun inanılmaz cesareti soyguncuyu bile şaşırttı
Aydın'da kuyumcu dükkanı çöktü! 01:33
Aydın'da kuyumcu dükkanı çöktü! 189 izlenme - 1 yıl önce Aydın’da inşaat halindeki bir binanın yanında bulunan kuyumcu dükkanının çökmesi sonucu biri ağır 3 kişi yaralandı.
Yolanthe Cabau ile Türkçe Öğreniyorum 02:41
Yolanthe Cabau ile Türkçe Öğreniyorum 559 izlenme - 2 yıl önce Günler geçmiyor ki yengemiz bizleri şaşırtmasın. Olağanüstü güzelliği ile kuyumcu dükkanına gidiyor, hem kendine hemde Sneijder'e takılar satın alıyor, siparişler veriyor ve inanılmaz sempatikliği ile keşke kuyumcuda çırak olsaydım dedirtiyor sevgili Alkışdaşlar.