Hoşgeldiniz!

Kuyumcu Soygunu Videoları İzle

Başbakan korumaları soygunculara çarptı 06:29
Başbakan korumaları soygunculara çarptı 8.712 izlenme - 4 yıl önce Kağıthane’de kar maskeli soyguncular, girdikleri kuyumcudan 3 kilogram civarında altınla kaçarken, Başbakanlık Korumalarına yakalandılar.
Kargıda Kuyumcu Soygunu 01:09
Kargıda Kuyumcu Soygunu 9.136 izlenme - 4 yıl önce Kargıda Kuyumcu Soygunu
Kanlı Soygun Anı Kamerada 00:39
Kanlı Soygun Anı Kamerada 1.907 izlenme - 3 yıl önce Adana'da 2 Kişinin Öldüğü Kuyumcu Soygunu...
kuyumcu soygunu 03:37
kuyumcu soygunu 3.291 izlenme - 8 yıl önce soyguncular amaçlarına ulaşamadılar kuyumcu sahibi soguna ızın vermedi...
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 02:34
Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 1.804 izlenme - 4 yıl önce Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi 31.08.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kuyumcu soygunu saniye saniye kaydedildi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ekmek Sepetiyle Kuyumcu Soygunu 02:13
Ekmek Sepetiyle Kuyumcu Soygunu 128 izlenme - 3 ay önce Hırsızlıkta vizyonsuzluk artık yerlerde. Ekmek sepeti ile ne alaka? Her yere döke saça gitmişler bir de.
üsküdar kuyumcu soygunu 01:20
üsküdar kuyumcu soygunu 2.601 izlenme - 8 yıl önce Üsküdar'da kuyumcu soygunu Üsküdar'da kuyumcu dükkanına gelen silahlı 2 soyguncu ile iş yeri sahibi arasında silahlı çatışma çıktı. Çıkan çatışmada, soygunculardan biri hayatını kaybetti. Dükkan sahibinin de yaralandığı olayın ardından diğer soyguncu kaçmayı başardı.
kuyumcu soygunu :)) 00:40
kuyumcu soygunu :)) 2.178 izlenme - 8 yıl önce böyle soygun mu yapılır
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 04:15
Gaziosmanpaşa'da kuyumcu soygunu 923 izlenme - 4 yıl önce Gaziosmanpaşa'da maskeli şahıslar, demir kesme makası ile kuyumcunun kepenklerini keserek, 2 kiloya yakın altını alıp kayıplara karıştı.
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 03:29
Dünyanın En Kısa Süren Soygunu - Adana 979 izlenme - 2 yıl önce Efenim Adana'da silahlı iki kişi, bir kuyumcuyu soymak isterler ama işin trajikomık yanı kapının otomatik olması daha soygunu başlamadan bitmesine sebep olur.
cesur kuyumcu soygunu engelledi 01:05
cesur kuyumcu soygunu engelledi 1.183 izlenme - 8 yıl önce kuyumcunun inanılmaz cesareti soyguncuyu bile şaşırttı
Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu 01:57
Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu 779 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Adana'da kuyumcu vitrinine demir çubuk ile vuran 3 kişi, kırılan camdan kollarını uzatıp altın çaldı Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşyeri sahibi Mehmet Dinar kaçan hırsızları kovalarken, olay anında kuyumcuda bulunan yaşlı bir kadın müşteri, açıkta kalan altınları koruyabilmek için canlı kalkan oldu. Merkez Yüreğir İlçesi'nin Dedekorkut Mahallesi'ndeki Çukurova Caddesi üzerinde bulunan Huzur Kuyumculuk, 3 gün önce yüzü maskeli 3 kişi tarafından soyuldu. Camına demir çubukla vurup kıran saldırganlar altın zinciri alıp kaçtı. Soygun anı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, yüzleri maskeli saldırganların vitrinin camına demir çubukla vurup, içeriye uzanmaları ve altınları alıp kaçmaları 4 saniye sürdü. Olay sırasında kuyumcu Mehmet Dinar ise altın almaya gelen 2 kadın ile ilgileniyordu. Camın kırılma sesini duyup, başını çeviren Mehmet Dinar, soyulduğunu fark edip dışarı fırladı. Müşterisi kadınlar da Dinar'ın arkasından dışarıya çıktı. Mynet Haber > Yaşam Haberleri > Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Mynet haber bugün 11,732,896 kişi, bu haber 1,142 kişi tarafından okundu. «Önceki Haber Sonraki Haber» Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Yaşlı kadın kuyumcuya canlı kalkan oldu Adana'da kuyumcu vitrinine demir çubuk ile vuran 3 kişi, kırılan camdan kollarını uzatıp altın çaldı. Güncelleme:02 Şubat 2013 10:48 Olay anı güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. İşyeri sahibi Mehmet Dinar kaçan hırsızları kovalarken, olay anında kuyumcuda bulunan yaşlı bir kadın müşteri, açıkta kalan altınları koruyabilmek için canlı kalkan oldu. Merkez Yüreğir İlçesi'nin Dedekorkut Mahallesi'ndeki Çukurova Caddesi üzerinde bulunan Huzur Kuyumculuk, 3 gün önce yüzü maskeli 3 kişi tarafından soyuldu. Camına demir çubukla vurup kıran saldırganlar altın zinciri alıp kaçtı. Soygun anı işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde, yüzleri maskeli saldırganların vitrinin camına demir çubukla vurup, içeriye uzanmaları ve altınları alıp kaçmaları 4 saniye sürdü. Olay sırasında kuyumcu Mehmet Dinar ise altın almaya gelen 2 kadın ile ilgileniyordu. Camın kırılma sesini duyup, başını çeviren Mehmet Dinar, soyulduğunu fark edip dışarı fırladı. Müşterisi kadınlar da Dinar'ın arkasından dışarıya çıktı. Mehmet Dinar kaçan hırsızların peşine koşarken, birkaç saniye önce altın alan yaşlı kadın, adeta canlı kalkan halini aldı. Kuyumcu dükkanın önünü kollarını açarak kapatan yaşlı kadın, merakla gelen vatandaşları uzaklaştırırken, kızına da kapıda durmasını söyledi. Mehmet Dinar'ın yakınları gelene kadar altınların önünde duran yaşlı kadın, kuyumcunun kepenkleri kapatıldıktan sonra olay yerinden ayrıldı.
Soydukları kuyumcunun elini öptüler 03:41
Soydukları kuyumcunun elini öptüler 432 izlenme - 4 yıl önce Şüpheli kardeşlerin küpe çaldıkları kuyumcunun elini öperek işyerinden ayrıldığı da güvenlik kameralarına yansıdı.
müjdat hakbilir 04:44
müjdat hakbilir 1.187 izlenme - 9 yıl önce kuyumcu soygunu