Hoşgeldiniz!

Kuzey Afrika

Fas'ta Feci Otobüs Kazası: 40 Sporcu Çocuk Yanarak Can Verdi 01:57
Fas'ta Feci Otobüs Kazası: 40 Sporcu Çocuk Yanarak Can Verdi 112 izlenme - 2 yıl önce Fas'taki içinde spor turnuvasından dönen 40 çocuğun bulunduğu otobüs kaza yaptı. Bir anda alev topuna dönen otobüste çocuklar yanarak can verdi.
Kuzey Afrika Sıcakları Geliyor 01:52
Kuzey Afrika Sıcakları Geliyor 2 izlenme - 3 hafta önce Ramazan Ayı Boyunca Ülke Genelinde Mevsim Normalleri Civarında Ve Zaman Zaman Normallerinin Altında Seyreden Hava Sıcaklıkları Son Günlerde Etkisini Arttırmaya Başladı. Meteorolojiden Yapılan Açıklamaya Göre, Cuma Günü Yeni Sıcak Hava Dalgası İle Birlikte Halen Normallerin Üzerinde Seyreden Hava Sıcaklıklarının Ülke Genelinde Hissedilir Derecede Artacağı Ve Mevsim Normallerinin 6-10 Derece Üzerinde Gerçekleşeceği Belirtildi.
Başbakan Erdoğan'dan Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 03:15
Başbakan Erdoğan'dan Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 169 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda Türk bayrağının indirilmesi olayı ile ilgili olarak, 'Bunun çocuk olması bizi ilgilendirmez' dedi.
Türk Traktör Erenler Fabrikası açılışı - Zeybekci ve Koç - 03:05
Türk Traktör Erenler Fabrikası açılışı - Zeybekci ve Koç - 113 izlenme - 3 yıl önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, "Türkiye olarak eğer global bir oyuncu olmak istiyorsak, artık sürdürülebilir bir şekilde hammadde ve enerji geleceğimizi garanti altına almamız gerekiyor" dedi.
Gannuşi: 05:39
Gannuşi: "Tüm Dünyadaki Mazlumlar AK Parti'den Çok Şey Bekliyor" 36 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından detaylar- Bayrak sallayan yaşlı adam- Apartmanda asılı pankartlar- Tunus Nahda Hareketi lideri Gannuşi'nin konuşması AK Parti'nin Adıyaman mitingi- Tunus Nahda Hareketi lideri Gannuşi: - "Emin olun tüm İslam alemi, tüm Arap alemi, tüm dünyadaki mazlumlar Adalet ve Kalkınma Partisinden çok şey bekliyor"- "Adalet ve Kalkınma Partisinin başarısı sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda İslam aleminin, İslam alemindeki mazlumların, özgürlük savaşçılarının başarısıdır" Tunus Nahda Hareketi lideri Raşid el-Gannuşi, İslam ve Arap alemi ile dünyadaki mazlumların AK Parti'den çok şey beklediğini belirterek, "Adalet ve Kalkınma Partisinin başarısı sadece Türkiye'nin değil, aynı zamanda İslam aleminin, İslam alemindeki mazlumların, özgürlük savaşçılarının başarısıdır" dedi.
3 Haziran 2011 Etohum Toplantısı - Arif Kesisoğlu - Google Ortadoğu Ve Kuzey Afrika Direktörü 01:21:26
3 Haziran 2011 Etohum Toplantısı - Arif Kesisoğlu - Google Ortadoğu Ve Kuzey Afrika Direktörü 37 izlenme - 4 yıl önce 3 Haziran 2011 Etohum Toplantısı - Arif Kesisoğlu - Google Ortadoğu Ve Kuzey Afrika Direktörü