Hoşgeldiniz!

Kuzey Ege

İlhan Şeşen'den ihaleye Çıkarılan Bozcaada için Şarkı 01:03
İlhan Şeşen'den ihaleye Çıkarılan Bozcaada için Şarkı 18 izlenme - 8 ay önce Kuzey Ege'nin cenneti Bozcaada'nın koylarının ihaleye çıkarılmasına sanatçı İlhan Şeşen de şarkıyla tepki gösterdi. Şeşen, Bozcaada için yazdığı şarkıyı seslendirdikten sonra "Bir ricam var. Lütfen yapmayın" dedi.
Dikkat! Sıcaklıklar 10 Derece Birden Azalacak 02:07
Dikkat! Sıcaklıklar 10 Derece Birden Azalacak 51 izlenme - 2 yıl önce Meteoroloji, hava sıcaklığının Marmara ile Batı ve Orta Karadeniz kıyılarında 4 ila 10 derece azalacağı uyarısında bulundu.
Kuzey Ege'de Gizli Bir Cennet: 02:35
Kuzey Ege'de Gizli Bir Cennet: "Yeşilyurt" 15 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Yeşilyurt köyünden genel ve detay görüntüler - Kaz Dağları'nın eteğinde kurulu Yeşilyurt köyü, bozulmamış doğası ve eski taş evleriyle büyük şehir stresinden uzaklaşmak isteyenlerin uğrak noktası haline geldi Köy Muhtarı Can: "Eski bir tarihe sahip olmamız, geçmişte Rum kardeşlerimiz ile iç içe yaşamamız, köydeki bu tarihi hava sanırım daha cazip kılıyor burayı. Doğanın güzel, havanın da temiz olmasıyla Yeşilyurt özellikle son 10 yıldır yoğun talep görüyor" BURAK AKAY - Alpler'den sonra dünyanın en fazla oksijen oranına sahip Kaz Dağları'nın eteğinde kurulu Yeşilyurt köyü, bozulmamış doğası ve eski taş evleriyle büyük şehir stresinden uzaklaşmak isteyenlerin uğrak noktası haline geldi.
Flamingolar Ayvalık'ı Mesken Tuttu 02:27
Flamingolar Ayvalık'ı Mesken Tuttu 12 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Ege'nin gözde turizm merkezi olan Ayvalık ilçesi, binlerce yerli ve yabancı turistten sonra tropikal iklimin kuşu olan flamingoların da tercihi oldu.