Hoşgeldiniz!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Videoları İzle

Türk Bayrağını İndirmeye Çalışan Rum - Solomos Solomou (1996) 01:09
Türk Bayrağını İndirmeye Çalışan Rum - Solomos Solomou (1996) 1.087 izlenme - 2 yıl önce 14 Ağustos 1996 tarihinde Magosa sınır kapısındaki protestolar olmuş daha sonrasında ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) topraklarına geçerek sınırda asılı olan Türk Bayrağı'nı indirmeye çalışan Rum'dur Solomos Solomou. Olayın devamında Türk askerinin "Dur" emrini ve göndere tırmanırken yanından geçen uyarı ateşini dinlemeyip eylemine devam etmesi ve akabinde bayrağı indirmek üzere iken boynundan vurularak öldürülmesiyle son bulmuştur. Olay kameralar tarafından saniye saniye görüntülenmiştir. Solomu bu eylemi gerçekleştirirken ağzında sigara olması dikkatleri çekmiş ve sigara üzerine yapılan incelemede uyuşturucu madde olduğu tespit edilmiştir.
34. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali - 04:14
34. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali - 169 izlenme - 3 yıl önce Çorum Valiliği ve Belediye işbirliğiyle organize edilen 34. Uluslararası Çorum Hitit Fuar ve Festivali başladı.
Türk Tarih Kurumu Kktc'yi Unuttu 01:42
Türk Tarih Kurumu Kktc'yi Unuttu 126 izlenme - 4 yıl önce Türktarih Kurumu'nun Yayınladığı Dünyada Kurulan Türk Devletleri Ve Başkentleri Videosunda Kktc'ye Yer Verilmedi.
Güven Oylaması İçin Rüşvet Vermek - KKTC 02:08
Güven Oylaması İçin Rüşvet Vermek - KKTC 110 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Meclisi, rüşvet iddiasıyla çalkalandı. Koalisyon hükümetinin güvenoylamasında, milletvekili Ejder Aslanbaba kürsüye çıkarak, beni 7700 dolara satın aldılar dedi. Diğer meclislerde ne dolaplar dönüyor, merak etmekteyiz efendim.
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 29. Kuruluş Yılı Kutlamaları Londra 06:51
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 29. Kuruluş Yılı Kutlamaları Londra 33 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin 29uncu Kuruluş Yılı Kutlamaları Londranın Hyatt Regency Churchıll Hotel'inde kutlandı. Geceye KKTC Londra Temsilcisı Oya Tu...
Çavuşoğlu: 04:29
Çavuşoğlu: "Türkiye Cumhuriyeti Olmadan Doğu Akdeniz'deki Hiçbir Kısıtlama Hiçbir Adım Geçerli... 14 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mersin Valiliği - Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nun Mersin Valiliği'ne gelişi ve karşılama - Bakan Çavuşoğlu ile Mersin Valisi Özdemir Çakacak görüşmesi - Bakan Çavuşoğlu'nun açıklaması - Bakan Çavuşoğlu'nun valilikten ayrılışı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Mersin'de: - "Yunanistan'ın, Kıbrıs'ta müzakerelerin tekrar başlaması ve bu yıl içinde bir çözüme ulaşılması için gayret sarf etmesi lazım"- "Türkiye Cumhuriyeti olmadan Doğu Akdeniz'deki hiçbir kısıtlama hiçbir adım geçerli değildir.
Türker: 02:07
Türker: "Dsp'nin Her Seçimde Temel Hedefi, İktidar Olmaktır" 2 izlenme - 2 yıl önce DSP Genel Başkanı Masum Türker'in salona gelişi- DSP Genel Başkanı Masum Türker'in konuşması DSP Genel Başkanı Türker: - "DSP'nin her seçimde temel hedefi, iktidar olmaktır.