Hoşgeldiniz!

Kuzey Kore Videoları İzle

Kuzey Kore Askerlerinin Titreşimli Yürümesi 00:59
Kuzey Kore Askerlerinin Titreşimli Yürümesi 11.849 izlenme - 1 hafta önce Kuzey Kore'nin dünyaya kendini gösterme çabası gibi bir olay diyelim.Ben askerlerin titreşimli yürümesini buna bağladım.ABD ile savaş girmez inşallah diyelim
Aşırı Demokratik Görünen Kuzey Kore Meclisi 00:51
Aşırı Demokratik Görünen Kuzey Kore Meclisi 4.702 izlenme - 7 gün önce Vay be ne hükümetmiş arkadaş herkes Kim Jong-un'dan tırsıyor.Bu hükümetin muhalefeti bile alkışladı adamı hayretle izliyoruz
Kuzey Kore ABD'ye Savaş İlanı Etti - Ülkede Siren Sesleri 00:35
Kuzey Kore ABD'ye Savaş İlanı Etti - Ülkede Siren Sesleri 10.837 izlenme - 2 hafta önce Kuzey Kore ve ABD arasında yaşanan gerginlik tansiyonu yükseltmeye devam ediyor. Son olarak Rus Pravda gazetesi Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un başkent Pyongyang'ın derhal tahliye edilmesi emri verdiği bildirildi. Kuzey Kore medyasına dayandırılan haberde Kuzey Kore ordusunun savaş pozisyonu aldığı ve ülkede sirenler çaldığı belirtiliyor. Güney Koreli kaynaklar sınırın öbür tarafında halkın sığınaklara yönlendirildiğini ifade ediyor. ÇİN SINIRA ASKER SEVK ETTİ Aynı anda, yabancı ajans muhabirleri, başkentteki 600 bin kişiye tahliye emri verildiğine dair haberler duyulduğunu bildirdi. Ayrıca Çin'in de Kuzey Kore sınırına askeri sevkiyat yaptığı ve sınırı kapattığı öne sürüldü. Channel News Asia haber ajansının muhabiri Pyongyang'dan attığı tweetinde "6.20'ye kadar ülkeyi terk etmemiz söylendi. Fakat sebebi açıklanmadı. Cep telefonları çalışmıyor." ifadelerini kullandı. Muhabir daha sonraki 5 saat boyunca başka paylaşım yapmadı.
Kuzey Kore'ye Giden Türkler 05:23
Kuzey Kore'ye Giden Türkler 3.640 izlenme - 2 ay önce "Bizi ayıran sınırlar değil, aile terbiyesi almamış vizyonsuz bireylerdir. Ve bir insanın kalbine girmek için gerekli tek belge sıcak bir gülümsemedir." KALT ekibinin gezip gördüğü bize de gösterdiği bize uzak fakat kalplerimize yakın Kuzey Kore hakkında güzel ve bir o kadar bilgilendirici bir video olmuş.İzledikten sonra Kuzey Kore'nin aslında ne kadar da çok bize benzediğnin farkına varacaksınız
Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) 02:19
Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) 5.089 izlenme - 7 ay önce Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Kaleden Kaleye Özbekistan Kuzey Kore Maçında Sıradışı Gol! 00:45
Kaleden Kaleye Özbekistan Kuzey Kore Maçında Sıradışı Gol! 5.365 izlenme - 7 ay önce Asya Futbol Federasyonu 16 Yaş Altı Şampiyonası'nda Özbekistan ile Kuzey Kore karşı karşıya geldi. Özbek kaleci mücadelenin 49. dakikasında yaptığı degajla topu ağlara gönderiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show 05:06
Kuzey Kore Savaşı | Özcan Show 206 izlenme - 6 gün önce
Kuzey Kore Sokak Lezzetleri 07:44
Kuzey Kore Sokak Lezzetleri 2.513 izlenme - 5 ay önce Jaka Parker adındaki bir youtuberın kuzey kore de ki sokak yemeklerini tatması. Kanalında daha fazla kuzey kore videoları bulabilirsiniz.
Kuzey Kore'de 7 Gün Geçiren Adamın Gözünden Ülkenin Günlük Yaşamı 14:35
Kuzey Kore'de 7 Gün Geçiren Adamın Gözünden Ülkenin Günlük Yaşamı 3.704 izlenme - 9 ay önce Dışarıya kapalı bir ülke olan Kuzey Kore hakkında pek bilgi sahibi olmak mümkün değil. Kuzey Kore'de yaşayanlar için de dünya hakkında bilgi almaları pek mümkün değil. Gizemli bir ülke olarak varlığını devam ettiren Kuzey Kore'ye 7 günlük bir seyahat düzenleyen Youtuber Jacob Laukaitis ülkenin günlük hayatını görüntüledi. Buna nasıl izin verdiler bilmiyoruz ama sanki Kuzey Kore hayal ettiğimizden daha güzel bir ülke gibi...
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 02:06
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 7.075 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Koreli halter sporcusu Rim Jong Sim farklı sikletlerde madalyalar kazanmayı başarmış biri. Geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen 2015 Halter Dünya Şampiyonası'nda yaşadıklarıysa tüm başarılarından farklı bir yerde tutulmalı. Siklet yükseltip katıldığı turnuvada antrenör zulmüne uğrayıp sakat sakat, acı içerisinde yarışmaya zorlanıyor. Mevzu ile alakalı şu yazıya; http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/439255/Olimpizm_bunun_neresinde_.html göz atmanızı öneririm.
Amerikalı Öğrencinin Kuzey Kore'den Ağlayarak Af Dilemesi 00:56
Amerikalı Öğrencinin Kuzey Kore'den Ağlayarak Af Dilemesi 265 izlenme - 3 hafta önce Kuzey Kore'de kaldığı otelden aldığı propaganda afişi ile beraber ülkeden ayrılmak isteyen Amerikalı öğrenci Otto Warmbier'ın başı belaya girdi. Çin'e gitmek isterken afişle yakalanan Warmbier, devlete karşı suç işlemek iddiasıyla tutuklandı. Amerikalı öğrenci düzenlenen basın toplantısında ağlayarak affedilmesini istedi: İşlediğim suçun büyüklüğünü idrak edebiliyorum ve alabileceğim ceza hakkında da hiçbir fikrim yok. Fakat bağışlanmam için Kore halkı ve hükümetine yalvarıyorum.
Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 02:37
Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 6.960 izlenme - 1 yıl önce Kore'nin bölünmesini protesto etmek amacıyla Kuzey Kore'den Güney Kore'ye geçen Ro Su Hui adlı eylemci, Güney Kore sınırına adımını atar atmaz yaka paça gözaltına alınıyor ve başına gelmeyen kalmıyor. Eylemci, Kuzey Kore halkından büyük destek görürken, Güney Kore halkından ise büyük tepki topluyor. Güney Koreliler, eylemci Ro Su Hui'nin ve Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un'un temsili maketlerini yakıyor. Normalde Güney Kore vatandaşı olan eylemcinin, eylemi gerçekleştirmek için önce Güney Kore'den Çin'e, Çin'den de Kuzey Kore'ye geçtiğini hatırlatmakta fayda var. Olay oldukça ilginç. İyi seyirler.
Kuzey Kore'de 15 Yıl Kürek Cezası Yemek 01:24
Kuzey Kore'de 15 Yıl Kürek Cezası Yemek 3.665 izlenme - 1 yıl önce Adam duvardan propoganda yazısı indirdi diye ceza almış olay çok kurgu duruyor. Adamın hareketleri, basın açıklması falan çok saçma.
Kuzey Kore'ye En Son Giden Türk Gazeteci Çiçek Tahaoğlu-Radyo Kuzey 07:28
Kuzey Kore'ye En Son Giden Türk Gazeteci Çiçek Tahaoğlu-Radyo Kuzey 98 izlenme - 6 gün önce Kuzey Kore'nin lideri Kim Jong İl'in ölümü dikkatleri yeniden bu ülkeye çevirdi.. Uzak Doğu'nun bu kapalı ülkesinin otoriter liderinin ölümü Kuzey Kore'yi yasa boğdu.. Türkiye'den Kuzey Kore'ye giden son gazeteci Çiçek Tahaoğlu, yazı dizisi haline de getirdiği izlenimleri Radyo Kuzey'de 'Atilla Güner'le Akşam Postası' programına canlı yayınla bağlanarak paylaştı... Çiçek Tahaoğlu: Kuzey Kore gördüğüm hiçbir ülkeye benzemiyordu.. İnsanlar sabahları işe marşlar eşliğinde gidiyor..Kuzey Kore'de fotoğraf çekerken yakalandım.. Yasak olduğu için beni uzun süre beklettiler.. Benim için korku dolu bir süreçti..
Kuzey Kore Yalanları 07:06
Kuzey Kore Yalanları 1.455 izlenme - 12 ay önce Bu video daha önce yaptığımız Kuzey Kore videolarından farklı olarak, büyük medya şirketlerinin haberleri yerine, gerçek olduğunu düşündüğümüz kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Mümkün oldukça kaynak göstermeye çalıştık. Umarım beğenirsiniz.
Kuzey Koreli Kız Şarkı Grubu 03:26
Kuzey Koreli Kız Şarkı Grubu 2.703 izlenme - 1 yıl önce Güneydeki düşman kardeşi aksine genelde kötü içerikler v kısa boylu şişko diktatörü ile sitemize konuk olan Kuzey Kore'den bu sefer güzel bir şarkı ve güzel bir sahne performansı (dans diyemiyorum) geliyor.
Kuzey Kore Başkenti Pyongyang Tanıtımı 03:23
Kuzey Kore Başkenti Pyongyang Tanıtımı 4.672 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca filmlerle olsun uydurma ve çarpıtılma haberlerle olsun envai çeşit yalan dolan ile insanlara korku dolu bir devlet gibi gösterilen Kore Demokratik Halk Cumhuriyetinin guzide başkenti Pyongyang'u tanıtan bir görsel çalışma. Koreli kardeşlerimizin durumuna bakınca türkiyeden bile iyi durumda görünüyor en azından tvlerinde her dakika şehit haberleri vs. yok....
Kuzey Kore Savaşı - Özcan Show 05:06
Kuzey Kore Savaşı - Özcan Show 63 izlenme - 1 hafta önce Üçüncü Dünya Savaşı'nın ayak sesleri! Özcan ve Radi hocanın tatil planları bir felaketle sonuçlanıyor. Radi hocanın kankası Donald Trump ve Kuzey Kore arasında ipler kopuyor. Özcan Show'dan Prison Break, Saving Private Ryan tadında, heyecan ve macera dolu bir bölüm...
Gangam Style Kuzey Kore Versiyonu 03:14
Gangam Style Kuzey Kore Versiyonu 5.736 izlenme - 5 yıl önce Gangam Style Kuzey Kore versiyonu
Günü Gününe Kore Savaşı 02:00
Günü Gününe Kore Savaşı 2.326 izlenme - 1 yıl önce Siteye önceleri I. Dünya Savaşı ile II. Dünya Savaşı'ndaki işgal alanı değişimlerini içeren iki video konmuştu, bu videoda ise Kore Savaşı'ndaki değişimi izliyoruz. Kırmızı ve tonları: Kuzey Kore ile Çin Mavi ve tonları: Güney Kore ile Birleşmiş Milletler
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 00:50
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 1.046 izlenme - 8 ay önce Kuzey Kore batı kıyısından 3 balistik füze fırlattı. G-20 liderleri Çin’de toplantı halindeyken fırlatılan füzelerin son sefer de olduğu gibi yine Japon adasına 250 kilometre mesafede Japon Denizi’ne düştüğü açıklandı. Füzelerin menziline dair bilgi ise verilmedi. “Bu ulusal güvenliğimiz için ciddi bir tehdit” diyen Japonya Savunma Bakanı Tomoni İnada da yaptığı açıklamada, “3 füzenin düştüğü yer ve zaman neredeyse aynı. Bu da onların füze teknolojisini geliştirdiklerini gösterir.” dedi. Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un bu adımı G-20 liderlerine “göz dağı” şeklinde yorumlandı. Kuzey Kore, 24 Ağustos’ta yine aynı yere bir denizaltıdan 500 kilometre menzilli bir füze fırlatmıştı. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi de Kuzey Kore’nin temmuz ve ağustosta yaptığı 4 balistik füze denemesini güçlü şekilde kınamıştı.
Kuzey Kore Başarısız Füze Denemesi 00:18
Kuzey Kore Başarısız Füze Denemesi 59 izlenme - 2 hafta önce Son dönemlerde başarısız füze denemesi gerçekleştiren kuzey kore için yapılan eğlenceli bir parodi.
Özbek kaleci Jasurbek Umrzakov meslektaşını rezil etti 00:45
Özbek kaleci Jasurbek Umrzakov meslektaşını rezil etti 779 izlenme - 7 ay önce Özbek kaleci Jasurbek Umrzakov'un Kuzey Kore U16 maçında kaleden kaleye attığı ilginç gol.
Kuzey Kore Otobanı 00:34
Kuzey Kore Otobanı 1.985 izlenme - 2 yıl önce Videoda sesi gelen Alper Metin. Bir gezgin kendisi. Kuzey Kore'nin en önemli yollarından biriymiş. Ben görünce çok şaşırdım hatta kendisinin http://www.celebialper.com/category/kuzey-kore burada yazdığı yazıdan bayağı etkilendim. Gizli çekimler falan çok iyi. Bildiğiniz gibi Kuzey Kore dünyanın en kapalı ülkesi. Öyleki senede 2000 civarı turist gidiyormuş. Gidenler de devlet kontrolü altında sadece Kuzey Kore devletinin gezdirdiği yerleri gezebiliyorlarmış. Girişte halk ile konuşmayacağınıza, izin verilmeyen yerlerde fotoğraf çekmeyeceğinize dair belge imzalatıyorlarmış falan filan. Fazla uzatmayım link yukarda isteyen detaylı bakabilir. İyi seyirler.
Kuzey Kore Liderini Karşılayan Askerlerin Komik Halleri 01:47
Kuzey Kore Liderini Karşılayan Askerlerin Komik Halleri 3.281 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Kore Liderini Karşılayan Askerlerin Komik Halleri
 Kuzey Kore'den hidrojen bombası iddiası 00:20
Kuzey Kore'den hidrojen bombası iddiası 1.291 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, ülkesinin atom bombasından daha büyük bir etkiye sahip olan hidrojen bombası ürettiğini iddia etti.
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 02:24
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 2.905 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore denilince ilk akla kominizm, nükleer denemeler ve savaş geliyor aklımıza. İşte karşınızda bütün dünyaya kafa tuttuğunu zanneden bu ülkenin çelimsiz ama düzenli ordusu.
Amerika Karşıtı Kuzey Kore Animasyonu 09:29
Amerika Karşıtı Kuzey Kore Animasyonu 986 izlenme - 2 yıl önce Çocuklara Amerika karşıtlığını aşılamak üzere yapılmış bir Kuzey Kore çizhi filmi. Çizgi filmde kalemlerin füze olarak gösterilmesi de hayli düşündürücü.
Kuzey Kore Propaganda Filmi 01:52
Kuzey Kore Propaganda Filmi 1.738 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un sınır kesimindeki birliklere düzenlediği ziyaret görüntüleri (Ses efektlerine dikkat.)
Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un Tepesi Atarsa 00:06
Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un Tepesi Atarsa 1.716 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un Tepesi Atarsa - Atmasın Hitlerin Ta Kendisi