Hoşgeldiniz!

Kuzey Kore Videoları İzle

Kuzey Kore'ye Giden Türkler 05:23
Kuzey Kore'ye Giden Türkler 3.435 izlenme - 3 hafta önce "Bizi ayıran sınırlar değil, aile terbiyesi almamış vizyonsuz bireylerdir. Ve bir insanın kalbine girmek için gerekli tek belge sıcak bir gülümsemedir." KALT ekibinin gezip gördüğü bize de gösterdiği bize uzak fakat kalplerimize yakın Kuzey Kore hakkında güzel ve bir o kadar bilgilendirici bir video olmuş.İzledikten sonra Kuzey Kore'nin aslında ne kadar da çok bize benzediğnin farkına varacaksınız
Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) 02:19
Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) 5.078 izlenme - 6 ay önce Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Kaleden Kaleye Özbekistan Kuzey Kore Maçında Sıradışı Gol! 00:45
Kaleden Kaleye Özbekistan Kuzey Kore Maçında Sıradışı Gol! 5.337 izlenme - 6 ay önce Asya Futbol Federasyonu 16 Yaş Altı Şampiyonası'nda Özbekistan ile Kuzey Kore karşı karşıya geldi. Özbek kaleci mücadelenin 49. dakikasında yaptığı degajla topu ağlara gönderiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuzey Kore Sokak Lezzetleri 07:44
Kuzey Kore Sokak Lezzetleri 2.319 izlenme - 4 ay önce Jaka Parker adındaki bir youtuberın kuzey kore de ki sokak yemeklerini tatması. Kanalında daha fazla kuzey kore videoları bulabilirsiniz.
Kuzey Kore'de 7 Gün Geçiren Adamın Gözünden Ülkenin Günlük Yaşamı 14:35
Kuzey Kore'de 7 Gün Geçiren Adamın Gözünden Ülkenin Günlük Yaşamı 3.668 izlenme - 8 ay önce Dışarıya kapalı bir ülke olan Kuzey Kore hakkında pek bilgi sahibi olmak mümkün değil. Kuzey Kore'de yaşayanlar için de dünya hakkında bilgi almaları pek mümkün değil. Gizemli bir ülke olarak varlığını devam ettiren Kuzey Kore'ye 7 günlük bir seyahat düzenleyen Youtuber Jacob Laukaitis ülkenin günlük hayatını görüntüledi. Buna nasıl izin verdiler bilmiyoruz ama sanki Kuzey Kore hayal ettiğimizden daha güzel bir ülke gibi...
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 02:06
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 7.069 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Koreli halter sporcusu Rim Jong Sim farklı sikletlerde madalyalar kazanmayı başarmış biri. Geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen 2015 Halter Dünya Şampiyonası'nda yaşadıklarıysa tüm başarılarından farklı bir yerde tutulmalı. Siklet yükseltip katıldığı turnuvada antrenör zulmüne uğrayıp sakat sakat, acı içerisinde yarışmaya zorlanıyor. Mevzu ile alakalı şu yazıya; http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/439255/Olimpizm_bunun_neresinde_.html göz atmanızı öneririm.
Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 02:37
Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 6.722 izlenme - 1 yıl önce Kore'nin bölünmesini protesto etmek amacıyla Kuzey Kore'den Güney Kore'ye geçen Ro Su Hui adlı eylemci, Güney Kore sınırına adımını atar atmaz yaka paça gözaltına alınıyor ve başına gelmeyen kalmıyor. Eylemci, Kuzey Kore halkından büyük destek görürken, Güney Kore halkından ise büyük tepki topluyor. Güney Koreliler, eylemci Ro Su Hui'nin ve Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un'un temsili maketlerini yakıyor. Normalde Güney Kore vatandaşı olan eylemcinin, eylemi gerçekleştirmek için önce Güney Kore'den Çin'e, Çin'den de Kuzey Kore'ye geçtiğini hatırlatmakta fayda var. Olay oldukça ilginç. İyi seyirler.
Kuzey Kore'de 15 Yıl Kürek Cezası Yemek 01:24
Kuzey Kore'de 15 Yıl Kürek Cezası Yemek 3.655 izlenme - 1 yıl önce Adam duvardan propoganda yazısı indirdi diye ceza almış olay çok kurgu duruyor. Adamın hareketleri, basın açıklması falan çok saçma.
Kuzey Koreli Kız Şarkı Grubu 03:26
Kuzey Koreli Kız Şarkı Grubu 2.668 izlenme - 1 yıl önce Güneydeki düşman kardeşi aksine genelde kötü içerikler v kısa boylu şişko diktatörü ile sitemize konuk olan Kuzey Kore'den bu sefer güzel bir şarkı ve güzel bir sahne performansı (dans diyemiyorum) geliyor.
Kuzey Kore Başkenti Pyongyang Tanıtımı 03:23
Kuzey Kore Başkenti Pyongyang Tanıtımı 4.589 izlenme - 2 yıl önce Yıllarca filmlerle olsun uydurma ve çarpıtılma haberlerle olsun envai çeşit yalan dolan ile insanlara korku dolu bir devlet gibi gösterilen Kore Demokratik Halk Cumhuriyetinin guzide başkenti Pyongyang'u tanıtan bir görsel çalışma. Koreli kardeşlerimizin durumuna bakınca türkiyeden bile iyi durumda görünüyor en azından tvlerinde her dakika şehit haberleri vs. yok....
Günü Gününe Kore Savaşı 02:00
Günü Gününe Kore Savaşı 2.317 izlenme - 12 ay önce Siteye önceleri I. Dünya Savaşı ile II. Dünya Savaşı'ndaki işgal alanı değişimlerini içeren iki video konmuştu, bu videoda ise Kore Savaşı'ndaki değişimi izliyoruz. Kırmızı ve tonları: Kuzey Kore ile Çin Mavi ve tonları: Güney Kore ile Birleşmiş Milletler
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 00:50
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 1.038 izlenme - 7 ay önce Kuzey Kore batı kıyısından 3 balistik füze fırlattı. G-20 liderleri Çin’de toplantı halindeyken fırlatılan füzelerin son sefer de olduğu gibi yine Japon adasına 250 kilometre mesafede Japon Denizi’ne düştüğü açıklandı. Füzelerin menziline dair bilgi ise verilmedi. “Bu ulusal güvenliğimiz için ciddi bir tehdit” diyen Japonya Savunma Bakanı Tomoni İnada da yaptığı açıklamada, “3 füzenin düştüğü yer ve zaman neredeyse aynı. Bu da onların füze teknolojisini geliştirdiklerini gösterir.” dedi. Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un bu adımı G-20 liderlerine “göz dağı” şeklinde yorumlandı. Kuzey Kore, 24 Ağustos’ta yine aynı yere bir denizaltıdan 500 kilometre menzilli bir füze fırlatmıştı. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi de Kuzey Kore’nin temmuz ve ağustosta yaptığı 4 balistik füze denemesini güçlü şekilde kınamıştı.
Gangam Style Kuzey Kore Versiyonu 03:14
Gangam Style Kuzey Kore Versiyonu 5.734 izlenme - 5 yıl önce Gangam Style Kuzey Kore versiyonu
Kuzey Kore Yalanları 07:06
Kuzey Kore Yalanları 936 izlenme - 11 ay önce Bu video daha önce yaptığımız Kuzey Kore videolarından farklı olarak, büyük medya şirketlerinin haberleri yerine, gerçek olduğunu düşündüğümüz kaynaklara dayanılarak hazırlanmıştır. Mümkün oldukça kaynak göstermeye çalıştık. Umarım beğenirsiniz.
Özbek kaleci Jasurbek Umrzakov meslektaşını rezil etti 00:45
Özbek kaleci Jasurbek Umrzakov meslektaşını rezil etti 777 izlenme - 6 ay önce Özbek kaleci Jasurbek Umrzakov'un Kuzey Kore U16 maçında kaleden kaleye attığı ilginç gol.
Kuzey Kore Liderini Karşılayan Askerlerin Komik Halleri 01:47
Kuzey Kore Liderini Karşılayan Askerlerin Komik Halleri 3.231 izlenme - 4 yıl önce Kuzey Kore Liderini Karşılayan Askerlerin Komik Halleri
Kuzey Kore Otobanı 00:34
Kuzey Kore Otobanı 1.764 izlenme - 2 yıl önce Videoda sesi gelen Alper Metin. Bir gezgin kendisi. Kuzey Kore'nin en önemli yollarından biriymiş. Ben görünce çok şaşırdım hatta kendisinin http://www.celebialper.com/category/kuzey-kore burada yazdığı yazıdan bayağı etkilendim. Gizli çekimler falan çok iyi. Bildiğiniz gibi Kuzey Kore dünyanın en kapalı ülkesi. Öyleki senede 2000 civarı turist gidiyormuş. Gidenler de devlet kontrolü altında sadece Kuzey Kore devletinin gezdirdiği yerleri gezebiliyorlarmış. Girişte halk ile konuşmayacağınıza, izin verilmeyen yerlerde fotoğraf çekmeyeceğinize dair belge imzalatıyorlarmış falan filan. Fazla uzatmayım link yukarda isteyen detaylı bakabilir. İyi seyirler.
 Kuzey Kore'den hidrojen bombası iddiası 00:20
Kuzey Kore'den hidrojen bombası iddiası 1.044 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, ülkesinin atom bombasından daha büyük bir etkiye sahip olan hidrojen bombası ürettiğini iddia etti.
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 02:24
Çelimsiz Kuzey Kore Askeri Geçidi 2.301 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore denilince ilk akla kominizm, nükleer denemeler ve savaş geliyor aklımıza. İşte karşınızda bütün dünyaya kafa tuttuğunu zanneden bu ülkenin çelimsiz ama düzenli ordusu.
Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un Tepesi Atarsa 00:06
Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un Tepesi Atarsa 1.713 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un Tepesi Atarsa - Atmasın Hitlerin Ta Kendisi
Kuzey Kore Propaganda Filmi 01:52
Kuzey Kore Propaganda Filmi 1.520 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un sınır kesimindeki birliklere düzenlediği ziyaret görüntüleri (Ses efektlerine dikkat.)
İsteseniz Dahi Asla Göremeyeceğiniz 10 Yasaklı Yer 04:46
İsteseniz Dahi Asla Göremeyeceğiniz 10 Yasaklı Yer 1.309 izlenme - 2 yıl önce İsteseniz Dahi Asla Göremeyeceğiniz 10 Yasaklı Yer başlıklı videonun metnini aşağıdan okuyabilirsiniz: 10 YILAN ADASI (BREZİLYA) Ada, bir insanı öldürüp derisinin erimesine sebep olacak kadar zehri güçlü binlerce yılana ev sahipliği yapmaktadır. Her bir metrekaresinde ortalama bir yılan bulunan bu adaya bırakılabilecek bir kişinin birkaç günden uzun hayatta kalması imkansıza yakındır. Bu adadaki yılan nüfusundan haberi olmayan binlerce göçebe kuş bu adada dinlenmek için durduğunda binlerce yılan tarafından kısa sürede katledilirler. 9 SLAVBARD KÜRESEL TOHUM DEPOSU (NORVEÇ) Norveç’in kuzeyindeki Spitsbergen Adası’nda, buzullar arasında dev gibi bir dağın 130 metre altında inşa edilen ve 9 milyon dolara mal olan “Svalbard Küresel Tohum Deposu” , Mart 2008’den beri faaliyet göstermektedir. Doğal felaketler veya nükleer savaşlar gibi nedenlerle Dünya’daki yaşamın sonunun gelmesi ihtimaline karşın içinde erzaklarla beraber Dünya’daki bilinen bütün bitkilere ait milyonlarca tohumun saklandığı bir yeraltı deposudur. 8 KUTSAL MAKAM Vatikan´da bulunan Kutsal Makam tarafından ilan edilen ve yayımlanan bütün eylemlerin bulundurulduğu merkezi depodur. Vatikan Gizli Arşivleri raflarının 84 km belge içerdiği tahmin edilmiştir. 7 KUZEY KORE 39. ODA 39. Oda Kuzey Kore’nin en gizli kuruluşlarından biri. Kuzey Kore’nin kurucusu olan Kim Il-Sung’un ölümünden sonra başa geçen oğlu ve ailesinin paralarını kontrol etmek amacı ile kurulmuştur. Kuzey Kore’de bütün Televizyon ve radyo kanalları tamamen devletin kontrolü altındadır ve bu aygıtlarla beyni yıkanan vatandaşların internet kullanması yasaktır. İnternetin bile yasak olduğu diktatörlükle yönetilen Kuzey Kore’de kara para aklama ve yolsuzluk gibi işlerin hükümet eliyle sürdürüldüğü düşünülen Büro 39’a girmenin cezası ölümdür ve ceza giren kişinin ailesine de uygulanır. 6 SENTİNELESE KABİLESİ Andaman Adaları´ndan Kuzey Sentiel Adası´nda yaşayan Sentinelese Kabilesi´nin yaşadığı bu ada 50-200 kişilik nüfusa sahip. Kabile dış dünyadan kaçabilmek için zaman zaman şiddete başvuran bir pozisyondadır. 2004´te Tsunami felaketinden sonra Hindistan´ın bölgeye inceleme için gönderdiği bir helikopteri ateşli oklarla vurdular. 5 MOUNT WEATHER Blue Ridge Dağları’nın eteklerine kurulmuş Mount Weather Merkezi, hükümetin acil durum operasyonlarını yürüttüğü yer olarak biliniyor. 1958 yılında Sovyet Rusya’nın Sputnik uydusunu uzaya fırlatmasının ardından savunma amaçlı kurulan merkeze ABD’nin üst bürokratı olsanız dahi giremiyorsunuz. Şimdilerde ise bu merkez büyük bir felaket durumunda seçilmiş elit kişilerin kullanmaları için düzenlenmiş bir yeraltı ve yerüstü yaşam alanıdır. 4 MOSKOVA'NIN ŞEHİR ALTI TÜNELLERİ Sovyetler Birliği´nin liderlerinden Josef Stalin´in (1878-1953) Kremlin Sarayı´ndaki makam odasında 1992´de bulunan gizli tünel. Stalin zamanında yapılan bu tüneller, 30.000 kişilik kapasiteye sahip ve tüm şehri dolaşabiliyor. Kurulduğu yıllarda ‘Metro 2 adıyla da bilinen tüneli gezmeye niyetlendiğinizde karşınızda KGB ajanlarını bulmanız muhtemel. 3 COCA-COLA ÜRETİM MERKEZİ Coca-Cola üretim merkezi. Aynı zamanda gizli formülün de merkezidir. Şirket, formülü özenle saklanan ticari bir sır olarak sunar ve sadece özellikle yöneticilerin içinde bulunduğu birkaç çalışan tarafından bilinir. 2 BEYAZ CENTİLMENLER KULÜBÜ İngiltere’nin en pahalı kulübü olan Beyaz Centilmenler Kulübü’ne zengin, güçlü, mevki sahibi ve kraliyet ailesine üye değilseniz giremiyorsunuz. 1 AREA 51 Area 51 olarak bilinen Nevada’daki 51. bölge, Las Vegas’ın 153 km. kuzeyinde bulunur. Kapladığı yer bakımından Lübnan’dan biraz daha büyüktür. Güvenliği‘Gammo Dudes’ adı verilen bekçiler sağlar. Bilindiği kadarıyla uçak ve düşman silahları inceleme, analiz etme ve araştırma merkezi olarak kullanılmakta olan bir bölgedir. Yeni uçakların da test ve geliştirme yeri olarak da kullanıldığına inanılmaktadır. UFO teorilerinin de üzerinde üretilmesi ile ünlüdür. Dünyanın en iyi korunan ve en çok gizli tutulan bölgesi olduğu söylenir. ABD başkanı bile ancak özel izinle girebilmektedir. ve sebebi ne olursa olsun 51. Bölge’ye izinsiz giren kişiler öldürülürler.
Amerika Karşıtı Kuzey Kore Animasyonu 09:29
Amerika Karşıtı Kuzey Kore Animasyonu 780 izlenme - 2 yıl önce Çocuklara Amerika karşıtlığını aşılamak üzere yapılmış bir Kuzey Kore çizhi filmi. Çizgi filmde kalemlerin füze olarak gösterilmesi de hayli düşündürücü.
 Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un eniştesi idam edildi 00:42
Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un eniştesi idam edildi 2.166 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore resmi haber ajansı KCNA, Devlet Başkanı Kim Jong-un eniştesi Çang Sung-taek’in yolsuzluk suçlamasıyla görevden alındıktan sonra idam edildiğini duyurdu. Çang Sung-taek hafta başında Komünist Partisi Genel Kurul Toplantısı’ndan üniformalı görevler tarafından apar topar çıkarılıp tutuklanmıştı. Çang, “devlet aleyhine faaliyetlerde bulunacak gruplaşmalara gitmek, yolsuzluk ve hovardalık ile madde bağımlılığı gibi kötü davranışlarından” dolayı suçlanıyordu. Ekonomik reform yanlısı olarak görülen Çang, Kuzey Kore’nin en büyük ortağı Çin yönetimi ile düzenli toplantılara başkanlık ediyordu. Çang’ın iki yardımcısının da yolsuzluk suçlamaları nedeniyle idam edildiği haberleri geliyordu. Uzmanlar, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ve eniştesi arasındaki hesaplaşmanın iki yıl önce Kim’in babası Kim Jong-il’in ölümü sonrası Kuzey Kore yönetiminin başına geçtiğinden beri en büyük siyasi karışıklık olduğunu düşünüyor.
Dünyanın En Kapalı Ülkesin Kuzey Kore'den Görüntüler 03:13
Dünyanın En Kapalı Ülkesin Kuzey Kore'den Görüntüler 1.349 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'den öğrencilerin arasına karışarak, gazetecilerin girmesinin yasak olduğu Kuzey Kore'ye giden ve öğrencileri tehlikeye atmakla suçlanan BBC muhabirinin kamerasından görüntüler.
Dövecekmiş Gibi Konuşan Koreli Spiker 00:53
Dövecekmiş Gibi Konuşan Koreli Spiker 887 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore resmi devlet televizyonunda konuşan koreli spiker insana sikilecekmiş hissi veriyor.
Kuzey Kore'de Trafik Polisi Olmak 00:11
Kuzey Kore'de Trafik Polisi Olmak 822 izlenme - 2 yıl önce İşte Kuzey Kore’nin on yıllardır olmayan trafiği denetleyen trafik polislerinden biri. Yazık, bunların işi zor. Yıpranma payından erken emekli oluyorlardır umarım. ayrıca yerli gezginimizden notlar: http://www.celebialper.com/ulkeler/kuzey-kore/
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 06:40
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 1.059 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın belki de en fantastik ülkesinin, BBC tarafından yapılan belgeselini izleyeceğiz. İnsanların 7/24 propagandaya maruz bırakıldığı, internete erişimin yasak olduğu, özel araçların neredeyse hiç olmadığı, ulusal liderlerine tanrı muamelesi yapılan, o öldüğünde zorla ağlatılan, vatandaşlarının sefalet içinde yaşamalarına rağmen ülkesini dünyanın en güçlü ülkesi zannettiği, güney kore müziği dinlediği için insanların idam edildiği, belki de 100 yıl önceki yaşam standartlarına maruz bırakılan bir ülke. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114569/dunyanin-en-kapali-ulkesin-kuzey-koreden-goruntuler
Kuzey Kore Milli Futbol Takımı 00:22
Kuzey Kore Milli Futbol Takımı 911 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Milli Takımı'na yenilen ama ezilmeyen Kuzey Kore Milli Takımı'nın organizasyon komitesinin belirlediği salonların kirasını çok fazla bulması üzerine halka açık bir salonda antrenman yapmasına ait kesitler bulunan bu videoda sempatik Koreli futbolculardan birinin de zenci ve iri bir abiyle fotoğraf çekilebilmek için izin istediğine şahit oluyoruz. Zira fotoğrafı çeken de takım arkadaşı...
Pyongyang Metrosu (Kuzey Kore İçerir) 06:30
Pyongyang Metrosu (Kuzey Kore İçerir) 1.213 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore bildiğiniz gibi dünyaya kapılarını kapatıp kendi yağında kavrulmaya çalışan bir komünist ülkedir. Bu baskıcı rejim altında bulunan Korelilerin metro taşımacılığını nasıl kullandığını izleyeceğiz.