Hoşgeldiniz!

kuzey kore

Sahte Kim Jong Un'un Kuzey Koreli PonPon Kızları Trollemesi 04:04
Sahte Kim Jong Un'un Kuzey Koreli PonPon Kızları Trollemesi 5.325 izlenme - 4 hafta önce Kim Jong Un'a benzeyliğiyle tanınan Hong Kong'lu Howard X, Güney Kore'de kış olimpiyatlarını izleyen ponpon kızları trollemek isterken az daha diplomatik bir krize neden oluyormuş.
Kuzey Koreli Kızlardan Takımlarına Müthiş Tezahürat 01:21
Kuzey Koreli Kızlardan Takımlarına Müthiş Tezahürat 4.284 izlenme - 1 ay önce Güney Kore'nin Gangwon ilinde bulunan PyeongChang ilçesinde gerçekleştirilen 2018 Kış Olimiyatlarında takımlarına senkronize bir şekilde tezahürat yapan Kuzey Koreli kızların kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz.
Kış Olimpiyatları İçin Güney Kore'ye Gelen Kuzey Koreli Ponpon Kızlar 00:52
Kış Olimpiyatları İçin Güney Kore'ye Gelen Kuzey Koreli Ponpon Kızlar 4.495 izlenme - 1 ay önce Güney Kore’de bugün başlayacak Pyeongchang Kış Olimpiyat Oyunları için ülkede "güzeller ordusu" olarak bilinen 200’ü aşkın kişiden oluşan Kuzey Koreli ponpon kızlar sınırdan geçti. Güney Kore’de yapılacak Pyeongchang Kış Olimpiyatları’na Kuzey Kore’den 22 sporcu katılacak. Koreli sporcular, artistik buz pateni, kısa kulvar hız pateni, Alp disiplini kayak ve Kuzey disiplini kayak branşlarında müsabakalara katılacak
Kuzey Koreli Askerin Nefes Kesen Kaçışı 01:37
Kuzey Koreli Askerin Nefes Kesen Kaçışı 7.464 izlenme - 4 ay önce Kuzey Koreli bir askerin eski silah arkadaşlarının açtığı ateş altında sınırı geçişi ve Güney Kore askerleri tarafından güvenli bölgeye taşınmasına ilişkin görüntüler paylaşıldı. Kuzey Koreli bir askerin yaşamını riske atarak kaçması çok şey anlatıyor.
Kuzey Kore Askerlerinin Titreşimli Yürümesi 00:59
Kuzey Kore Askerlerinin Titreşimli Yürümesi 13.443 izlenme - 11 ay önce Kuzey Kore'nin dünyaya kendini gösterme çabası gibi bir olay diyelim.Ben askerlerin titreşimli yürümesini buna bağladım.ABD ile savaş girmez inşallah diyelim
Kuzey Kore ABD'ye Savaş İlanı Etti - Ülkede Siren Sesleri 00:35
Kuzey Kore ABD'ye Savaş İlanı Etti - Ülkede Siren Sesleri 13.782 izlenme - 11 ay önce Kuzey Kore ve ABD arasında yaşanan gerginlik tansiyonu yükseltmeye devam ediyor. Son olarak Rus Pravda gazetesi Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un başkent Pyongyang'ın derhal tahliye edilmesi emri verdiği bildirildi. Kuzey Kore medyasına dayandırılan haberde Kuzey Kore ordusunun savaş pozisyonu aldığı ve ülkede sirenler çaldığı belirtiliyor. Güney Koreli kaynaklar sınırın öbür tarafında halkın sığınaklara yönlendirildiğini ifade ediyor. ÇİN SINIRA ASKER SEVK ETTİ Aynı anda, yabancı ajans muhabirleri, başkentteki 600 bin kişiye tahliye emri verildiğine dair haberler duyulduğunu bildirdi. Ayrıca Çin'in de Kuzey Kore sınırına askeri sevkiyat yaptığı ve sınırı kapattığı öne sürüldü. Channel News Asia haber ajansının muhabiri Pyongyang'dan attığı tweetinde "6.20'ye kadar ülkeyi terk etmemiz söylendi. Fakat sebebi açıklanmadı. Cep telefonları çalışmıyor." ifadelerini kullandı. Muhabir daha sonraki 5 saat boyunca başka paylaşım yapmadı.
New York Sokaklarında Kim Jong 'un Olarak Gezmek 06:49
New York Sokaklarında Kim Jong 'un Olarak Gezmek 8.379 izlenme - 5 ay önce kim jong reyise benzeyen biri new york sokaklarında 10 saat dolaşarak gelen tepkileri derlediği bi sosyal deney yapmış. yarmasa da keyifli video olmuş açıkçası.
Kim Jong'un K.Kore Halkıyla Buluşması 03:15
Kim Jong'un K.Kore Halkıyla Buluşması 6.684 izlenme - 11 ay önce Garipliklerle dolu ülke Kuzey Kore'nin en az halkı kadar tuhaf liderleri Kim Jong ile buluşma anlarına tanıklık ediyoruz. Kalabalığın üzerine geri basan üst rütbeliler, kıyıdan uzaklaşan feribotu yüzerek uğurlayan halk, 'gelmeyin lan geri gidin amına koduklarım!' diyen bir lider. nasıl bir kafayla yaşıyorlar o ülkede, ne içiyorlar bilemiyorum.
Kuzey Kore'nin Nerede Olduğunu Amerikalılar Biliyorlar mı? 04:21
Kuzey Kore'nin Nerede Olduğunu Amerikalılar Biliyorlar mı? 6.258 izlenme - 7 ay önce Amerikalılar için ufak bir bilgi sorusu. Kuzey Kore nerede? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
 Kuzey Kore Televizyonu Gururla Mars-15 Füzesini Sunar 13:48
Kuzey Kore Televizyonu Gururla Mars-15 Füzesini Sunar 3.141 izlenme - 4 ay önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un Mars-15 Füzesine düzenlediği ziyaret görüntüleri.
Aşırı Demokratik Görünen Kuzey Kore Meclisi 00:51
Aşırı Demokratik Görünen Kuzey Kore Meclisi 5.262 izlenme - 11 ay önce Vay be ne hükümetmiş arkadaş herkes Kim Jong-un'dan tırsıyor.Bu hükümetin muhalefeti bile alkışladı adamı hayretle izliyoruz
Kuzey Kore'nin Yerli ve Milli Otomobili 00:59
Kuzey Kore'nin Yerli ve Milli Otomobili 6.456 izlenme - 11 ay önce Şu reklamda gördüğünüz gibi üstün Kuzey Kore sanayisinin üretimi olan ve batılı ülkeleri kıskançlıktan çatlatan otomobildir. kuzey kore'nin duble yollarında adeta batılı ülkeleri tokatlarcasına süzülmektedir.
Atari Salonu Açılışı - Kim Jong Un 01:07
Atari Salonu Açılışı - Kim Jong Un 5.636 izlenme - 10 ay önce Arkadaşlar görüntü kalitesi için üzgünüm, kuzey kore ardı arkası kesilmeyen açılış serisinden bir video .
Kim Jong Un - Özel Savaş Birliği 02:33
Kim Jong Un - Özel Savaş Birliği 4.401 izlenme - 10 ay önce Kuzey Kore'nin en önemli birliğinin düşmana karşı ayar vermek için çekilen propaganda videosu.
Kim İl Sung Doğu Perinçek Görüşmesi 1993 00:52
Kim İl Sung Doğu Perinçek Görüşmesi 1993 2.916 izlenme - 6 ay önce Kuzey Kore'nin eski lideri Kim İl Sung, uluslararası kamuoyuna ilk açıktan mesajını 1993 yılında Doğu Perinçek aracılığıyla vermiş.
Kuzey Kore'ye Giden Türkler 05:23
Kuzey Kore'ye Giden Türkler 3.989 izlenme - 1 yıl önce "Bizi ayıran sınırlar değil, aile terbiyesi almamış vizyonsuz bireylerdir. Ve bir insanın kalbine girmek için gerekli tek belge sıcak bir gülümsemedir." KALT ekibinin gezip gördüğü bize de gösterdiği bize uzak fakat kalplerimize yakın Kuzey Kore hakkında güzel ve bir o kadar bilgilendirici bir video olmuş.İzledikten sonra Kuzey Kore'nin aslında ne kadar da çok bize benzediğnin farkına varacaksınız
Kuzey Kore'den Güney Kore'ye Kaçan Askerin Vurulması 02:02
Kuzey Kore'den Güney Kore'ye Kaçan Askerin Vurulması 1.476 izlenme - 4 ay önce Kuzey Kore'den Güney'e kaçarken diğer Kuzey Koreli askerlerce vurulduğu belirtilen Kuzey Koreli asker tedavi gördüğü hastanede bilinci açıldıktan sonra Güney Kore müziği dinlemek istedi. Güney Kore medyasına konuşan yetkililer askerin sınırı geçme kararını Güney Koreli pop gruplarını dinledikten sonra almış olabileceğini söyledi.
Kuzey Kore Televizyonu gururla Mars-14 Füzesini sunar 04:10
Kuzey Kore Televizyonu gururla Mars-14 Füzesini sunar 3.713 izlenme - 9 ay önce Kuzey Kore Televizyonu, liderleri Kim Jong-un'un Mars-14 Füzesine düzenlediği ziyaret görüntüleri.
İtalyan Ressamdan Soya Tarlasında Kim Jong Un’un Dev Portresi 00:38
İtalyan Ressamdan Soya Tarlasında Kim Jong Un’un Dev Portresi 2.378 izlenme - 5 ay önce İtalyan sanatçı Dario Gambarin, İtalya’nın Verona bölgesindeki soya tarlasında traktörüyle İngilizce ‘Tehlike’ yazısıyla Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un dev portresini çizdi.
Kaleden Kaleye Özbekistan Kuzey Kore Maçında Sıradışı Gol! 00:45
Kaleden Kaleye Özbekistan Kuzey Kore Maçında Sıradışı Gol! 5.570 izlenme - 1 yıl önce Asya Futbol Federasyonu 16 Yaş Altı Şampiyonası'nda Özbekistan ile Kuzey Kore karşı karşıya geldi. Özbek kaleci mücadelenin 49. dakikasında yaptığı degajla topu ağlara gönderiyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kuzey Kore'ye Turistlerin Bakış Açıcısı 01:56
Kuzey Kore'ye Turistlerin Bakış Açıcısı 1.242 izlenme - 5 ay önce Diktatörlük, baskı, nükleer tehditler..enteresan ülke Kuzey Kore hakkında turistleri röportaj verdi.Kuzey Kore'de yaşanırmı be sakat ülke
Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) 02:19
Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) 5.129 izlenme - 1 yıl önce Güney Kore 3-2 Katar (Maç Özeti - 06 Ekim 2016) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Kuzey Kore'nin Fırlattığı Füze Sonrası Askerlerin Çocuklar Gibi Sevinmesi 00:43
Kuzey Kore'nin Fırlattığı Füze Sonrası Askerlerin Çocuklar Gibi Sevinmesi 4.175 izlenme - 10 ay önce Kuzey Kore'nin füze denemesinden sonra askerin sanki bayram harçlığı almışcasına sevinçlerini izlicez.Başkan ayağa kalmadı hayret
Mahmut Tucer'in Askerleriyiz 01:15
Mahmut Tucer'in Askerleriyiz 1.871 izlenme - 6 ay önce Kuzey Kore Kara Kuvvetlerinin ruhani liderleri Mahmut Tuncer'e ithafen hazırladığı klip
Felaket Haberciliği Yapan Kuzey Kore Spikeri 00:59
Felaket Haberciliği Yapan Kuzey Kore Spikeri 1.143 izlenme - 3 ay önce Kuzey Kore'deki nükleer denemelerin başarılı sonuçlarını halkla paylaşan 74 yaşındaki spiker Ri Chun-hee adeta ülkenin yüzü ve sesi olmuş. Emekli olmasına rağmen ordunun haberlerini yapmaya devam eden Ri CHun-hee Kuzey Kore lideri Kim Jong-un tarafından da çok seviliyormuş.
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 02:06
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 7.119 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Koreli halter sporcusu Rim Jong Sim farklı sikletlerde madalyalar kazanmayı başarmış biri. Geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen 2015 Halter Dünya Şampiyonası'nda yaşadıklarıysa tüm başarılarından farklı bir yerde tutulmalı. Siklet yükseltip katıldığı turnuvada antrenör zulmüne uğrayıp sakat sakat, acı içerisinde yarışmaya zorlanıyor. Mevzu ile alakalı şu yazıya; http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/439255/Olimpizm_bunun_neresinde_.html göz atmanızı öneririm.
Kuzey Kore'de 7 Gün Geçiren Adamın Gözünden Ülkenin Günlük Yaşamı 14:35
Kuzey Kore'de 7 Gün Geçiren Adamın Gözünden Ülkenin Günlük Yaşamı 3.849 izlenme - 2 yıl önce Dışarıya kapalı bir ülke olan Kuzey Kore hakkında pek bilgi sahibi olmak mümkün değil. Kuzey Kore'de yaşayanlar için de dünya hakkında bilgi almaları pek mümkün değil. Gizemli bir ülke olarak varlığını devam ettiren Kuzey Kore'ye 7 günlük bir seyahat düzenleyen Youtuber Jacob Laukaitis ülkenin günlük hayatını görüntüledi. Buna nasıl izin verdiler bilmiyoruz ama sanki Kuzey Kore hayal ettiğimizden daha güzel bir ülke gibi...
Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 02:37
Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 8.103 izlenme - 2 yıl önce Kore'nin bölünmesini protesto etmek amacıyla Kuzey Kore'den Güney Kore'ye geçen Ro Su Hui adlı eylemci, Güney Kore sınırına adımını atar atmaz yaka paça gözaltına alınıyor ve başına gelmeyen kalmıyor. Eylemci, Kuzey Kore halkından büyük destek görürken, Güney Kore halkından ise büyük tepki topluyor. Güney Koreliler, eylemci Ro Su Hui'nin ve Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un'un temsili maketlerini yakıyor. Normalde Güney Kore vatandaşı olan eylemcinin, eylemi gerçekleştirmek için önce Güney Kore'den Çin'e, Çin'den de Kuzey Kore'ye geçtiğini hatırlatmakta fayda var. Olay oldukça ilginç. İyi seyirler.
Kuzey Kore Sokak Lezzetleri 07:44
Kuzey Kore Sokak Lezzetleri 2.946 izlenme - 1 yıl önce Jaka Parker adındaki bir youtuberın kuzey kore de ki sokak yemeklerini tatması. Kanalında daha fazla kuzey kore videoları bulabilirsiniz.
Kuzey Kore'de 15 Yıl Kürek Cezası Yemek 01:24
Kuzey Kore'de 15 Yıl Kürek Cezası Yemek 3.700 izlenme - 2 yıl önce Adam duvardan propoganda yazısı indirdi diye ceza almış olay çok kurgu duruyor. Adamın hareketleri, basın açıklması falan çok saçma.