Hoşgeldiniz!

La Paz

Sokaktaki İnsanlara Türkiye'nin Fenomenleri Soruldu 03:32
Sokaktaki İnsanlara Türkiye'nin Fenomenleri Soruldu 852 izlenme - 4 yıl önce Sokak röportajı yapan ekip bu kez sokaktaki insanlara Türkiye'nin fenomenlerini soruldu.
Nazi Avcıları - Klaus Barbie 43:04
Nazi Avcıları - Klaus Barbie 142 izlenme - 1 yıl önce Nazi Avcılarının bu bölümünde Lyon kasabı olarak bilinen Klaus Barbie'nin Bolivya'da yakalanışını izliyoruz. Kırk bin kadar insanın katili olan Barbie'nin en önemli suçları arasında 1944 nisanında 44 yahudi çocuğun Izieu'daki bir yetimhaneden Auschwitz toplama kampına nakli emrini vermesi ve Fransız direnişin en önemli isimlerinden Jean Moulin'e yaptığı işkencedir. Barbie, savaş sonrası Amerikan istihbaratı için çalışıp, onlar tarafından korunarak, önce Arjantin, sonra Paraguay ve Bolivya'ya kaçmış, Bolivya'da sınır dışı edilip, tutuklanmıştır.
 Taşan Nehrin Suyundan Son Anda Kurtuldu 00:37
Taşan Nehrin Suyundan Son Anda Kurtuldu 204 izlenme - 4 yıl önce Bolivya’da köprü üzerindeki bir araç, taşan nehrin sularından son anda kurtulmayı başardı. La Paz kentinde meydana gelen olayda, Achumani Nehri’nin taşan suları az kalsın bir ailenin sonu oluyordu. Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen görüntülerde, ilk olarak birkaç aracın köprü üzerinden geçtiği görülüyor. Köprüye giren son araç ilerliyorken aniden taşan nehrin suları aracın üzerine gelmeye başlıyor. Olayı fark eden sürücü ise hızla köprünün üzerinden geçiyor ve böylece ailesiyle birlikte sulara kapılmaktan son anda kurtuluyor.
Voces Para La Paz - Daktilo Konçertosu 04:33
Voces Para La Paz - Daktilo Konçertosu 84 izlenme - 2 yıl önce Günümüzde kullanılmayan daktilo, görüldüğü gibi insan oğlunun deli zekasına kurban gelmiş ve bir müzik aleti olarak kullanılmaya başlanmış.
Hotel La Paz - Xup 03:42
Hotel La Paz - Xup 92 izlenme - 6 yıl önce
Gezimanya.com - La Paz 01:54
Gezimanya.com - La Paz 6 izlenme - 3 yıl önce Bolivya La Paz Tanıtım Videosu.