Hoşgeldiniz!

laboratuvar

Cem Yılmaz - Laboratuvar Açılışı 02:31
Cem Yılmaz - Laboratuvar Açılışı 14.401 izlenme - 8 ay önce Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bulunan Kazım Karabekir İlkokulunda bir firma tarafından yapılan Fen Laboratuvarının açılışına katıldı.
Rent A Car, Tıbbı Cihazlar ve Recep Tayyip Erdoğan 00:10
Rent A Car, Tıbbı Cihazlar ve Recep Tayyip Erdoğan 4.034 izlenme - 1 yıl önce Bu üç alakasız kavram nasıl bir arada olabilir dediğinizi duyar gibiyim. Büyük liderimiz imkansızı mümkün kılar, gerektiğinde rent a car hastane bile kurar.
BÖYLE ŞANS GÖRÜLMEDİ VE BugraaK - Minecraft Yumurta & Laboratuvar SAVAŞLARI! w/ Minecraft Evi 14:21
BÖYLE ŞANS GÖRÜLMEDİ VE BugraaK - Minecraft Yumurta & Laboratuvar SAVAŞLARI! w/ Minecraft Evi 5.824 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve 2 Saniyenizi Ayırıp Videoyu beğenmeyi unutmayın :) Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atıp Görüşlerinizi belirtmeyi unutmayın :) Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Mobil Uygulamamı İndirmek için -https://goo.gl/ehtVva FACEBOOK PROFİLİM : https://goo.gl/CGFoHK Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS İzlesene Kanalım : http://goo.gl/hAKH4o Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Minecraft Crazy Craft : https://goo.gl/KIE9KJ Minecraft Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Buz Çağı : https://goo.gl/zyLMdQ Minecraft Savaşlar : https://goo.gl/iINpAh Minecraft Özel Haritalar : https://goo.gl/vVdc29 Minecraft Hapisten Kaçış Maceralarım : https://goo.gl/cf5jZk Minecraft Hayvan Saklambacı : https://goo.gl/TDfLFG Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Yatak Savaşları : https://goo.gl/0fCTk5 Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Minecraft Buz Devri : https://goo.gl/Tv5u4Y Minecraft Şanslı Bloklar : https://goo.gl/AibCz7 Minecraft Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Farm Hunt : https://goo.gl/UFmleR Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn ------------------------------AGA --------------------------------
Cıvık Mantarın Objeler Üzerindeki Etkileyici İlerleyişi 05:18
Cıvık Mantarın Objeler Üzerindeki Etkileyici İlerleyişi 515 izlenme - 10 ay önce Cıvık mantarların bazılarının yaşam döngülerindeki jelatinimsi görünümlerine işaret etmektedir. Bu, daha ziyade mikroskobik cıvık mantarlar olan miksomisetlerde görülür. Laboratuvar ortamında çekilen hızlandırılmış görüntülerde cıvır mantarın nasıl yayıldığı gözlemleniyor.
Sıladent Diş Protez Laboratuvarı 02:04
Sıladent Diş Protez Laboratuvarı 6.973 izlenme - 9 yıl önce sıladent diş protez laboratuvarında yapilan işlemlerin gösterildiği videomuzu begenmeniz dileğiyle....
Cem Yılmaz İlkokulda Fen Laboratuvarı Açarsa 07:13
Cem Yılmaz İlkokulda Fen Laboratuvarı Açarsa 330 izlenme - 8 ay önce Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bulunan Kazım Karabekir İlkokulunda bir firma tarafından yapılan Fen Laboratuvarının açılışına katıldı. Ünlü Komedyen Cem Yılmaz, Darıca'da bulunan Kazım Karabekir ilkokuluna bir firmanın yaptırmış olduğu Fen Laboratuvarının açılışına katıldı. Açılışa katılan isim Cem Yılmaz olunca espriler havada uçuştu. Kazım Karabekir İlkokulunda düzenlenen açılışa Komedyen Cem Yılmaz'ın yanı sıra, Darıca Kaymakamı Ömer Karaman, Darıca Milli Eğitim Müdürü İsmail Oğuz, Darıca İlçe Emniyet Müdürü Hasan Aydoğan, Kazım Karabekir İlkokulu Müdürü İsmet Yılmaz, PLAT Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Hatipoğlu, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Nasa'nın Uçan Laboratuvarı - SR-71 Blackbird 00:54
Nasa'nın Uçan Laboratuvarı - SR-71 Blackbird 65 izlenme - 2 ay önce Amerikan Hava Kuvvetleri'nin kontrolünde bir casus uçağıyken 1999 yılında emekliye ayrılan uçak SR-71 Blackbird, o günden bu yana bir NASA laboratuvarı. NASA, SR-71'de mevcut olan teknolojiden faydalanarak bazı araştırma sorularına yanıt arıyor.
Psikopat Fen Lisesi Tanıtım Videosu 09:54
Psikopat Fen Lisesi Tanıtım Videosu 1.323 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin güzide okullarından biri olan Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi'nin (AYZÖFL) öğrencileri tarafından hazırlanan süper amatör tanıtım videosunu alkışlarınızla yaşatmanız üzere sizlere sunuyorum. Hatta mezunu olmama rağmen bu okul yok olsun ve sadece alkışlarda yaşasın istiyorum. Aslında okulumu çok severdim. Ancak öyle bi videosu var ki gidip balyozla okula girişesim geldi. Videonun ortasında korku filmlerini kıskandıracak şekilde beliren kafatasları, çılgın deneyler yapan süper zeki öğrencileri, Antalya lehçesi olmayan garip konuşma şekilleriyle psikopat sunucular, 2-3 palmiye dikerek tatil köyü havası yakalanmaya çalışılmış iğrenç peyzajı, aynı cümleleri değişik şekillerde moronvari söyleme rekoru kırmış mezunları, kalorifer dairesinden bozma ve salak kutuların da ihtiva edildiği müzik stüdyosu ve fen lisesinden başka belki de sadece huzurevlerinde görebileceğimiz kalitedeki kolektif futboluyla işte karşınızda şanlı ayzofl.
İhsan Doğramacı Vakfı Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi - Adele - SKYFALL 03:24
İhsan Doğramacı Vakfı Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi - Adele - SKYFALL 627 izlenme - 4 yıl önce 2013 yılında Bursa’da gerçekleşen elemelere İhsan Doğramacı Vakfı Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi Adele'den Skyfall şarkısıyla katıldı.
Sanalika Laboratuvar Girişi 02:12
Sanalika Laboratuvar Girişi 508 izlenme - 6 yıl önce tarihi 2020 falan yapmanıza gerek yok ! 18-77 yaş grubunda 4.cadde açık devamı videoda !
Cem Yılmaz Kocaeli’de Laboratuvar Açılışına Katıldı 07:38
Cem Yılmaz Kocaeli’de Laboratuvar Açılışına Katıldı 77 izlenme - 8 ay önce Komedyen Cem Yılmaz, Darıca'da bulunan Kazım Karabekir İlkokulu'nda fen laboratuvarının açılışına katıldı. Cem Yılmaz eğitime yapılan yatırımın en güzel yatırım olduğunu söyledi.
Cristiano Ronaldo, Olağanüstü Süper Güç Testi 45:37
Cristiano Ronaldo, Olağanüstü Süper Güç Testi 310 izlenme - 3 yıl önce Cristiano Ronaldo, Olağanüstü Süper Güç Testi
Eurolab - Türkiye’nin En Kapsamlı Laboratuvarı 01:27
Eurolab - Türkiye’nin En Kapsamlı Laboratuvarı 5 izlenme - 2 hafta önce EUROLAB Laboratuvar, Türkiyenin en kapsamlı test, analiz ve ölçüm laboratuvarıdır. Tüm sektörlerde analiz hizmetleri vermektedir., EUROLAB laboratuvarımızın başlıca hizmetleri şunlardır. Elektriksel Güvenlik Testleri, LVD, EMC ve IP Testleri Tekstil Analizleri Gıda Analizleri Ambalaj Analizleri Gıda Analizleri Su Analizleri Yem Analizleri Endüstriyel Analizler Çevre Analizleri Hava Mikrobiyolojisi Analizleri Ortam Gaz Analizleri İş Sağlığı ve Güvenliği Analizleri Bunların dışında tedarikçi denetimleri, ürün ve hizmet değerlendirmesi, teknik muayeneler ve periyodik kontrol hzimetleri de vermektedir. Laboratuvarımız Türkiye"nin en köklü belgelendirme kuruluşu olan TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme Anonim Şirketi"nin iştiraki olarak laboratuvar hizmetini uluslararası akredite ve onaylı olarak gerçekleştirmektedir. Uzman mühendis ekibi ve tecrübeli personeli ile, teknolojik alt yapısıyla müşterilerine doğru ve güvenilir analiz sonuçları vermektedir. EUROLAB laboratuvar sektörünün en iyileriyle çalışmaktadır. Sizleride bizimle çalışarak, müşterilerinize güven vermeye davet ediyoruz. Analiz başvurularınızı bekliyor olacağız. https://www.eurolab.com.tr
Laboratuvar Canavarları 01:12
Laboratuvar Canavarları 98 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/laboratuvarcanavarlari.htm Bilim adamlarının çalışmaları ve deneyleri sonucu canavarlar ortaya çıkmıştır. Zararı olmayan bu canavarları çıkışlara götürmeliyiz. Yön tuşu veya mouse kontrollerinden birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Çıkış kapısına doğru ilerlemeli karşınızı çıkan engelleri aşmalısınız. İlerleyen bölümlerde diğer farklı özellikteki yaratıklara 1,2,3 numaralı tuşlarla dönüşebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Minecraft - LABORATUVARDAN KAÇIŞ! - Bölüm 1 (Özel Harita) 15:13
Minecraft - LABORATUVARDAN KAÇIŞ! - Bölüm 1 (Özel Harita) 279 izlenme - 2 yıl önce Yepyeni bir seriyle karsinizdayim bu sefer laboratuvardan kacmaya calisacagiz bunun icin tehlikeli parkur yaparak savasarak dokturun olumcul deneylerinden kacmaliyiz, serinin devami icin videoyu BEGEN meyi Abone degilsenizde abone olmayi UNUTMAYIN! Mapin Linki : http://www.curse.com/worlds/minecraft/escape-the-lab-wafflecakes
Çin İşi Laboratuvar Lezzetleri 01:00
Çin İşi Laboratuvar Lezzetleri 130 izlenme - 2 yıl önce hep sokak lezzeti izleyecek değilsiniz ya buyurun bu da laboratuvar lezzeti. tam otomatik mi desem ne desem bilemedim de evde zaten isteseniz de deneyemeceğiniz bir yöntem gibi duruyor...
Cem Yılmaz Laboratuvar'da Deney Yaparsa 03:12
Cem Yılmaz Laboratuvar'da Deney Yaparsa 29 izlenme - 8 ay önce Komedyen Cem Yılmaz, Kocaeli'nin Darıca İlçesi'nde bulunan Kazım Karabekir İlkokulu'nda fen laboratuvarının açılışına katıldı. Cem Yılmaz eğitime yapılan yatırımın en güzel yatırım olduğunu söyledi. Yılmaz öğrencilerle birlikte laboratuara girdi ve deney yaptı. Deney sırasında ilginç görüntüler ortaya çıktı.
Minecraft - LABORATUVARDAN KAÇIŞ! - Bölüm 2 - Final! (Özel Harita) 09:51
Minecraft - LABORATUVARDAN KAÇIŞ! - Bölüm 2 - Final! (Özel Harita) 199 izlenme - 2 yıl önce Evet laboratuvar maceramizin sonuna geldik guzeldi gercekten bu mapi yapanlar hapisten kacis adli farkli bir versiyonunuda yapmislar eger onuda cekmemi istiyorsaniz lutfen videoyu BEGENmeyi ve ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!!!!
Dünya Sanki Uzay Laboratuvar Dünya Laboratuvardaki Cam Fanus ve Biz Milyarlarca Hücreyiz 05:00
Dünya Sanki Uzay Laboratuvar Dünya Laboratuvardaki Cam Fanus ve Biz Milyarlarca Hücreyiz 93 izlenme - 4 yıl önce Dünya Sanki Uzay Laboratuvar Dünya Laboratuvardaki Cam Fanus ve Biz Milyarlarca Hücreyiz
Sanalika Laboratuvar Girişi 00:13
Sanalika Laboratuvar Girişi 131 izlenme - 6 yıl önce
Kimyacıdan Klasik :d 15:51
Kimyacıdan Klasik :d 318 izlenme - 9 yıl önce euhehuehu 3fenb izleinn:d
Okulda Deney Yaparken Havaya Uçtular! 01:13
Okulda Deney Yaparken Havaya Uçtular! 153 izlenme - 5 yıl önce Tunceli’de Bir Okulda Laboratuvarda Deney Yapılması Esnasında Patlama Meydana Geldi. Patlamada İki Öğrenci İle Bir Öğretmen Yaralandı. Tunceli Merkez Cumhuriyet Mahallesi’nde Bulunan Hürriyet Ortaokulu 5. Sınıf Öğrencileri Bilim Uygulama Dersi’nde Öğretmenleri 39 Yaşındaki Cihan Sevim Nezaretinde Deney Yaparken, Patlama Meydana Geldi. Patlamada Öğretmen Cihan Sevim İle Öğrenciler Rozerin Pamukçu Ve Olida Kasun Yaralandı. Yüzlerinde Yanıklar Meydana Gelen Yaralılar Ambulansla Tunceli Devlet Hastanesi’ne Kaldırılarak Tedavi Altına Alındı.
Tesla ve Marconi'nin Yeraltındaki Gizli Laboratuvarı ve Yaptıkları 10:49
Tesla ve Marconi'nin Yeraltındaki Gizli Laboratuvarı ve Yaptıkları 8 izlenme - 4 ay önce Nikola Tesla ve Guglielmo Marconi'nin birlikte tasarladıkları düşünülen ve çalışmaların başında bizzat Marconi'nin bulunduğu uzay yolculuğu çalışmalarını yürüttükleri asla bulunamayan gizli yer altı laboratuvarı. İyi Seyirler. Bu video ve Daha Fazlasını izlesene.com/iskeletadam kanalında bulabilirsiniz. Kanalıma Abone Olmayı Unutmayın! Sosyal Medya Hesaplarımız. Takip Edin!. Facebook : iskeletadam Twitter: iskeletadam_ İnstagram : iskeletadamm Alkislarlayasiyorum : iskeletadam
Eurolab Laboratuvar Ve Test Hizmetleri 01:38
Eurolab Laboratuvar Ve Test Hizmetleri 11 izlenme - 7 ay önce EUROLAB Laboratuvar, Türkiyenin en kapsamlı ölçüm, analiz ve teknik kontrol laboratuvarıdır. Üyesi olan onlarca laboratuvarı ile tüm branşlarda ve tüm sektörlerde analiz hizmetleri vermektedir. EUROLAB laboratuvarımızın başlıca hizmetleri şunlardır. Elektriksel Güvenlik Testleri, LVD, EMC ve IP Testleri Tekstil Analizleri Gıda Analizleri Ambalaj Analizleri Gıda Analizleri Su Analizleri Yem Analizleri Endüstriyel Analizler Çevre Analizleri Hava Mikrobiyolojisi Analizleri Ortam Gaz Analizleri İş Sağlığı ve Güvenliği Analizleri Bunların dışında tedarikçi denetimleri, ürün ve hizmet değerlendirmesi, teknik muayeneler ve periyodik kontrol hzimetleri de vermektedir. Laboratuvarımız Türkiye"nin en köklü belgelendirme kuruluşu olan TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme Anonim Şirketi"nin iştiraki olarak laboratuvar hizmetini uluslararası akredite ve onaylı olarak gerçekleştirmektedir. Uzman mühendis ekibi ve tecrübeli personeli ile, teknolojik alt yapısıyla müşterilerine doğru ve güvenilir analiz sonuçları vermektedir. EUROLAB laboratuvar sektörünün en iyileriyle çalışmaktadır. Sizleride bizimle çalışarak, müşterilerinize güven vermeye davet ediyoruz. Analiz başvurularınızı bekliyor olacağız. http://www.laboratuvar.com
Laboratuvar Tipi Yağ Presi - Fındık Yağı Çıkarma 02:23
Laboratuvar Tipi Yağ Presi - Fındık Yağı Çıkarma 11 izlenme - 5 ay önce Laboratuvar Tipi Yağ Presi - Fındık Yağı Çıkarma Bizi Takip Edin.. Follow us facebook.com/Ceselsann instagram.com/Ceselsanmakina youtube.com/Ceselsanmakina google.com/ CeselsanMakina twitter.com/Ceselsan www.ceselsan.com kuruyemiş kavurma makinası
Laboratuvar Canavarları 2 02:26
Laboratuvar Canavarları 2 36 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/laboratuvar-canavarlari-2.htm Laboratuvar Canavarları oyunumuzun 2. serisi işte karşınızda. Oyunumuzda ilk oyunda kaçmayı bizler sayesinde başarmış olan sevimli Laboratuvar Canavarları yakalnır ve deneylerde kullanılmak için ele geçirilir. Fırsat bulup buradanda kaçmasına biz yardım olacak ve kötü bilim adamlarına yem etmeyeceğiz. Yön tuşları ile canavarı kontrol edebilir ve 1,2,3 numaralı tuşlar ile diğer canavarlara dönüşerek bölümleri geçebilirsiniz. İyi Eğlenceler...
Eurolab Laboratuvar 01:36
Eurolab Laboratuvar 1 izlenme - 3 hafta önce EUROLAB Laboratuvar, Türkiyenin en kapsamlı ölçüm, analiz ve teknik kontrol laboratuvarıdır. Kendi bünyesinde bulunan laboratuvarında tüm branşlarda ve tüm sektörlerde analiz hizmetleri vermektedir. EUROLAB laboratuvarımızın başlıca hizmetleri şunlardır. Elektriksel Güvenlik Testleri, LVD, EMC ve IP Testleri Otomotiv Testleri Tekstil Analizleri Gıda Analizleri Ambalaj Analizleri Gıda Analizleri Su Analizleri Yem Analizleri Endüstriyel Analizler Çevre Analizleri Hava Mikrobiyolojisi Analizleri Ortam Gaz Analizleri İş Sağlığı ve Güvenliği Analizleri Bunların dışında tedarikçi denetimleri, ürün ve hizmet değerlendirmesi, teknik muayeneler ve periyodik kontrol hzimetleri de vermektedir. Laboratuvarımız Türkiye"nin en köklü belgelendirme kuruluşu olan TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme Anonim Şirketi"nin iştiraki olarak laboratuvar hizmetini uluslararası akredite ve onaylı olarak gerçekleştirmektedir. Uzman mühendis ekibi ve tecrübeli personeli ile, teknolojik alt yapısıyla müşterilerine doğru ve güvenilir analiz sonuçları vermektedir. EUROLAB laboratuvar sektörünün en iyileriyle çalışmaktadır. Sizleride bizimle çalışarak, müşterilerinize güven vermeye davet ediyoruz. Analiz başvurularınızı bekliyor olacağız. https://www.laboratuvar.com
Bal Arılarının Yön Tayini 08:19
Bal Arılarının Yön Tayini 23 izlenme - 2 yıl önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/214098/Ya-Olmasaydi/Bal-Arilarinin-Yon-Tayini A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Galaksilerden Kuarklara Yolculuk 37:58
Galaksilerden Kuarklara Yolculuk 27 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/194426/HD-Belgeseller/Galaksilerden-Kuarklara-Yolculuk A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Serapis - Bitmeyen Yollar 04:12
Serapis - Bitmeyen Yollar 14 izlenme - 2 yıl önce Vocal & Lyrics : Serapis Production & Beats : Serapis Laboratuvar Müzik Mentor - Akıl Ustası İyi dinlemeler...