Hoşgeldiniz!

labut

Bowling Topu Nasıl Atılmaz 00:25
Bowling Topu Nasıl Atılmaz 7.749 izlenme - 4 ay önce Bowling'te atış yaparken topu nasıl tutup atacağını yanlış anlayan kadının kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
En Hızlı 300 Puanlık Oyun ile Dünya Rekoru 01:47
En Hızlı 300 Puanlık Oyun ile Dünya Rekoru 4.082 izlenme - 1 yıl önce 23 yaşındaki Ben Ketola yalnızca 86.9 saniyede 12 strike atış yaptı.
Rastgele Yaptığı Atışla Tüm Labutları Deviren Çocuk 00:40
Rastgele Yaptığı Atışla Tüm Labutları Deviren Çocuk 39 izlenme - 2 hafta önce Bowling topunu karpuzlama atan ve tüm labutları deviren yetenekli miniği hep birlikte izliyoruz efendim...
Bowling salonları böyle oyuncu görmedi! 01:26
Bowling salonları böyle oyuncu görmedi! 644 izlenme - 6 yıl önce Seksi bowlingçi labutlara karşı
90 Saniyede 12'de 12 Yapan Bowling Oyuncusu 01:37
90 Saniyede 12'de 12 Yapan Bowling Oyuncusu 97 izlenme - 1 yıl önce Bowling oyuncusu Ben Ketola bir buçuk dakikada 12 atışında da tüm labutları devirerek rekora imza attı. Ketola, iki elini de kullanarak yaptığı atışların hepsini Strike yaparak sonuçlandırdı.
Muhteşem Bowling Gösterisi 00:22
Muhteşem Bowling Gösterisi 89 izlenme - 11 ay önce Bowling oyununda muhteşem atışlar sergileyen Mike Stropkovic yaptığı strike ile izleyenleri kendine hayran bırakıyor.
Pinpon Topuyla Bowling Oynamak 00:13
Pinpon Topuyla Bowling Oynamak 266 izlenme - 4 yıl önce şimdi olay gayet açık ve net, adam pinpon topuyla bowling oynamakta ve de labutları devirmekte. fake diyenlere ben de katılabilirim ama adamlar fake de olsa kusursuz yapmış gibi. yorumlara açık bir durum.
Bowling Biliyorum Demeyin 00:28
Bowling Biliyorum Demeyin 370 izlenme - 9 yıl önce süper bi vuruş labutu nasıl devirdi
Hasbora Show Jonglör Labut Çevirme Gösterisi 01:04
Hasbora Show Jonglör Labut Çevirme Gösterisi 193 izlenme - 5 yıl önce HASBORA GÖSTERİ SANATLARI HASBORA SHOW ORGANİZASYON & SAHNE MALZEMELERİ İMALATI 1- İllüzyon (Sihirbazlık) Showları 2- Ateşbaz (Ateş Yutan Adam Showları) 3- Jonglör showları (Akrobasi) (üç top, labut, çember ve flover stick, poi, staff) vd. 4- Karagöz-Hacıvat Gösterileri (gölge oyunu perdeli) 5- Kukla Gösterileri (ipli ve sopalı el kuklası) 6- Meddah Gösterileri 7- Fakirizm Showları (cam kırıkları, kılıç yutma ve çivilerin üzerinde gösteriler) 8- İskambil İllüzyonu showları (Kart oyunları) İLLÜZYON SİHİRBAZLIK İllüzyon Sihirbazlık Malzemeleri İmalatı İllüzyon Sihirbazlık Kursları İllüzyon Sihirbazlık Öğreten Kitap Setleri ATEŞBAZLIK (ATEŞ YUTAN ADAM) SHOW & MALZEMELERİ Ateşbazlık Malzemeleri İmalatı Ateşbazlık Öğreten Kitap Setleri JONGLÖR AKROBASİ SHOW & MALZEMELERİ 1- Jonglör Akrobasi Malzemeleri İmalatı (Çember flower stick cigar box toplar vd.) 2- Jonglör ve Akrobasi Kursu 3- Jonglör ve Akrobasi Öğreten Kitap Setleri 4- Poi ve staff showları KARAGÖZ HACIVAT GÖSTERİLERİ & MALZEMELERİ 1- Karagöz Hacıvat Kursu 2- Karagöz Hacıvat Öğreten Kitap Setleri 3- Karagöz Hacıvat Sahnesi ve Malzemeleri imalatı 4- Tasvir ve nareke imalatı KUKLA GÖSTERİLERİ & MALZEMELERİ 1- Kukla Sahnesi ve Malzemeleri imalatı 2- Kukla Öğreten Kitap Setleri FAKİRİZM SHOWLARI Fakirizm Öğreten Kitap Setleri MEDDAH GÖSTERİLERİ Meddahlık Sanatı Kursu Meddahlık Sanatını Öğreten Kitap Setleri İSKAMBİL İLLÜZYONU SHOWLARI (KART OYUNLARI) İskabil oyunları öğreten kitap setleri İskambil oyunları sunmak için setler Diğer kitaplarımız “cesaretli olmanın yolları” “yazar olmanın yolları” “sanatçı olmanın yolları” “zengin olmanın yolları”
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 01:04
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 189 izlenme - 3 yıl önce gün geçmiyor ki wooooo, ouuuch şeklinde nidalar atıp, denyoluk yapan bir grup ihtiyar turistle ilgili video izlemeyelim. belki kendi ülkelerindelerdir ancak o şekilde giyinen her ihtiyar benim için turisttir bu da böyle biline. velhasıl, videoda görülen arkadaşlar kocaman kayayı bowling topu gibi kullanarak, ağaçların labutmuşcasına devrilmesini, hepimizin aşina olduğu hold on jack, we got it vb. cümleleri eşliğinde izliyorlar. bizde bu turistlerin yaptıklarını kınayarak izleyelim, yeşili koruyalım, doğayı sevelim, küçüklerimizi koruyalım, terli terli soğuk su içmeyelim
Bovling Oynayan Adam Tavanı Parçaladı 00:28
Bovling Oynayan Adam Tavanı Parçaladı 8 izlenme - 2 ay önce Afganistan'da bovling oynayan adamın labutları devirmek için kontrolsüzce fırlattığı bovling topu tavanı parçaladı.
9 Labut Bide Bn 00:31
9 Labut Bide Bn 199 izlenme - 11 yıl önce bilmeyen oynarsa işte
Tek Sefer 2 Tane 00:38
Tek Sefer 2 Tane 63 izlenme - 10 yıl önce