Hoşgeldiniz!

Labut Videoları İzle

Tinky Minky Kukuli - Cücük 00:24
Tinky Minky Kukuli - Cücük 221.582 izlenme - 2 yıl önce Kukuli sayfamıza abone olun, kahramanlarımızın en yeni çizgi filmlerini ilk siz izleyin. Öğretici şarkılarımızı ve birbirinden eğlenceli animasyonlarımızı kaçırmayın! Kukuli videoları uygulaması artık google play store ve appstore'da. Tüm bölümlerimizi artık bu uygulama ile akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden izleyebilirsiniz. Kukuli şarkılarını itunes'dan satın almak için: https://itunes.apple.com/album/id984657902 Kukulinin tüm bölümleri için: https://goo.gl/3vr9By Kukulinin tüm şarkıları için: https://goo.gl/TNi8wf Şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran Kukuli hiç ama hiç yerinde durmuyor. Evin zıpır çocuğu Minky, onları bir gölge gibi takip eden Tinky, Türkiye'nin ilk elektrikli ve hisli arabası Dütdüt, Kukuli'nin ezeli ve azılı düşmanı Şinek de ona katılınca kendilerini sonu olmayan bir maceranın ortasında buluyorlar.
Bowling salonları böyle oyuncu görmedi! 01:26
Bowling salonları böyle oyuncu görmedi! 591 izlenme - 4 yıl önce Seksi bowlingçi labutlara karşı
Pinpon Topuyla Bowling Oynamak 00:13
Pinpon Topuyla Bowling Oynamak 241 izlenme - 2 yıl önce şimdi olay gayet açık ve net, adam pinpon topuyla bowling oynamakta ve de labutları devirmekte. fake diyenlere ben de katılabilirim ama adamlar fake de olsa kusursuz yapmış gibi. yorumlara açık bir durum.
bowling biliyorum demeyin 00:28
bowling biliyorum demeyin 369 izlenme - 8 yıl önce süper bi vuruş labutu nasıl devirdi
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 01:04
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 163 izlenme - 2 yıl önce gün geçmiyor ki wooooo, ouuuch şeklinde nidalar atıp, denyoluk yapan bir grup ihtiyar turistle ilgili video izlemeyelim. belki kendi ülkelerindelerdir ancak o şekilde giyinen her ihtiyar benim için turisttir bu da böyle biline. velhasıl, videoda görülen arkadaşlar kocaman kayayı bowling topu gibi kullanarak, ağaçların labutmuşcasına devrilmesini, hepimizin aşina olduğu hold on jack, we got it vb. cümleleri eşliğinde izliyorlar. bizde bu turistlerin yaptıklarını kınayarak izleyelim, yeşili koruyalım, doğayı sevelim, küçüklerimizi koruyalım, terli terli soğuk su içmeyelim
Hasbora Show Jonglör Labut Çevirme Gösterisi 01:04
Hasbora Show Jonglör Labut Çevirme Gösterisi 168 izlenme - 4 yıl önce HASBORA GÖSTERİ SANATLARI HASBORA SHOW ORGANİZASYON & SAHNE MALZEMELERİ İMALATI 1- İllüzyon (Sihirbazlık) Showları 2- Ateşbaz (Ateş Yutan Adam Showları) 3- Jonglör showları (Akrobasi) (üç top, labut, çember ve flover stick, poi, staff) vd. 4- Karagöz-Hacıvat Gösterileri (gölge oyunu perdeli) 5- Kukla Gösterileri (ipli ve sopalı el kuklası) 6- Meddah Gösterileri 7- Fakirizm Showları (cam kırıkları, kılıç yutma ve çivilerin üzerinde gösteriler) 8- İskambil İllüzyonu showları (Kart oyunları) İLLÜZYON SİHİRBAZLIK İllüzyon Sihirbazlık Malzemeleri İmalatı İllüzyon Sihirbazlık Kursları İllüzyon Sihirbazlık Öğreten Kitap Setleri ATEŞBAZLIK (ATEŞ YUTAN ADAM) SHOW & MALZEMELERİ Ateşbazlık Malzemeleri İmalatı Ateşbazlık Öğreten Kitap Setleri JONGLÖR AKROBASİ SHOW & MALZEMELERİ 1- Jonglör Akrobasi Malzemeleri İmalatı (Çember flower stick cigar box toplar vd.) 2- Jonglör ve Akrobasi Kursu 3- Jonglör ve Akrobasi Öğreten Kitap Setleri 4- Poi ve staff showları KARAGÖZ HACIVAT GÖSTERİLERİ & MALZEMELERİ 1- Karagöz Hacıvat Kursu 2- Karagöz Hacıvat Öğreten Kitap Setleri 3- Karagöz Hacıvat Sahnesi ve Malzemeleri imalatı 4- Tasvir ve nareke imalatı KUKLA GÖSTERİLERİ & MALZEMELERİ 1- Kukla Sahnesi ve Malzemeleri imalatı 2- Kukla Öğreten Kitap Setleri FAKİRİZM SHOWLARI Fakirizm Öğreten Kitap Setleri MEDDAH GÖSTERİLERİ Meddahlık Sanatı Kursu Meddahlık Sanatını Öğreten Kitap Setleri İSKAMBİL İLLÜZYONU SHOWLARI (KART OYUNLARI) İskabil oyunları öğreten kitap setleri İskambil oyunları sunmak için setler Diğer kitaplarımız “cesaretli olmanın yolları” “yazar olmanın yolları” “sanatçı olmanın yolları” “zengin olmanın yolları”
9 Labut Bide Bn 00:31
9 Labut Bide Bn 199 izlenme - 10 yıl önce bilmeyen oynarsa işte
Tek Sefer 2 Tane 00:38
Tek Sefer 2 Tane 61 izlenme - 9 yıl önce
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 01:04
Ağaçları Labut Yapıp Bowling Oynamak 14 izlenme - 3 yıl önce gün geçmiyor ki wooooo, ouuuch şeklinde nidalar atıp, denyoluk yapan bir grup ihtiyar turistle ilgili video izlemeyelim. belki kendi ülkelerindelerdir ancak o şekilde giyinen her ihtiyar benim için turisttir bu da böyle biline. velhasıl, videoda görülen arkadaşlar kocaman kayayı bowling topu gibi kullanarak, ağaçların labutmuşcasına devrilmesini, hepimizin aşina olduğu hold on jack, we got it vb. cümleleri eşliğinde izliyorlar. bizde bu turistlerin yaptıklarını kınayarak izleyelim, yeşili koruyalım, doğayı sevelim, küçüklerimizi koruyalım, terli terli soğuk su içmeyelim