Hoşgeldiniz!

laf atma

Abazanlık Tarihinin En Yüzeysel Laf Atması 00:10
Abazanlık Tarihinin En Yüzeysel Laf Atması 2.945.727 izlenme - 3 yıl önce Sokakta Müjde Ar'ın peşine takılan abi abazanlık tarihinin gelmiş geçmiş en yüzeysel laf atmasına imzasını atıyor. İyi niyetli mi kötü niyetli mi, bakış açısına göre değişir...
New York'ta Kadına Taciz 01:56
New York'ta Kadına Taciz 127.565 izlenme - 3 yıl önce Ablanın arkasında ne var bilmiyoruz. Ama ülkemizde de yayımlanan göğsümüze, arkamıza bakıyorlar videolarına bu Amerikalı olduğunu düşündüğümüz ablamız bir yenisini eklemiş.
Ataköy Anadolu Lisesinde İşçilerin Kızlara Laf Atması (28 Eylül 2017) 04:21
Ataköy Anadolu Lisesinde İşçilerin Kızlara Laf Atması (28 Eylül 2017) 13.296 izlenme - 4 ay önce Ataköy'de inşaat işçilerinin önceki gün liseli kız öğrencilere laf attığı iddiasıyla büyük gerginlik yaşandı. Lisede bugün de inşaat işçileriyle öğrenciler birbirine girdi. İnşaat işçileri bir öğrenciyi tornavida ile yaralarken, bir öğrenci de elini cama vurarak yaralandı. Lisede yaşanan dehşet anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.
müjde ar'a seri laf atma operasyonu 00:31
müjde ar'a seri laf atma operasyonu 28.689 izlenme - 7 yıl önce müjde ar'a seri laf atma operasyonu
Filiz Sevişelim mi? 00:31
Filiz Sevişelim mi? 7.822 izlenme - 3 yıl önce Çok çapkın biliriz kendimizi ya da öyle görmek isteriz ve büyük gaz verirler bize ''aslansın, kaplansın'' türevlerinde... E akıllarımızda dimağlarımızda böyle kalır da kalemlerimizden dökülen senaryolar farklı mı olur? Dervişin fikri neyse zikri odur tadında bir sahne! Ayrıca gerçeklik payı yok da değil, düşünsenize mahallenizde Müjde Ar'ın -gençlik halinin tabi- oturduğunu... isterseniz düşünmeyin videoyu izleyerek direk görün olacakları... alkışlarla yaşatıyoruz efendim
Karısının Yanında Kıza Öyle Bir Laf Attı Ki 00:42
Karısının Yanında Kıza Öyle Bir Laf Attı Ki 11.253 izlenme - 9 yıl önce ne demeli sana
Filiz Sevişelim mi? 00:31
Filiz Sevişelim mi? 2.123 izlenme - 2 yıl önce Çok çapkın biliriz kendimizi ya da öyle görmek isteriz ve büyük gaz verirler bize ''aslansın, kaplansın'' türevlerinde... E akıllarımızda dimağlarımızda böyle kalır da kalemlerimizden dökülen senaryolar farklı mı olur? Dervişin fikri neyse zikri odur tadında bir sahne! Ayrıca gerçeklik payı yok da değil, düşünsenize mahallenizde Müjde Ar'ın -gençlik halinin tabi- oturduğunu... isterseniz düşünmeyin videoyu izleyerek direk görün olacakları... alkışlarla yaşatıyoruz efendim... gerekli not: evet videoyu arattım, sitede 5-6 saniyelik ufacık bir görüntü var bu daha uzun ve anlaşılır diye belirteyim... Kısa hali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2988/abazanlik-tarihinin-en-yuzeysel-laf-atmasi
Laf Atma Şekilleri Amerika ve Türkiye 00:06
Laf Atma Şekilleri Amerika ve Türkiye 1.953 izlenme - 4 yıl önce Laf atma şekilleri USA vs TURKEY
Abazanlık Tarihinin En Yüzeysel Laf Atması 00:10
Abazanlık Tarihinin En Yüzeysel Laf Atması 1.749 izlenme - 3 yıl önce Sokakta Müjde Ar'ın peşine takılan abi abazanlık tarihinin gelmiş geçmiş en yüzeysel laf atmasına imzasını atıyor. İyi niyetli mi kötü niyetli mi, bakış açısına göre değişir...
 Laf Atma Şekilleri USA vs Türkiye 00:06
Laf Atma Şekilleri USA vs Türkiye 1.419 izlenme - 4 yıl önce Laf Atma Şekilleri USA vs Türkiye
New York'ta 5 Saat Tesettürle Gezme Deneyi 03:50
New York'ta 5 Saat Tesettürle Gezme Deneyi 1.260 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde ses getiren New York'ta 108 tacize uğrayan kadın videosundan esinlenerek hazırlanmış enteresan bir sosyal deney. Buna göre kızın biri new york'ta günlük, sıradan bir elbiseyle 5 saat boyunca yürüyüş yapıyor ve önde ona eşlik eden biri sırt çantasındaki kamerayla ona eşlik ediyor. aynı kız daha sonra bir 5 saat de tesettürlü bir kıyafetle bu bölgelerde yürüyor. Sonucu merak ediyorsanız sadece izleyin, ve kendinize göre bir değerlendirme yapın. ben herhangi bir yorum yapmayacağım.
New York'ta Kadina Taciz 01:56
New York'ta Kadina Taciz 938 izlenme - 3 yıl önce Ablanin arkasinda ne var bilmiyoruz. Ama ulkemizde de yayimlanan mememize gotumuze bakiyorlar videolarina bir yenisi eklenmis
tacizciye linç girişimi 03:24
tacizciye linç girişimi 2.261 izlenme - 9 yıl önce
Enes Kanter ile Kevin Durant Arasında Atışma 01:05
Enes Kanter ile Kevin Durant Arasında Atışma 246 izlenme - 1 yıl önce Maça damgasını vuran olay ise Kevin Durant ile Enes Kanter arasındaki sözlü sataşmaydı. İki eski takım arkadaşı arasındaki atışma Kevin Durant'ın Westbrook'a blok yapmasının ardından başladı. O sırada bençte oturan Enes Kanter, Kevind Durant'a bağırarak bir şeyler söyledi. Kanter'in ne dediği tam olarak ne dediği anlaşılamadı. Kevin Durant'ta Kanter'e dönerek bir şeyler söyledi. Ancak Thunder'dan Steven Adams, eliyle bacağına vurarak Enes Kanter'den susmasını istedi.
Tersine Dünya 02:30
Tersine Dünya 592 izlenme - 2 yıl önce Kadınlarla erkekler yer değiştirseydi,ne olurdu? Tersine Dünya kadın-erkek kimliklerinin tersine döndüğü, kadınların kabadayı olduğu, erkeklerin evlenmek üzere evden kaçırıldığı, kadınların eve ekmek getirdiği, kısacası tüm rollerin tersine döndüğü eğlenceli bir filmdir.Orhan Kemal in Tersine Dünya adlı eserinden sinemaya uyarlanmıştır. İzleyeceğiniz bölümde karısı hapse düşen taze, Rasim Öztekin tacizlerden kurtulamayacaktır.
Kız Keyfçiyse Ben Ne Yapayım Oğlum 01:05
Kız Keyfçiyse Ben Ne Yapayım Oğlum 676 izlenme - 2 yıl önce Urfalı genç sevgilisine laf atan İzzet adlı genci bulur ve hesap sormaya kalkar ve fakat hesabı soranın kim olduğu kavga sırasına karışır... Hakaretlerin, küfürlerin havada uçuştuğu bu kavganın sonu nerede bitiyor ben de bilmiyorum...
Laf Atma Sanatı 2 00:06
Laf Atma Sanatı 2 530 izlenme - 3 yıl önce Laf Atma Sanatı 2 - Yeni Vine
Eray Özbal ve Sapık Arkadaşları - Kıza Laf Atma Sanatı 02:19
Eray Özbal ve Sapık Arkadaşları - Kıza Laf Atma Sanatı 653 izlenme - 3 yıl önce Coşkun'un kankası ve kankasına göre hedefine daha taktiksel ve bilimsel yaklaşan, fiziksel kötülükten ziyade manevi kötülük vermeye çalışan Eray Özbal'ın perişanım filminden bir kesiti. Neyse bir tane de benden geliyor. Kullanımı uzun yıllar sürdü kendisinin, nasiplendik; yine bir tarkan klasiği; belindeki kemer olayım.
Hocam Gel de İçerde Bi Maraton Çekelim 01:31
Hocam Gel de İçerde Bi Maraton Çekelim 635 izlenme - 3 yıl önce Yaz günü uzaktan gelen şortlu ve bej kıyafetli kel bir adamı, sıcaklığın vermiş olduğu rehavetin de etkisi ile çıplak şarışın bir kadına betzetmişliğimiz vardır. (Sizin yoksa da benim oldu.) Erman hoca da benzer bir ofsayt durumla karşılaşmış. Erman hoca lafı sonlandırmaya yakın, şansal dayının sürekli konuyu değiştirmeye çalışması beni çetrefilli ihtimaller sinsilesi düşünmeye gargetti.
Laf Atılmasından Hoşlanan Kezban 01:26
Laf Atılmasından Hoşlanan Kezban 501 izlenme - 3 yıl önce Kendisine laf atılmasından gizliden gizliye hoşlanan kadının Kezban kontrasını izliyoruz. Aslan gibi delikanlı ve fıstık gibi kezban olamk zor iştir.
Laf Atma sanatı 1  00:06
Laf Atma sanatı 1 323 izlenme - 3 yıl önce Laf Atma sanatı 1 - Yeni Vine
Bilmeden Annesine Laf Atan Perulu 01:21
Bilmeden Annesine Laf Atan Perulu 295 izlenme - 2 yıl önce Peru’da her 10 kadından 7’si sokakta yürürken sözlü tacize mağruz kalıyor… Ülkedeki bir televizyon kanalında yayınlanan şov programı da bu konuya değinerek, erkeklere anneleri tarafından ilginç bir şaka hazırladı. Oğullarının kadınlara laf atıp atmadığını merak eden iki anne, kılık değiştirdi… Kafalarına taktıkları peruk, yaptıkları makyaj ve giydikleri seksi kıyafetle bambaşka bir kimliğe bürünen anneler, sokakta oğullarının yanından geçti… 2 erkek de tanımadıkları annelerine laf atınca olanlar oldu… Oğullarına kızan iki kadın, zaman zaman çantayla çocuklarına vurmayı da ihmal etmedi. İki yetişkin erkek kendisini savunmaya çalışırken o anlar gizli kamera tarafından kaydedildi.
Yolda Yürüyen Kıza Erkekerin Laf Atması (İbretlik Video) 01:56
Yolda Yürüyen Kıza Erkekerin Laf Atması (İbretlik Video) 223 izlenme - 3 yıl önce Yolda Yürüyen Kıza Erkekerin Laf Atması (İbretlik Video).
Laf attığı kadın annesi çıktı 01:11
Laf attığı kadın annesi çıktı 154 izlenme - 3 yıl önce Peru’da her 10 kadından 7’si sokakta yürürken sözlü tacize mağruz kalıyor… Ülkedeki bir televizyon kanalında yayınlanan şov programı da bu konuya değinerek, erkeklere anneleri tarafından ilginç bir şaka hazırladı. Oğullarının kadınlara laf atıp atmadığını merak eden iki anne, kılık değiştirdi… Kafalarına taktıkları peruk, yaptıkları makyaj ve giydikleri seksi kıyafetle bambaşka bir kimliğe bürünen anneler, sokakta oğullarının yanından geçti… 2 erkek de tanımadıkları annelerine laf atınca olanlar oldu… Oğullarına kızan iki kadın, zaman zaman çantayla çocuklarına vurmayı da ihmal etmedi. İki yetişkin erkek kendisini savunmaya çalışırken o anlar gizli kamera tarafından kaydedildi.
Kız Arkadaşlarına Diğer Erkeklerden Gelen Laf Atmaları İzleyen Erkeklerin Tepkileri 02:04
Kız Arkadaşlarına Diğer Erkeklerden Gelen Laf Atmaları İzleyen Erkeklerin Tepkileri 147 izlenme - 2 yıl önce Her erkeğin korkulu rüyasıdır kız arkadaşına sokakta laf atan insanları görmek, duymak veya bilmek... New York sokaklarında geçen bu laf atma görüntüleri Cosmopolitan tarafından hazırlandı ve laf atılan kızların erkek arkadaşlarına izletildi. Her biri gerçek olduğuna inanmak istemeseler de olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler... Seth kız arkadaşına atılan laflardan dolayı orada olmaktan memnuniyetsizlik duyduğunu ifade ederken, kız arkadaşı Olivia ise bunların o yokken başına geldiğini, bazı lafların çok incitici olduğunu söyledi. Tessa ise erkek arkadaşı Jon'a erkeklerin sürekli saçına yorum yaparak yanına yaklaştıklarını söyledi.
Düzce'ye Laf Atma Bir Daha 02:34
Düzce'ye Laf Atma Bir Daha 299 izlenme - 6 yıl önce
Kız Arkadaşlarına Diğer Erkeklerden Gelen Laf Atmaları İzleyen Erkeklerin Tepkileri 02:04
Kız Arkadaşlarına Diğer Erkeklerden Gelen Laf Atmaları İzleyen Erkeklerin Tepkileri 120 izlenme - 2 yıl önce Her erkeğin korkulu rüyasıdır kız arkadaşına sokakta laf atan insanları görmek, duymak veya bilmek... New York sokaklarında geçen bu laf atma görüntüleri Cosmopolitan tarafından hazırlandı ve laf atılan kızların erkek arkadaşlarına izletildi. Her biri gerçek olduğuna inanmak istemeseler de olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler... Seth kız arkadaşına atılan laflardan dolayı orada olmaktan memnuniyetsizlik duyduğunu ifade ederken, kız arkadaşı Olivia ise bunların o yokken başına geldiğini, bazı lafların çok incitici olduğunu söyledi. Tessa ise erkek arkadaşı Jon'a erkeklerin sürekli saçına yorum yaparak yanına yaklaştıklarını söyledi.
Sevdiği Adamı Dayaktan Kurtarmaya Çalışan Kadın 01:55
Sevdiği Adamı Dayaktan Kurtarmaya Çalışan Kadın 100 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Amerikadan bir laf atma olayından bisikletiyle giden sevgililer,genelde böyle insanları çekemeyen insancık türleri var kıskanç burdada yaşanan laf atma olayından olmaliki
Daha Fazla Dayanamadı Kızı Çırptı 00:43
Daha Fazla Dayanamadı Kızı Çırptı 83 izlenme - 3 yıl önce ABD'de bir okulda yaşanan olayda, sınıfta bulunan bir kız genç adamı sözlü fiziksel olarak laf ve taciz ediyor. Başlarda sabırlı davranan adam kızın kendisine tokat atmasıyla daha fazla dayanamıyor ve kızı bir güreşçi gibi çırparak yere vuruyor.
Kadın Polismiş 00:20
Kadın Polismiş 328 izlenme - 9 yıl önce