Hoşgeldiniz!

Laf Atmak Videoları İzle

Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 00:36
Kız Arkadaşına Yamuk Yapan Gençler 11.664 izlenme - 11 ay önce Alt geçitteki bu iki serseri birazdan yanlarından geçen sevgililere bulaşacaklar. Fakat başlarına geleceklerden habersizler.
Yoldan Geçen Kadına Laf Atmak! 00:06
Yoldan Geçen Kadına Laf Atmak! 13.816 izlenme - 4 yıl önce Yaşlı Adam Yoldan Geçen Kadına Laf Atınca Bakın Kadın Nasıl Rezil Etti Adamı ? 30.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Yoldan Geçen Kadına Laf Atmak!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kibarca Laf Atıp Öfkelenen Çocuk 00:24
Kibarca Laf Atıp Öfkelenen Çocuk 6.219 izlenme - 2 yıl önce Yurtdışında belirli bir yaştan sonra kezban tepkisi niçin ortadan kalkıyor sorusuna cevap.
Kız Arkadaşlarına Diğer Erkeklerden Gelen Laf Atmaları İzleyen Erkeklerin Tepkileri 02:04
Kız Arkadaşlarına Diğer Erkeklerden Gelen Laf Atmaları İzleyen Erkeklerin Tepkileri 7.319 izlenme - 2 yıl önce Her erkeğin korkulu rüyasıdır kız arkadaşına sokakta laf atan insanları görmek, duymak veya bilmek... New York sokaklarında geçen bu laf atma görüntüleri Cosmopolitan tarafından hazırlandı ve laf atılan kızların erkek arkadaşlarına izletildi. Her biri gerçek olduğuna inanmak istemeseler de olay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler... Seth kız arkadaşına atılan laflardan dolayı orada olmaktan memnuniyetsizlik duyduğunu ifade ederken, kız arkadaşı Olivia ise bunların o yokken başına geldiğini, bazı lafların çok incitici olduğunu söyledi. Tessa ise erkek arkadaşı Jon'a erkeklerin sürekli saçına yorum yaparak yanına yaklaştıklarını söyledi.
New York'ta Kadina Taciz 01:43
New York'ta Kadina Taciz 1.382 izlenme - 2 yıl önce Kot pantolon ve tshirt giyerek Manhattan’nın her yerinde 10 saatlik sessiz bir yürüyüş. 10 saat içinde farklı insan gruplarından 100’ün üzerinde sözlü taciz. Bu rakamlara sayısız göz kırpma ve fısıltı dahil değil. İşte gizli kamerayla çekilen o görüntüler...
çete - babazonlar - laf böyle atılır - mavili 00:46
çete - babazonlar - laf böyle atılır - mavili 2.505 izlenme - 7 yıl önce babazonların babür'ünün laf atamadığı kadın var mıdır acaba? hayır hayır yoktur işte babür'ün ağına takılan bir mavili hatunun tepkisi. babür'ün lafların alıp başına koyacağı yerde cak cak cak ötüyor
Gece Sevişmiş Kadına Esnaf Baskısı 00:24
Gece Sevişmiş Kadına Esnaf Baskısı 496 izlenme - 2 yıl önce Cinsel açlığın afrikasıdır Türkiye diyerek açıklamayı yazmış bulunmaktayım.Kesitte ki abilerimiz kıza laf atma sanatında yüksek lisans yapmış oldukları doğrudur.
Gökhan Zan'ın Çirkin Lafını Üzerine Alınması 00:29
Gökhan Zan'ın Çirkin Lafını Üzerine Alınması 308 izlenme - 2 yıl önce Yanından geçtiği bir grup gençten "Çirkin" diye laf atılınca üzerine alınıp geri dönen Gökhan Zan, kavga etmek üzere gruba yönelmiş. Tabi Gökhan'ın bu beklenmedik tepkisiyle geri vitese takan Gençlerin "Yanlış anladınız" sözü üzerine Gökhan da yanlarından ayrılmış.
 Türk Erkeği Alpacino'nun Miami ile İmtihanı! 03:23
Türk Erkeği Alpacino'nun Miami ile İmtihanı! 391 izlenme - 4 yıl önce Üstad Alpaçino'yu Miami'de türk göçmeni gibi gösterip başından geçenleri anlatılmıştır. Görüntülerin tamamı Scarface filminden alınıp ödev amaçlı yapılmıştır.
Kadın Meğer Polismiş 00:20
Kadın Meğer Polismiş 447 izlenme - 8 yıl önce
Annelerine Laf Atan Gençlerin Hazin Sonu 02:03
Annelerine Laf Atan Gençlerin Hazin Sonu 98 izlenme - 2 yıl önce Peru'da oğullarının kadınlara laf atıp atmadığını merak eden iki anne, şahit oldukları manzara karşısında büyük bir şok yaşadı.
Laf Attığı Annesi Çıkınca Olanlar Oldu 01:11
Laf Attığı Annesi Çıkınca Olanlar Oldu 70 izlenme - 2 yıl önce Oğullarının kadınlara laf atıp atmadığını merak eden iki anne, kılık değiştirdi ve sokakta oğullarının yanından geçti. 2 erkek de tanımadıkları annelerine laf atınca olanlar oldu.
Gökhan Zan'ın Çirkin Lafını Üzerine Alınması 00:29
Gökhan Zan'ın Çirkin Lafını Üzerine Alınması 162 izlenme - 4 yıl önce Yanından geçtiği bir grup gençten "Çirkin" diye laf atılınca üzerine alınıp geri dönen Gökhan Zan, kavga etmek üzere gruba yönelmiş. Tabi Gökhan'ın bu beklenmedik tepkisiyle geri vitese takan Gençlerin "Yanlış anladınız" sözü üzerine Gökhan da yanlarından ayrılmış.
Sevgiliniz Taciz Edilirse Ne Yaparsınız? 02:04
Sevgiliniz Taciz Edilirse Ne Yaparsınız? 37 izlenme - 2 yıl önce Sevgilinize yanınızdayken laf atılsa hemen tepki verirsiniz… Peki Sevgilinizin yalnız başınayken yaşadığı tacizi izleseniz nasıl bir tepki verirdiniz? Kozmopolitan tarafından New York sokaklarında çekilen bu video, erkeklerin sevgililerinin yalnız başlarınayken yaşadığı sözlü tacizlere verdikleri tepkileri konu alıyor.Sosyal deneyde birbirinden farklı 3 kadının sokaklarda yürürken başlarına gelen olaylar gizli kamerayla kaydedildi.Rahatsız edici görüntüleri sevgilileri ile birlikte izleyen erkekler şaşkınlıklarını gizleyemedi.Kimi çok berbat dedi kimi korkutucu kimi de sinirlerine hakim olamadı. Kadınların her gün yaşadığı bu taciz Kozmopolitan tarafından sosyal bir deney olarak hazırlandı.